• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

LG43LF630V garsas

Kas pirmiau atsirado? Višta ar kiaušinis?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Ritvis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: Sek Gru 07, 2008 10:33 pm
Susisiekti:

LG43LF630V garsas

Standartinė Ritvis » Ant Bir 28, 2016 4:56 pm

Esu nusipirkęs televizorių LG43LF630V. Jei galėčiau atsukti laiką jo tikrai nebepirkciau. Apie didelius nepatogumus lg televizoriais jau prirašyta, nesikartosiu.
Noriu pagalbos dėl šio modelio garso. Niekaip negaliu rasti kaip galima pakeisti garso takelį. Pavyzdžiui lrt hd rodo filmą ir verčia į lietuvių kalbą, bet kitų garso takų filmas eina originalo kalba. Niekaip neranda kaip tos kalbos persijungia. Toks jausmas, kad tokios funkcijos kapi ir nėra. Ant pultelio yra toks mygtukas AD Maniau, kad su juo galima perjungti, bet ne. Gal kas turite kokių patarimų. Žiūriu antžeminę televiziją. Palydovinio šio televizoriaus imtuvo nenaudoju, daug geriau Openbox s2 hd mini.

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: LG43LF630V garsas

Standartinė vytas121 » Ant Bir 28, 2016 5:03 pm

Ritvis rašė:Esu nusipirkęs televizorių LG43LF630V. Jei galėčiau atsukti laiką jo tikrai nebepirkciau. Apie didelius nepatogumus lg televizoriais jau prirašyta, nesikartosiu.
Noriu pagalbos dėl šio modelio garso. Niekaip negaliu rasti kaip galima pakeisti garso takelį. Pavyzdžiui lrt hd rodo filmą ir verčia į lietuvių kalbą, bet kitų garso takų filmas eina originalo kalba. Niekaip neranda kaip tos kalbos persijungia. Toks jausmas, kad tokios funkcijos kapi ir nėra. Ant pultelio yra toks mygtukas AD Maniau, kad su juo galima perjungti, bet ne. Gal kas turite kokių patarimų. Žiūriu antžeminę televiziją. Palydovinio šio televizoriaus imtuvo nenaudoju, daug geriau Openbox s2 hd mini.
Knopke AD tai perjungimas i skaitmenine ir analogine televizija.
Sakykim pas mane kabeline televizija yra ir analoge ir skaitmenoje,tai butent su sia AD knopke as perjungineju.
Kaip perjungti garso takelius?...siuo atveju,bet deja,keliu rankas aukstyn!Gal atsilieps LG43LF630V savininkai ir paaiskins.
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

Ritvis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: Sek Gru 07, 2008 10:33 pm
Susisiekti:

Re: LG43LF630V garsas

Standartinė Ritvis » Tre Bir 29, 2016 2:18 pm

Aš irgi Maniau, kad AD reiškia Analog Digital. Tačiau ne, paspaudus mygtuką AD ekrane atsiranda užrašas garso aprašas įjungtas paspaudus dar kartą - garso aprašas išjungtas, kas tai per funkcija nesuprantu.

Ritvis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: Sek Gru 07, 2008 10:33 pm
Susisiekti:

Re: LG43LF630V garsas

Standartinė Ritvis » Tre Bir 29, 2016 4:06 pm

Pagaliau išsiaiškinau kai pakeisti garso takelį. Kreipiausi į LG pagalbos centrą ir paaiškino. Patogumas- katastrofa. Eini į greitąjį menų, eini į išplėstinį meniu, eini į kanalas, eini į garso kalba ir ten renkiesi. Ir tai ne biudžetiniame televizoriuje, o 6 serijos televizoriuje. 25 eur kainuojančiame priedelyje yra ant pultelio atskiras tam mygtukas, kad patogiai ir greitai atliktum kalbos keitimą. Televizoriaus meniu yra nustatymų skirsnis GARSAS, bet ši funkcija patalpinta ne čia, o kitame skirsnyje KANALAS, kuriame net ne pagalvojau ieškoti.

kaunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 538
Užsiregistravo: Tre Lap 19, 2014 12:25 am

Re: LG43LF630V garsas

Standartinė kaunas » Sek Lie 03, 2016 8:18 pm

Ritvis rašė:Esu nusipirkęs televizorių LG43LF630V. Jei galėčiau atsukti laiką jo tikrai nebepirkciau. Apie didelius nepatogumus lg televizoriais jau prirašyta, nesikartosiu.
Noriu pagalbos dėl šio modelio garso. Niekaip negaliu rasti kaip galima pakeisti garso takelį. Pavyzdžiui lrt hd rodo filmą ir verčia į lietuvių kalbą, bet kitų garso takų filmas eina originalo kalba. Niekaip neranda kaip tos kalbos persijungia. Toks jausmas, kad tokios funkcijos kapi ir nėra. Ant pultelio yra toks mygtukas AD Maniau, kad su juo galima perjungti, bet ne. Gal kas turite kokių patarimų. Žiūriu antžeminę televiziją. Palydovinio šio televizoriaus imtuvo nenaudoju, daug geriau Openbox s2 hd mini.
Na drysiu siek tiek papriestaraut,nepatogumas nelygus nepatogumuj as pvz nesinaudoju nei antzemine nei garsu teliko, tad man ts tv kaip tik. :D
Vu+Solo 4K (4.8e __13e __19e __28.2e) LG 4K,3D

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių