• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Kas pirmiau atsirado? Višta ar kiaušinis?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Užrakinta
Artūr
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: Pen Sau 12, 2018 10:55 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Artūr » Pen Sau 12, 2018 11:30 am

Sveiki,norėjau pasiteirauti ar yra galimybė Lietuvoje matyti UHD sporto kanalus?
Konkrečiai domina tokie kanalai kaip BT Sport Ultra HD ,Sky Sport 4k UK IK DE, SFR Sport 4k. Kokia tam reikalinga įranga.Šiuo metu turiu tik Samsung smart 4k tv .

zaibas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Tre Gru 25, 2013 9:06 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė zaibas » Pir Sau 29, 2018 12:20 pm

Sveiki, esu visai žalias šiame reikale ir bandžiau skaityti bet susigaudyti visuose terminuose gana sudetinga :( todel gal padėsit :)
Pas tėva prieš ~4 metus pakabinom lėkštę Į Eutelsat W4 36.0°E su amico mikro imtuvu kad būtų galima žiųrėti 3spalvas. Jis ten kas 2 savaites atsisiusdavo i fleša raktus(užtrukom kol išmokinom) ir atsirakindavo + - 25 kanalus ir viskas buvo gerai...Dabar kaip jau supratau "haliava" baigesi :( Ar įmanoma ant to pačio palydovo su tuo pačiu imtuvu(amico micro) žiūrėti ntv paketą, o gal ir 3spalvas dar eitų ziureti, o gal kita palydova gaudyti ( reikia rusiškų kanalų) ? Interneta i imtuva jei reikia pajungtumem ir už šara euro negaila būtų ,bet norėtūsi kad pajungei ir rodo nes žmogus senas ir jei reiks kažka kažkur kas savaite junginet,programuot ar įvedinėti tai jam nepavyks :( Ačių už atsakymus

gudzius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 779
Užsiregistravo: Pen Lap 19, 2010 11:21 pm
Miestas: Kedainiai
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė gudzius » Pir Sau 29, 2018 12:40 pm

Siek tiek laisvu rusu kanalu randasi Hot Birde 13E. Norint ziureti 36E NTV+ reikes moketi. Kreipkis i sharambaram. :)

Kazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: Ket Vas 23, 2012 4:31 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Kazas » Pir Sau 29, 2018 10:12 pm

zaibas rašė:Sveiki, esu visai žalias šiame reikale ir bandžiau skaityti bet susigaudyti visuose terminuose gana sudetinga :( todel gal padėsit :)
Pas tėva prieš ~4 metus pakabinom lėkštę Į Eutelsat W4 36.0°E su amico mikro imtuvu kad būtų galima žiųrėti 3spalvas. Jis ten kas 2 savaites atsisiusdavo i fleša raktus(užtrukom kol išmokinom) ir atsirakindavo + - 25 kanalus ir viskas buvo gerai...Dabar kaip jau supratau "haliava" baigesi :( Ar įmanoma ant to pačio palydovo su tuo pačiu imtuvu(amico micro) žiūrėti ntv paketą, o gal ir 3spalvas dar eitų ziureti, o gal kita palydova gaudyti ( reikia rusiškų kanalų) ? Interneta i imtuva jei reikia pajungtumem ir už šara euro negaila būtų ,bet norėtūsi kad pajungei ir rodo nes žmogus senas ir jei reiks kažka kažkur kas savaite junginet,programuot ar įvedinėti tai jam nepavyks :( Ačių už atsakymus
Paskaityk AŽ parašiau

Užrakinta

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių