• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

IPTV pluginas nStreamPlayerVOD

Imtuvas + Multimedija + Kompiuteris

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: IPTV pluginas nStreamPlayerVOD

Standartinė mazass » Ket Kov 22, 2012 11:05 am

Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

nerkav
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: Ant Kov 27, 2007 1:36 pm
Miestas: Briuselis, Belgija
Susisiekti:

Re: IPTV pluginas nStreamPlayerVOD

Standartinė nerkav » Pen Kov 23, 2012 12:51 pm

Dekui mazass uz 0.7 versija. Dabar beveik viskas graziai vaziuoja ant DM800.
Vu+ Solo2, Openbox S4HD, Openbox 820

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: IPTV pluginas nStreamPlayerVOD

Standartinė olesub » Pen Kov 23, 2012 1:02 pm

Čia ne tas pats, kurį Cvykas davė? Aišku tik naujesnis? Ta prasme su playlistais tais pačiais ar ne?
Nes galima ir iš feedo atsisiųsti, tik jis ten tuščias - 4 kanalai ir dar kažkas :(
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: IPTV pluginas nStreamPlayerVOD

Standartinė mazass » Pen Kov 23, 2012 1:07 pm

NU taip naujesnis,nes vis cypeeee kaip ziurai tv,kad pas mane 05 versija,tai jau tipo yra 07 versija...tai isidejau sita 0.7...bet daba kas 10sekundziu reklama :) na reikia 10 euriuku paaukoti tai tos reklamikes nebus... bet jau kazkokdel kas antras kanals " THE END" darosi...tai sumoki 10 euru ir gali matyti gali ir nematyti.... Zinoma jeigu visas listas eitu kaip is turbinos,jokiu problemu nematau paaukoti tu 10euru,bet daba..hmmm
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: IPTV pluginas nStreamPlayerVOD

Standartinė olesub » Pen Kov 23, 2012 1:11 pm

Reklamikė mokėti kam? Gal pažįstu?
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: IPTV pluginas nStreamPlayerVOD

Standartinė cvykas » Pen Kov 23, 2012 2:02 pm

Jo yra ir sita 07 versija.Bet idealiausia butu ismokti dirbti su pythonu ir ta kas 10s islendanti langa panaikinti.Kas supranta pythona tai jokios problemos nebutu taip padaryti.Net paciam idomu pasidare ir jau kelis vakarus pasiskaitinejau ir bandau suprasti sia programine kalba.Jeigu butu pakankamai laisvo laiko tai tikrai uzkurciau sau pirti vien del sportinio malonumo bandyti naikinti problema :) Ir dar klausimas o jeigu sumoki ta 10 eu tai kas ivyksta?Gal duoda koki kita vailiukas irba vien tik ip adresa patvarko?Siaip ar taip nemanau kad labai sunku yra padaryti kad pvz lryto tv ar tv3play irasus is webo rodytu nes pagrindinis streamplejeris juk vienodas o tai reiskia kad pagrindas (branduolys) islieka tas pats.Vistik mane iptv zavi nes tai visos tv ateitis.Gali pasirinkti ka kada ziureti.Geriau ir buti negali.Kol kas problema tik interneto greiciai ir serveriu galingumai.Nors pamazu si problema tirpsta ir tirpsta...
Vu+, Android, Raspberry Pi

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: IPTV pluginas nStreamPlayerVOD

Standartinė olesub » Pen Kov 23, 2012 8:46 pm

Štai ir 08 versija.
Pats nebandžiau
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: IPTV pluginas nStreamPlayerVOD

Standartinė cvykas » Ant Bal 03, 2012 10:55 pm

Kam nepatinka ziureti i nStreamPlayerVOD pasirodancia lentele tai galima apie ja uzmirsti naudojantis butent siuo pluginu :)
Kiek per kelias dienas ziurejau tai nebuvo jokio trukciojimo.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vu+, Android, Raspberry Pi

Vartotojo avataras
zyze77
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: Sek Vas 15, 2009 6:49 pm
Miestas: Norvegija, Molde
Susisiekti:

Re: IPTV pluginas nStreamPlayerVOD

Standartinė zyze77 » Ket Geg 09, 2013 8:18 pm

O ar galima per plugina ziureti pvz http://onlyfilms.ws/ ? Jei taip, tai kaip :) ?

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: IPTV pluginas nStreamPlayerVOD

Standartinė cvykas » Ket Geg 09, 2013 8:26 pm

zyze77 rašė:O ar galima per plugina ziureti pvz http://onlyfilms.ws/ ? Jei taip, tai kaip :) ?
Kol kas ne. Greitu laiku ir si parseri parasysime.
Vu+, Android, Raspberry Pi

Vartotojo avataras
zyze77
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: Sek Vas 15, 2009 6:49 pm
Miestas: Norvegija, Molde
Susisiekti:

Re: IPTV pluginas nStreamPlayerVOD

Standartinė zyze77 » Pen Geg 10, 2013 6:52 am

Super! Šaunuoliai :D

burbulas

Re: IPTV pluginas nStreamPlayerVOD

Standartinė burbulas » Pen Geg 10, 2013 11:34 am

sveiki niekaip negaliu sukisti sito plugino i Vu :-D nesuprantu kodel ,pasmane imidzas pats naujauses bh 2.0.2 E sita bandau kist bet nieko nesigauna gal zinot kur saknys ? nStreamVOD_OE2.0 mod by CSC_v2.1 - BH_OE2.0.zip

burbulas

Re: IPTV pluginas nStreamPlayerVOD

Standartinė burbulas » Pen Geg 10, 2013 11:44 am

olesub rašė:Štai ir 08 versija.
Pats nebandžiau
Sito irgi neinstaliuoja ,nesuprantu kas cia pasidare ar imidzas grybauja ar netynka kas nesuprantu, noriu imest nauja imidza su visiais reikalyngais pluginais bet vo situ niekaip nesuinstalina man. :-D

Vartotojo avataras
zyze77
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: Sek Vas 15, 2009 6:49 pm
Miestas: Norvegija, Molde
Susisiekti:

Re: IPTV pluginas nStreamPlayerVOD

Standartinė zyze77 » Pen Geg 10, 2013 5:26 pm

Is http://www.openbox.info/forum/viewtopic ... Nstreamvod cia siunciau naujausia zip. Toliau copy paste per ftp i reikiamas direktorijas ir pakeisti permision. Viskas veikia. Pas mane tas pats img.
:)

burbulas

Re: IPTV pluginas nStreamPlayerVOD

Standartinė burbulas » Pen Geg 10, 2013 10:37 pm

zyze77 rašė:Is http://www.openbox.info/forum/viewtopic ... Nstreamvod cia siunciau naujausia zip. Toliau copy paste per ftp i reikiamas direktorijas ir pakeisti permision. Viskas veikia. Pas mane tas pats img.
:)
as irgi is cia ,bet niekas man neveikia ,koks pas tave imidzas???? pasakyk man su pries tai naudotai imidzais veike dabar neveikia

Vartotojo avataras
zyze77
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: Sek Vas 15, 2009 6:49 pm
Miestas: Norvegija, Molde
Susisiekti:

Re: IPTV pluginas nStreamPlayerVOD

Standartinė zyze77 » Šeš Geg 11, 2013 7:32 am

burbulas rašė:
zyze77 rašė:Is http://www.openbox.info/forum/viewtopic ... Nstreamvod cia siunciau naujausia zip. Toliau copy paste per ftp i reikiamas direktorijas ir pakeisti permision. Viskas veikia. Pas mane tas pats img.
:)
as irgi is cia ,bet niekas man neveikia ,koks pas tave imidzas???? pasakyk man su pries tai naudotai imidzais veike dabar neveikia
BlackHole 2.0.2 rev.E

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: IPTV pluginas nStreamPlayerVOD

Standartinė olesub » Šeš Geg 11, 2013 8:55 am

Nesu tikras nes šiek tiek atitrūkau nuo SAT, bet galbūt BH dar ant seno kernelio sėdi arba kokia mešankė padaryta. Tuomet jums ir šio plugino reikia dėl OE1.6
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

burbulas

Re: IPTV pluginas nStreamPlayerVOD

Standartinė burbulas » Šeš Geg 11, 2013 12:00 pm

zyze77 rašė:
burbulas rašė:
zyze77 rašė:Is http://www.openbox.info/forum/viewtopic ... Nstreamvod cia siunciau naujausia zip. Toliau copy paste per ftp i reikiamas direktorijas ir pakeisti permision. Viskas veikia. Pas mane tas pats img.
:)
as irgi is cia ,bet niekas man neveikia ,koks pas tave imidzas???? pasakyk man su pries tai naudotai imidzais veike dabar neveikia
BlackHole 2.0.2 rev.E
AS ant jo niekaip nepalaidau gryzau prie senesnio ir stabilesnio. nes tame 2.0.2e mgcamdas irgi kibineja nesuprantu ...

Vartotojo avataras
zyze77
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: Sek Vas 15, 2009 6:49 pm
Miestas: Norvegija, Molde
Susisiekti:

Re: IPTV pluginas nStreamPlayerVOD

Standartinė zyze77 » Šeš Geg 11, 2013 12:34 pm

AS ant jo niekaip nepalaidau gryzau prie senesnio ir stabilesnio. nes tame 2.0.2e mgcamdas irgi kibineja nesuprantu ...
Nu pas mane mgcamd tai veikia be luzimu.Tiesa, naudoju tik kelias dienas, bet per ta laika veike stabiliai..
Gal tik kartais streamingas i ipad kartais pasioziuoja. Nezinau ar cia del butent sio img ar taip pasitaiko ir su senesniais.
Daugiau viskas liuks :)

burbulas

Re: IPTV pluginas nStreamPlayerVOD

Standartinė burbulas » Šeš Geg 11, 2013 12:42 pm

zyze77 rašė:
AS ant jo niekaip nepalaidau gryzau prie senesnio ir stabilesnio. nes tame 2.0.2e mgcamdas irgi kibineja nesuprantu ...
Nu pas mane mgcamd tai veikia be luzimu.Tiesa, naudoju tik kelias dienas, bet per ta laika veike stabiliai..
Gal tik kartais streamingas i ipad kartais pasioziuoja. Nezinau ar cia del butent sio img ar taip pasitaiko ir su senesniais.
Daugiau viskas liuks :)
nezinau pasmane kaskaip tas imidzas nelabai perjungus tarkim is SKY UK i viasato kanalus man reikia pastoviai restartuot nes tamsu buna tiek su cccamd tiek su mgcamd ,pakeiciau imidza i senesni ir liuks dabar ir Cvyko visas portalas susiinstalino nesuprantu kas ten jam ...
o palauk ar netu manes pagalbo prasej??? as kolkas laisvas jai ko reikia , ir kaip tas imtuvas papasakok??? :)

Vartotojo avataras
zyze77
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: Sek Vas 15, 2009 6:49 pm
Miestas: Norvegija, Molde
Susisiekti:

Re: IPTV pluginas nStreamPlayerVOD

Standartinė zyze77 » Šeš Geg 11, 2013 2:39 pm

burbulas rašė:
zyze77 rašė:
AS ant jo niekaip nepalaidau gryzau prie senesnio ir stabilesnio. nes tame 2.0.2e mgcamdas irgi kibineja nesuprantu ...
Nu pas mane mgcamd tai veikia be luzimu.Tiesa, naudoju tik kelias dienas, bet per ta laika veike stabiliai..
Gal tik kartais streamingas i ipad kartais pasioziuoja. Nezinau ar cia del butent sio img ar taip pasitaiko ir su senesniais.
Daugiau viskas liuks :)
nezinau pasmane kaskaip tas imidzas nelabai perjungus tarkim is SKY UK i viasato kanalus man reikia pastoviai restartuot nes tamsu buna tiek su cccamd tiek su mgcamd ,pakeiciau imidza i senesni ir liuks dabar ir Cvyko visas portalas susiinstalino nesuprantu kas ten jam ...
o palauk ar netu manes pagalbo prasej??? as kolkas laisvas jai ko reikia , ir kaip tas imtuvas papasakok??? :)
Taip.Tas pats :)
Kaip ir susitvarkiau viska. Vieno dalyko ko nerandu, tai canal digital 0.8 norvegijos rakciuku.Nei mokamu nei nemokamu. Viasat pasileidau be korteles, su mgcamd'u. Nemokamai.
Imtuvu labai patenkintas :D Pirmas jis pas mane tokio pobudzio.Ir nusiskundimu kolkas nera :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių