• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Vista ir Pobedit

Kas pirmiau atsirado? Višta ar kiaušinis?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
joskelu
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: Ket Bir 28, 2007 1:39 am
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė joskelu » Pir Rgs 24, 2007 12:06 am

sveiki gal zinot kas galetu buti ?neseniai isigijau windows vista ir dabar man neveikia pobedit failiukai f3k .pobedit neatpazysta pvz sampos parsiustu f3k. Gal zinot kaip ka nors sutvarkyti ar pakeisti?? :oops:

Vartotojo avataras
Sampos
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2427
Užsiregistravo: Ket Lap 02, 2006 8:22 pm
Miestas: Vilnius-Trakai
Susisiekti:

Standartinė Sampos » Pir Rgs 24, 2007 10:21 am

joskelu rašė:sveiki gal zinot kas galetu buti ?neseniai isigijau windows vista ir dabar man neveikia pobedit failiukai f3k .pobedit neatpazysta pvz sampos parsiustu f3k. Gal zinot kaip ka nors sutvarkyti ar pakeisti?? :oops:
O pobeditas normalai uzsileidzia ir gali siusti pirmin atgal is ir i Tuneri ?
O Vista del savo visu h.... autorizaciju bei saugumo man atrodo ta failiuka suparina ir delto jis normalai neatsidaro.
Tu failiuka issisaugai kai imi ar tu tiesiai atidarineji ir poto is pobedito siunti.
Pabandik atsisiusti ississaugoti ir tada pusti
:?
Paveikslėlis

joskelu
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: Ket Bir 28, 2007 1:39 am
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė joskelu » Ant Rgs 25, 2007 12:25 am

jo pobeditas veikia normaliai gali siusti ir gali gauti viska .as taip ir anksciau dariau pirma issisaugau ir tada spaudziu tiesiai ant to failiuko nes ten iskart atsiranda mazas televizoriukas :) bet ant siu windows rodo kaip neatpazystama faila .darau open with ir bandau atidaryt su pobedit tada meta "file corupted " :-D manau turbut reikes su distanciniu vesti pradeti :oops:

joskelu
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: Ket Bir 28, 2007 1:39 am
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė joskelu » Ant Rgs 25, 2007 12:27 am

Gal yra dar zmoguciu naudojanciu windows vista ir pobedit ??? :x Ouj kaip laukiu d+ au ir polsat au ir man daugiau nieko nereikes :) :lol:
Paskutinį kartą redagavo joskelu Ant Rgs 25, 2007 12:30 am, redaguota 2 kartą(us).

friend
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: Sek Bir 24, 2007 11:37 pm
Susisiekti:

Vista ir Pobedit

Standartinė friend » Ant Rgs 25, 2007 7:00 pm

joskelu rašė:Gal yra dar zmoguciu naudojanciu windows vista ir pobedit ??? :x Ouj kaip laukiu d+ au ir polsat au ir man daugiau nieko nereikes :) :lol:
Tai gal tu neteiseingai tuos raktus į pobeditą įkrauni? 1. Išsisaugok f3k failiuką, 2. Pasileisk pobeditą, pasirink įrankių juostoje opciją keys, spausk open, susirask kur išsisaugojai failiuką, pažymėk jį ir spausk open.
Jei tai nepadeda eik į My Computer, susirask Tools, ten susirask ir atsidaryk "folder options", atsidaryk jame file types. Ten pamatysi registred file types, spausk new ir priregistruok f3k kaip pobedit priedėlį (failo tipo priesagą).

emirim
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2904
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:14 pm
Susisiekti:

Standartinė emirim » Ant Rgs 25, 2007 7:56 pm

to joskelu..atrodo Vista normaliai atidaro ir raktu .f3k faila, ir settings .f3d faila. Bandziau su Pobedit 0.909 versija. Taip, windows Vista automatiskai nepriskiria failo prie Pobedit, kad butent si programa ji atidarytu, bet tu paprasciausiai spausk pvz. ant .f3k failo OPEN ar Open with.., ismes lentele kur siulys su kokia programa faila atidaryti...padek taska ir spausk, bei atsiverusiam Browse lange nurodyk Pobedit, kuri tarkim esi pasidejes ant Desktop (nepamirsk pasiziureti ar yra varnele, kad Allways use this program to open..). Jeigu paprasys nurodyti failo Description, parasyk bet ka...ta pati procedura ir su .f3d failu...ir po to daugiau neprasys ir veiks ok.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių