• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Kas pirmiau atsirado? Višta ar kiaušinis?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Užrakinta
virgis.bb
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1819
Užsiregistravo: Ket Lap 22, 2007 7:18 pm
Miestas: Šilutė
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė virgis.bb » Ket Geg 05, 2016 8:25 pm

Taip, problema buvo portu kiekyje-ju buvo apie 40. Pasilikus portus (liko 24), filtrus is kuriu ziuriu, viskas susitvarke.
Paveikslėlis

Vu+Solo 4K-Black Hole image + 500 GB, Triax: 19.2e, 23.5e, 36.0e + 4.9e, 13.0e, LG OLED65B7V, Samsung UE55HU8500, Denon AVR-X2300W, Crystal Audio 7.1, iPhone 14, ASUS ROG GL753VE 17.3" Gaming Laptop.

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė gintasvis » Pen Geg 06, 2016 7:53 am

Kaip paleisti csat france 19e ant wicardo ,konkreciai m6 music hd ,niekaip nepavyksta :( visais kitais emuliatoriais paketas vaziuoja,imidzas openpli.Pasidalinkit patirtimi.

Vartotojo avataras
Raitis64
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1047
Užsiregistravo: Ant Bir 04, 2013 9:53 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Raitis64 » Pen Geg 06, 2016 6:33 pm

gintasvis rašė:Kaip paleisti csat france 19e ant wicardo ,konkreciai m6 music hd ,niekaip nepavyksta :( visais kitais emuliatoriais paketas vaziuoja,imidzas openpli.Pasidalinkit patirtimi.
Pas mane ne ant enigmos su wicardd 1.19 tavo paminėtas kanalas eina. Suprask mane teisingai, kaip ne kurie
čia forume. Aš ne prieš Enigmą, paprasčiausiai duotuoju momentu nėra pas mane imtuvėlio su kuriuo galėčiau
patikrinti tavo kanaliuką.

Parodysiu tau wicardd.conf eilutes kurios atsako už canalsat france paketo atidarymą, žinoma jos prklauso
nuo tavo tiekėjo, turiu galvoje portus bei identus kuriais yra tiekiama. Jei šią info žinai, tada tiesiog pas save susirašysi portą bei identus pagal savo tiekėją.
Eilutė iš filtro:
rule = caid=1811;caid:=0100;ident=3311,3315,3317;accept = shara # CanalSat France HD

paskutinės dvi tiekėjo(sharos) readerio eilutės:
multiport = porto numeris,porto numeris,porto numeris,porto numeris
debug = 1
ten kur porto numeris įrašysi savo portų numerius

Na ir pabandyk.
Nemanau kad wicardd.conf eilutės Enigmai čia šioje konfigo vietoje kažkuo būtų skirtingos.

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė gintasvis » Pen Geg 06, 2016 6:41 pm

Aciu padejo :) :-?

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Dream » Sek Geg 15, 2016 12:21 pm

Gerą dieną,pagedo sat imtuvas amiko alien 8900,įjungus būna užsikrauna pilnai,laikas pasirodo pyst iš niekur nieko vėl boot,o dabar dar ir vertikalūs žali dryžiai per tv ekraną,sistema sparkas naujausia versija,numetimas į gamyklinius nieko nepadėjo,į enigmą pereiti nenoriu,nes man dar ten žalias miškas ir neina sukonfiguruoti taip kaip man patogu,tad kokia čia dalis "chaltūrina" ir kiek kainuotų remontas,jeigu kas iš forumiečių tokiais remontais užsiimat,o gal iš viso pirkti kitą dėvėtą už nebrangiai ir nesukti galvos?
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

kaunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 538
Užsiregistravo: Tre Lap 19, 2014 12:25 am

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė kaunas » Sek Geg 15, 2016 2:56 pm

Dream rašė:Gerą dieną,pagedo sat imtuvas amiko alien 8900,įjungus būna užsikrauna pilnai,laikas pasirodo pyst iš niekur nieko vėl boot,o dabar dar ir vertikalūs žali dryžiai per tv ekraną,sistema sparkas naujausia versija,numetimas į gamyklinius nieko nepadėjo,į enigmą pereiti nenoriu,nes man dar ten žalias miškas ir neina sukonfiguruoti taip kaip man patogu,tad kokia čia dalis "chaltūrina" ir kiek kainuotų remontas,jeigu kas iš forumiečių tokiais remontais užsiimat,o gal iš viso pirkti kitą dėvėtą už nebrangiai ir nesukti galvos?
sveikas Dream, man buvo lygiai tas pats pries keleta metu, as nezaidziau ir ismeciau ji nes ten kaskokia problema buvo net taisyt nevertejo enigma net nelindo tai atsisveikinau su juo, na bandyk gal pavyks suremontuot, bet as tai nezaidziau. enigma tikrai nera miskas liuks enigma gali pasiturbint pasigrazint skinus palei save viskas vienoj vietoj....kuo greiciau pradesi naudot enigma tuo paciam bus geriau ir paprasciau.
Vu+Solo 4K (4.8e __13e __19e __28.2e) LG 4K,3D

jonukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: Sek Sau 21, 2007 2:58 pm

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė jonukas » Sek Geg 15, 2016 3:15 pm

Dream rašė:Gerą dieną,pagedo sat imtuvas amiko alien 8900,įjungus būna užsikrauna pilnai,laikas pasirodo pyst iš niekur nieko vėl boot,o dabar dar ir vertikalūs žali dryžiai per tv ekraną...
Pirmiau ziuri maitinima ir tikrini elektrolitinius kondensatorius.
O kaunui suremontuoti tiuneri tas pats, kaip nuskristi i Menuli. :)

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė aaaaaa » Sek Geg 15, 2016 8:47 pm

Kad pas imtuvus labai smulkios detales ir sulituotos viena salia kitos matyt kokio automato ir jei rankos stambios geriau nepradeti viena taisant kita ka nors sugadinsi kita , geriau jau duoti uzdirbti kas sugeba smulkius daiktus lituoti . 8)
Paveikslėlis

paulixxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: Sek Geg 25, 2008 9:27 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė paulixxx » Pen Geg 20, 2016 5:05 pm

paulixxx rašė:Sklinda gandai, kad kažkada lrt hd per dvb-t pradės transliuoti. Tai dabar galvoju kaip patogiai prie turimos įrangos šį kanalą pridėti. Imtuvas formuler f3, dvb-t imtuvo neturi, tai galvoju ar eitų per usb prijungti jį? Kokie dvb-t imtuvai tinka enigminiam imtuvui? Ir išvis ar apsimoka tokios machinacijos? :D Tada gal ir lietuviškus kanalus iš dvb-t reiktų žiūrėti, nereikėtų už raktus mokėti, bet sako kad kokybė blogesnė nei iš sat :)
Update:
Jei kam įdomu, paėmiau šį http://www.ebay.co.uk/itm/321859705366? ... EBIDX%3AIT pigiausią imtuvą iš ebay , reikėjo tik draiverius instaliuoti imtuve, kanalai vartosi greit, LRT HD rodo, viskas ko reikia. :D

Giedriuss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: Pen Rgp 01, 2014 4:43 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Giedriuss » Pen Geg 20, 2016 7:10 pm

Laba diena,
Iškilo labai keista( pirma karta susiduriu) situacija. Atsinaujinau softa http://www.satpasaulis.lt/viewtopic.php?f=88&t=20903, Rusus rode gerai, visi kanalai vietoje. Pradejau domėtis giliau ir panorejas, kad atsikoduotu trispalvis, parsisiunciau prikabinta faila su "raktais", bent jau taip pats maniau. Isiputus raktus atsirado failo savininko nustatymai serveriu sarase, taciau visi ziurimi kanalai rode gerai. Praejus 2 savaitems, pries kelias dienas, dingo machy futbol 2 ir 3 kanalai,o i favoritus prisidejo FOX HD Natgeo wild Mezzo HD kanalai, kuriu net transponderiai skiriasi nuo machy futbol....
Perziurejus http://www.lyngsat.com/packages/NTV-Plus.html rodomi kanalai, kaip ir savo vietoje, taciau mano imtuve nuskanavus siuos transponderius, randa visiskai kitus kanalus, nors futbol 1 rodo kuo puikiausiai.
Ar Manes nepasiekia kokia nors atnaujinta rusu informacija ar cia kas idomiau dedasi su mano imtuvu ?
Ačiū

DMA72
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1081
Užsiregistravo: Pen Sau 13, 2012 7:10 am
Miestas: Vilkaviškis
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė DMA72 » Pen Geg 20, 2016 7:25 pm

С 16 мая 2016 года более 30 телеканалов из пакетов НТВ-ПЛЮС начнут вещание в формате MPEG 4. Таким образом, их просмотр будет возможен только с использованием спутниковых ресиверов, поддерживающих формат MPEG 4.

Список телеканалов, которые будут переключены в формат MPEG 4: Первый канал, Москва 24, МАТЧ! ПЛАНЕТА, РТР-Планета, ТВЦ, ТНТ4, AMEDIA 2, Европа Плюс ТВ, BRIDGE TV, RUSONG TV, Русская ночь, Эгоист ТВ, STV, Playboy TV, Hustler TV, ПРЕМЬЕРА НТВ-ПЛЮС, КИНО ПЛЮС НТВ-ПЛЮС, КИНОКЛУБ НТВ-ПЛЮС, КИНОХИТ НТВ-ПЛЮС, МНОГОсерийное ТВ, Мужское кино, НАШЕ КИНО НТВ-ПЛЮС, НАШЕ НОВОЕ КИНО НТВ-ПЛЮС, Первый МЕТЕО, Совершенно секретно, TВ-21М TV, 365 дней ТВ, Авто Плюс, Комедия ТВ, Кто есть кто, Кухня ТВ, Ля-минор ТВ, Ностальгия.

Некоторые из этих каналов сохранят версию MPEG 2 и будут некоторое время доступны на любом оборудовании. Среди них – 365 дней ТВ, Европа Плюс ТВ, Комедия ТВ, Индия ТВ, Русская ночь, Ля-минор ТВ, МНОГОсерийное ТВ, Мужское кино, Кухня ТВ, Авто Плюс, Ностальгия, КИНОХИТ НТВ-ПЛЮС, НАШЕ НОВОЕ КИНО НТВ-ПЛЮС, МАТЧ! ПЛАНЕТА, НАШЕ КИНО НТВ-ПЛЮС и КИНО ПЛЮС НТВ-ПЛЮС.

С 16 мая 2016 года также будут изменены параметры настройки ряда телеканалов, вещание которых осуществляется в формате MPEG 4: НЮ АРТ ТВ, МАТЧ! ФУТБОЛ 2 HD, МАТЧ! ФУТБОЛ 3 HD, НАШ ФУТБОЛ HD, MTV Live HD, FOX HD, Animal Planet HD, МАТЧ! АРЕНА HD, Телеканал КХЛ HD, Mezzo Live HD, Nat Geo Wild HD, EUROSPORT 1 HD.

Кроме того, изменятся настройки каналов, пока еще распространяемых в формате MPEG 2: МАТЧ! ФУТБОЛ 1, МАТЧ! ПЛАНЕТА, РЕН ТВ, НАШЕ КИНО НТВ-ПЛЮС, КИНО ПЛЮС НТВ-ПЛЮС.

Для возобновления приема всех выше указанных телеканалов необходимо удалить старые телеканалы и выполнить ручной поиск каналов с новых частот: DVB-S 11785R,12265L, 12284R SR 27500 FEC 3/4, DVB-S2 11823R, 11977R, 12015R, 12073L, 12092R, 12130R, 12207R, 12245R , 12322R SR 27500 FEC 3/4.

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Dream » Šeš Geg 21, 2016 2:07 pm

Kadangi neatsirado meistrukų galinčių ir norinčių patvarkyti nusibaiginėjantį amiką 8900,tai paklausiu ar kas iš forumiečių naudojat Amiko HD8150 suprantu,kad jis nebus jau pilnas navarotų,tačiau kas man aktualu tai ar pilnai palaikomas viasat EPG,ar yra laikmatis,bei kaip su kanalų redagavimu ir žiūrėjimu gudriuoju būdu? http://www.satpasaulis.lt/eshop/hd-imtu ... d8150.html
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

Giedriuss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: Pen Rgp 01, 2014 4:43 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Giedriuss » Šeš Geg 21, 2016 7:28 pm

DMA72 rašė:С 16 мая 2016 года более 30 телеканалов из пакетов НТВ-ПЛЮС начнут вещание в формате MPEG 4. Таким образом, их просмотр будет возможен только с использованием спутниковых ресиверов, поддерживающих формат MPEG 4.

Список телеканалов, которые будут переключены в формат MPEG 4: Первый канал, Москва 24, МАТЧ! ПЛАНЕТА, РТР-Планета, ТВЦ, ТНТ4, AMEDIA 2, Европа Плюс ТВ, BRIDGE TV, RUSONG TV, Русская ночь, Эгоист ТВ, STV, Playboy TV, Hustler TV, ПРЕМЬЕРА НТВ-ПЛЮС, КИНО ПЛЮС НТВ-ПЛЮС, КИНОКЛУБ НТВ-ПЛЮС, КИНОХИТ НТВ-ПЛЮС, МНОГОсерийное ТВ, Мужское кино, НАШЕ КИНО НТВ-ПЛЮС, НАШЕ НОВОЕ КИНО НТВ-ПЛЮС, Первый МЕТЕО, Совершенно секретно, TВ-21М TV, 365 дней ТВ, Авто Плюс, Комедия ТВ, Кто есть кто, Кухня ТВ, Ля-минор ТВ, Ностальгия.

Некоторые из этих каналов сохранят версию MPEG 2 и будут некоторое время доступны на любом оборудовании. Среди них – 365 дней ТВ, Европа Плюс ТВ, Комедия ТВ, Индия ТВ, Русская ночь, Ля-минор ТВ, МНОГОсерийное ТВ, Мужское кино, Кухня ТВ, Авто Плюс, Ностальгия, КИНОХИТ НТВ-ПЛЮС, НАШЕ НОВОЕ КИНО НТВ-ПЛЮС, МАТЧ! ПЛАНЕТА, НАШЕ КИНО НТВ-ПЛЮС и КИНО ПЛЮС НТВ-ПЛЮС.

С 16 мая 2016 года также будут изменены параметры настройки ряда телеканалов, вещание которых осуществляется в формате MPEG 4: НЮ АРТ ТВ, МАТЧ! ФУТБОЛ 2 HD, МАТЧ! ФУТБОЛ 3 HD, НАШ ФУТБОЛ HD, MTV Live HD, FOX HD, Animal Planet HD, МАТЧ! АРЕНА HD, Телеканал КХЛ HD, Mezzo Live HD, Nat Geo Wild HD, EUROSPORT 1 HD.

Кроме того, изменятся настройки каналов, пока еще распространяемых в формате MPEG 2: МАТЧ! ФУТБОЛ 1, МАТЧ! ПЛАНЕТА, РЕН ТВ, НАШЕ КИНО НТВ-ПЛЮС, КИНО ПЛЮС НТВ-ПЛЮС.

Для возобновления приема всех выше указанных телеканалов необходимо удалить старые телеканалы и выполнить ручной поиск каналов с новых частот: DVB-S 11785R,12265L, 12284R SR 27500 FEC 3/4, DVB-S2 11823R, 11977R, 12015R, 12073L, 12092R, 12130R, 12207R, 12245R , 12322R SR 27500 FEC 3/4.
Tai jau :sad: ?

DMA72
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1081
Užsiregistravo: Pen Sau 13, 2012 7:10 am
Miestas: Vilkaviškis
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė DMA72 » Šeš Geg 21, 2016 9:08 pm

Kas jau?! Praskanuot is naujo reikia ir viskas :D

Smotis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: Ket Gru 09, 2010 2:14 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Smotis » Tre Lie 13, 2016 3:37 pm

sveiki
klausimas: ar skardinė siena prie kurios pritaisyta iranga gali įtakoti signalą ? slopinti ?

Sygnul
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: Tre Bir 27, 2012 12:39 pm
Miestas: Ukmerge
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Sygnul » Tre Lie 13, 2016 9:35 pm

Smotis rašė:sveiki
klausimas: ar skardinė siena prie kurios pritaisyta iranga gali įtakoti signalą ? slopinti ?
Apie kokią įrangą eina kalba?

Smotis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: Ket Gru 09, 2010 2:14 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Smotis » Ket Lie 14, 2016 6:28 am

Antena į lietuvius ir rusus. Horizontas švarus. Lekštės pačios pigiausios, gal jos kokios kreivos, nes triax lekste reguliavau ant muro sienos ten viskas ok buvo. Tai sakau gal kokie atspindžiai nuo metalines sienos ar tos lekštės kreivos. Ar rankos

arturas101
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2387
Užsiregistravo: Šeš Vas 09, 2008 3:50 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė arturas101 » Ket Lie 14, 2016 6:48 am

Smotis rašė:Antena į lietuvius ir rusus. Horizontas švarus. Lekštės pačios pigiausios, gal jos kokios kreivos, nes triax lekste reguliavau ant muro sienos ten viskas ok buvo. Tai sakau gal kokie atspindžiai nuo metalines sienos ar tos lekštės kreivos. Ar rankos
Siena neturetu itakoti signalui, juk signalas patenkantis i galvute paimamas is lekstes ploto. Greiciausiai gal reiktu dar atidziau paderinti. Arba gali buti ir lekstes geometrija pazeista arba galvos nekokybiskas, bet kad ir universali ir cirkuliarine abi butu blogos nedaug sansu, taciau visko pasitaiko siais laikais.

stasyspu
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: Šeš Lap 08, 2008 4:24 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė stasyspu » Pen Lie 15, 2016 7:48 pm

labas galvoju pirkti sat imtuvą kaina +-200ue ,mano amikas 8800 po perestroikės neką berodo ,kokie pasiūlimai ,patarimai kitaicai ir seni modeliai nedomina

draugas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 473
Užsiregistravo: Sek Lie 14, 2013 3:43 pm
Miestas: Klaipeda
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė draugas » Pen Lie 15, 2016 8:19 pm

arturas101 rašė:
Smotis rašė:Antena į lietuvius ir rusus. Horizontas švarus. Lekštės pačios pigiausios, gal jos kokios kreivos, nes triax lekste reguliavau ant muro sienos ten viskas ok buvo. Tai sakau gal kokie atspindžiai nuo metalines sienos ar tos lekštės kreivos. Ar rankos
Siena neturetu itakoti signalui, juk signalas patenkantis i galvute paimamas is lekstes ploto. Greiciausiai gal reiktu dar atidziau paderinti. Arba gali buti ir lekstes geometrija pazeista arba galvos nekokybiskas, bet kad ir universali ir cirkuliarine abi butu blogos nedaug sansu, taciau visko pasitaiko siais laikais.
Buvo ir man , nupirkau lekste 90 cm ir su sureguliavimu uzstrigau juodai - 4,8 e norma ,13 e norma o su 4w dvi dienas kankinaus ir nieko nepadariau. paemiau kita lekste 82 cm (atrodo Yota) ir per pusvalandi visi palydovai yra .
4w-56e /SF6918P/ Vu Zero-Ustrym 4k combo-Ustrym 4k ott/ + IPTV LG55UF85/ LG32LF632/ SMG46h64/SMG40h57

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė vytas121 » Pen Lie 15, 2016 8:20 pm

stasyspu rašė:labas galvoju pirkti sat imtuvą kaina +-200ue ,mano amikas 8800 po perestroikės neką berodo ,kokie pasiūlimai ,patarimai kitaicai ir seni modeliai nedomina
Paskambinsiu is savo varpines,turiu ir naudoju jau pusantru metu-nesiskundziu http://www.ebay.de/itm/like/GigaBlue-HD ... RTM2245469 sukasi puikiai.Jei damokesi apie 20 euru turesi ir DVB-T/T2/C http://www.satboerse24.de/satelliten-un ... tuner.html ,bei 2 jau integruotus DVB-S/S2 selektorius
Pultelis universalus programuojamas,gali valdyti iki 4 irenginiu.
Softus raso daug komandu.Vieni isbaigti pavyzdingai,kiti beta versijos.

Cia siek tiek brangiau http://www.satboerse24.de/p69768_gigabl ... uner-.html ,bet gali iskarto dasipirkti DVB-C/T/T2 selektoriu
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

draugas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 473
Užsiregistravo: Sek Lie 14, 2013 3:43 pm
Miestas: Klaipeda
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė draugas » Pen Lie 15, 2016 8:25 pm

stasyspu rašė:labas galvoju pirkti sat imtuvą kaina +-200ue ,mano amikas 8800 po perestroikės neką berodo ,kokie pasiūlimai ,patarimai kitaicai ir seni modeliai nedomina
man visai VU Zero patinka .Dirba kaip laikrodis ,kanalai skraido .
4w-56e /SF6918P/ Vu Zero-Ustrym 4k combo-Ustrym 4k ott/ + IPTV LG55UF85/ LG32LF632/ SMG46h64/SMG40h57

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė vytas121 » Pen Lie 15, 2016 8:38 pm

draugas rašė:
stasyspu rašė:labas galvoju pirkti sat imtuvą kaina +-200ue ,mano amikas 8800 po perestroikės neką berodo ,kokie pasiūlimai ,patarimai kitaicai ir seni modeliai nedomina
man visai VU Zero patinka .Dirba kaip laikrodis ,kanalai skraido .
Turbut nesi maiges VU+ ar kaip mano imtuvu kuriuose procas 1300MHz Dual,o ne kaip Zero 750MHz Dual,is kuriu vienas virtualus...
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

draugas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 473
Užsiregistravo: Sek Lie 14, 2013 3:43 pm
Miestas: Klaipeda
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė draugas » Pen Lie 15, 2016 9:01 pm

vytas121 rašė:
draugas rašė:
stasyspu rašė:labas galvoju pirkti sat imtuvą kaina +-200ue ,mano amikas 8800 po perestroikės neką berodo ,kokie pasiūlimai ,patarimai kitaicai ir seni modeliai nedomina
man visai VU Zero patinka .Dirba kaip laikrodis ,kanalai skraido .
Turbut nesi maiges VU+ ar kaip mano imtuvu kuriuose procas 1300MHz Dual,o ne kaip Zero 750MHz Dual,is kuriu vienas virtualus...
As neseniai su enigma susidraugavau. Iki Zero tai sparkiniai imtuvai buvo pas mane .Zero kaip ir pasimokinti pirkau ir patiko. Nors jau irgi pasidairau https://www.amazon.de/s/ref=sr_in_-2_p_ ... =669059031 i rimtesnius agregatus su enigma
4w-56e /SF6918P/ Vu Zero-Ustrym 4k combo-Ustrym 4k ott/ + IPTV LG55UF85/ LG32LF632/ SMG46h64/SMG40h57

stasyspu
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: Šeš Lap 08, 2008 4:24 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė stasyspu » Šeš Lie 16, 2016 4:40 pm

taip tokiu maigyt neteko o iš bet kur siustis nelabai pasitikiu esu nagus nudeges.amikui vienas po kito kanalai dingsta garsas yra vaizdo nau .atrodo perki gera vis tiek š.....ir dabar ieškau tokio kad softai ne vienadieniai būtu ,geriau brangiau kad viskas būtu visi navarotai

Užrakinta

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių