• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Openbox S1 pirmas įspūdis

2010 metų naujas Openbox gaminys

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
bes
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2053
Užsiregistravo: Pen Gru 01, 2006 8:29 pm
Miestas: Pabrade
Susisiekti:

Standartinė bes » Pir Gru 27, 2010 10:45 pm

Is pirmo ispudzio imtuvas vertas demesio, didziausias pliusas,kad isliko klasikinis ir suprantamas bet kam, o ne tik patyrusiam meistrui openbox menu, kuris eina nuo 300 serijos.
Settingai susipute su Pobedit, shara lengvai nusistate.
Viskas kaip ir veikia.
Laukiame biudzetinio modeliuko su HD.

Iskilo klausymas kaip paziureti filma is flesiuko?
Kuriame meniu punkte?

ast
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 931
Užsiregistravo: Sek Gru 10, 2006 12:59 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė ast » Ant Gru 28, 2010 12:19 am

bes rašė:Is pirmo ispudzio imtuvas vertas demesio, didziausias pliusas,kad isliko klasikinis ir suprantamas bet kam, o ne tik patyrusiam meistrui openbox menu, kuris eina nuo 300 serijos.
Settingai susipute su Pobedit, shara lengvai nusistate.
Viskas kaip ir veikia.
Laukiame biudzetinio modeliuko su HD.

Iskilo klausymas kaip paziureti filma is flesiuko?
Kuriame meniu punkte?
Ant pulto yra mygtukas media ar tai usb, neturiu po ranka dabar, jieskok pulte o ne imtuvo meniu.

Vartotojo avataras
maksaz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 713
Užsiregistravo: Pir Sau 15, 2007 11:50 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė maksaz » Tre Gru 29, 2010 9:35 am

Jau rasiau, kad Ukraina yra tikru stebuklu salis...protu sunku suvokti, kaip gali S1 ten kainuoti apie 222 litus, kai pensininkai gauna 100$ pensijos...aha, "narodnyj tiuner"... :-D http://www.agsat.com.ua/index.php?productID=896
Ad infinitum...

bes
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2053
Užsiregistravo: Pen Gru 01, 2006 8:29 pm
Miestas: Pabrade
Susisiekti:

Standartinė bes » Tre Gru 29, 2010 9:48 pm

Serveriu nustatymuose labai truksta menu ping ir recoonect.
Kai nera rysio sunku nustatyti del ko.

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Standartinė olesub » Tre Gru 29, 2010 10:27 pm

Pilnai pritariu, pingas būtinas
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

zoriux111
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: Sek Bir 28, 2009 5:47 pm
Susisiekti:

Re: Openbox S1 pirmas įspūdis

Standartinė zoriux111 » Pen Gru 31, 2010 9:39 am

Su skartu tai pravalas konkretus! Tai garsas yra, tai visai nera, o kai pajudini pati lizda tai kaires puses garso ner ner tai desines!!!! Gal tik pas mane viena?????? :-D
Openbox AS-2+ h-h

bes
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2053
Užsiregistravo: Pen Gru 01, 2006 8:29 pm
Miestas: Pabrade
Susisiekti:

Re: Openbox S1 pirmas įspūdis

Standartinė bes » Šeš Sau 01, 2011 11:52 am

Nepatiko man sis imtuvas, bandziau pajungti per intera tai vienas paketas pasijungia, kitas ne, jokio logo nera tik error raso.
Pigus nedadirbtas daiktas.

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Re: Openbox S1 pirmas įspūdis

Standartinė Soul » Šeš Sau 01, 2011 2:05 pm

bes rašė:Nepatiko man sis imtuvas, bandziau pajungti per intera tai vienas paketas pasijungia, kitas ne, jokio logo nera tik error raso.
Pigus nedadirbtas daiktas.
Sveiki,
pas kitus tokiu problemu nera...
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

TVRS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 103
Užsiregistravo: Ket Sau 31, 2008 4:25 pm
Miestas: Žiežmariai
Susisiekti:

Re: Openbox S1 pirmas įspūdis

Standartinė TVRS » Šeš Sau 01, 2011 2:18 pm

zoriux111 rašė:Su skartu tai pravalas konkretus! Tai garsas yra, tai visai nera, o kai pajudini pati lizda tai kaires puses garso ner ner tai desines!!!! Gal tik pas mane viena?????? :-D
Septyni vienetai per mano rankas praėjo nei su vienu neturėjau jokių problemų.

tomas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 1364
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 10:15 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Openbox S1 pirmas įspūdis

Standartinė tomas » Šeš Sau 01, 2011 8:40 pm

Soul rašė:
bes rašė:Nepatiko man sis imtuvas, bandziau pajungti per intera tai vienas paketas pasijungia, kitas ne, jokio logo nera tik error raso.
Pigus nedadirbtas daiktas.
Sveiki,
pas kitus tokiu problemu nera...
Su scartu tikrai nesamone. Teks HDMI naudoti. Pas mane is 3 vnt tai vienam com portas negyvas pasitaike.

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Re: Openbox S1 pirmas įspūdis

Standartinė Soul » Šeš Sau 01, 2011 8:52 pm

Sveiki,
kol kas, is 10 vienetu problemu neturejo nei vienas...
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Openbox S1 pirmas įspūdis

Standartinė olesub » Šeš Sau 01, 2011 9:10 pm

Tau ir su openbox500 problemų nebuvo...
Kažkaip daugokai broko, vien su garsu per SCART jau žinau 6 atvejus, signalo skalė pieno riebumą rodo, pas kai kuriuos negaudo DHCP iš TEO pirelli, reikia eiti ir daryti mahinacijas - išjungti/įjungti DHCP, vaizdo kokybė prastesnė nei buvusių F300, X800-820 - ypač per HDMI tai pastebima, viena klientė man pareiškė, kad pas ją nekoduoti DVB-t kanalai žymiai geriau rodo už NTV kanalus
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Re: Openbox S1 pirmas įspūdis

Standartinė Soul » Sek Sau 02, 2011 9:08 am

olesub rašė:Tau ir su openbox500 problemų nebuvo...
Kažkaip daugokai broko, vien su garsu per SCART jau žinau 6 atvejus, signalo skalė pieno riebumą rodo, pas kai kuriuos negaudo DHCP iš TEO pirelli, reikia eiti ir daryti mahinacijas - išjungti/įjungti DHCP, vaizdo kokybė prastesnė nei buvusių F300, X800-820 - ypač per HDMI tai pastebima, viena klientė man pareiškė, kad pas ją nekoduoti DVB-t kanalai žymiai geriau rodo už NTV kanalus
Sveiki,
Olesub, Jums ir tiesioje vietoje suklupti pasiseka. Jau sakete, kad grisite prie savo religinio DM brendo, bet, vistiek, imate Openboxus... "Žodžių priduodu tiekėjui ir imam seną, gerą ir laiko patikrintą DM500 kloną"... O tas Jusu mylimiausias brendas su antru softu kaip veike ar atsimenate? O is naujai isleisto "ne linuksinio"tienerio reikalaujate, kad Jums "samane virtu "...
Signalo lygis teisingas yra pagal antra skale. Procentais vargu ar pavyks padaryti teisingesni "rodyma, nes demoduliatorius yra integruotas paciame Ali procesoriuje ir yra labai problematiska padaryti... Idomu, kiek teisingai rodo, Olesub, tas Jusu DM500s?
Su normaliais routeriais dar neteko susidurti, kad neveiktu DHCP. Net su Dlinkais Dir-100, dir- 300, dir-320 veikia puikiai.
Su Naujais Metais!
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Openbox S1 pirmas įspūdis

Standartinė olesub » Sek Sau 02, 2011 9:37 am

Gerbiamasai, slystu ne as vienas, bet kaip supratau, pargriuvusi Jus matote tik mane. Prie ko cia dm, ar as ji paminejau paskutineje zinuteje? Paprasciausia reikia sutikti jog S1 ne tik paveluotas produktas (dreamsky lygio) bet ir pilnas netiketumu
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Re: Openbox S1 pirmas įspūdis

Standartinė Soul » Sek Sau 02, 2011 10:30 am

olesub rašė:Gerbiamasai, slystu ne as vienas, bet kaip supratau, pargriuvusi Jus matote tik mane. Prie ko cia dm, ar as ji paminejau paskutineje zinuteje? Paprasciausia reikia sutikti jog S1 ne tik paveluotas produktas (dreamsky lygio) bet ir pilnas netiketumu
Sveiki,
na ant Dremsky veikia jau ir G-share... Ir ne tik ant Dreamsky 7000s/7500s, o ir su paprastais...
O paprastiems klientams jis visai nepavelaves modelis, o kaip tik laiku. Geriau S1, negu komplektas is MVisatos su SD Fisheriu.
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

Fireblade
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: Ket Rgp 06, 2009 8:03 pm
Miestas: Pakruojis
Susisiekti:

Re: Openbox S1 pirmas įspūdis

Standartinė Fireblade » Sek Sau 09, 2011 7:06 pm

Dėl ping, tiems, kurie ne per com naudojasi shara: spaudžiam menu, paskui 1113, po to pasirenkam ir spaudžiam ok. Last time yra naujausias ping, best time geriausias ping, o last 16 time, manau, paskutinių 16 pingų vidurkis. Tikiuosi padėjau :)
Openbox S1 naudotojas :)

bes
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2053
Užsiregistravo: Pen Gru 01, 2006 8:29 pm
Miestas: Pabrade
Susisiekti:

Re: Openbox S1 pirmas įspūdis

Standartinė bes » Sek Sau 09, 2011 9:44 pm

Kalbejiome ne apie raktu atsakymo laika, o apie pinga i ip adresa interneto rysiui patikrinti.
Fireblade rašė:Dėl ping, tiems, kurie ne per com naudojasi shara: spaudžiam menu, paskui 1113, po to pasirenkam ir spaudžiam ok. Last time yra naujausias ping, best time geriausias ping, o last 16 time, manau, paskutinių 16 pingų vidurkis. Tikiuosi padėjau :)

Sethas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: Pen Vas 16, 2007 8:18 am
Susisiekti:

Re: Openbox S1 pirmas įspūdis

Standartinė Sethas » Sek Sau 09, 2011 10:41 pm

IS 77 parduotu imtuvu pasitaike 2 brokuoti.. Vienas Su Skartu, Kitas su neveikianciu usb.. Tai siaip sakyciau broko procentas gan mazas, paliginus su DM 500 kur is 10 imtuvu kokie 2 kreivi ( dm 500 klonai; fysheriai; flexboxai) jokio skirtumo kas pagamino.. Broko procenumas toks pats ~ 15-20 %
Paskutinį kartą redagavo Sethas Pir Sau 10, 2011 8:43 am, redaguota 1 kartą(us).

Fireblade
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: Ket Rgp 06, 2009 8:03 pm
Miestas: Pakruojis
Susisiekti:

Re: Openbox S1 pirmas įspūdis

Standartinė Fireblade » Pir Sau 10, 2011 7:27 am

bes rašė:Kalbejiome ne apie raktu atsakymo laika, o apie pinga i ip adresa interneto rysiui patikrinti.
Fireblade rašė:Dėl ping, tiems, kurie ne per com naudojasi shara: spaudžiam menu, paskui 1113, po to pasirenkam ir spaudžiam ok. Last time yra naujausias ping, best time geriausias ping, o last 16 time, manau, paskutinių 16 pingų vidurkis. Tikiuosi padėjau :)
ip galima rasti imtuvo per network settings
Openbox S1 naudotojas :)

C2H5OH
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 370
Užsiregistravo: Pen Gru 22, 2006 8:37 pm
Susisiekti:

Re: Openbox S1 pirmas įspūdis

Standartinė C2H5OH » Pir Sau 10, 2011 11:16 pm

Na man pirmas kartas su šiuo imtuvu sakyčiau visai pavyko :smile: , viskas gerai nusistatė, susipūtė ir pradėjo šaravot, mama patenkinta žiūrėdama pliusą, o man galvos neskauda, kad ką nors ne taip paspaudus nukilins. Mano manymu daiktas vykęs, kaip už tokią kainą tai ant chocholų grėblio surizikavau užlipti antrą kartą, nors namuose 500 dar į marčias neišrašytas, kuris mane kolei kas irgi tenkina, o kai netenkis pirksiu HD viagros. Drymai gal ir geri daiktai, tik mano rankos tikriausiai kreivokos, nesusidraugavom, o ir vaizdo kokybė pas drymo kloną man pasirodė prastesnė, bet čia tik mano nuomonė. Gerai būtų kad prie jo dar WiFi prisuktų, tai kabelio tampyti nebereikėtų, tada mano lūkesčiai būtų visiškai patenkinti.

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Openbox S1 pirmas įspūdis

Standartinė olesub » Pir Sau 10, 2011 11:24 pm

Vaizdas S1 už klonų geresnis. Čia jau be komentarų.
To FareBlade. Kad pasigauna IP tai dar nereiškia, kad jis išeina į internetą. Todėl ir trūksta tokios funkcijos, kaip pvz. dreamsky yra ir dar pas krūvą pigienų
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
Maklaudas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: Ket Vas 05, 2009 4:27 pm
Miestas: KAUNAS
Susisiekti:

Re: Openbox S1 pirmas įspūdis

Standartinė Maklaudas » Sek Vas 13, 2011 11:00 am

nu softa perrasiau , man paciam tiuneryje iraso ir rodo viskas gerai,o kaip i kompa ikelt ir ziuret ? ten kas per formatas,nenuskaito joks player'is , ir VLC bando rodyt bet tik pilkas fonas be garso. Kaip cia daryt reik ?

Vartotojo avataras
Maklaudas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: Ket Vas 05, 2009 4:27 pm
Miestas: KAUNAS
Susisiekti:

Re: Openbox S1 pirmas įspūdis

Standartinė Maklaudas » Sek Vas 13, 2011 11:02 am

ir kai irasineja nedega jokia raudona lempute,matosi tik kad fliashas mirksi ,tai aisku kad raso

Vartotojo avataras
Maklaudas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: Ket Vas 05, 2009 4:27 pm
Miestas: KAUNAS
Susisiekti:

Re: Openbox S1 pirmas įspūdis

Standartinė Maklaudas » Sek Vas 13, 2011 11:39 am

kas zinot parasykit kaip paleist per kompa,ar formata perverst ar ka cia daryt ?

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Re: Openbox S1 pirmas įspūdis

Standartinė Soul » Sek Vas 13, 2011 11:46 am

Sveiki,
reikia konvertuoti. Galima ir su DVR files converter. http://www.onlinedisk.ru/file/602163
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių