• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

sveiki reiktu pagalbos su drimo klonu

500, 800 ir 8000 modelis.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, vytautasba

virgis.bb
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1819
Užsiregistravo: Ket Lap 22, 2007 7:18 pm
Miestas: Šilutė
Susisiekti:

Standartinė virgis.bb » Tre Lie 14, 2010 2:16 pm

Neoromancer rašė:Tai labai neimkit į galvą dėl discowery. Jis čia pas mus kaip "pranašas", skleidžia SAT šviesą skype tinklais :D
Taip-dar reikia vertejo i lietuviu kalba, nes sunkoka suprasti jo daznai rasomus anekdotus!

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Tre Lie 14, 2010 3:31 pm

discowery rašė:turejau laisvo laiko ir pasisiuliau . o kas tau nepatynka?????? :-P
Na aš ne pirmą kartą atkreipiau dėmesį, jog primygtinai peršiesi gelbėti pasitelkęs skype. Iš anksčiau jau pastebėjau kaip bruki savo paslaugas, siūlaisi padėti per skype. Principe tai sveikintina, tačiau, mano manymu, nemandagu. Štai ir tiomka atvejis. Žmogus ir taip ten viską susitvarkęs o tu jį "dusini" su Tricolor'u :D Kam reikia susiras tave ar kitą forumietį, kitu atveju parašys apie savo problemą forume. Ir viesiems nuo to tik geriau - kaupiasi žinios, keičiasi informacija.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
maksaz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 713
Užsiregistravo: Pir Sau 15, 2007 11:50 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė maksaz » Tre Lie 14, 2010 4:08 pm

Neoromancer rašė: Štai ir tiomka atvejis. Žmogus ir taip ten viską susitvarkęs o tu jį "dusini" su Tricolor'u :D Kam reikia susiras tave ar kitą forumietį, kitu atveju parašys apie savo problemą forume. Ir viesiems nuo to tik geriau - kaupiasi žinios, keičiasi informacija.
Visi cia buvom per karscius irzlus ir nervingi...ir as prie "uspakajoncu" norejau begt- po eiles klausimu ir atsakymu...buna visko...mano galva svarbiausia yra forumieciu geranoriskumas ir pagalba...juk todel mes cia ir esam...ir kaip zmogau gali cia pykt, kai tau atraso sekanciai...-" svarbu veikia! nesusigaudai situose naujoku reikaluose" ...juokiausi lig pakritimo...uspakajoncu net nebeikaliau...as pats ta DM800 trecia savaite tik minkau, o jau naujoku reikalu neismanau... :D zinai, neo, kartais man atrodo, kad solidaus amziaus patirtis praplecia tolerancijos ribas...ir mazus forumieciu komunikavimo trukumelius beveliju nurasyt jaunatviskam maksimalizmui...sulauksit mano amziaus ir pradesit gaudytis "situose naujoku reikaluose" :D :D :D
Ad infinitum...

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Standartinė tiomka » Tre Lie 14, 2010 5:14 pm

[/quote] " svarbu veikia! nesusigaudai situose naujoku reikaluose" ...juokiausi lig pakritimo... [/quote] cia ir buvo parasyta juoko formoj o ne norint kazka pasiepti... :D

discowery

Standartinė discowery » Ket Lie 15, 2010 8:04 am

Neoromancer rašė:
discowery rašė:turejau laisvo laiko ir pasisiuliau . o kas tau nepatynka?????? :-P
Na aš ne pirmą kartą atkreipiau dėmesį, jog primygtinai peršiesi gelbėti pasitelkęs skype. Iš anksčiau jau pastebėjau kaip bruki savo paslaugas, siūlaisi padėti per skype. Principe tai sveikintina, tačiau, mano manymu, nemandagu. Štai ir tiomka atvejis. Žmogus ir taip ten viską susitvarkęs o tu jį "dusini" su Tricolor'u :D Kam reikia susiras tave ar kitą forumietį, kitu atveju parašys apie savo problemą forume. Ir viesiems nuo to tik geriau - kaupiasi žinios, keičiasi informacija.


o as atkreipiau demesi jog kaska tu ce to nori pasakyt,kad tik akibrokstus man skaldai. :grin: labai senai kaskam jau padejau, nesupratai visko iki galo ir nereika varyk savo tiesas ka as su tuo TIOMKA kalbejau tai neviska zinai ir nereikia ir nebruk ce savo nesamoniu ok. ce be pykcio.Jis pats man i pm parases buvo kad,reik pagalbos , as pats nesipirsau aisku jis ja jau turejo ,bet as nezinojau susisiekiau suuo ir pasiplepejom o koks tau toks svarbus skirtumas kas kam ka padeda? negi tu ce advokatas kaskoks nesuprantu. ar tu ce kaska nori padaryti sekdamas mane.? kaip kaskam padejau buvo labai jau senai,bet ir tai gal pora kartu, o ka tu nori tuo pasakyt ko kisiesi? :)

discowery

Standartinė discowery » Ket Lie 15, 2010 8:06 am

Neoromancer rašė:
discowery rašė:turejau laisvo laiko ir pasisiuliau . o kas tau nepatynka?????? :-P
Na aš ne pirmą kartą atkreipiau dėmesį, jog primygtinai peršiesi gelbėti pasitelkęs skype. Iš anksčiau jau pastebėjau kaip bruki savo paslaugas, siūlaisi padėti per skype. Principe tai sveikintina, tačiau, mano manymu, nemandagu. Štai ir tiomka atvejis. Žmogus ir taip ten viską susitvarkęs o tu jį "dusini" su Tricolor'u :D Kam reikia susiras tave ar kitą forumietį, kitu atveju parašys apie savo problemą forume. Ir viesiems nuo to tik geriau - kaupiasi žinios, keičiasi informacija.


:) Pm Neurobox :D

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Standartinė tiomka » Ket Lie 15, 2010 2:07 pm

Labai gerai kad vieni kitiem padedam tai cia ner ko pyktis del pagalbos "kokybes" svarbu yra norinciu padeti. perdaug issipletem del maziuko nesusikalbejimo tai xebra gal griztam prie DM800 klonu temos o sita diskusija perkelkit i kita skilti?

Taduxiux
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: Ant Sau 08, 2008 6:42 pm
Miestas: Mazeikiai
Susisiekti:

Standartinė Taduxiux » Pen Lie 30, 2010 4:57 pm

tiomka rašė:Labai gerai kad vieni kitiem padedam tai cia ner ko pyktis del pagalbos "kokybes" svarbu yra norinciu padeti. perdaug issipletem del maziuko nesusikalbejimo tai xebra gal griztam prie DM800 klonu temos o sita diskusija perkelkit i kita skilti?
as irgi taip manau,visi pradejom nuo 0, ir tik deka sio forumo ir geru forumieciu pagalba daug ka suzinojiome ir ismokome,tad dziaukimes kad turime geru patarejiu ir toki foruma ,aciu forumo administratoriui

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

..

Standartinė netikras » Šeš Lie 31, 2010 8:27 am

tiomka rašė:Labai gerai kad vieni kitiem padedam tai cia ner ko pyktis del pagalbos "kokybes" svarbu yra norinciu padeti. perdaug issipletem del maziuko nesusikalbejimo tai xebra gal griztam prie DM800 klonu temos o sita diskusija perkelkit i kita skilti?
...būtent... :finga:

...prie to pačio..(na biškį ne visai pagal temą..).....
..2discowery ir kiti gal patarsit...čia mane "terorizuoja" klausdami dėl DM800 multimedios..ty su kokiu softu geriausiai imtuvas 'kramto" mkv formatą??...kadangi pats nežinau(pas mane ozonas...mažesnius dydžius lyk "groja" normaliai...didesni stringa ar išvis nenusiskaito..)..o pasiūsti žmones į Google (ar į martyno mažvydo biblioteką :) ) ieškotis info "nekyla ranka"..tai peradresuoju klausimą...(šiaip ir pačiam būtų gerai sužinot.. :-P )
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

discowery

Re: ..

Standartinė discowery » Šeš Lie 31, 2010 12:33 pm

netikras rašė:
tiomka rašė:Labai gerai kad vieni kitiem padedam tai cia ner ko pyktis del pagalbos "kokybes" svarbu yra norinciu padeti. perdaug issipletem del maziuko nesusikalbejimo tai xebra gal griztam prie DM800 klonu temos o sita diskusija perkelkit i kita skilti?
...būtent... :finga:

...prie to pačio..(na biškį ne visai pagal temą..).....
..2discowery ir kiti gal patarsit...čia mane "terorizuoja" klausdami dėl DM800 multimedios..ty su kokiu softu geriausiai imtuvas 'kramto" mkv formatą??...kadangi pats nežinau(pas mane ozonas...mažesnius dydžius lyk "groja" normaliai...didesni stringa ar išvis nenusiskaito..)..o pasiūsti žmones į Google (ar į martyno mažvydo biblioteką :) ) ieškotis info "nekyla ranka"..tai peradresuoju klausimą...(šiaip ir pačiam būtų gerai sužinot.. :-P )


kai turesiu dm 800 tai ir pasakysiu. :grin: o apie seip kanors paklausk kaip ka daryti pvz su lisytais ir panasiai paaiskinti viska galiu .nes skaiciau google jie identisdki beveik tik ant 800 daugaiau visko

beto imidzus opuskis per interneta ir tada leisk mkv ir pats pamatysi kuris geresnis. :)

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

Re: ..

Standartinė netikras » Šeš Lie 31, 2010 2:08 pm

discowery rašė:
netikras rašė:
tiomka rašė:Labai gerai kad vieni kitiem padedam tai cia ner ko pyktis del pagalbos "kokybes" svarbu yra norinciu padeti. perdaug issipletem del maziuko nesusikalbejimo tai xebra gal griztam prie DM800 klonu temos o sita diskusija perkelkit i kita skilti?
...būtent... :finga:

...prie to pačio..(na biškį ne visai pagal temą..).....
..2discowery ir kiti gal patarsit...čia mane "terorizuoja" klausdami dėl DM800 multimedios..ty su kokiu softu geriausiai imtuvas 'kramto" mkv formatą??...kadangi pats nežinau(pas mane ozonas...mažesnius dydžius lyk "groja" normaliai...didesni stringa ar išvis nenusiskaito..)..o pasiūsti žmones į Google (ar į martyno mažvydo biblioteką :) ) ieškotis info "nekyla ranka"..tai peradresuoju klausimą...(šiaip ir pačiam būtų gerai sužinot.. :-P )


kai turesiu dm 800 tai ir pasakysiu. :grin: o apie seip kanors paklausk kaip ka daryti pvz su lisytais ir panasiai paaiskinti viska galiu .nes skaiciau google jie identisdki beveik tik ant 800 daugaiau visko

beto imidzus opuskis per interneta ir tada leisk mkv ir pats pamatysi kuris geresnis. :)
..nu va..irgi siunti į "biblioteką"..testuot pačiam kokia dvidešimt skirtingų softų... :-P ... :)

..pirma ,asmeniškai multimedia nelabai rūpi..ir laiko tam rekia turėt ...antra,manau kad jau yra tai padaryta..
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Inco
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: Sek Rgp 01, 2010 5:00 pm
Miestas: Panevėžys
Susisiekti:

Standartinė Inco » Pir Rgp 02, 2010 11:56 am

Sveiki,
Esu naujokas, taip pat noriu įsigyti Dreambox 800 HD ir kaip visada neišsirenku kloną ar originalų.
p.s. gal galite parašyti pardavėjų kontaktus kurie užsiima pardavimais? na internetines parduotuvės taip pat tiktu.
Svarbu geras ir pigus (to ko retai būna)
Ačiū

p.s. kiek skaičiau forumus tai taip ir neradau esminio skirtumo dreambox 800 HD originalaus nuo klono, nebent laidas netaip apsuktas, HDMI kabelis tarp maišiuko supakuotas, varžtai balti o ne juodi...
Aktualu tik kokybės atžvilgiu žiūrint HD kanalus! Ir nelabai aktualus softų versijos ir t.t.
Bus naudojamas CHARINGAS (jei palaiko)
No comments...

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Standartinė tiomka » Pir Rgp 02, 2010 12:13 pm

Inco rašė:Bus naudojamas CHARINGAS (jei palaiko)
Jei nepalaikytu zmones jo nepirktu uz tokia kaina. Beje man toks klausimas iskilo: atsisiunciu as filma per torentus i vidini HHD bet pats tuneris(dm800) jo kaipir nepaleidzia tai pasinaudojes DCC programa persimeciau faila ~7GB i kita isorini HDD kuri pasijungiau prie pc nes pajungus prie dreamo as jo nerandu...nz kur ieskot per meniu :) tai esme tame kad permetus faila man jo nesupranta telikas ir pc. rodo kan nesuprantamas failas ir tiek... kaip jus ziurit filmus (MKV) jei siunciates i tuneri?

Vartotojo avataras
Sergejko
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1089
Užsiregistravo: Ket Rgp 28, 2008 1:10 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Sergejko » Pir Rgp 02, 2010 12:42 pm

tiomka rašė:
Inco rašė:Bus naudojamas CHARINGAS (jei palaiko)
Jei nepalaikytu zmones jo nepirktu uz tokia kaina. Beje man toks klausimas iskilo: atsisiunciu as filma per torentus i vidini HHD bet pats tuneris(dm800) jo kaipir nepaleidzia tai pasinaudojes DCC programa persimeciau faila ~7GB i kita isorini HDD kuri pasijungiau prie pc nes pajungus prie dreamo as jo nerandu...nz kur ieskot per meniu :) tai esme tame kad permetus faila man jo nesupranta telikas ir pc. rodo kan nesuprantamas failas ir tiek... kaip jus ziurit filmus (MKV) jei siunciates i tuneri?
Blue Panel, file manager, surandi papkę kur guli filmas ir paspaudi žalią mygtuką.
DM800HD+500GB 2,5"WD, (80cm):19E-13E-9E-4.8E-4w, (90cm):75E, (118cm):90E+85,15E, (90cm):53E-36E, diseqc 10/1, ISKRA DTX-48X
LE46B750 + LG HT904

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Standartinė tiomka » Pir Rgp 02, 2010 1:47 pm

sita jau bandziau. susirandu filma per ta file manager tada renkuosi "menu"(melyna knopke)---> "move" ir tada jau kaip zinot kad keliu i isorini diska? kur ji rast kad pasirinkt? sakykim jei prijungiu prie pc ar net prie tv man rodo jo pavadinima ir as zn kad esu butent tam irenginy kurio man reik o kai pajungiu prie DM as nesuprantu jis yra ar ne, nes visokiu papkiu pilna bet tokios kaip kad "isorinis irenginys" ar panasiai as nrandu..

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Standartinė tiomka » Pir Rgp 09, 2010 3:07 pm

na tai ar paaiskinsit kas?

Vartotojo avataras
a95
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2800
Užsiregistravo: Ant Bal 10, 2007 10:08 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Standartinė a95 » Pir Rgp 09, 2010 3:48 pm

Per savaite galejei prasieit per visas direktorijas ir susirasti... :-?
DM800HD/NetBox 100S/Ferguson AF-3018SE
Paveikslėlis

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Standartinė tiomka » Pir Rgp 09, 2010 4:40 pm

a95 rašė:Per savaite galejei prasieit per visas direktorijas ir susirasti... :-?
per ta laika kol rasei galejai atsakyt i klausyma.... :-? idomu kodel permetus atsisiusta faila per dcc is dm i pc jo nesupranta?

Vartotojo avataras
a95
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2800
Užsiregistravo: Ant Bal 10, 2007 10:08 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Standartinė a95 » Pir Rgp 09, 2010 4:57 pm

Kas per failas? :-P
DM800HD/NetBox 100S/Ferguson AF-3018SE
Paveikslėlis

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Standartinė tiomka » Pir Rgp 09, 2010 7:35 pm

a95 rašė:Kas per failas? :-P
MKV

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių