• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Nauji Vu+ Solo2 ir Duo2

Imtuvas + Multimedija + Kompiuteris

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
rolf2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 775
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 11:40 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Nauji Vu+ Solo2 ir Duo2

Standartinė rolf2 » Ket Vas 21, 2013 2:43 pm

cvykas rašė:gedmas kokia varske?:) Pabandyk cia ideti savo skina. Beje, shriftus galima pasiredaguoti paciam.

cia ta "varske" ne del skino, o del nemokejimo normaliai screenshota padaryt :)
siaip pabandyk jei gali ant vu+ ar veikia http://boxo_ip/grab , gal nebeliks varskes :)

gedmas
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: Pir Lie 23, 2007 5:10 pm
Susisiekti:

Re: Nauji Vu+ Solo2 ir Duo2

Standartinė gedmas » Ket Vas 21, 2013 2:48 pm

cvykas rašė:gedmas kokia varske?:) Pabandyk cia ideti savo skina. Beje, shriftus galima pasiredaguoti paciam.
Isbandziau visus imidzus ir tik vienintelis RuDream imidzas turi rysku skina ,visu kitu tai toks samadelkinis vaizdelis.

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Nauji Vu+ Solo2 ir Duo2

Standartinė cvykas » Ket Vas 21, 2013 2:52 pm

gedmas rašė:
cvykas rašė:gedmas kokia varske?:) Pabandyk cia ideti savo skina. Beje, shriftus galima pasiredaguoti paciam.
Isbandziau visus imidzus ir tik vienintelis RuDream imidzas turi rysku skina ,visu kitu tai toks samadelkinis vaizdelis.
Idek cia palyginimui. Tikrai ne nuo imidzu priklauso shrifto ryskumas.
Vu+, Android, Raspberry Pi

gedmas
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: Pir Lie 23, 2007 5:10 pm
Susisiekti:

Re: Nauji Vu+ Solo2 ir Duo2

Standartinė gedmas » Ket Vas 21, 2013 3:00 pm

cvykas rašė:
gedmas rašė:
cvykas rašė:gedmas kokia varske?:) Pabandyk cia ideti savo skina. Beje, shriftus galima pasiredaguoti paciam.
Isbandziau visus imidzus ir tik vienintelis RuDream imidzas turi rysku skina ,visu kitu tai toks samadelkinis vaizdelis.
Idek cia palyginimui. Tikrai ne nuo imidzu priklauso shrifto ryskumas.
Jeigu nebandes RuDream tai nera prasmes pradeti irodineti, sukuriant beprasme diskusija.

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Nauji Vu+ Solo2 ir Duo2

Standartinė cvykas » Ket Vas 21, 2013 3:16 pm

Cia ne beprasme diskusija, tik norejau atsakyti i tavo pasakyma kad skinuose matai kazkokia kose. Todel ir prasiau kad idetum savo palyginimui. Cia skinu fotkes nelabai gerai atvaizduoja. O siaip tai nesigincyju del RuDreamo skino. Daug kas giria.
Vu+, Android, Raspberry Pi

gedmas
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: Pir Lie 23, 2007 5:10 pm
Susisiekti:

Re: Nauji Vu+ Solo2 ir Duo2

Standartinė gedmas » Ket Vas 21, 2013 3:20 pm

Evkis rašė:Gedmai, norejau paklausti ar imanoma kazkaip kitaip isikviesti paketu sarasa nesinaudojant melinu klavisu, nes dabar jei nori pereiti tarp savo favoritu turi butinai paspausti melyna klavisa tik tada matai paketu, o jei naudojiesi klavisais kanalas aukstyn ar zemyn meta pagal abecele arba raides gali isirinkti norima kanala. Nes nesenai paemiau rudrem softa bet nelabai kanalu perjunginejimas patinka. nepyk jei neaiskiai parasiau. butu gerai jei duotum kontakta tai galeciau paklausti del rudream softo konsultacijos.
Ant DM pultelio yra knopke "BOUQUET" ir iskarto patenki i paketu sarasa, galima ir per melina knopke, cia jau skonio reikalas, o kaip dirba VU+SOLO2 pultelis nezinau, bandyk spausti HELP knopke gal ten rasi paaiskinima , gal plugina koki "quick button" instaliuoti reikia, pasiziurek gal pluginu atnujinime kaskas panasaus yra ir isbandyk.

gedmas
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: Pir Lie 23, 2007 5:10 pm
Susisiekti:

Re: Nauji Vu+ Solo2 ir Duo2

Standartinė gedmas » Ket Vas 21, 2013 3:29 pm

screenshot.jpg
cvykas rašė:Cia ne beprasme diskusija, tik norejau atsakyti i tavo pasakyma kad skinuose matai kazkokia kose. Todel ir prasiau kad idetum savo palyginimui. Cia skinu fotkes nelabai gerai atvaizduoja. O siaip tai nesigincyju del RuDreamo skino. Daug kas giria.
Tai as tau ir sakau kad as bandziau kitus imidzus su ju skinais ir buvau nustebes net pradejo nervinti pav.kada reikia video pasirinkti tai net nematai kas ten parasyta RGB ar heroglifai, ziurint per HDMI lyg ir puse velnio.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

Incubus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: Tre Kov 05, 2008 11:34 am
Susisiekti:

Re: Nauji Vu+ Solo2 ir Duo2

Standartinė Incubus » Ket Vas 21, 2013 5:17 pm

rolf2 rašė:cia ta "varske" ne del skino, o del nemokejimo normaliai screenshota padaryt :)
Būtent.

Susimečiau šiandien BH 2.0.1, tai geriausiai man atrodo MX HD HC2 ir MX HD5...

burbulas

Re: Nauji Vu+ Solo2 ir Duo2

Standartinė burbulas » Ket Vas 21, 2013 5:20 pm

nerux rašė:burbulas, nebandei per optika paduot garsa iš solo2 i namų kiną, ne taip aikčiotum :)
Ne nebandziau,tiesiog kaskaip neeksperimentuoju daug ,na o kas liecia pati imtuva tai sakau pasaka ne imtuvas. :)

burbulas

Re: Nauji Vu+ Solo2 ir Duo2

Standartinė burbulas » Ket Vas 21, 2013 5:24 pm

gedmas rašė:
cvykas rašė:gedmas kokia varske?:) Pabandyk cia ideti savo skina. Beje, shriftus galima pasiredaguoti paciam.
Isbandziau visus imidzus ir tik vienintelis RuDream imidzas turi rysku skina ,visu kitu tai toks samadelkinis vaizdelis.
N a nezinau kiek naudojau GLass 16 skina su dremu 500hd tai man tas skinas ant Vu solo,net geriau kaskaip rodo,o kas liecia kitus imidzus ir skinus tai reiktu pabandyti :)
as neesu dar kaskoks asas ant SKRENSHOTU ju nelabai man dar iseina padaryti :) DELTO IR ATRODO ,KAD VARKE ,O ISTIKRUJU TAI TAIP NERA :)
Del skinu tai nieko reikes gal ka pasikeiati veliau nes dabar net nera kada prie to imtuvo normaliai prisesti pazaisti,darbas ir darbas :roar: paziuriu tva pora valandu per diena ir vel darban. :)

burbulas

Re: Nauji Vu+ Solo2 ir Duo2

Standartinė burbulas » Ket Vas 21, 2013 5:41 pm

Incubus rašė:
rolf2 rašė:cia ta "varske" ne del skino, o del nemokejimo normaliai screenshota padaryt :)
Būtent.

Susimečiau šiandien BH 2.0.1, tai geriausiai man atrodo MX HD HC2 ir MX HD5...
AS pirma buvau suinstalines 2.0.0 BH image ,bet neradau Emu jam tai gryzau prie 1.7.9 image,ir dabar turiu atsisiuntes 2.0.1 image ,bet nezinau is kur tam softui emu istraukti nes nuo 1.7.9 versijos imidzo netynka tas emu :-D gal kas galit imesti Emu 2.0.1 buciau labai dekingas.

Incubus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: Tre Kov 05, 2008 11:34 am
Susisiekti:

Re: Nauji Vu+ Solo2 ir Duo2

Standartinė Incubus » Ket Vas 21, 2013 6:08 pm

burbulas rašė:
Incubus rašė:
rolf2 rašė:cia ta "varske" ne del skino, o del nemokejimo normaliai screenshota padaryt :)
Būtent.

Susimečiau šiandien BH 2.0.1, tai geriausiai man atrodo MX HD HC2 ir MX HD5...
AS pirma buvau suinstalines 2.0.0 BH image ,bet neradau Emu jam tai gryzau prie 1.7.9 image,ir dabar turiu atsisiuntes 2.0.1 image ,bet nezinau is kur tam softui emu istraukti nes nuo 1.7.9 versijos imidzo netynka tas emu :-D gal kas galit imesti Emu 2.0.1 buciau labai dekingas.
O tai mano duotame linke į vuplus.ru netinka?

gedmas
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: Pir Lie 23, 2007 5:10 pm
Susisiekti:

Re: Nauji Vu+ Solo2 ir Duo2

Standartinė gedmas » Ket Vas 21, 2013 6:18 pm

burbulas rašė:
Incubus rašė:
rolf2 rašė:cia ta "varske" ne del skino, o del nemokejimo normaliai screenshota padaryt :)
Būtent.

Susimečiau šiandien BH 2.0.1, tai geriausiai man atrodo MX HD HC2 ir MX HD5...
AS pirma buvau suinstalines 2.0.0 BH image ,bet neradau Emu jam tai gryzau prie 1.7.9 image,ir dabar turiu atsisiuntes 2.0.1 image ,bet nezinau is kur tam softui emu istraukti nes nuo 1.7.9 versijos imidzo netynka tas emu :-D gal kas galit imesti Emu 2.0.1 buciau labai dekingas.
Bandyk, tik atributus teisingus susidek
Gali be libcrypto nepaleisti irgi prisegu "libcrypto.so.0.9.7 dedam i \usr\lib
Ir savo kur turi is 1.7.9 versijos pabandyk ikelti ta libcrypto jeigu jo nera.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Paskutinį kartą redagavo gedmas Ket Vas 21, 2013 7:17 pm, redaguota 2 kartą(us).

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Nauji Vu+ Solo2 ir Duo2

Standartinė olesub » Ket Vas 21, 2013 6:21 pm

Pats nebandžiau, nes VU UNO guli supakuotas ir kolkas naudoju EVO. Bet skaičiau kad ant BH 2 ir naujesnio reikia įsidiegti ipk-tools pluginą ir tuomet leidžia instaliuoti senesnius ipk packus. Šiaip paprastai jei tai ieškokit packo su gz galūne arba dedam rankutėmis
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Nauji Vu+ Solo2 ir Duo2

Standartinė Neoromancer » Pen Vas 22, 2013 9:18 am

burbulas rašė: AS pirma buvau suinstalines 2.0.0 BH image ,bet neradau Emu jam tai gryzau prie 1.7.9 image,ir dabar turiu atsisiuntes 2.0.1 image ,bet nezinau is kur tam softui emu istraukti nes nuo 1.7.9 versijos imidzo netynka tas emu :-D gal kas galit imesti Emu 2.0.1 buciau labai dekingas.
Sveiks discowery, oi atsiprašau, burbule, tai problemytės su naujuoju žaisliuku? :D
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

burbulas

Re: Nauji Vu+ Solo2 ir Duo2

Standartinė burbulas » Pen Vas 22, 2013 3:12 pm

Neoromancer rašė:
burbulas rašė: AS pirma buvau suinstalines 2.0.0 BH image ,bet neradau Emu jam tai gryzau prie 1.7.9 image,ir dabar turiu atsisiuntes 2.0.1 image ,bet nezinau is kur tam softui emu istraukti nes nuo 1.7.9 versijos imidzo netynka tas emu :-D gal kas galit imesti Emu 2.0.1 buciau labai dekingas.
Sveiks discowery, oi atsiprašau, burbule, tai problemytės su naujuoju žaisliuku? :D
Ne jokiu problemu nera,imtguvas jau paleistas pacia pirma diena buvo ,ziurint gudriuoju budu ,tik idomu buvo paklaust kas kaip su naujai imidzaais kurie eina oe2. O kaip jus Mariau manot?ka jus nezaidzet su imtuvais naujais ? :)

burbulas

Re: Nauji Vu+ Solo2 ir Duo2

Standartinė burbulas » Pen Vas 22, 2013 3:15 pm

gedmas ACIU,pameginsiu kai tik laiko atsiras ....

Baja noriu jusu paklaust kai su tais mokamais Imidzais RU DREAM? ar galima kurnors ji nusipirkt ir Vu solo2??jai galima tai kiek mazadug kainuoja ir kur ji galima nusipirkti??

Pamasciau jai jau imtuvas tokia kaina tai ne prosal but isimest ir gera image jam. :grin: :)

Incubus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: Tre Kov 05, 2008 11:34 am
Susisiekti:

Re: Nauji Vu+ Solo2 ir Duo2

Standartinė Incubus » Pen Vas 22, 2013 3:22 pm

burbulas rašė:gedmas ACIU,pameginsiu kai tik laiko atsiras ....

Baja noriu jusu paklaust kai su tais mokamais Imidzais RU DREAM? ar galima kurnors ji nusipirkt ir Vu solo2??jai galima tai kiek mazadug kainuoja ir kur ji galima nusipirkti??

Pamasciau jai jau imtuvas tokia kaina tai ne prosal but isimest ir gera image jam. :grin: :)
Aš parsisiunčiau, pabandžiau... Nepatiko. Grįžau prie Black Pole 1.0

burbulas

Re: Nauji Vu+ Solo2 ir Duo2

Standartinė burbulas » Pen Vas 22, 2013 3:24 pm

Incubus rašė:
burbulas rašė:gedmas ACIU,pameginsiu kai tik laiko atsiras ....

Baja noriu jusu paklaust kai su tais mokamais Imidzais RU DREAM? ar galima kurnors ji nusipirkt ir Vu solo2??jai galima tai kiek mazadug kainuoja ir kur ji galima nusipirkti??

Pamasciau jai jau imtuvas tokia kaina tai ne prosal but isimest ir gera image jam. :grin: :)
Aš parsisiunčiau, pabandžiau... Nepatiko. Grįžau prie Black Pole 1.0
Kodel kas nepatiko?

Incubus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: Tre Kov 05, 2008 11:34 am
Susisiekti:

Re: Nauji Vu+ Solo2 ir Duo2

Standartinė Incubus » Pen Vas 22, 2013 3:30 pm

burbulas rašė:
Incubus rašė:
burbulas rašė:gedmas ACIU,pameginsiu kai tik laiko atsiras ....

Baja noriu jusu paklaust kai su tais mokamais Imidzais RU DREAM? ar galima kurnors ji nusipirkt ir Vu solo2??jai galima tai kiek mazadug kainuoja ir kur ji galima nusipirkti??

Pamasciau jai jau imtuvas tokia kaina tai ne prosal but isimest ir gera image jam. :grin: :)
Aš parsisiunčiau, pabandžiau... Nepatiko. Grįžau prie Black Pole 1.0
Kodel kas nepatiko?
Prikišta visko, ko aš niekad nesinaudosiu (man visokie jutubai ir IPTV neaktualūs), savo medijai groti aš media plejerį turiu, tai visos jo mediaplejerio galimybės irgi neįdomios.

O pagrindinė priežastis kodėl išmečiau buvo ta, kad aš 10 minučių po meniu landžiojau, bet neradau kur ten susikonfigūruoti tiunerį. Pradžioje vizardas paklausė, bet aš pasakiau "ne, vėlaiu", o vėliau neradau kur ten konfigūruojasi. Tegul eina jie toliau su tokiu "intuityviu" interfeisu.

gedmas
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: Pir Lie 23, 2007 5:10 pm
Susisiekti:

Re: Nauji Vu+ Solo2 ir Duo2

Standartinė gedmas » Pen Vas 22, 2013 3:37 pm

burbulas rašė:gedmas ACIU,pameginsiu kai tik laiko atsiras ....

Baja noriu jusu paklaust kai su tais mokamais Imidzais RU DREAM? ar galima kurnors ji nusipirkt ir Vu solo2??jai galima tai kiek mazadug kainuoja ir kur ji galima nusipirkti??

Pamasciau jai jau imtuvas tokia kaina tai ne prosal but isimest ir gera image jam. :grin: :)
Apie 50EUR gal nusideresi.. seniems vilkams 25EUR ,gali parsisiusti pabandymui tik emuliatoriu neaktyvuosi, bendrai jokiu pluginu tik deflautiniai bus, bendra vaizda pagausi ar vertas demesio..
Saitas:
http://www.orbitasat.com/
Softai;

https://www.dropbox.com/sh/gtrrpf9t4hhenl6/bwC5kMTNsf
Siuskis ne beta versija o LineX OE 3.0
Paskutinį kartą redagavo gedmas Pen Vas 22, 2013 5:02 pm, redaguota 1 kartą(us).

burbulas

Re: Nauji Vu+ Solo2 ir Duo2

Standartinė burbulas » Pen Vas 22, 2013 3:39 pm

Incubus
Tai tipo ne tokioj pacioj vietoj komfiginasi viskas? MRNIU/VALDYMAS/KANALU PAIESKA/IMTUVO KOMFIGURAVIMAS/ imtuvas A imtuvas B ????TIPO NE TEN? nes kiek dryma naudojau ir kiek turejau sumetes pabandymuj image tai visa laik ten pat viskas.ypac imtuvo pagrindiniai nustatymai tokie kaip kanalu skenavimas ir t.toliau

o ko jis tiek mazai uzima cia jis suspausta a,kad tiek mazai ar kaip?
rudream-enigma2-3.0-vusolo2_usb.zip ------ 46.17 MB
Paskutinį kartą redagavo burbulas Pen Vas 22, 2013 3:42 pm, redaguota 1 kartą(us).

Incubus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: Tre Kov 05, 2008 11:34 am
Susisiekti:

Re: Nauji Vu+ Solo2 ir Duo2

Standartinė Incubus » Pen Vas 22, 2013 3:40 pm

burbulas rašė:Incubus
Tai tipo ne tokioj pacioj vietoj komfiginasi viskas? MRNIU/VALDYMAS/KANALU PAIESKA/IMTUVO KOMFIGURAVIMAS/ imtuvas A imtuvas B ????TIPO NE TEN? nes kiek dryma naudojau ir kiek turejau sumetes pabandymuj image tai visa laik ten pat viskas.ypac imtuvo pagrindiniai nustatymai tokie kaip kanalu skenavimas ir t.toliau
Tame ruDream yra VISIŠKAI KITOKS meniu

burbulas

Re: Nauji Vu+ Solo2 ir Duo2

Standartinė burbulas » Pen Vas 22, 2013 3:44 pm

Incubus rašė:
burbulas rašė:Incubus
Tai tipo ne tokioj pacioj vietoj komfiginasi viskas? MRNIU/VALDYMAS/KANALU PAIESKA/IMTUVO KOMFIGURAVIMAS/ imtuvas A imtuvas B ????TIPO NE TEN? nes kiek dryma naudojau ir kiek turejau sumetes pabandymuj image tai visa laik ten pat viskas.ypac imtuvo pagrindiniai nustatymai tokie kaip kanalu skenavimas ir t.toliau
Tame ruDream yra VISIŠKAI KITOKS meniu
Gerai butu ,kad kas nors imestu kokiu foto nuo to image nes jai kitoks Meniu tai nafik man nelabai reikia tada irgi nes as prie to priprates.
GAL GERB.GEDMAS GALETU MESTELT KOKIU PORA TREJATA SKRYNSCHOTU SU ru dream image????? jaigu ji naudoji aisku ir nesunku. :)

stai toki image as naudoju cia kas nemate labi isamus papasakojimas ka geba sis Imtuvas Vu solo2 :)

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... kxRgpCApzU#!

gedmas
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: Pir Lie 23, 2007 5:10 pm
Susisiekti:

Re: Nauji Vu+ Solo2 ir Duo2

Standartinė gedmas » Pen Vas 22, 2013 5:39 pm

burbulas rašė:Incubus
Tai tipo ne tokioj pacioj vietoj komfiginasi viskas? MRNIU/VALDYMAS/KANALU PAIESKA/IMTUVO KOMFIGURAVIMAS/ imtuvas A imtuvas B ????TIPO NE TEN? nes kiek dryma naudojau ir kiek turejau sumetes pabandymuj image tai visa laik ten pat viskas.ypac imtuvo pagrindiniai nustatymai tokie kaip kanalu skenavimas ir t.toliau

o ko jis tiek mazai uzima cia jis suspausta a,kad tiek mazai ar kaip?
rudream-enigma2-3.0-vusolo2_usb.zip ------ 46.17 MB
Cia tik kas butiniausia sudeta, visokio slamsto nera , toliau kaip pats nori gali dasideti, viska gali krauti ar i USB arba i HDD atlaisvinant imtuvo vidine atminti, instaliuojant jis ir paprasys ka nori daryti, jeigu ignorosi ir eisi toliau viska suvarys i atminti, sita imidza naudojant neteko susidurti su zaliu ekranu.
Jeigu rimtai bandysi galima pradziai per Skype susisiekti pasakyciau pirmus zingsnius.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių