• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

scharabano tiekejas

Kas pirmiau atsirado? Višta ar kiaušinis?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

kaunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 538
Užsiregistravo: Tre Lap 19, 2014 12:25 am

scharabano tiekejas

Standartinė kaunas » Pir Bal 25, 2016 7:36 pm

sveiki gal kas nors galit pasiulyti normalu tiekeja kuris vairuotu 4.8
13. 19.2E Nes dabartinis ziauriai strigyneja.
jai kam nesunku parasykit i pm ar i cia dekoju.
Vu+Solo 4K (4.8e __13e __19e __28.2e) LG 4K,3D

draugas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 473
Užsiregistravo: Sek Lie 14, 2013 3:43 pm
Miestas: Klaipeda
Susisiekti:

Re: scharabano tiekejas

Standartinė draugas » Pir Bal 25, 2016 9:22 pm

https://billing.zargacum.net/login/ naudoju vip . nuo nauju metu - kol kas neblogai skaitau. Tiesa is paketo i paketa pereinant pora sekundziu uzdelsimas .
4w-56e /SF6918P/ Vu Zero-Ustrym 4k combo-Ustrym 4k ott/ + IPTV LG55UF85/ LG32LF632/ SMG46h64/SMG40h57

kaunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 538
Užsiregistravo: Tre Lap 19, 2014 12:25 am

Re: scharabano tiekejas

Standartinė kaunas » Ant Bal 26, 2016 7:49 am

draugas rašė:https://billing.zargacum.net/login/ naudoju vip . nuo nauju metu - kol kas neblogai skaitau. Tiesa is paketo i paketa pereinant pora sekundziu uzdelsimas .
vakar bandziau nusipirkt , kaskolia nesamone net svaro nera o anglu kalba yra nesuprantu nei kaip ten viksta tas pirkimas nei kokia kaina metams uz vipa zodziu ieskau dar kokio neblogo tiekejo. nemegstu tokiu proceduru , gal jums nesunku bet as asmeniskai nieko ten nesuprantu nei kiek tu web money nei kiek realiai ten tu bonusu gauni. nezinau.
Vu+Solo 4K (4.8e __13e __19e __28.2e) LG 4K,3D

baltutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Pen Bal 01, 2011 11:51 pm
Miestas: Enniskillen, UK
Susisiekti:

Re: scharabano tiekejas

Standartinė baltutis » Ant Bal 26, 2016 8:04 am

Kam tau reikalingas svaras? Bankas viską konvertuos į USD.
Mokėti galima ir per Paypal.
Yra Live Chat - angliškai ten susikalbėsi.
Kokybė ten prasta. Na rusiški paketai gal ir stabilūs, bet Viasat, Sky... stabilumo nerasta.
Sky UK IPTV

vbitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1649
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 9:17 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: scharabano tiekejas

Standartinė vbitas » Ant Bal 26, 2016 9:14 am

man veikia normaliai, gal serverius reikia pasirinkti patikimesnius (aš pirmą įsirašęs vokišką)
Su apmokėjimu ten pirmą kartą viskas atrodo sudėtingai, nes permetinėja per dvi mokėjimų sistemas :)
Mokėti patogiausia kortele per Interkassa, nors kainas nurodo doleriais, bet į banką realiai ateina sąskaita grivinomis.
Vienu metu (karo pradžioje) kursas buvo tragiškas, dabar normalizavosi.
Aišku, angliškas bankas gali paskaičiuoti kosminį kursą, tai gal geriau bandyti paypal.
Vu+Uno 4K SE, Opticum X403p, T90:4w,4.8e,9e,13e,19.2e,23.5e,28.2e,36e, Sony 55XE8596, Samsung 40D6500, OnePlus 6
muziejus: SAT: Aušra SAT-16 (jau Z. Langaičio muziejuje), Sakura, SEG; PC: Duet-16(Intel 8086, 1985m., jau iškeliavo į KTU muziejų)

virgis.bb
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1820
Užsiregistravo: Ket Lap 22, 2007 7:18 pm
Miestas: Šilutė
Susisiekti:

Re: scharabano tiekejas

Standartinė virgis.bb » Ant Bal 26, 2016 11:31 am

As irgi atsiskaiciau kortele. Pinigai saskaitoje atsidure akimirksniu.Tik gerai neatsimenu, atrodo kaina yra doleriais, bet beveik tiek pat nuskaiciuoja eurais. Aisku sioje svetaineje kainos yra tikrai zemos-VIP tik5.6 dolerio. Paprastai imu pusei metu.
Paveikslėlis

Vu+Solo 4K-Black Hole image + 500 GB, Triax: 19.2e, 23.5e, 36.0e + 4.9e, 13.0e, LG OLED65B7V, Samsung UE55HU8500, Denon AVR-X2300W, Crystal Audio 7.1, iPhone 14, ASUS ROG GL753VE 17.3" Gaming Laptop.

kaunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 538
Užsiregistravo: Tre Lap 19, 2014 12:25 am

Re: scharabano tiekejas

Standartinė kaunas » Ant Bal 26, 2016 1:26 pm

butent ,kad man reikia stabilumo is pamynetu satelitu. nes dabartinis tai ziaurus canal sat is 19 laipsnio tai rodo tai vapse nerodo strigyneja ziauriai.bet va lenku paketas eina liuks o is 4.8 tai irgi neimanoma ziuret.
Vu+Solo 4K (4.8e __13e __19e __28.2e) LG 4K,3D

kaunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 538
Užsiregistravo: Tre Lap 19, 2014 12:25 am

Re: scharabano tiekejas

Standartinė kaunas » Ant Bal 26, 2016 1:31 pm

baltutis rašė:Kam tau reikalingas svaras? Bankas viską konvertuos į USD.
Mokėti galima ir per Paypal.
Yra Live Chat - angliškai ten susikalbėsi.
Kokybė ten prasta. Na rusiški paketai gal ir stabilūs, bet Viasat, Sky... stabilumo nerasta.
kazinau bandziau as jam rasyt nifiga jie angliskai nekerta sako tai ka tu nori oscama pirkt net juokas paeme sakau ne osckama bet linija vip oscamui tai nuoroda numete ten kur apmoket reikia na galvoju eiktu su savo nuorodom nei isamaus paaiskinimo nieko nei kaip nei kas. galvoju kad man tokiu reikia.
pas mane kai klientas kreipesi as jam viska isaiskinu kaip kas ir viskas bet cia kaskoks marazmas man.
Vu+Solo 4K (4.8e __13e __19e __28.2e) LG 4K,3D

Vartotojo avataras
absolutus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: Sek Gru 29, 2013 5:58 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: scharabano tiekejas

Standartinė absolutus » Ant Bal 26, 2016 2:48 pm

pabandyk mano, 2 metus naudoju, manau vienas is geriausiu spausk
Openbox SX4 HD, Openbox S4 pro+ HD, Openbox S3 HD, 36.0°E

virgis.bb
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1820
Užsiregistravo: Ket Lap 22, 2007 7:18 pm
Miestas: Šilutė
Susisiekti:

Re: scharabano tiekejas

Standartinė virgis.bb » Ant Bal 26, 2016 3:27 pm

kaunas rašė:
baltutis rašė:Kam tau reikalingas svaras? Bankas viską konvertuos į USD.
Mokėti galima ir per Paypal.
Yra Live Chat - angliškai ten susikalbėsi.
Kokybė ten prasta. Na rusiški paketai gal ir stabilūs, bet Viasat, Sky... stabilumo nerasta.
kazinau bandziau as jam rasyt nifiga jie angliskai nekerta sako tai ka tu nori oscama pirkt net juokas paeme sakau ne osckama bet linija vip oscamui tai nuoroda numete ten kur apmoket reikia na galvoju eiktu su savo nuorodom nei isamaus paaiskinimo nieko nei kaip nei kas. galvoju kad man tokiu reikia.
pas mane kai klientas kreipesi as jam viska isaiskinu kaip kas ir viskas bet cia kaskoks marazmas man.
Sio parasymo tai nesuprantu, kokia dar linija vip oscam. Nusiperki paketa, tada ir gauni nustatymus bet kokiam emu pagal serveri ir savo prisijungimo duomenis, tame tarpe ir ,,dileriams".
Paveikslėlis

Vu+Solo 4K-Black Hole image + 500 GB, Triax: 19.2e, 23.5e, 36.0e + 4.9e, 13.0e, LG OLED65B7V, Samsung UE55HU8500, Denon AVR-X2300W, Crystal Audio 7.1, iPhone 14, ASUS ROG GL753VE 17.3" Gaming Laptop.

salgis7
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: Pen Rgp 19, 2011 7:55 pm
Susisiekti:

Re: scharabano tiekejas

Standartinė salgis7 » Ant Bal 26, 2016 4:42 pm

Naudoju jau daug metu veikia stabiliai visi paketai Dplius ispanu Sky uk anglu veikia stabiliai severis yra latviu uz paslaugas atsiskaitysi MASTER CAD ar VISA kortele suvesk narsykleje saita Vipshara4 kaina vip full 3,5usd su latveis pamatysi kad galim draugauti ir kitam isbandes pasiulisi

Giedrius7x
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: Sek Kov 22, 2015 11:39 pm
Miestas: Bristol
Susisiekti:

Re: scharabano tiekejas

Standartinė Giedrius7x » Ant Bal 26, 2016 6:58 pm

kaunas rašė:
baltutis rašė:Kam tau reikalingas svaras? Bankas viską konvertuos į USD.
Mokėti galima ir per Paypal.
Yra Live Chat - angliškai ten susikalbėsi.
Kokybė ten prasta. Na rusiški paketai gal ir stabilūs, bet Viasat, Sky... stabilumo nerasta.
kazinau bandziau as jam rasyt nifiga jie angliskai nekerta sako tai ka tu nori oscama pirkt net juokas paeme sakau ne osckama bet linija vip oscamui tai nuoroda numete ten kur apmoket reikia na galvoju eiktu su savo nuorodom nei isamaus paaiskinimo nieko nei kaip nei kas. galvoju kad man tokiu reikia.
pas mane kai klientas kreipesi as jam viska isaiskinu kaip kas ir viskas bet cia kaskoks marazmas man.
Jei tu taip aiskini kaip is kaimo( ...sakau ne osckama bet linija vip oscamui... ), tai taves muset niekas nesupras, jei ir lietuviskai snekesi.

virgis.bb
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1820
Užsiregistravo: Ket Lap 22, 2007 7:18 pm
Miestas: Šilutė
Susisiekti:

Re: scharabano tiekejas

Standartinė virgis.bb » Ant Bal 26, 2016 7:19 pm

+1, tai jau tikrai. Kaip sako liaudis, negėręs nesuprasi.
Paveikslėlis

Vu+Solo 4K-Black Hole image + 500 GB, Triax: 19.2e, 23.5e, 36.0e + 4.9e, 13.0e, LG OLED65B7V, Samsung UE55HU8500, Denon AVR-X2300W, Crystal Audio 7.1, iPhone 14, ASUS ROG GL753VE 17.3" Gaming Laptop.

algirdas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Šeš Bal 07, 2007 7:56 pm
Miestas: Prie Jūros upės
Susisiekti:

Re: scharabano tiekejas

Standartinė algirdas » Ant Bal 26, 2016 8:29 pm

prie plius vieno reiktu pridet dar 30 va tada viskas isaisketu :D
Dejau,dedu ir desiu visas pastangas ant jusu problemos sprendimo
Legalus montuotuojas

kaunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 538
Užsiregistravo: Tre Lap 19, 2014 12:25 am

Re: scharabano tiekejas

Standartinė kaunas » Ant Bal 26, 2016 8:31 pm

virgis.bb rašė:+1, tai jau tikrai. Kaip sako liaudis, negėręs nesuprasi.
as išverciau is anglu i lietuviu kalba kaip vadinasi scharingas visi vadina sitaip i wanna c: line for tv.buna paklause koki imtuva naudoju ir viskas ir parasau kokiu palydovu ir nera nei vieno kuris dar butu nesuprates nors ir nekeiciau daug bet buvau gaves testus is linux suport forumo, nieko gero ten viskas tas pats vienam sumokejau 80€ uz metus tai lopas vapse po tryju gal siek tiek daugiau menesiu dingo, o per ta laika taipat strigo ypac canal sat ir visas viasat....paketai. nenumiriau sakau chujne nusipirksiu is kito tai radau ebay kaskoks Leblanko hamza bet is jo kai kurie paketai vapse neina rasiau i skaipa jam nes pasidalinau duomenimis su juo,bet sako pazesiu tai jis jau ziuri antras menuo. taiva spjoviau i juos sakau reik ieskot kaska kita nes cia su jais nieko gero nebus tad ir ieskau dabar.
mano bratka irgi naudoja is jo jam canal sat eina man niviga buna sako pastrigineja bet nieko tokio cia normalu manau bet nervina kaip pastringa po 1 minute ir taip kas 15 20 sekundziu ziauru. va dabar ziuriu UHD1 kanala jis stringa ziaurej nu neimanoma ziuret, kol be kodo tas kanalas buna eina gerai tik koda uzmeta ir prasideda bedos. KAS NEZINO AR NESUPRANTA UHD1 KANALAS I DIENA keleta kartu BUNA PALEIDZIAMAS BE KODO. o kai uzdeda koda jis scharinasi bet mano atveju neimanoma ziureti nes tiekejas toks. dave dvi linijas abi esu suvedes tai uztenka paspaust ok knopke pultelija ir matau kaip sokineja jo scharas is nuo vienos linijo i kita ta prasme matau kaip keiciasi ip adresai ir jiems besikeiciant stringa ir tsip pastoviai. buvau suvedes viena linija ip tai kai pasikabia vapse veina po kelias minutes.
Vu+Solo 4K (4.8e __13e __19e __28.2e) LG 4K,3D

kaunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 538
Užsiregistravo: Tre Lap 19, 2014 12:25 am

Re: scharabano tiekejas

Standartinė kaunas » Ant Bal 26, 2016 8:44 pm

algirdas rašė:prie plius vieno reiktu pridet dar 30 va tada viskas isaisketu :D
Jaigu tu netinkamai paklaystum tokiam linux suport forume apie charabana tave ismestu kaip muse is barsciu. jie visi kalbasi taip kad mazai kas suprastu kazi kas nesupranta ar suprastu sitokius zodzius???? i need c: line mate for test.
isversk i Lietuviu kalba ir suprasi. ir tada sau -30 dasirasyk.
del to ir as pas jumis cia klausiu taip kai panasiai jie kad nebutu problemu nes nenoriu klaust tiesiogiai kaip yra istikruju nes kaskur skaiciau kad ir cia negalima naudot tokiu zodziu kaip sha.....as
Vu+Solo 4K (4.8e __13e __19e __28.2e) LG 4K,3D

draugas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 473
Užsiregistravo: Sek Lie 14, 2013 3:43 pm
Miestas: Klaipeda
Susisiekti:

Re: scharabano tiekejas

Standartinė draugas » Ant Bal 26, 2016 9:26 pm

kaip as naudojus- ir veikia gerai . apmokejimams naudoju https://www.paysera.lt/titulinis.html perziurejau keleta tiekeju ,issirinkau pagal forumu atsiliepimus ir onlain pagalbos operativuma na ir kaina --- VIP+ Все пакеты(+ KabelKiosk 9E+N Packages (13°E))1.68 usd 0.06 usd Good------ imeciau 3 usd ,isbandziau . Imeciau $ pusmecui uzsiaskiau. Ligiai taip pat ir su iptv - http://vivat-tv.com/main televizorui miegamajam LG32 , ir http://forkplayer.tv/ ir http://torrent-tv.ru/index.php televizorui LG55 . Visi jie turi apmokejimus per webmoni , tik reikia per maila paklaust jeigu nerodo ju puslapi webmoni. cia tiems kas nori ziureti max RU kanalu . O del zagrasum-tai pagrinde pas mane ziurimi NTV , SKI DE,polsato nc, Viasatas - nu sakikit ka norit ,bet is 5 balu duociau 4,5 uz viska .uz foruma,pagalba onlain ir forume , operativuma . Ka iki to naudojau - zimiai geriau viskas ( atsiprasau ilgoji i iskrito is klavos )
4w-56e /SF6918P/ Vu Zero-Ustrym 4k combo-Ustrym 4k ott/ + IPTV LG55UF85/ LG32LF632/ SMG46h64/SMG40h57

salgis7
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: Pen Rgp 19, 2011 7:55 pm
Susisiekti:

Re: scharabano tiekejas

Standartinė salgis7 » Ant Bal 26, 2016 9:40 pm

draugas rašė:kaip as naudojus- ir veikia gerai . apmokejimams naudoju https://www.paysera.lt/titulinis.html perziurejau keleta tiekeju ,issirinkau pagal forumu atsiliepimus ir onlain pagalbos operativuma na ir kaina --- VIP+ Все пакеты(+ KabelKiosk 9E+N Packages (13°E))1.68 usd 0.06 usd Good------ imeciau 3 usd ,isbandziau . Imeciau $ pusmecui uzsiaskiau. Ligiai taip pat ir su iptv - http://vivat-tv.com/main televizorui miegamajam LG32 , ir http://forkplayer.tv/ ir http://torrent-tv.ru/index.php televizorui LG55 . Visi jie turi apmokejimus per webmoni , tik reikia per maila paklaust jeigu nerodo ju puslapi webmoni. cia tiems kas nori ziureti max RU kanalu . O del zagrasum-tai pagrinde pas mane ziurimi NTV , SKI DE,polsato nc, Viasatas - nu sakikit ka norit ,bet is 5 balu duociau 4,5 uz viska .uz foruma,pagalba onlain ir forume , operativuma . Ka iki to naudojau - zimiai geriau viskas ( atsiprasau ilgoji i iskrito is klavos )
server4.vipshara.com taip suvesk narsykleje eina is vieno porto atrodo tai butu 5000,5001,5002 ir taip toliau veikia stabiliai visi paketai jokiu strigimu tikrai visi paketai ir kaina su velniu uz vip full 3,5 eur

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: scharabano tiekejas

Standartinė vytas121 » Ant Bal 26, 2016 10:14 pm

kaunas rašė:
virgis.bb rašė:+1, tai jau tikrai. Kaip sako liaudis, negėręs nesuprasi.
as išverciau is anglu i lietuviu kalba kaip vadinasi scharingas visi vadina sitaip i wanna c: line for tv.buna paklause koki imtuva naudoju ir viskas ir parasau kokiu palydovu ir nera nei vieno kuris dar butu nesuprates nors ir nekeiciau daug bet buvau gaves testus is linux suport forumo, nieko gero ten viskas tas pats vienam sumokejau 80€ uz metus tai lopas vapse po tryju gal siek tiek daugiau menesiu dingo, o per ta laika taipat strigo ypac canal sat ir visas viasat....paketai. nenumiriau sakau chujne nusipirksiu is kito tai radau ebay kaskoks Leblanko hamza bet is jo kai kurie paketai vapse neina rasiau i skaipa jam nes pasidalinau duomenimis su juo,bet sako pazesiu tai jis jau ziuri antras menuo. taiva spjoviau i juos sakau reik ieskot kaska kita nes cia su jais nieko gero nebus tad ir ieskau dabar.
mano bratka irgi naudoja is jo jam canal sat eina man niviga buna sako pastrigineja bet nieko tokio cia normalu manau bet nervina kaip pastringa po 1 minute ir taip kas 15 20 sekundziu ziauru. va dabar ziuriu UHD1 kanala jis stringa ziaurej nu neimanoma ziuret, kol be kodo tas kanalas buna eina gerai tik koda uzmeta ir prasideda bedos. KAS NEZINO AR NESUPRANTA UHD1 KANALAS I DIENA keleta kartu BUNA PALEIDZIAMAS BE KODO. o kai uzdeda koda jis scharinasi bet mano atveju neimanoma ziureti nes tiekejas toks. dave dvi linijas abi esu suvedes tai uztenka paspaust ok knopke pultelija ir matau kaip sokineja jo scharas is nuo vienos linijo i kita ta prasme matau kaip keiciasi ip adresai ir jiems besikeiciant stringa ir tsip pastoviai. buvau suvedes viena linija ip tai kai pasikabia vapse veina po kelias minutes.
O gal nuo servo iki taves kur nors intikas durniuja-pasitikrink.Yra tokia gera programa kaip PingPloter,ten matysi ir grafika ir trasa ir prarastus duomenu paketus trasoje.
...ir dar,jei naudoji oscama tai i dvbapi pabandyk surasyti identus,kai kada sis monas gelbsti.
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: scharabano tiekejas

Standartinė nerux » Ant Bal 26, 2016 10:30 pm

jei dėl canal sat france tai tikiu kad ten pas kitus truksi nerealiai nes resh.... daromas tai ir truksi, stabiliai tas paketas dirba dilleryje pas latvį
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

kaunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 538
Užsiregistravo: Tre Lap 19, 2014 12:25 am

Re: scharabano tiekejas

Standartinė kaunas » Ant Bal 26, 2016 10:59 pm

nerux rašė:jei dėl canal sat france tai tikiu kad ten pas kitus truksi nerealiai nes resh.... daromas tai ir truksi, stabiliai tas paketas dirba dilleryje pas latvį
pasiemiau is forumiecio tai nemynesiu is kurio nes gal jis nenores kad pasakyciau tai rodo labai gerai jokio strigimo net nepakibo butent kanal sat per pusvalandi kol ziurejau.tik gaila neatidaro Uhd1 kanalo is 19.2 kitus kanalus dar greiciau atidaro nei buvo pries tai. ir viskas su mgcamdu. pasijaute iskarto kad normalus servas ijungi ir svecia.
Paskutinį kartą redagavo kaunas Ant Bal 26, 2016 11:10 pm, redaguota 1 kartą(us).
Vu+Solo 4K (4.8e __13e __19e __28.2e) LG 4K,3D

kaunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 538
Užsiregistravo: Tre Lap 19, 2014 12:25 am

Re: scharabano tiekejas

Standartinė kaunas » Ant Bal 26, 2016 11:07 pm

vytai pas mane intikas nera greitas tik 12mb/s bet labai stabilus nu buna kartai pakvadratuoja ziurint youtube bet labai retai. sakau pasijaute kai testa gavau iskarto, o kad resh....daromas tai aisku buvo senai jau pastebejau as jam sakiau apie tai bet nei jam silta nei salta neima jis i galva jam reik i burna gal tada paims. :)
ai tiesa klausiau jo ar taip yra jis sako ne ne nesamone as jam sakau tada duo cws linija ir paziuresim sako negaliu tipo tai ko stumi sakau duok pazesiu gal mano emu grybauja tipo sako neimanoma pajungt su mgcamd emu . as jam sakau tu manes nelaikyk uz durniu nes as pats serva turiu ir per bet kuri emu gali ziureti tai sako pazesiu ka imanoma padaryt , tai ziuri sakau jau treces menuo.jai ne daugiau dar. nenoriu su juo gincytis nes po to bratkai man ir dar drauguj atjungs durnius koks kas ten ji zino pinigai sumoketi atjungs i fsio tai sedziu nieko nesakau.
Vu+Solo 4K (4.8e __13e __19e __28.2e) LG 4K,3D

kaunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 538
Užsiregistravo: Tre Lap 19, 2014 12:25 am

Re: scharabano tiekejas

Standartinė kaunas » Ant Bal 26, 2016 11:30 pm

kilo siokia tokia ideja as galiu duot kam nors to zmogaus skype nu nenoriu viesint tiesiog gal kas nores patestuoti as galesiu i pm parasyt, tai galesit paprasyt jo linijos tik taip kaip sakiau angliskai ir jai jis klaus sakykit kad draugas dave jis duoda testa po savaite tai galesit isitikint, kad nemeluoju. neimanoma ziuret canal sat ypac ir via musu taipat neina kaip turetu. o nc lenku eina gan neblogai.
Vu+Solo 4K (4.8e __13e __19e __28.2e) LG 4K,3D

lokys11
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1030
Užsiregistravo: Ket Rgp 12, 2010 3:28 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Re: scharabano tiekejas

Standartinė lokys11 » Tre Bal 27, 2016 6:37 am

Parasyk Vytui i pm gal duos tau via patestuot,pas jo tikrai stabilus.Jeigu ir vel strigines reiskia intikas per silpnas.

Vartotojo avataras
Daffas
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 1213
Užsiregistravo: Šeš Vas 23, 2008 1:42 pm
Miestas: Zarasai
Susisiekti:

Re: scharabano tiekejas

Standartinė Daffas » Tre Bal 27, 2016 7:39 am

Testa daviau as jei kam reiks i pm ar skype
Svarbiausia ne žiūrėti, o kad rodytu!
Samsung 65″ Neo QLED 4K (QE65QN85AAT)

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių