• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Del iptv

Kas pirmiau atsirado? Višta ar kiaušinis?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
bikerdeath
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Tre Geg 18, 2016 9:26 am
Susisiekti:

Del iptv

Standartinė bikerdeath » Tre Geg 18, 2016 10:08 am

Sveiki! Nusipirkau philips 6500 serijos televizoriu su smart tv funkcija. Norejau paklausti ar yra sansu stebeti iptv televizija nemokamai? Kokiu programu man prireiktu?

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Del iptv

Standartinė nerux » Tre Geg 18, 2016 10:36 am

parašyk pilna televizoriaus marke, o tai ir LED lempute tokios serijos googloje galima rast :D
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

moliugas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Sek Geg 22, 2016 3:16 pm
Susisiekti:

Re: Del iptv

Standartinė moliugas » Sek Geg 22, 2016 3:27 pm

nekuriant naujos temos man irgi toks klausimas iskilo, esu visiskai zalias, internete gan sunkiai sekasi rasti informacijos, gyvenu uzsienyje ir noreciau turet bent kelis lietuviskus kanalus tokius kaip tv3, lnk ar sport1 ir pan, ar yra tokia galimybe nemokamai, jei taip tai ka reiktu daryti? televizoriaus modelis Philips 42pfl4208k/12

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Del iptv

Standartinė cvykas » Sek Geg 22, 2016 4:51 pm

moliugas rašė:nekuriant naujos temos man irgi toks klausimas iskilo, esu visiskai zalias, internete gan sunkiai sekasi rasti informacijos, gyvenu uzsienyje ir noreciau turet bent kelis lietuviskus kanalus tokius kaip tv3, lnk ar sport1 ir pan, ar yra tokia galimybe nemokamai, jei taip tai ka reiktu daryti? televizoriaus modelis Philips 42pfl4208k/12
Atleiskit man bet as niekaip nesuprantu lietuvaiciu gyvenanciu uzsienyje del noro nemokamai matyti lietuviskus kanalus. Kur pas jus problema kad norite nemokamai ziureti LT kanalus? Padekit man suprasti.
Aciu uz atsakyma.
Vu+, Android, Raspberry Pi

moliugas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Sek Geg 22, 2016 3:16 pm
Susisiekti:

Re: Del iptv

Standartinė moliugas » Sek Geg 22, 2016 5:11 pm

cvykas rašė: Atleiskit man bet as niekaip nesuprantu lietuvaiciu gyvenanciu uzsienyje del noro nemokamai matyti lietuviskus kanalus. Kur pas jus problema kad norite nemokamai ziureti LT kanalus? Padekit man suprasti.
Aciu uz atsakyma.
Turbut toks mastymas, jei yra galimybe kodel ja nepasinaudojus?:) nemazai laiko praleidziu ir lt, nuolatinio darbo dar neturiu, nes mokaus ir kitokios veiklos turiu, tai siuo metu tikrai labiau domina tokia galimybe:) kai turesiu nuolatini pajamu saltini neatmesiu ir galimybes sumoket, bet dabar labiau domina alternatyvos:)

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Del iptv

Standartinė cvykas » Sek Geg 22, 2016 5:35 pm

Jeigu taip tai gali net neieskoti. Jeigu siandien veiks tai rytoj jau ne. Jeigu nera kas veikti tai gali ieskoti ir bandyti bet siulyciau ka ieskoti tai geriau bandyti kokiu nors budu uzsidirbti pinigiuku. Juos uzdirbes nupirksi tuos kanalus ir dar liks saldainiams:))
Vu+, Android, Raspberry Pi

moliugas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Sek Geg 22, 2016 3:16 pm
Susisiekti:

Re: Del iptv

Standartinė moliugas » Sek Geg 22, 2016 5:57 pm

o ka galetum parekomenduot is mokamu, jei man tik tu keliu kanalu uztektu?:)

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Del iptv

Standartinė cvykas » Sek Geg 22, 2016 6:04 pm

Vu+, Android, Raspberry Pi

kaunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 538
Užsiregistravo: Tre Lap 19, 2014 12:25 am

