Switch to full style
Kas pirmiau atsirado? Višta ar kiaušinis?
Atsakymo rašymas

Klausimas dėl lnb išdėstymo ant lėkštės.

Ant Geg 01, 2018 10:09 pm

Gerą vakarą ilgokai brandinu reikalą,pakeisti turimą 60cm lėkštelę į 80cm,nes dabar kaip tais jau ir mažoka,o poreikiai didėja.Dabartinė situacija tokia 5E/13E/5W.Didesnės lėkštės norėčiau kabinti 5E/9E/0.8W/13E ar pavyktų šitas reikalas ir kaip visa tai atrodytų,nes satcalc svetainėje tokio palydovo kaip Thor 0.8W nėra.Yra dar viena atskira lėkštė grynai tik 36E skirta,gal prie jos kažką sukombinuoti eitų? :)

Re: Klausimas dėl lnb išdėstymo ant lėkštės.

Ant Geg 01, 2018 10:46 pm

ant 80 cm liuosiai pavyktų tavo paminėtas variantas, tik siauro spinduolio galvų tau teks įsigyti dėl 0.8W ir 9E pas mane ant 80 cm antenos pridėtos 5 LNB 4W, 4.9E, 9E, 13E, 19,2E, per vidurį 4.9E, o dėl 9E siauro spinduolio LNB.
Štai kaip pas mane atrodo tai
Paveikslėlis

Tre Geg 02, 2018 6:35 am

Dream rašė:Gerą vakarą ilgokai brandinu reikalą,pakeisti turimą 60cm lėkštelę į 80cm,nes dabar kaip tais jau ir mažoka,o poreikiai didėja.Dabartinė situacija tokia 5E/13E/5W.Didesnės lėkštės norėčiau kabinti 5E/9E/0.8W/13E ar pavyktų šitas reikalas ir kaip visa tai atrodytų,nes satcalc svetainėje tokio palydovo kaip Thor 0.8W nėra.Yra dar viena atskira lėkštė grynai tik 36E skirta,gal prie jos kažką sukombinuoti eitų? :)

Kaip tik turiu atliekamą lėkštę:
https://www.youtube.com/watch?v=uYLiawoqqps
Laisvai viskas tilptų :D Dėl kainos sutartume, man vistiek tik vietą užima :)

Tre Geg 02, 2018 10:08 am

Dream rašė:Didesnės lėkštės norėčiau kabinti 5E/9E/0.8W/13E... :)

Ka ruosiesi ziureti is 9e ? Jei ukrainieciu Xtra TV paketa, tai jau pavelavai i nuvaziuojanti traukini... :sad:

Tre Geg 02, 2018 10:14 am

Kada Xtra TV keis koduote?dar vis rodo conax.

Tre Geg 02, 2018 2:54 pm

Xtra rudeni pereis i Verimatrix.ir isvis be kortu imtuvas bus - Xtra box.
xtratv.com.ua
Atsakymo rašymas