• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Vu+ Solo2 (imidzu darbas)

Imtuvas + Multimedija + Kompiuteris

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
burbulas

Vu+ Solo2 (imidzu darbas)

Standartinė burbulas » Sek Lie 21, 2013 7:55 pm

Sveiki noriu sumest nauja tema ir ja aprasyt ,kaip veikia naujausi imidzai,zodziu taip
1. pradesiu nuo sio imidzo 2.0.1 Black hole,jis yra stabiliausias ir eina geriausiai.Pabresiu,kad PIP funkcija veikia nepriekaistyngai,ir netrigdo imtuvo darbo...kaip kad....
2. imidzas 2.0.2 black hole turi problema su Pip funkcija ijungus sia funkcija neveikia vaizdas vaizde ir negana to sutrinka scharuno darbas :-) padeda tik solo2 isjungimas is rozetes arba galinej dalyj esancios jungties paspaudimas ON/OF,tada vel jis atsaigauna ir dyrba normaliai kol nenaudoji PIP funkcijos. :(
3. 2.0.3 black hole tapati problema kaip ir 2.0.2 versijoj.
4. 2.0.4 black hole tapati problema kaip ir 2.0.2 versijoj. kada ji bus istaisyta???? velniai nemate gryzau prie savos 2.0.1versijos.
testuoju butent black hole imidzus ir jai kas galite butinai parasykite kas naudojates SOLO2 imtuvais ir bet kokiais imidzais kas kokiuose imidzuose yra blogai ar atvirksciai gerai dyrba ir panasai,as manau lengviau bus visiems atsirinkti kas kam tiktu geriausiai. Aciu!!!!!!!!!!!

gedmas
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: Pir Lie 23, 2007 5:10 pm
Susisiekti:

Re: Vu+ Solo2 (imidzu darbas)

Standartinė gedmas » Pir Lie 22, 2013 5:26 pm

burbulas rašė:Sveiki noriu sumest nauja tema ir ja aprasyt ,kaip veikia naujausi imidzai,zodziu taip
1. pradesiu nuo sio imidzo 2.0.1 Black hole,jis yra stabiliausias ir eina geriausiai.Pabresiu,kad PIP funkcija veikia nepriekaistyngai,ir netrigdo imtuvo darbo...kaip kad....
2. imidzas 2.0.2 black hole turi problema su Pip funkcija ijungus sia funkcija neveikia vaizdas vaizde ir negana to sutrinka scharuno darbas :-) padeda tik solo2 isjungimas is rozetes arba galinej dalyj esancios jungties paspaudimas ON/OF,tada vel jis atsaigauna ir dyrba normaliai kol nenaudoji PIP funkcijos. :(
3. 2.0.3 black hole tapati problema kaip ir 2.0.2 versijoj.
4. 2.0.4 black hole tapati problema kaip ir 2.0.2 versijoj. kada ji bus istaisyta???? velniai nemate gryzau prie savos 2.0.1versijos.
testuoju butent black hole imidzus ir jai kas galite butinai parasykite kas naudojates SOLO2 imtuvais ir bet kokiais imidzais kas kokiuose imidzuose yra blogai ar atvirksciai gerai dyrba ir panasai,as manau lengviau bus visiems atsirinkti kas kam tiktu geriausiai. Aciu!!!!!!!!!!!
Su PIP funkcija gausi per savo vyriska PIP is tiekejo.... :D
VU+UNO 4K, AX 4K-BOX HD51

burbulas

Re: Vu+ Solo2 (imidzu darbas)

Standartinė burbulas » Pir Lie 22, 2013 6:22 pm

gedmas rašė:
burbulas rašė:Sveiki noriu sumest nauja tema ir ja aprasyt ,kaip veikia naujausi imidzai,zodziu taip
1. pradesiu nuo sio imidzo 2.0.1 Black hole,jis yra stabiliausias ir eina geriausiai.Pabresiu,kad PIP funkcija veikia nepriekaistyngai,ir netrigdo imtuvo darbo...kaip kad....
2. imidzas 2.0.2 black hole turi problema su Pip funkcija ijungus sia funkcija neveikia vaizdas vaizde ir negana to sutrinka scharuno darbas :-) padeda tik solo2 isjungimas is rozetes arba galinej dalyj esancios jungties paspaudimas ON/OF,tada vel jis atsaigauna ir dyrba normaliai kol nenaudoji PIP funkcijos. :(
3. 2.0.3 black hole tapati problema kaip ir 2.0.2 versijoj.
4. 2.0.4 black hole tapati problema kaip ir 2.0.2 versijoj. kada ji bus istaisyta???? velniai nemate gryzau prie savos 2.0.1versijos.
testuoju butent black hole imidzus ir jai kas galite butinai parasykite kas naudojates SOLO2 imtuvais ir bet kokiais imidzais kas kokiuose imidzuose yra blogai ar atvirksciai gerai dyrba ir panasai,as manau lengviau bus visiems atsirinkti kas kam tiktu geriausiai. Aciu!!!!!!!!!!!
Su PIP funkcija gausi per savo vyriska PIP is tiekejo.... :D
kaip suprast???? gal paaiskink suprantamiau,as noriu gero ,kad pasidalintumet mintim pas ka koks imidzas ir kaip sukasi otu cia kaskokius pimpalus prikaisai kaip cia suprast???

baltutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Pen Bal 01, 2011 11:51 pm
Miestas: Enniskillen, UK
Susisiekti:

Re: Vu+ Solo2 (imidzu darbas)

Standartinė baltutis » Pir Lie 22, 2013 8:31 pm

Naudoju Vix komandos imidza.
Jokiu nusiskundimu neturiu. Viskas veikia idealiai. PIP veikia, irasymas veikia, Hbbtv veikia, Epg veikia IPTV veikia. Vienintelis man minusas - nestreamina IPTV I mobilu telefona (Android Vu+player).
Black Hole pasinaudojau gal pusvalandi ir vel gryzsu prie Vix.
PIP ar skirtingu kanalu irasinejimas duoda papildomas raktu uzklausas ir kai kurie tiekejai blokuoja jei mato kad vienas vartotojas ziuri kelis skirtingus kanalus.
Na tarkim as ziuriu Sky UK ir tiekejas man leidzia ziureti/irasineti neribota kanalu skaiciu. Nors praktiskai daugiausia 2-3 kanalus ziuriu ar irasineju vienu metu.
Sky UK IPTV

burbulas

Re: Vu+ Solo2 (imidzu darbas)

Standartinė burbulas » Pir Lie 22, 2013 9:49 pm

baltutis rašė:Naudoju Vix komandos imidza.
Jokiu nusiskundimu neturiu. Viskas veikia idealiai. PIP veikia, irasymas veikia, Hbbtv veikia, Epg veikia IPTV veikia. Vienintelis man minusas - nestreamina IPTV I mobilu telefona (Android Vu+player).
Black Hole pasinaudojau gal pusvalandi ir vel gryzsu prie Vix.
PIP ar skirtingu kanalu irasinejimas duoda papildomas raktu uzklausas ir kai kurie tiekejai blokuoja jei mato kad vienas vartotojas ziuri kelis skirtingus kanalus.
Na tarkim as ziuriu Sky UK ir tiekejas man leidzia ziureti/irasineti neribota kanalu skaiciu. Nors praktiskai daugiausia 2-3 kanalus ziuriu ar irasineju vienu metu.
Pirma kart girdziu ,kad skirtingi kanalai su vienu tiuneriu eina ir skirtyngi raktai, na pabandysiu pratestuoti ,na kiek as bandziau tai lyg neuzbanijo Tadas UK :) manau viskas tvarkoje su rakteliais. as galiu is cvyko porta lo netgi bet koki kanala irasyneti ir ziureti tarkim Sky paketa. reiks pabandysti vix gal neblogas dar niekad nebandziau.

burbulas

Re: Vu+ Solo2 (imidzu darbas)

Standartinė burbulas » Ant Lie 23, 2013 1:51 pm

baltutis rašė:Naudoju Vix komandos imidza.
Jokiu nusiskundimu neturiu. Viskas veikia idealiai. PIP veikia, irasymas veikia, Hbbtv veikia, Epg veikia IPTV veikia. Vienintelis man minusas - nestreamina IPTV I mobilu telefona (Android Vu+player).
Black Hole pasinaudojau gal pusvalandi ir vel gryzsu prie Vix.
PIP ar skirtingu kanalu irasinejimas duoda papildomas raktu uzklausas ir kai kurie tiekejai blokuoja jei mato kad vienas vartotojas ziuri kelis skirtingus kanalus.
Na tarkim as ziuriu Sky UK ir tiekejas man leidzia ziureti/irasineti neribota kanalu skaiciu. Nors praktiskai daugiausia 2-3 kanalus ziuriu ar irasineju vienu metu.
kaip ant to Vix paleist emu ,kad eitu ??? imeciau konfiga bet chuj niekas nevyksta. :-D

gedmas
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: Pir Lie 23, 2007 5:10 pm
Susisiekti:

Re: Vu+ Solo2 (imidzu darbas)

Standartinė gedmas » Tre Lie 24, 2013 4:50 am

burbulas rašė:
baltutis rašė:Naudoju Vix komandos imidza.
Jokiu nusiskundimu neturiu. Viskas veikia idealiai. PIP veikia, irasymas veikia, Hbbtv veikia, Epg veikia IPTV veikia. Vienintelis man minusas - nestreamina IPTV I mobilu telefona (Android Vu+player).
Black Hole pasinaudojau gal pusvalandi ir vel gryzsu prie Vix.
PIP ar skirtingu kanalu irasinejimas duoda papildomas raktu uzklausas ir kai kurie tiekejai blokuoja jei mato kad vienas vartotojas ziuri kelis skirtingus kanalus.
Na tarkim as ziuriu Sky UK ir tiekejas man leidzia ziureti/irasineti neribota kanalu skaiciu. Nors praktiskai daugiausia 2-3 kanalus ziuriu ar irasineju vienu metu.
kaip ant to Vix paleist emu ,kad eitu ??? imeciau konfiga bet chuj niekas nevyksta. :-D
Сам файл эмулятора в /usr/softcams/ , права файла 755
VU+UNO 4K, AX 4K-BOX HD51

baltutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Pen Bal 01, 2011 11:51 pm
Miestas: Enniskillen, UK
Susisiekti:

Re: Vu+ Solo2 (imidzu darbas)

Standartinė baltutis » Tre Lie 24, 2013 12:43 pm

burbulas rašė: kaip ant to Vix paleist emu ,kad eitu ??? imeciau konfiga bet chuj niekas nevyksta. :-D

http://www.world-of-satellite.com/enigm ... -Softcams/

Parsisiunčiau Mgcamd. Naudojant Vu Control Centre suinstaliavau, o konfigūracinius failus įmečiau į usr/keys jokių atributų nekeičiau šiaip rodo kad 600.
Kitų emu nebandžiau - Mgcamd nei karto neužlūžo per 2 ar 3 mėnesius kiek turiu Solo2.
Žiūriu Viasat, Sky UK, DE, ITA, Cyfra+
Sky UK IPTV

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Vu+ Solo2 (imidzu darbas)

Standartinė cvykas » Tre Lie 24, 2013 2:27 pm

baltutis rašė:
burbulas rašė: Parsisiunčiau Mgcamd. Naudojant Vu Control Centre suinstaliavau, o konfigūracinius failus įmečiau į usr/keys jokių atributų nekeičiau šiaip rodo kad 600.
Su naujais kerneliais atributu reiksme nebeturi itakos.
Vu+, Android, Raspberry Pi

hansashansas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: Pir Lap 28, 2011 1:08 pm
Susisiekti:

Re: Vu+ Solo2 (imidzu darbas)

Standartinė hansashansas » Pen Rgp 16, 2013 2:52 pm

Pas mane Open PLi kaip bitute sukasi... jokiu priekaistu imidzui.
E2 on VU+Solo2, E2 on Amiko Alien 8900, Optibox Alligator v21.33, 19.2E-28.2-36E/80cm, 4,8E/60cm.
Samsung UE37D5500, UE40ES7000.
Aš ne burtininkas, aš tik mokausi...

Vartotojo avataras
asdas11
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 242
Užsiregistravo: Pen Sau 19, 2007 2:40 pm
Susisiekti:

Re: Vu+ Solo2 (imidzu darbas)

Standartinė asdas11 » Tre Rgp 21, 2013 11:46 am

hansashansas rašė:Pas mane Open PLi kaip bitute sukasi... jokiu priekaistu imidzui.
O PPanel veikia? :-D

hansashansas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: Pir Lap 28, 2011 1:08 pm
Susisiekti:

Re: Vu+ Solo2 (imidzu darbas)

Standartinė hansashansas » Tre Rgp 21, 2013 1:10 pm

asdas11 rašė:
hansashansas rašė:Pas mane Open PLi kaip bitute sukasi... jokiu priekaistu imidzui.
O PPanel veikia? :-D
Aš naudoju "E-micro" panelę.
Nu arba pasiskaityk pas kūrėjus:
http://openpli.org/wiki/PPanel
E2 on VU+Solo2, E2 on Amiko Alien 8900, Optibox Alligator v21.33, 19.2E-28.2-36E/80cm, 4,8E/60cm.
Samsung UE37D5500, UE40ES7000.
Aš ne burtininkas, aš tik mokausi...

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)