• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Tomtom start neranda gps signalo

Nesuk iš kelio dėl takelio...

Moderatoriai: cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
slavka112
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 596
Užsiregistravo: Pir Lap 29, 2010 3:40 pm
Susisiekti:

Tomtom start neranda gps signalo

Standartinė slavka112 » Sek Sau 15, 2017 3:23 pm

Sveiki, gavau aš tomtom start 25 gps ir iš karto po pirmo ijungimo rašo Laukiama tinkamo gps signalo... Buvom per my drive atsinaujine iki naujausios versijos, jokio efekto. nebežinau jau ką daryti..

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Tomtom start neranda gps signalo

Standartinė klarnetas » Sek Sau 15, 2017 4:15 pm

jei kambaryje ,tai gali ir nesulaukti signalo

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Tomtom start neranda gps signalo

Standartinė islauzas » Sek Sau 15, 2017 7:25 pm

būna kad jei tomtom seniai buvo įjungtas, apie 10 min tenka palaukti kol palydovą pagauna. o kambaryje nebent prie lango pagauna tik

Ritvis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: Sek Gru 07, 2008 10:33 pm
Susisiekti:

Re: Tomtom start neranda gps signalo

Standartinė Ritvis » Šeš Kov 04, 2017 9:38 pm

Mano tomtom start nuskridus į Kanarus signalo nepagavo apie 20 minučių daugiau nelaukiau, nes bateriją taupiau. Atstačius gamyklinius parametrus, palydovus pagavo per minutę ar dvi. Tačiau tų gamyklinių parametrų atstatymas nėra geras dalykas, nes dingsta visi įrenginio nustatymai pagal mano poreikius. Tą kartą prieš kelionę prisijungiau prie My tomtom ir instaliavau visus pasiūlytus naujinimus. Po metų vėl skridau į Kanarus ir tada prieš kelionę nieko neatnaujinau, tas pats tomtom tada palydovus pagavo per 2-3 minutes. Aš įtariu, kad reikalą gadina gps fix kuris instaliuojamas pasijungus įrenginį prie tomtom svetainės. Sakoma kad gps fix pagreitina prisijungimą prie palydovų, bet gaunasi atvirkščiai, ypač jei radikaliai pakeiti vietovę. Dabar visada, jei yra galimybė to gpx fix neinstaliuoju.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)