Re: Del iptv

Standartinė kaunas » Pir Geg 23, 2016 10:15 pm

Sveiki noriu paklaust ar galima but uzsisakyt iptv is kartinos , bet noreciau , kad veiktu ant mano turimo solo4k imtuvo? tad gal chebra kas gali patart ka reikia instalint i imtuva koki plugina ?aisku jai imanoma ziuret per nuosava imtuva randuosi UK.ziuret noriu mokamai.
Vu+Solo 4K (4.8e __13e __19e __28.2e) LG 4K,3D

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Del iptv

Standartinė nerux » Ant Geg 24, 2016 7:18 am

tai tau reikia isidiegti Kartina TV plagina tik nežinau ar yra arm procams toks plaginas :-P
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

kaunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 538
Užsiregistravo: Tre Lap 19, 2014 12:25 am

Re: Del iptv

Standartinė kaunas » Ant Geg 24, 2016 7:50 am

nerux rašė:tai tau reikia isidiegti Kartina TV plagina tik nežinau ar yra arm procams toks plaginas :-P
ok Neriuxs dekuj uz atsakyma na nedega man ,bet sakau i ateiti neblogai but gal kas idomaus, o tiesa kokius kanalus galeciau matyt su kartina? domina hd, radau ten ju saite 150 raso kad gali matyt bet elementaraus saraso neradau 8)
Vu+Solo 4K (4.8e __13e __19e __28.2e) LG 4K,3D

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Del iptv

Standartinė nerux » Ant Geg 24, 2016 8:07 am

ten daug HD kanalų gali matyti, praktiškai visi HD kanalai yra kur turi NTV+, Tricolor, Kontinent, MTS paketai, taip pat ir SD kanalai, aišku yra ir LT kanalų.
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

kaunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 538
Užsiregistravo: Tre Lap 19, 2014 12:25 am

Re: Del iptv

Standartinė kaunas » Ant Geg 24, 2016 11:48 am

nerux rašė:ten daug HD kanalų gali matyti, praktiškai visi HD kanalai yra kur turi NTV+, Tricolor, Kontinent, MTS paketai, taip pat ir SD kanalai, aišku yra ir LT kanalų.
Viskas aisku dekuj tau,pabandysiu pasidomet del kartina plugino ARM procui gal bus kas padyrbe ka.
Vu+Solo 4K (4.8e __13e __19e __28.2e) LG 4K,3D

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Del iptv

Standartinė vytas121 » Ant Geg 24, 2016 8:15 pm

nerux rašė:ten daug HD kanalų gali matyti, praktiškai visi HD kanalai yra kur turi NTV+, Tricolor, Kontinent, MTS paketai, taip pat ir SD kanalai, aišku yra ir LT kanalų.
Deja,nerux,lietuviski kanalai buvo tik 3 ir tu paciu jau neliko,yra tik 1 latviskas kanalas...dar yra keli vokiski kanalai,o visi likusieji tai tik rusiski SD,HD kanalai.Zynios sviezios,savaites senumo,nes vokietijoje gyvena dukra ir as katik is ten gryzes.Ji turi Kartina TV.
P.S.Kaunas,imk ju rekomenduojama androidini IPTV imtuveli,tik 25 euriukai uz ji ir dar lyg 3 men.uzdyka ziuresi Kartinos IPTV,po to jau 15euru menesiui.
Tas imtuvelis sukasi tikrai puikiai...
Pliusas pas juos toks,kad tuo paciu IP adresu gali ziureti per 3 TV tuo paciu metu.
Minusas-nusinesus pas kaimyna,ziures tas kuris pirmas isijungs,tu namie prie registruoto IP ar kaimynas neregistruotas :)
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

kaunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 538
Užsiregistravo: Tre Lap 19, 2014 12:25 am

Re: Del iptv

Standartinė kaunas » Tre Geg 25, 2016 8:19 am

vytas121 rašė:
nerux rašė:ten daug HD kanalų gali matyti, praktiškai visi HD kanalai yra kur turi NTV+, Tricolor, Kontinent, MTS paketai, taip pat ir SD kanalai, aišku yra ir LT kanalų.
Deja,nerux,lietuviski kanalai buvo tik 3 ir tu paciu jau neliko,yra tik 1 latviskas kanalas...dar yra keli vokiski kanalai,o visi likusieji tai tik rusiski SD,HD kanalai.Zynios sviezios,savaites senumo,nes vokietijoje gyvena dukra ir as katik is ten gryzes.Ji turi Kartina TV.
P.S.Kaunas,imk ju rekomenduojama androidini IPTV imtuveli,tik 25 euriukai uz ji ir dar lyg 3 men.uzdyka ziuresi Kartinos IPTV,po to jau 15euru menesiui.
Tas imtuvelis sukasi tikrai puikiai...
Pliusas pas juos toks,kad tuo paciu IP adresu gali ziureti per 3 TV tuo paciu metu.
Minusas-nusinesus pas kaimyna,ziures tas kuris pirmas isijungs,tu namie prie registruoto IP ar kaimynas neregistruotas :)
tas imtuvelis gal ir geras, bet as jau turiu imtuva tai tikrai nenoriu kito imtuvo, aciu uz naujienas o siaip biski negerai jai visi rusu kalba, mane domina anglu kalbos kanalai....
Vu+Solo 4K (4.8e __13e __19e __28.2e) LG 4K,3D

Vartotojo avataras
Tautvydas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2085
Užsiregistravo: Pen Vas 02, 2007 5:14 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Del iptv

Standartinė Tautvydas » Tre Geg 25, 2016 10:09 am

kaunas rašė:
vytas121 rašė:
nerux rašė:ten daug HD kanalų gali matyti, praktiškai visi HD kanalai yra kur turi NTV+, Tricolor, Kontinent, MTS paketai, taip pat ir SD kanalai, aišku yra ir LT kanalų.
Deja,nerux,lietuviski kanalai buvo tik 3 ir tu paciu jau neliko,yra tik 1 latviskas kanalas...dar yra keli vokiski kanalai,o visi likusieji tai tik rusiski SD,HD kanalai.Zynios sviezios,savaites senumo,nes vokietijoje gyvena dukra ir as katik is ten gryzes.Ji turi Kartina TV.
P.S.Kaunas,imk ju rekomenduojama androidini IPTV imtuveli,tik 25 euriukai uz ji ir dar lyg 3 men.uzdyka ziuresi Kartinos IPTV,po to jau 15euru menesiui.
Tas imtuvelis sukasi tikrai puikiai...
Pliusas pas juos toks,kad tuo paciu IP adresu gali ziureti per 3 TV tuo paciu metu.
Minusas-nusinesus pas kaimyna,ziures tas kuris pirmas isijungs,tu namie prie registruoto IP ar kaimynas neregistruotas :)
tas imtuvelis gal ir geras, bet as jau turiu imtuva tai tikrai nenoriu kito imtuvo, aciu uz naujienas o siaip biski negerai jai visi rusu kalba, mane domina anglu kalbos kanalai....
Jeigu domina anglų kalba pasileiskite iš 27.5W BBC paketėlį. Aš matau 21 kanalą. Jokių mokesčių nereikia mokėti :
http://www.satpasaulis.lt/viewtopic.php?f=1&t=20999

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Del iptv

Standartinė nerux » Tre Geg 25, 2016 8:03 pm

Tokiu atvėju Tautvydai, kaunui teks statytis dar vieną papildoma antena dėl to vienintelio palydovo, manau neapsimoka nes kadangi jis UK gyvena, tai ir taip tie BBC kanalai jam eina laisvai iš 28E :)
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

kaunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 538
Užsiregistravo: Tre Lap 19, 2014 12:25 am

Re: Del iptv

Standartinė kaunas » Ket Geg 26, 2016 3:10 pm

nerux rašė:Tokiu atvėju Tautvydai, kaunui teks statytis dar vieną papildoma antena dėl to vienintelio palydovo, manau neapsimoka nes kadangi jis UK gyvena, tai ir taip tie BBC kanalai jam eina laisvai iš 28E :)
jo tuos matau UK is 28.2E ,bet noreciau hd formatu kokiu daugiau anglu kalba dabar matau is NC+ paketo nemazai Anglu kalba ir is 19.2e yra anglu kalba nemazai.
Vu+Solo 4K (4.8e __13e __19e __28.2e) LG 4K,3D

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių