• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Vu+ Player (Android).

Imtuvas + Multimedija + Kompiuteris

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
baltutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Pen Bal 01, 2011 11:51 pm
Miestas: Enniskillen, UK
Susisiekti:

Vu+ Player (Android).

Standartinė baltutis » Pir Bir 03, 2013 2:46 am

Reikia užblokuoti kaikuriuos kanalus.
Na imtuve yra uždėta tėvų kontrolė ir norint pasileisti tam tikrus kanalus prašo slaptažodžio.
O štai iš mobilaus įrenginio naudojant Vu+ Player absoliučiai visi kanalai atidaromi.
Gal kas naudojatės vu+Player ir žinote kaip užblokuoti kanalus, kad ir jis nerodytų to ką negalima žiūrėti per imtuvą?

Kaip Vu+ Player jum rodo HD kanalus?

Pas mane SD rodo normaliai, o HD kartais pabyra kvadratais. Pas mane visi įrenginai pajungti per WiFi (imtuvas irgi), tiesa senukas routeris išspaudžia 54Mbps. Kaip tyčia LAN laido neturiu pažiūrėti ar tvarkingai HD rodo kai imtuvas pajungtas su laidu.
Sky UK IPTV

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Vu+ Player (Android).

Standartinė cvykas » Pir Bir 03, 2013 12:00 pm

Del HD kanalu turi buti kokybiskas tinklas o ne wi-fi.
O del uzblokavimo per androida tai jau buvau girdejes ta problema bet matomai niekas dar neisprende jos. Cia appso problema nes kanalu perjungimas su pulteliu ar su androidu visiskai skiriasi.
Vu+, Android, Raspberry Pi

baltutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Pen Bal 01, 2011 11:51 pm
Miestas: Enniskillen, UK
Susisiekti:

Re: Vu+ Player (Android).

Standartinė baltutis » Pir Bir 03, 2013 12:18 pm

cvykas rašė:Del HD kanalu turi buti kokybiskas tinklas o ne wi-fi.
O del uzblokavimo per androida tai jau buvau girdejes ta problema bet matomai niekas dar neisprende jos. Cia appso problema nes kanalu perjungimas su pulteliu ar su androidu visiskai skiriasi.
Aišku. Reiks XXX kanalus iš favoritų trinti lauk. Buvau įdėjęs į favoritus ir uždėjęs slaptažodį, kad maži vaikai netyčia neįsijungtų. O čia žiūriu Vu+ Player viską jiem rodo...
Sky UK IPTV

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Vu+ Player (Android).

Standartinė cvykas » Pir Bir 03, 2013 3:50 pm

baltutis rašė: O čia žiūriu Vu+ Player viską jiem rodo...
Po tokiu filmuku vaikams anatomija geriau seksis :)
Vu+, Android, Raspberry Pi

jerrylt
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: Tre Lap 28, 2007 11:37 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Vu+ Player (Android).

Standartinė jerrylt » Ket Vas 06, 2014 7:23 pm

Tai kai įjungsi imtuvą, jis kiekvienam tokiam žiūrėtam kanalui paprašys kodą suvesti... :) Vaikai pažiūri, o tėvai po to pin'ą gali suvesti.
baltutis rašė:
cvykas rašė:Del HD kanalu turi buti kokybiskas tinklas o ne wi-fi.
O del uzblokavimo per androida tai jau buvau girdejes ta problema bet matomai niekas dar neisprende jos. Cia appso problema nes kanalu perjungimas su pulteliu ar su androidu visiskai skiriasi.
Aišku. Reiks XXX kanalus iš favoritų trinti lauk. Buvau įdėjęs į favoritus ir uždėjęs slaptažodį, kad maži vaikai netyčia neįsijungtų. O čia žiūriu Vu+ Player viską jiem rodo...

pigius

Re: Vu+ Player (Android).

Standartinė pigius » Ant Kov 18, 2014 11:03 pm

Gal kas galetu papasakoti kaip prisijungti prie Vu+ imtuvo ,na siuo atveju solo2 su ismaniuoju telefonu per skirtinga tinkla na ne per tapati interneto tiekeja ,nes per ta paty veikia o per kita neveikia ,nors ir suvedam porta atidaryta routerije ir ipa ,bet kaskodel neduoda prisijungti ,bandau su vu+ player programele ,nes noretusi strymo per neta kurnors gamtoj.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių