• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Suduzo tv ekranas

Kas pirmiau atsirado? Višta ar kiaušinis?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Užrakinta
andrius venclauskas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: Pir Lie 06, 2015 9:05 pm
Susisiekti:

Suduzo tv ekranas

Standartinė andrius venclauskas » Ant Kov 15, 2016 12:26 pm

Nukrito telikas berodo tik puse ekrano, gal kas zino kur butu galima gaut, ar kur taiso. Tai kaip uz telika moketa daugiau nei stuka euru tsi biski gaila ismest...47 inchu sony bravia ...buciau labai dekingas

ramzei
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 339
Užsiregistravo: Šeš Vas 03, 2007 9:38 pm
Susisiekti:

Re: Suduzo tv ekranas

Standartinė ramzei » Ant Kov 15, 2016 12:49 pm

Gaila-negaila,bet teks ismest.99%matricos keitimas kainuos tiek pat kiek naujas tv

aliusv
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: Ant Vas 26, 2008 3:23 am
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Suduzo tv ekranas

Standartinė aliusv » Ant Kov 15, 2016 1:26 pm

Gal kartais buvo pirkta kreditine kortele su draudimu? tuomet jei 3 men nepraejo - draudiminis ivykis. Zmones danai linke pamirsti apie draudima. Antra vertus, gal namas draustas - paprastai buna turto draudimas iki 5000 LT ar euru reik pasidomet, atrodo Lt. Na ir galu gale neteisetas budas susitart su tuo kas turi toki draudima, kad tipo pas ji apvirto . . . :)
Octagon SF4008 UHD,19E,13E,5E * Press any key to continue, or any other key to reboot...

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Suduzo tv ekranas

Standartinė klarnetas » Ant Kov 15, 2016 3:21 pm

ramzei rašė:Gaila-negaila,bet teks ismest.99%matricos keitimas kainuos tiek pat kiek naujas tv
ramzei , jau kai nelieka kitos išeities ,kai nesigauna ,,aritmetika,, - išmetus dužusį ekraną , televizorius tampa idealiu šviestuvu . iš led samsung pasigaminau idealų šviestuvą garažui .tai žinoma sprendimas tinkamas tuomet ,kai nėra kitos išeities

Vartotojo avataras
tankistas
Adminas
Adminas
Pranešimai: 3502
Užsiregistravo: Ket Gru 02, 2010 1:52 pm
Miestas: Virtualus Pasaulis
Susisiekti:

Re: Suduzo tv ekranas

Standartinė tankistas » Ant Kov 15, 2016 3:35 pm

Koks tiksliai modelis?
Kada pirktas?
Pirkimo dokumentai yra?
Admin. No comment!

lokys11
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1030
Užsiregistravo: Ket Rgp 12, 2010 3:28 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Re: Suduzo tv ekranas

Standartinė lokys11 » Ant Kov 15, 2016 5:35 pm

ramzei rašė:Gaila-negaila,bet teks ismest.99%matricos keitimas kainuos tiek pat kiek naujas tv
Butent,man uz suplakta Samsunga 129cm istrizaines meistras pasiule 50lt.Matricos keitimas panasiai butu kainaves kaip naujas telikas,todel teko pirkt kita.Nuosirdi uzuojauta.

dzeimsas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1031
Užsiregistravo: Šeš Lap 24, 2007 9:14 pm
Miestas: Radvilcity
Susisiekti:

Re: Suduzo tv ekranas

Standartinė dzeimsas » Ant Kov 15, 2016 6:10 pm

klarnetas rašė:
ramzei rašė:Gaila-negaila,bet teks ismest.99%matricos keitimas kainuos tiek pat kiek naujas tv
ramzei , jau kai nelieka kitos išeities ,kai nesigauna ,,aritmetika,, - išmetus dužusį ekraną , televizorius tampa idealiu šviestuvu . iš led samsung pasigaminau idealų šviestuvą garažui .tai žinoma sprendimas tinkamas tuomet ,kai nėra kitos išeities
Cia ydomus sprendimas-kokios ten dalys sviecia?
Yra luzena,ir kaip tik reikia garaza apsviesti...
Get rich ,or DIE TRyIN

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Suduzo tv ekranas

Standartinė klarnetas » Ant Kov 15, 2016 7:04 pm

dzeimsas rašė:
klarnetas rašė:
ramzei rašė:Gaila-negaila,bet teks ismest.99%matricos keitimas kainuos tiek pat kiek naujas tv
ramzei , jau kai nelieka kitos išeities ,kai nesigauna ,,aritmetika,, - išmetus dužusį ekraną , televizorius tampa idealiu šviestuvu . iš led samsung pasigaminau idealų šviestuvą garažui .tai žinoma sprendimas tinkamas tuomet ,kai nėra kitos išeities
Cia ydomus sprendimas-kokios ten dalys sviecia?
Yra luzena,ir kaip tik reikia garaza apsviesti...
mano atveju ekrano apšvietimui yra 28 vnt. ,,ledukų,, - nuėmus trūkusį ekraną, lieka 1mm matinis baltas plastikas ,po juo led ir visa šviesa sklinda laisvai ,ryškiai ,LCD televizorių ne ledai ,bet skleidžia irgi gerą šviesą ,bet čia ne ta tema 8)

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Re: Suduzo tv ekranas

Standartinė Soul » Ant Kov 15, 2016 8:11 pm

Superku dauztais ekranais... 15Euru...
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

kaunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 538
Užsiregistravo: Tre Lap 19, 2014 12:25 am

Re: Suduzo tv ekranas

Standartinė kaunas » Tre Bal 27, 2016 5:48 pm

andrius venclauskas rašė:Nukrito telikas berodo tik puse ekrano, gal kas zino kur butu galima gaut, ar kur taiso. Tai kaip uz telika moketa daugiau nei stuka euru tsi biski gaila ismest...47 inchu sony bravia ...buciau labai dekingas
o pas mus cia angluose viskas kitaip va turiu draudima po 12£ sumoku 10 menesiu ir gaunu 5kiem metam ir garantinis dar 5 metai tai galiu dauzyt drasiai ir zinau kad esu apsaugotas ,va plancete vaikas jau 4 kart numete ir pastoviai ekranas tai visus kartus uz dyka taise tik aisku moku uz draudima po 4£ i menesi ir pofik viskas. tokiems dalykams kaip tv, plancetes , telefonai, reikalyngss draudimas jai pardavejai neduoda draudimo nepirk is ju.nes visi lietuvoj gudrus visi moka paprasta zmogeli apeiti. jai nei vienas pardavejas neduoda draudimo tai pirk is uk tuomet bet kokiu atveju nedaug suplosi uz parsiuntima sutaisyma ir parsiuntima atgal. tik aisku reikes likterti siek tiek. as isvis galvoju toki dalyka kaip siust tokius nupirktus tv i lt ir pardavynet su draudimu penkiu metu o zmones gali susimoket tik uz siuntima ir viskas bet zmogus tures normale apsauga bent o dabar tokiu atveju jau zmogus butu pirkes tv is UK butum maximum suplojas 100£ uz siuntima i abi puses ir but turejas vel nauja tv.
Vu+Solo 4K (4.8e __13e __19e __28.2e) LG 4K,3D

jonukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: Sek Sau 21, 2007 2:58 pm

Re: Suduzo tv ekranas

Standartinė jonukas » Tre Bal 27, 2016 8:47 pm

Siaip tai ne kasdien tie televizoriai dauzosi (per visa gyvenima dar nei vienas nesuduzo). Cia draustis reikia tiems, kam nervai nelaiko, ypac isgerus ar parukius zoles. :) Jei karstakosis esi, butinai apsidrausk dar ir gyvybe. :grin:

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Suduzo tv ekranas

Standartinė ernissss » Tre Bal 27, 2016 10:36 pm

kaunas rašė: as isvis galvoju toki dalyka kaip siust tokius nupirktus tv i lt ir pardavynet su draudimu penkiu metu o zmones gali susimoket tik uz siuntima ir viskas bet zmogus tures normale apsauga bent o dabar tokiu atveju jau zmogus butu pirkes tv is UK butum maximum suplojas 100£ uz siuntima i abi puses ir but turejas vel nauja tv.
Čia tik tu tokį "auksinį" verslo planą gali sugalvot :D

kaunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 538
Užsiregistravo: Tre Lap 19, 2014 12:25 am

Re: Suduzo tv ekranas

Standartinė kaunas » Tre Bal 27, 2016 10:55 pm

jonukas rašė:Siaip tai ne kasdien tie televizoriai dauzosi (per visa gyvenima dar nei vienas nesuduzo). Cia draustis reikia tiems, kam nervai nelaiko, ypac isgerus ar parukius zoles. :) Jei karstakosis esi, butinai apsidrausk dar ir gyvybe. :grin:
is kur tu toks protyngas atsiradai as nesuprantu, tave mama turbut per pagalve padare, kad dediesi tokiu ale protyngu sau bet man esi bukas kaip bato aulas,ir rasai kaskokius vejus pastoviai tau net i galva nesove ir nesaus toks dalykas kaip vaikai ir ka jie gali padaryt su buitine technika, vienam klientuj mano ,vaikai taip suvare ekrana su rasikliu kad vien subraizymai daugiau nieko neina matyt, dar esu mates kaip sveciuose buvau vaikai zaide savo kambaryj ir ispyre kamuoli i tevu kambari tevai tuo metu buvo apacioj o jie virsuj zaide, po kiek laiko kaskodel pasidare mirtina tyla nej vienas vaikas net nei snekejo nes bijojo pasirodo kad vienas is sveciu vaiku norejo paspirt kamuoli kitam ir ispyre tiesiai i pakabinta lelika ir ka.pyze ekranuj , visa laime tv buvo draustas ir tik nesenai nusipirko berod tuo metu kaip 3d pradejo tik progresuot pries gerus 4metus tevas aisku siek tiek velniu vaikam ,bet ka tu tam vaikuj padarysi gi nebegsi ir nemusi nes ten tik paprastas telikas. taip , kad manau apsidrausk tu gal nuo durnumo ir neberasyk nesamoniu viena syki grybas tu grybas pries 6 metus mano vaikas budamas dvieju metu imete mano mobilu i microbange ir kas manai atsitiko? ir beje as pats be kabindamas tv vos nepaleidau is ranku nes kabinau vienas ant sienos. as tau neaiskinsiu kiek buna visokiu nutikimu gyvenime o pasakysiu tik tiek kad tau gydytis paciam reikia nes rasai ir ižvelgi pastoviai blogasias puses jai nepastebjai.
Vu+Solo 4K (4.8e __13e __19e __28.2e) LG 4K,3D

kaunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 538
Užsiregistravo: Tre Lap 19, 2014 12:25 am

Re: Suduzo tv ekranas

Standartinė kaunas » Tre Bal 27, 2016 10:56 pm

ernissss rašė:
kaunas rašė: as isvis galvoju toki dalyka kaip siust tokius nupirktus tv i lt ir pardavynet su draudimu penkiu metu o zmones gali susimoket tik uz siuntima ir viskas bet zmogus tures normale apsauga bent o dabar tokiu atveju jau zmogus butu pirkes tv is UK butum maximum suplojas 100£ uz siuntima i abi puses ir but turejas vel nauja tv.
Čia tik tu tokį "auksinį" verslo planą gali sugalvot :D
auksinis ne auksinis bet nereik pergyvent jai kas nutiks as cia tik pamastydamas pasakiau ir parasiau kas geriau kodel geriau. o ko tu nieko negalvoji ka per bukas? stai cia yra taipat mano auksinis planas kuris jau veikia beveik pora metu ziurek ir pavydek.
http://www.jm-handcarwash-valeting-cent ... k/gallery/
Vu+Solo 4K (4.8e __13e __19e __28.2e) LG 4K,3D

jonukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: Sek Sau 21, 2007 2:58 pm

Re: Suduzo tv ekranas

Standartinė jonukas » Ket Bal 28, 2016 2:54 am

Paziurek kaip gerai gyvena draudikai ... deka tokiu kaip tu. :) O mikrobange jau seniai turejai ismesti. Butu telefono i ja neikise, o svarbiausia - maista nesugadinta valgytum. Bet aisku tu sito niekada nesuprasi, geriau eik masinu plauti.

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Suduzo tv ekranas

Standartinė ernissss » Ket Bal 28, 2016 7:13 am

kaunas rašė:ziurek ir pavydek
Pažiūrėjau ir užpavydėjau :D, reto grožio internetinis puslapis :D
Jei jau tokiomis mašinomis reklamuojiesi, tai nepagailėk kelių svarų ir investuok į puslapio dizainą.
Dabar kas liečia draudimą. Negalvok, kad tik pas tave jie patys geriausi. Draudikai tikrai angluose geriau gyvena, nes yra daug tokių kaip tu, mokančių pinigus už belenkokį draudimą.
Yra ir kitokių būdų apsidrausti nuo tokių dalykų. Pvz., turint bent šiek tiek padorų būsto draudimą, į kurį įeina mobiliųjų telefonų, planšečių, kompiuterių, televizorių ir t.t. dūžiai.
Televizorius gali bandyti vežti iš UK į Lietuvą, bet turėtum žinoti, kad skiriasi jų firmware, nes jie skirti, būtent UK rinkai.

vbitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1649
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 9:17 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Suduzo tv ekranas

Standartinė vbitas » Ket Bal 28, 2016 8:47 am

kaunas rašė: ... mano auksinis planas kuris jau veikia beveik pora metu ziurek ir pavydek.
http://www.jm-handcarwash-valeting-cent ... k/gallery/
nerealus :) pažiūrėjus, atrodo, kad veikia ne beveik porą, o jau 15 metų :)
dar būtų gerai, kad tekstus parašytų ne 4 klases per 8 metus baigęs lietuvis, pramokęs angliškai iš lenkų ir babajų, o normaliai mokantis angliškai žmogus.
Vu+Uno 4K SE, Opticum X403p, T90:4w,4.8e,9e,13e,19.2e,23.5e,28.2e,36e, Sony 55XE8596, Samsung 40D6500, OnePlus 6
muziejus: SAT: Aušra SAT-16 (jau Z. Langaičio muziejuje), Sakura, SEG; PC: Duet-16(Intel 8086, 1985m., jau iškeliavo į KTU muziejų)

samis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Sek Lap 19, 2006 10:46 pm
Susisiekti:

Re: Suduzo tv ekranas

Standartinė samis » Ket Bal 28, 2016 9:04 am

vbitas rašė:
kaunas rašė: ... mano auksinis planas kuris jau veikia beveik pora metu ziurek ir pavydek.
http://www.jm-handcarwash-valeting-cent ... k/gallery/
nerealus :) pažiūrėjus, atrodo, kad veikia ne beveik porą, o jau 15 metų :)
dar būtų gerai, kad tekstus parašytų ne 4 klases per 8 metus baigęs lietuvis, pramokęs angliškai iš lenkų ir babajų, o normaliai mokantis angliškai žmogus.
Nevarykit ant žmogaus, kuris sugebėjo rasti vietą savo verslui svečioj šaly. Jeigu jam tenai gerai sekasi, tik džiaugtis už tautietį reikia. Savęs verčiau paklauskim, ar esame patenkinti tuo ką turime susikūrę ir tiek diskusijos.

kaunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 538
Užsiregistravo: Tre Lap 19, 2014 12:25 am

Re: Suduzo tv ekranas

Standartinė kaunas » Ket Bal 28, 2016 9:32 am

samis rašė:
vbitas rašė:
kaunas rašė: ... mano auksinis planas kuris jau veikia beveik pora metu ziurek ir pavydek.
http://www.jm-handcarwash-valeting-cent ... k/gallery/
nerealus :) pažiūrėjus, atrodo, kad veikia ne beveik porą, o jau 15 metų :)
dar būtų gerai, kad tekstus parašytų ne 4 klases per 8 metus baigęs lietuvis, pramokęs angliškai iš lenkų ir babajų, o normaliai mokantis angliškai žmogus.
Nevarykit ant žmogaus, kuris sugebėjo rasti vietą savo verslui svečioj šaly. Jeigu jam tenai gerai sekasi, tik džiaugtis už tautietį reikia. Savęs verčiau paklauskim, ar esame patenkinti tuo ką turime susikūrę ir tiek diskusijos.
Aciu sami uz palaikima , ne kiekvinas zmogus palaoko ypac tautietis turiu keliata klientu is LT tai maladiec jie atvaziuoja pasivalyt automobilius na viskas kaip ir normaliai, tik gaila tu kurie pastoviai sneka bile ka ir juokina patys save. As uosvenej irgi siusiu tv ir tik is Uk o kad uk rinkai skirta tai nera tiesa nes visas Lt kalbos pasirinkimas yra televizoriuose Ir tuos tv galima naudoti kurioj nori salyja.
kas liecia tinklapi tai as neinestavau dideliu pinigu i tai man per akis tokio, Tautietis dare ir uztenka man as esu patenkintas, Kek jis klasiu baiges man visiskai neidomu klaidu pasitaiko visur atejti gal perdarysiu i dar geresni bet manau progresas eina i prieki o ne atgal.
Vu+Solo 4K (4.8e __13e __19e __28.2e) LG 4K,3D

vbitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1649
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 9:17 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Suduzo tv ekranas

Standartinė vbitas » Ket Bal 28, 2016 9:48 am

samis rašė: Nevarykit ant žmogaus, kuris sugebėjo rasti vietą savo verslui svečioj šaly. Jeigu jam tenai gerai sekasi, tik džiaugtis už tautietį reikia. Savęs verčiau paklauskim, ar esame patenkinti tuo ką turime susikūrę ir tiek diskusijos.
sami, puiku, kad žmogui sekasi.
Bet toks puslapis yra antireklama, tai nepagarba pačiam sau, ir, kas svarbiausia, klientui.
Kas nors juk turi pasakyti, jei žmogus pats nesupranta. Kas, jei ne geranoriškai nusiteikęs tautietis ? :)
Vu+Uno 4K SE, Opticum X403p, T90:4w,4.8e,9e,13e,19.2e,23.5e,28.2e,36e, Sony 55XE8596, Samsung 40D6500, OnePlus 6
muziejus: SAT: Aušra SAT-16 (jau Z. Langaičio muziejuje), Sakura, SEG; PC: Duet-16(Intel 8086, 1985m., jau iškeliavo į KTU muziejų)

kaunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 538
Užsiregistravo: Tre Lap 19, 2014 12:25 am

Re: Suduzo tv ekranas

Standartinė kaunas » Ket Bal 28, 2016 9:56 am

vbitas rašė:
samis rašė: Nevarykit ant žmogaus, kuris sugebėjo rasti vietą savo verslui svečioj šaly. Jeigu jam tenai gerai sekasi, tik džiaugtis už tautietį reikia. Savęs verčiau paklauskim, ar esame patenkinti tuo ką turime susikūrę ir tiek diskusijos.
sami, puiku, kad žmogui sekasi.
Bet toks puslapis yra antireklama, tai nepagarba pačiam sau, ir, kas svarbiausia, klientui.
Kas nors juk turi pasakyti, jei žmogus pats nesupranta. Kas, jei ne geranoriškai nusiteikęs tautietis ? :)
paprastas puslapis kas jam negerai nesuprantu juo ner daug kas naudojasi mano vieta meta tam mieste per kita puslapi man rodos kad paprastas ir uztenka kol kas tokio nenorejau kad butu mirgu margu atejtyj jo kaip bus dar geriau nei dabar tumet visiskai i kita darysiu nes turiu labai labai daug pavizdziu kaip turi atrodyt puslapis. pigus puslapis ir labai gerai suprantas.
Vu+Solo 4K (4.8e __13e __19e __28.2e) LG 4K,3D

vbitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1649
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 9:17 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Suduzo tv ekranas

Standartinė vbitas » Ket Bal 28, 2016 10:49 am

labai gerai ir tiksliai pasakyta: pigus puslapis :)
aš tik pasakiau savo nuomonę, jei tau gerai - viskas OK :)
Vu+Uno 4K SE, Opticum X403p, T90:4w,4.8e,9e,13e,19.2e,23.5e,28.2e,36e, Sony 55XE8596, Samsung 40D6500, OnePlus 6
muziejus: SAT: Aušra SAT-16 (jau Z. Langaičio muziejuje), Sakura, SEG; PC: Duet-16(Intel 8086, 1985m., jau iškeliavo į KTU muziejų)

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Re: Suduzo tv ekranas

Standartinė bumas34 » Ket Bal 28, 2016 10:59 am

as isvis galvoju toki dalyka kaip siust tokius nupirktus tv i lt ir pardavynet su draudimu penkiu metu o zmones gali susimoket tik uz siuntima
idomu kas ta draudima mokes nejau tu pats,lietuvoja zmones perka kad tik pigiaiu butu,ir paklausk zmoniu ar jie sutiks moketi tuos 12svaru kas menesi,ir kaip jie mokes budami lietuvoja,nejau tau pervedines i saskaita,ir be to perkant nauja tv taves klaus ar turi tv licenzija,o jai pradesi pirkinet tv is parduotuviu greit uzrauks tave kaip perpardavinetoja ir kokio velnio nusipirkias as tv is uk vel siusiu i uk juk yra samsung ir LG lietuvoja,

arturas101
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2389
Užsiregistravo: Šeš Vas 09, 2008 3:50 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Suduzo tv ekranas

Standartinė arturas101 » Ket Bal 28, 2016 11:19 am

vbitas rašė:labai gerai ir tiksliai pasakyta: pigus puslapis :)
aš tik pasakiau savo nuomonę, jei tau gerai - viskas OK :)
Kazkaip idomiai tame puslapyje. Kai pradzioje skaitai apie paslaugas (services) tai kainos kaip ir normalios, darbai suskaldyti i smulkius ir jei klientui tinka, viskas ok. Taciau pabandziau uzsibukinti paslauga, tai pigiausia valymo paslauga nuo 35 svaru. Tai kur dingo paslaugos nuo 5 svaru?

kaunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 538
Užsiregistravo: Tre Lap 19, 2014 12:25 am

Re: Suduzo tv ekranas

Standartinė kaunas » Ket Bal 28, 2016 11:27 am

arturas101 rašė:
vbitas rašė:labai gerai ir tiksliai pasakyta: pigus puslapis :)
aš tik pasakiau savo nuomonę, jei tau gerai - viskas OK :)
Kazkaip idomiai tame puslapyje. Kai pradzioje skaitai apie paslaugas (services) tai kainos kaip ir normalios, darbai suskaldyti i smulkius ir jei klientui tinka, viskas ok. Taciau pabandziau uzsibukinti paslauga, tai pigiausia valymo paslauga nuo 35 svaru. Tai kur dingo paslaugos nuo 5 svaru?
todel kad nuo 5£ niekas nebukina imi ir vaziuoji nes negaug laiko uzima kol nusiplauni arba darai su vidum. bukintis reikia tuomet kas uztrunka daugiau laiko ta prasme uzima nuo valandos iki 6šiu valandu , todel usibukinti jau reikia nes tuomet mes zinome kad tas zmogus (klientas) atvaziuos tarkim darytis full valeta( pilnas automibilio isvalymas), ir jokio plaukelio. Tuomet as jau zinau ka man daryti ir kiek mazdaug zmoniu statyt prie plovimo.
bet chebra mes jau nuklydom nuo temos....
na matai cia su tuo draudimu viskas gerai iseina. as sakau tik pamasciau kaina usikelciau dar 100£uz tv ir sumokeciau pats uz ta draudima ir jomio marasmo zmogus numete tv sudauze ar panasiai atsiuncia man as i parde su dokymentaus ir valio tegul taiso. o kad uzrauks nemanau cia mano reikalas kur as juos siunciu ir ka as darau su tais tv. cia kaip su automobiliais tu tik pirk o kur parduosi tai tik tavo reikalas.
Vu+Solo 4K (4.8e __13e __19e __28.2e) LG 4K,3D

Užrakinta

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių