• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

ar kas galu gale isties pagalbos ranka.

Kas pirmiau atsirado? Višta ar kiaušinis?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Užrakinta
Mantukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: Tre Vas 18, 2015 1:00 am
Susisiekti:

ar kas galu gale isties pagalbos ranka.

Standartinė Mantukas » Šeš Geg 30, 2015 10:10 pm

kad ir kiek ieskau ir skaitau niekur near tikslei parasyta.
ar kas busit ismincei ir pasidalinsit patirtim. kaip turint openbox s2 mini ir amiko mini hd paleist per tinkle viasat korta.
zodziu amiko butu serveris o s2 klientas ir kad viena viasato kortele galeciau ziuret per abu tiunerius sujunktus lan kabeliu?

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: ar kas galu gale isties pagalbos ranka.

Standartinė sieksnis » Šeš Geg 30, 2015 10:15 pm

Pirmas pranešimas ir toks ... naglas. Čia tau kas nors skolingas, kad privalo tavo reikalavimus pult vykdyt. Neradai, vadinasi mažai skaitei - skaityk toliau.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

Vartotojo avataras
Raitis64
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1047
Užsiregistravo: Ant Bir 04, 2013 9:53 am
Susisiekti:

Re: ar kas galu gale isties pagalbos ranka.

Standartinė Raitis64 » Šeš Geg 30, 2015 10:54 pm

Man tai įtartina šio naujokėlio lietuvių kalba. Rašo juk nelietuviškai a la discoverio, liuto, burbulo, skysport ir t.t. bambarmija kergudų stiliumi su begale rašybos klaidų. Mano paminėti veikėjai irgi turėdavo nepasotinamų reikalavimų bei pretenzijų, o vėliau kai čia pas mus forume apšildavo kojas, tai prasidėdavo užgaulės, priekabiavimai ar net grasinimai ar kvietimai susitikti. 8)

Mantukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: Tre Vas 18, 2015 1:00 am
Susisiekti:

Re: ar kas galu gale isties pagalbos ranka.

Standartinė Mantukas » Šeš Geg 30, 2015 11:07 pm

nelabai suprantu kas ce naglo, labiau visiskai jau pasimetusio naujokelio paparastas prasymas. jai kas mokat tiesiog labia prasau pagalbos,nes kad ir kiek meginu kaska netaip padarau.

Vartotojo avataras
Raitis64
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1047
Užsiregistravo: Ant Bir 04, 2013 9:53 am
Susisiekti:

Re: ar kas galu gale isties pagalbos ranka.

Standartinė Raitis64 » Šeš Geg 30, 2015 11:34 pm

Mantukas rašė:nelabai suprantu kas ce naglo, labiau visiskai jau pasimetusio naujokelio paparastas prasymas. jai kas mokat tiesiog labia prasau pagalbos,nes kad ir kiek meginu kaska netaip padarau.
Kai išmoksi būt mandagus, tada suprasi.
O dabar būk mielas daryk, ką tau patarė gerbiams sieksnis - skaityk forumą, jame yra viskas aprašyta tavo užduotu klausimu. Įsijunk paiešką ir ieškok, skaitinėk kol surasi - tai bus tau naudinga.

Mantukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: Tre Vas 18, 2015 1:00 am
Susisiekti:

Re: ar kas galu gale isties pagalbos ranka.

Standartinė Mantukas » Šeš Geg 30, 2015 11:46 pm

tame ir dalykas,jog skaiciau ir nieko iki galo near tikslei parasyta. ka randu ta padarau,bet vistiek kaskas nepavyksta.

Vartotojo avataras
tankistas
Adminas
Adminas
Pranešimai: 3502
Užsiregistravo: Ket Gru 02, 2010 1:52 pm
Miestas: Virtualus Pasaulis
Susisiekti:

Re: ar kas galu gale isties pagalbos ranka.

Standartinė tankistas » Sek Geg 31, 2015 9:11 am

Mantukas rašė:kad ir kiek ieskau ir skaitau niekur near tikslei parasyta.
ar kas busit ismincei ir pasidalinsit patirtim. kaip turint openbox s2 mini ir amiko mini hd paleist per tinkle viasat korta.
zodziu amiko butu serveris o s2 klientas ir kad viena viasato kortele galeciau ziuret per abu tiunerius sujunktus lan kabeliu?
O kodėl Amiko nori serveriu daryti?
Aš tai daryčiau Openbox S2mini.

Pasileisk kortelę per S2mini.
IP adresus gausi susivesti rankiniu būdu į abu imtuvus.
Svarbu, kad abu būtų tame pačiame potinklyje.

Amike nusirodysi kaip serverį Openo IP adresą.

Opene serverinė dalis nusirodo paspaudus meniu ir surinkus skaičius 1119
Daugiau apie tai skaityk čia: Openbox S2 + Amiko per Wi-Fi
Admin. No comment!

Vartotojo avataras
Bambino
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1139
Užsiregistravo: Sek Rgp 29, 2010 3:05 am
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Re: ar kas galu gale isties pagalbos ranka.

Standartinė Bambino » Sek Geg 31, 2015 10:11 am

Raitis64 rašė:Man tai įtartina šio naujokėlio lietuvių kalba. Rašo juk nelietuviškai a la discoverio, liuto, burbulo, skysport ir t.t. bambarmija kergudų stiliumi su begale rašybos klaidų. Mano paminėti veikėjai irgi turėdavo nepasotinamų reikalavimų bei pretenzijų, o vėliau kai čia pas mus forume apšildavo kojas, tai prasidėdavo užgaulės, priekabiavimai ar net grasinimai ar kvietimai susitikti. 8)
taip daug kas raso 18-20 meciu is rajonu. Ten su gramatika sunkiai
Paveikslėlis

Mantukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: Tre Vas 18, 2015 1:00 am
Susisiekti:

Re: ar kas galu gale isties pagalbos ranka.

Standartinė Mantukas » Sek Geg 31, 2015 10:24 pm

didelis dekui TANKISTAS nors kaskas tiesiogiai atsake,tai ko prasau, o ne siunce iskot. tikrai nerasyciau, jai nebuciau visko isbandes ka moku. beto tam forumas ir yra kad sulaukt patarimu, o ne siulimu ieskoti kaskur. dar karta didelis dekui TANKISTAS uz objektyvu atsakyma.

savasalgis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: Tre Lie 02, 2008 2:43 pm
Miestas: Bele koks
Susisiekti:

Re: ar kas galu gale isties pagalbos ranka.

Standartinė savasalgis » Pir Bir 01, 2015 6:40 am

Mantukas rašė:didelis dekui TANKISTAS nors kaskas tiesiogiai atsake,tai ko prasau, o ne siunce iskot. tikrai nerasyciau, jai nebuciau visko isbandes ka moku. beto tam forumas ir yra kad sulaukt patarimu, o ne siulimu ieskoti kaskur. dar karta didelis dekui TANKISTAS uz objektyvu atsakyma.
Nepradesiu pravedineti estetikos pamoku, taciau manau kad tamsta Mantukas, net nejaucia jog yra pakankamai izulus ir staciokas. Bet cia jau nieko nepakeisi...
As zmogus laimingas, tik kai kuo nepatenkintas.
Vizija be veiksmo yra svaja. Veiksmas be vizijos - laiko švaistymas...

liustra
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 914
Užsiregistravo: Šeš Vas 17, 2007 8:34 pm
Miestas: Utena
Susisiekti:

Re: ar kas galu gale isties pagalbos ranka.

Standartinė liustra » Pir Bir 01, 2015 9:59 am

Gal žmogus ir nemandagiai, kaip naujokas, paklausė. Bet brangūs (ir tiesiogine prasme) forumo prižiūrėtojai irgi dirbkit savo darbą. Yra temų atskirai apie imtuvus, apie tv ir pan. Bet tvarkos forume mažai, nes tokios temos , kaip "naujokėlis- ... klausimėlis'' 'visi klausimai ....' pagrinde tik šiukšlėm kaupt, nes kas tingi pasiskaityt, tai pirmoje eilėje ten ir rašo. Patys pažiūrėkit, kiek čia klausimų apie tv, pc, sat imtuvus , nors yra atskiros temos.
Nepykit, čia pastebėjimas iš dažno skaitytojo ir tiek.
Opticum 403 HD, Vu+Zero OpenPli.

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: ar kas galu gale isties pagalbos ranka.

Standartinė klarnetas » Pir Bir 01, 2015 10:24 am

liustra rašė:Gal žmogus ir nemandagiai, kaip naujokas, paklausė. Bet brangūs (ir tiesiogine prasme) forumo prižiūrėtojai irgi dirbkit savo darbą. Yra temų atskirai apie imtuvus, apie tv ir pan. Bet tvarkos forume mažai, nes tokios temos , kaip "naujokėlis- ... klausimėlis'' 'visi klausimai ....' pagrinde tik šiukšlėm kaupt, nes kas tingi pasiskaityt, tai pirmoje eilėje ten ir rašo. Patys pažiūrėkit, kiek čia klausimų apie tv, pc, sat imtuvus , nors yra atskiros temos.
Nepykit, čia pastebėjimas iš dažno skaitytojo ir tiek.
iš dalies tikrai reikia sutikti ,bet kartais būna tokių kuriozų ,kad duodama nuoroda ,kad pasiskaityti ,o atidarius nuorodą - ???? kaip pvz. nori kažką sužinoti apie dreambox 500 instaliavimą ,atidarai http://www.satpasaulis.lt/viewtopic.php?f=9&t=10046 ,aprašymas puikus ,bet dauguma nuorodų jau :sad: failas neegzistuoja ,na ir tuomet užduodami ,kai kam atrodo nereikšmingi klausimai ,žinoma įžūlumu negausi gero atsakymo 8)

edvin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 678
Užsiregistravo: Tre Gru 30, 2009 3:49 pm
Susisiekti:

Re: ar kas galu gale isties pagalbos ranka.

Standartinė edvin » Pir Bir 01, 2015 12:48 pm

jei neistiesim rankos istiesim kojas :)

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: ar kas galu gale isties pagalbos ranka.

Standartinė islauzas » Pir Bir 01, 2015 3:39 pm

jei atvirai, man tokie senbuvių priekaištai naujokui priminė mano pirmąjį apsilankymą paraleliniam forume apie palydovinę tv. taipogi buvau iškoneveiktas, kaip nemandagus ir t.t. ir panašiai. nežinojau, kad reikia kreiptis "gerbiami forumo senbuviai, asai " ar dar kažkaip panašiai su galutiniu žodeliu kiekvieno sakinio gale - PRAŠAU . aš suprantu, kad ne vieno forumiečio žinios apie sat yra jo pragyvenimo šaltinis, jo asmeninė patirtis, hobis-ir tai yra žinios, sukauptos per eilę metų. na pasakykik jūs man - jei pas mane darbe ateina naujokai, aš, kaip pradirbęs savo srityj, toj pačioj įmonėj, gaunantis bene didžiausią atlygį iš dirbančių tose pačiose pareigose -turiu reikalauti iš jų nuolankumo ? pritariu, akiplėšos nepatinka ir jiems pagalba ateis vėliau iš manęs-bet ji ateis.... bet kur jūs įžvelgėt naglumą ir nemandagumą? man rodos žmogus skaitė skaitė ir jam galų gale trūko kantrybė, jog nieko neišmano iš to ką perkaitė, ir ėmė ir tiesiai šviesiai parašė antraštėj " ar kas galu gale isties pagalbos ranka".
tiesą pasakius iš kai kurių forumiečių nesitikėjau tokios reakcijos.... o juk tereikė tiek nedaug-adminas užvedė ant kelio ir žmogus jam padėkojo...
kažkaip rodos pats esu čia seniai, bet išmanau labai nedaug apie sat-tiek kiek reikėjo susireguliuot anteną ir pasileist savus imtuvus. reiktų kažką keist ir ieškotis info arba paklausti tiesiogiai-kokio atsakymo galiu tikėtis-nejaugi to paties...... :-)
8)

savasalgis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: Tre Lie 02, 2008 2:43 pm
Miestas: Bele koks
Susisiekti:

Re: ar kas galu gale isties pagalbos ranka.

Standartinė savasalgis » Pir Bir 01, 2015 9:39 pm

...Nu ka zinau :) ...
As forume irgi nors ir ne tankiai apsireiskiu bet esu jau ne vieneri metai. Kazin kaip butu nuskambeja, jai as savo tema "Astra G traukos problema", buciau uzvadines pvz. "Tai galu gale pasakysit kodel netraukia astra ar ne?" :) ...
Na zodziu nugrybavom i lankas...
As zmogus laimingas, tik kai kuo nepatenkintas.
Vizija be veiksmo yra svaja. Veiksmas be vizijos - laiko švaistymas...

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: ar kas galu gale isties pagalbos ranka.

Standartinė cvykas » Pir Bir 01, 2015 10:28 pm

ar kas galu gale - žmogus praradęs viltį ir nustojęs tikėti savo jėgomis.
isties pagalbos ranka - visiškai neagresyvus ir neakiplėšiškas,gražus pagalbos šauksmas.

Labai dažnai man tenka atsakinėti į klausimus kuriuos gaunu į PM. Drystu teigti kad dauguma man parašo naujokai arba beveik. Niekada nekilo mintis jų paklausti o kodėl į mane kreipiasi asmeniškai? Būna kad nežinodamas atsakymo siūlau jiems užduoti klausimą forume.

Gyvenkime draugiškai ir nesureikšminkim gal būt ne taip suprasto klausimo tono :)
Vu+, Android, Raspberry Pi

Mantukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: Tre Vas 18, 2015 1:00 am
Susisiekti:

Re: ar kas galu gale isties pagalbos ranka.

Standartinė Mantukas » Pir Bir 01, 2015 10:42 pm

tai va butent kaip islauzas ir sake taip ir buvo. tam ir klausiau tu kurie gali padet ir nemanau,jog kaska nemandagaus padariau. tam cia ir uzdaviau klausima,nes cia juk tam ir skirtas sis forumas padet tiem kas nesupranta...

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: ar kas galu gale isties pagalbos ranka.

Standartinė cvykas » Pir Bir 01, 2015 10:45 pm

Ok, nebeeskaluokim situacijos.
Vu+, Android, Raspberry Pi

Užrakinta

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių