• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Reikalingas meistras Panevezyje, galintis sutvarkyti dm800

500, 800 ir 8000 modelis.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, vytautasba

Skelbti atsakymą
mvaldas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 220
Užsiregistravo: Ant Sau 12, 2010 1:34 am
Miestas: londonas
Susisiekti:

Reikalingas meistras Panevezyje, galintis sutvarkyti dm800

Standartinė mvaldas » Tre Geg 21, 2014 11:05 am

Vakar mama skambino ir pranese siaubinga zinia kad neberodo tiuneris, Raso nera informacijos is transponderio, as per team viewer,kiek galimybes leido paziurejau problema,tai palidovo signalas geras,bet kai skanuoja kanalus neranda nei vieno kanalo. Atstaciau I gamyklinius parametrus,tai taspats,gal cia koks gedimas lnb ar diseqs del zaibo,o gal pacio tiunerio,o gal tiesiog mama kazka pridirbo,nes mokejo tik junginet kanalus ir savo serialus isirasyt :)Numetant I gamyklinius,ko gero reiks ir imidza prasiut is naujo, Beje pas mane UK toks pat imidzas,tai pas mane ,bet pas mane ant meniu,valdymas,kanalu paieska, imtuvo konfiguravimas,nera tono platumos, o pas mama yra tono platuma 800mv, gal cia beda,kad nenuskanuoja kanalu. Prasau ,kas galite padeti, zinoma ne uz aciu,nes patys suprantate,ka reiskia kai nematai serial,katastrofa mano mamai :D Dreamboxas originalus. Mano Skype valdas2942

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Reikalingas meistras Panevezyje, galintis sutvarkyti dm8

Standartinė vytas121 » Tre Geg 21, 2014 9:00 pm

mvaldas rašė:Vakar mama skambino ir pranese siaubinga zinia kad neberodo tiuneris, Raso nera informacijos is transponderio, as per team viewer,kiek galimybes leido paziurejau problema,tai palidovo signalas geras,bet kai skanuoja kanalus neranda nei vieno kanalo. Atstaciau I gamyklinius parametrus,tai taspats,gal cia koks gedimas lnb ar diseqs del zaibo,o gal pacio tiunerio,o gal tiesiog mama kazka pridirbo,nes mokejo tik junginet kanalus ir savo serialus isirasyt :)Numetant I gamyklinius,ko gero reiks ir imidza prasiut is naujo, Beje pas mane UK toks pat imidzas,tai pas mane ,bet pas mane ant meniu,valdymas,kanalu paieska, imtuvo konfiguravimas,nera tono platumos, o pas mama yra tono platuma 800mv, gal cia beda,kad nenuskanuoja kanalu. Prasau ,kas galite padeti, zinoma ne uz aciu,nes patys suprantate,ka reiskia kai nematai serial,katastrofa mano mamai :D Dreamboxas originalus. Mano Skype valdas2942
Duok i PM mamos adresa ar tel. numeri-susisieksiu!
Jei yra Diseqc surasyk portus,kad nereiktu klaidzioti ar lipti prie antenos.
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

mvaldas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 220
Užsiregistravo: Ant Sau 12, 2010 1:34 am
Miestas: londonas
Susisiekti:

Re: Reikalingas meistras Panevezyje, galintis sutvarkyti dm8

Standartinė mvaldas » Ket Geg 22, 2014 10:08 pm

Problemos jau nebeliko, aciu ponui Vytautui,kad pagelbejo ir sugaiso savo laika. O kas tiksliai buvo ,tai lyg ir ne tie palydovai nustatyti,nors rodos niekas ju ir nebuvo perstate. Aciu Vytautui dar karta.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)