• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Golden Media Unibox 9080, pagalbos

SAT ir Combo HD imtuvai

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Vartotojo avataras
Almanas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 869
Užsiregistravo: Pen Sau 11, 2008 5:18 pm
Miestas: Belfast
Susisiekti:

Re: Golden Media Unibox 9080, pagalbos

Standartinė Almanas » Pir Rgs 05, 2011 7:31 am

pas mane buvo tapati beda :) nueini i turgu nusiperki senesnio modelio pulta (25lt) susiputi softa eddision_argusmini_1.3.42.abs vsio jokiu problemu ,jokiu striginejimu ir lauki geresniu softu,nors dabar jo kaip ir nereik man :)
mda...

Gintaras k
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: Sek Vas 18, 2007 11:46 am
Miestas: Telšiai
Susisiekti:

Re: Golden Media Unibox 9080, pagalbos

Standartinė Gintaras k » Pir Rgs 05, 2011 11:47 am

Nu supuciau softa 1.4.06. Su lenkisku menu ir kanalu sarasu. Sarasas man netiko todel as ji istryniau ir irasiau savaji. Mano buvo paruostas fiksuotai antenai . Bet dabar pas mane pradejo sukinentis antena, nors visi nustatymai kas liecia pozicionieru yra isjungti. As naudoju tik DISEqC 1/8, 2/8 ir t.t. iki 9/16.
Gal dar kitoje vietoje issisaugojo ankstesnieji nustatymai?
Pirkti senesni pulteli ,kai zmogus jau mate naujesni kazkaip nesolidu. Juolab ,kad imtuvas dabar tik statomas.
Dabar vaziuosiu prijungti prie tos sitemos kur ir tures buti. Paziuresiu ,kaip veiks dabar.

Vartotojo avataras
Almanas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 869
Užsiregistravo: Pen Sau 11, 2008 5:18 pm
Miestas: Belfast
Susisiekti:

Re: Golden Media Unibox 9080, pagalbos

Standartinė Almanas » Pir Rgs 05, 2011 2:18 pm

Gintaras k rašė:Nu supuciau softa 1.4.06. Su lenkisku menu ir kanalu sarasu. Sarasas man netiko todel as ji istryniau ir irasiau savaji. Mano buvo paruostas fiksuotai antenai . Bet dabar pas mane pradejo sukinentis antena, nors visi nustatymai kas liecia pozicionieru yra isjungti. As naudoju tik DISEqC 1/8, 2/8 ir t.t. iki 9/16.
Gal dar kitoje vietoje issisaugojo ankstesnieji nustatymai?
Pirkti senesni pulteli ,kai zmogus jau mate naujesni kazkaip nesolidu. Juolab ,kad imtuvas dabar tik statomas.
Dabar vaziuosiu prijungti prie tos sitemos kur ir tures buti. Paziuresiu ,kaip veiks dabar.
veiks kaip ir veike, cia nuo softo priklauso,kas kaip....
mda...

Gintaras k
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: Sek Vas 18, 2007 11:46 am
Miestas: Telšiai
Susisiekti:

Re: Golden Media Unibox 9080, pagalbos

Standartinė Gintaras k » Pir Rgs 05, 2011 3:31 pm

Parvykau is zmogaus. Is pirmo zvilgsnio lyg ir susitvarke. Praejau visa kanlu sarasa ,susirasiau ,kurius kanalus pasalinti ir pastebejau ,kad pultelis vis leciau ima klausytis komandu. Pameginau paspausti menu -nebeileidzia.Siaip taip pavyko isokti ,bet neina aukstyn zemyn.(pats pultelis tuo metu patikrinau zybsi)
Noriu iseiti- EXIT neveikia. Ant imtuvo pirekinio skydelio mygtukai veikia. Isjungiau/Ijungiau, vistiek su pulteliu neveikia. Atjungiau galvas ir vietnes tv antena-vistiek su pulteliu nesivaldo. Softo 1.4.06 perrasymas rezultato nedave.
Parsiveziau pas save -ijungiu veika jau kokia valanda ir viskas valdosi .
Gal kas turite kokiu minciu?

Vartotojo avataras
Almanas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 869
Užsiregistravo: Pen Sau 11, 2008 5:18 pm
Miestas: Belfast
Susisiekti:

Re: Golden Media Unibox 9080, pagalbos

Standartinė Almanas » Pir Rgs 05, 2011 4:51 pm

jo negalima greit minkyt :) cia exkliuzyvas :D O kaip nusibos su juo kanalintis,paskaitysi mano postas ir nupirksi zmogui antra pulta ir bus vsio :)
mda...

Gintaras k
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: Sek Vas 18, 2007 11:46 am
Miestas: Telšiai
Susisiekti:

Re: Golden Media Unibox 9080, pagalbos

Standartinė Gintaras k » Pir Rgs 05, 2011 5:03 pm

Kito pultelio turbut nepirksime,veikiau bandysiu kita imtuva pasiulyti.Tik nezinau ka ir siulyti uz panasu biudzeta.

Vartotojo avataras
Almanas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 869
Užsiregistravo: Pen Sau 11, 2008 5:18 pm
Miestas: Belfast
Susisiekti:

Re: Golden Media Unibox 9080, pagalbos

Standartinė Almanas » Pir Rgs 05, 2011 5:20 pm

gal tada Amiko SHD-8800 Combo kaina panasi....
mda...

Gintaras k
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: Sek Vas 18, 2007 11:46 am
Miestas: Telšiai
Susisiekti:

Re: Golden Media Unibox 9080, pagalbos

Standartinė Gintaras k » Pir Rgs 05, 2011 8:22 pm

Atrodo liga suradau dėl ko nustoja gerai veikti pultelis. Nustatymuose A/V rėžimą perjungus iš YUV į RGB valdymas pasidaro stabilesnis ,galėtu taip ir palikti ,bet pablogėja vaizdo kokybė. Šitame tiuneryje silpnai ekranuotas arba visai neekranuotas IR imtuvas. Uždėjus (kaip patarė vienas kolega) paprasčiausio balto popieriaus skiautę priešais IR imtuvą valdymas žymiai pagerėja. Tada ir A/V rėžime galima įjungti YUV.
Aišku ,kad patį imtuvą išardžius ir tinkamai ekranavus IR butų problema išspręsta,bet kas ardys naują aparatą.
Todėl neatsisakau minties išbandyti su kitokiu imtuvu. Tiesa nebūtinai tai turi būti combo imtuvas.

Vartotojo avataras
Bambino
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1139
Užsiregistravo: Sek Rgp 29, 2010 3:05 am
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Re: Golden Media Unibox 9080, pagalbos

Standartinė Bambino » Tre Rgs 07, 2011 2:52 am

Gintaras k rašė:Atrodo liga suradau dėl ko nustoja gerai veikti pultelis. Nustatymuose A/V rėžimą perjungus iš YUV į RGB valdymas pasidaro stabilesnis ,galėtu taip ir palikti ,bet pablogėja vaizdo kokybė. Šitame tiuneryje silpnai ekranuotas arba visai neekranuotas IR imtuvas. Uždėjus (kaip patarė vienas kolega) paprasčiausio balto popieriaus skiautę priešais IR imtuvą valdymas žymiai pagerėja. Tada ir A/V rėžime galima įjungti YUV.
Aišku ,kad patį imtuvą išardžius ir tinkamai ekranavus IR butų problema išspręsta,bet kas ardys naują aparatą.
Todėl neatsisakau minties išbandyti su kitokiu imtuvu. Tiesa nebūtinai tai turi būti combo imtuvas.
Softus reikia tinkamus irasynieti, ir viskas bus gerai :) Pas mane kaip tik YUV.
Paveikslėlis

Gintaras k
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: Sek Vas 18, 2007 11:46 am
Miestas: Telšiai
Susisiekti:

Re: Golden Media Unibox 9080, pagalbos

Standartinė Gintaras k » Tre Rgs 07, 2011 1:21 pm

Gal,kolega,Bambino pavyzdziu galetmete paremti savo teigini?

zamis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: Tre Lie 09, 2008 3:32 pm
Miestas: jurbarkas
Susisiekti:

Re: Golden Media Unibox 9080, pagalbos

Standartinė zamis » Sek Rgs 11, 2011 1:04 am

Bambino rašė:
Gintaras k rašė:Atrodo liga suradau dėl ko nustoja gerai veikti pultelis. Nustatymuose A/V rėžimą perjungus iš YUV į RGB valdymas pasidaro stabilesnis ,galėtu taip ir palikti ,bet pablogėja vaizdo kokybė. Šitame tiuneryje silpnai ekranuotas arba visai neekranuotas IR imtuvas. Uždėjus (kaip patarė vienas kolega) paprasčiausio balto popieriaus skiautę priešais IR imtuvą valdymas žymiai pagerėja. Tada ir A/V rėžime galima įjungti YUV.
Aišku ,kad patį imtuvą išardžius ir tinkamai ekranavus IR butų problema išspręsta,bet kas ardys naują aparatą.
Todėl neatsisakau minties išbandyti su kitokiu imtuvu. Tiesa nebūtinai tai turi būti combo imtuvas.
Softus reikia tinkamus irasynieti, ir viskas bus gerai :) Pas mane kaip tik YUV.
Su bambino tik atsargiai :D respekt tau bambino,as naudoji 1.4.09 softa nu ir lyg viskas ok ., perarydamas numetu visada gamyklinius, nu ir su situ softu viskas yra ciki pasilieka favoritai ir aparatas nebludina, jau galima ziuret, sarikai sukasi ant 36, 9

Jarex
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Pen Bal 24, 2009 7:34 am
Susisiekti:

Re: Golden Media Unibox 9080, pagalbos

Standartinė Jarex » Pen Rgs 30, 2011 8:22 am

Pas mane buvo panašios problemos kaip ankščiau aprašinejo, pakibdavo, kanalus perjungdavo letai ir taip stabde, gliučindavo. bandžiau visokius softus pust, su vienais geriu su kitai blogiau veikdavo. Bet kaip rusai sako "vsio genealnoe prosto" atsukaų danktį istačiau tiuneri atgal i slota, ant dangčio užklijavau purios medžiagos kad prispaustu tuneri i slota ir susukau atgal. Dabar tiuneris savo vietoi ir gliukai dingo viskas laksto.

Tikiosi mano problemos sprendimas gal kam padies irgi.

Vartotojo avataras
Alexx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3419
Užsiregistravo: Ant Lap 27, 2007 7:41 am
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Golden Media Unibox 9080, pagalbos

Standartinė Alexx » Ant Spa 18, 2011 10:59 pm

Jarex rašė:Pas mane buvo panašios problemos kaip ankščiau aprašinejo, pakibdavo, kanalus perjungdavo letai ir taip stabde, gliučindavo. bandžiau visokius softus pust, su vienais geriu su kitai blogiau veikdavo. Bet kaip rusai sako "vsio genealnoe prosto" atsukaų danktį istačiau tiuneri atgal i slota, ant dangčio užklijavau purios medžiagos kad prispaustu tuneri i slota ir susukau atgal. Dabar tiuneris savo vietoi ir gliukai dingo viskas laksto.

Tikiosi mano problemos sprendimas gal kam padies irgi.
O kaip dabar ?
Iki siol dirba be problemu ?
Planuoju gauti Uniboxa experementams...
..moraliskai rosiosiu jo problemu salinimui :)

Jarex
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Pen Bal 24, 2009 7:34 am
Susisiekti:

Re: Golden Media Unibox 9080, pagalbos

Standartinė Jarex » Pir Lap 21, 2011 10:05 pm

Alexx rašė:
Jarex rašė:Pas mane buvo panašios problemos kaip ankščiau aprašinejo, pakibdavo, kanalus perjungdavo letai ir taip stabde, gliučindavo. bandžiau visokius softus pust, su vienais geriu su kitai blogiau veikdavo. Bet kaip rusai sako "vsio genealnoe prosto" atsukaų danktį istačiau tiuneri atgal i slota, ant dangčio užklijavau purios medžiagos kad prispaustu tuneri i slota ir susukau atgal. Dabar tiuneris savo vietoi ir gliukai dingo viskas laksto.

Tikiosi mano problemos sprendimas gal kam padies irgi.
O kaip dabar ?
Iki siol dirba be problemu ?
Planuoju gauti Uniboxa experementams...
..moraliskai rosiosiu jo problemu salinimui :)

Iki siol viskas veikia :D

algirdas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Šeš Bal 07, 2007 7:56 pm
Miestas: Prie Jūros upės
Susisiekti:

Re: Golden Media Unibox 9080, pagalbos

Standartinė algirdas » Ant Lap 22, 2011 7:16 pm

Na ir pa mane vienas is pirmesniu veikia. Pakolkas problemu ner! :D :D :D
Dejau,dedu ir desiu visas pastangas ant jusu problemos sprendimo
Legalus montuotuojas

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių