• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Kas pirmiau atsirado? Višta ar kiaušinis?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Užrakinta
Vartotojo avataras
esutoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 535
Užsiregistravo: Ant Bal 22, 2008 6:12 pm
Miestas: Viduržemis
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė esutoks » Sek Vas 05, 2017 11:58 am

Raitis64 rašė:
dariuske rašė:Sveiki, per kur ziurite eurolyga, NBA?
Eurolyga - Eurosport 2 HD (Eutelsat 36B/C (Express-AMU1) 36E NTV+ paketas)
NBA - Viasat Sport HD (Eutelsat 36B/C (Express-AMU1) 36E NTV+ paketas)
Gal ne ten žiūriu, bet Eurosport 2 tv gidas rodo ne Eurolygą, o Europos taurę (Eurocup).
Skaitantys knygas visada valdys žiūrinčius televizorių.*
* Būna išimčių.

Vartotojo avataras
Raitis64
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1047
Užsiregistravo: Ant Bir 04, 2013 9:53 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Raitis64 » Sek Vas 05, 2017 1:37 pm

esutoks rašė:
Raitis64 rašė:
dariuske rašė:Sveiki, per kur ziurite eurolyga, NBA?
Eurolyga - Eurosport 2 HD (Eutelsat 36B/C (Express-AMU1) 36E NTV+ paketas)
NBA - Viasat Sport HD (Eutelsat 36B/C (Express-AMU1) 36E NTV+ paketas)
Gal ne ten žiūriu, bet Eurosport 2 tv gidas rodo ne Eurolygą, o Europos taurę (Eurocup).
Tuomet tave dar išgelbės Viasat Sport Baltic (Astra 4A 4,9E),
o dėl NBA tai dar Canal + Sport HD Polska ( pavyzdys šiandien 22:00 gyvai rodys Oklahoma City Thunder su D.Saboniu
prieš Portland Trail Blazers)
per kanalą nsport+ šiandien 17:30 gali pasižiūrėti visas jau buvusias rungtynes tarp Washington Wizards ir New Orleans Pelicans su D.Motiejūnu

Šiaip tai pats gali pasiraust internete peržiūrėt kanalų programas ir pats suprasi, kas ką rodo.

vasaris0216
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: Ant Bal 12, 2016 9:52 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė vasaris0216 » Sek Vas 05, 2017 2:18 pm

Sveiki.Turiu openbox s3 hd mini ,kuria naudojau ziurint viasat , sutartis baigesi pries savaite :D .Ir galvoju kaman daryti su tuo openbox ,supakuot ir padet i garaza ,ar yra kokia nors, galimybe kanors daugiau is lauzti ,su saringais ir kitokiais dalykas .

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė vytas121 » Sek Vas 05, 2017 2:53 pm

vasaris0216 rašė:Sveiki.Turiu openbox s3 hd mini ,kuria naudojau ziurint viasat , sutartis baigesi pries savaite :D .Ir galvoju kaman daryti su tuo openbox ,supakuot ir padet i garaza ,ar yra kokia nors, galimybe kanors daugiau is lauzti ,su saringais ir kitokiais dalykas .
Brendi i sharambaram foruma,ieskai tiekejo...vel ziuri kaip ziurejes!
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

dariuske
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: Pir Kov 29, 2010 5:12 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė dariuske » Sek Vas 05, 2017 6:44 pm

o dėl NBA tai dar Canal + Sport HD Polska ( pavyzdys šiandien 22:00 gyvai rodys Oklahoma City Thunder su D.Saboniu
prieš Portland Trail Blazers)
per kanalą nsport+ šiandien 17:30 gali pasižiūrėti visas jau buvusias rungtynes tarp Washington Wizards ir New Orleans Pelicans su D.Motiejūnu

Šiaip tai pats gali pasiraust internete peržiūrėt kanalų programas ir pats suprasi, kas ką rodo.[/quote]

Kaip tik rausiausi tai padariau isvada kad rusai nelabai rodo eurolygos rungtynes. Lieka variantas viasat sport baltic, na dar gal kokie turkai rodo.

Vartotojo avataras
Raitis64
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1047
Užsiregistravo: Ant Bir 04, 2013 9:53 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Raitis64 » Sek Vas 05, 2017 7:00 pm

dariuske rašė: Kaip tik rausiausi tai padariau isvada kad rusai nelabai rodo eurolygos rungtynes. Lieka variantas viasat sport baltic, na dar gal kokie turkai rodo.
Blogai rauseisi. Štai tau nuoroda iš kurios matysi visus TV kanalus, kurie transliuoja Euroleague Basket rungtynes.
http://www.euroleague.net/main/tv
Atkreipk dėmesį, kad HD režimu rungtynes transliuoja ispanų kanalas Movistar Deportes 1 HD. Jį galima matyti
per šuriką įsigijus Movistar+ paketą. Šis paketas transliuojamas iš Astra 19.2E populiaraus pas mus palydovo.
Geras paketukas. :)

dariuske
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: Pir Kov 29, 2010 5:12 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė dariuske » Sek Vas 05, 2017 7:11 pm

Raitis64 rašė:
dariuske rašė: Kaip tik rausiausi tai padariau isvada kad rusai nelabai rodo eurolygos rungtynes. Lieka variantas viasat sport baltic, na dar gal kokie turkai rodo.
Blogai rauseisi. Štai tau nuoroda iš kurios matysi visus TV kanalus, kurie transliuoja Euroleague Basket rungtynes.
http://www.euroleague.net/main/tv
Atkreipk dėmesį, kad HD režimu rungtynes transliuoja ispanų kanalas Movistar Deportes 1 HD. Jį galima matyti
per šuriką įsigijus Movistar+ paketą. Šis paketas transliuojamas iš Astra 19.2E populiaraus pas mus palydovo.
Geras paketukas. :)
Tuoj paziuresiu kas cia per paketukas:)

Vartotojo avataras
esutoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 535
Užsiregistravo: Ant Bal 22, 2008 6:12 pm
Miestas: Viduržemis
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė esutoks » Sek Vas 05, 2017 7:18 pm

Raitis64 rašė:
dariuske rašė: Kaip tik rausiausi tai padariau isvada kad rusai nelabai rodo eurolygos rungtynes. Lieka variantas viasat sport baltic, na dar gal kokie turkai rodo.
Blogai rauseisi. Štai tau nuoroda iš kurios matysi visus TV kanalus, kurie transliuoja Euroleague Basket rungtynes.
http://www.euroleague.net/main/tv
Atkreipk dėmesį, kad HD režimu rungtynes transliuoja ispanų kanalas Movistar Deportes 1 HD. Jį galima matyti
per šuriką įsigijus Movistar+ paketą. Šis paketas transliuojamas iš Astra 19.2E populiaraus pas mus palydovo.
Geras paketukas. :)
Galeciau pameginti ant ispanu deportes hd kanalo uzdeti viasat sport baltic kanalo sinchronizuota lt garso takeli. Jei kas turi dual tuner ir uzsisakes Movistar paketa ir moketu bei galėtų paleisti deportes hd kanalo transliacija i internetą, tai prasom man PM su kanalo transliacijos nuoroda.
Skaitantys knygas visada valdys žiūrinčius televizorių.*
* Būna išimčių.

Vartotojo avataras
esutoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 535
Užsiregistravo: Ant Bal 22, 2008 6:12 pm
Miestas: Viduržemis
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė esutoks » Sek Vas 05, 2017 7:38 pm

Per trumpas edit laikas. Jei bus viskas ok, zinoma duosiu atgaline nuoroda i trandliacija su lt garsu. Va taip ir ziuresim eurolyga hd formate.
Skaitantys knygas visada valdys žiūrinčius televizorių.*
* Būna išimčių.

jonnyk
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 563
Užsiregistravo: Pen Lap 09, 2007 1:23 am
Miestas: Kruopiai
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė jonnyk » Sek Vas 05, 2017 8:46 pm

Daug eurolygos rungtynių rodo NTV+ kanalas МАТЧ! ИГРА HD.
T90 1w 5e 9e 13e 19e 23e 28e 31.5e 36e 42e ; GTMEDIA GT Combo 4K Android; Philips 50PUS8505/12

vasaris0216
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: Ant Bal 12, 2016 9:52 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė vasaris0216 » Sek Vas 05, 2017 10:31 pm

vytas121 rašė:
vasaris0216 rašė:Sveiki.Turiu openbox s3 hd mini ,kuria naudojau ziurint viasat , sutartis baigesi pries savaite :D .Ir galvoju kaman daryti su tuo openbox ,supakuot ir padet i garaza ,ar yra kokia nors, galimybe kanors daugiau is lauzti ,su saringais ir kitokiais dalykas .
Brendi i sharambaram foruma,ieskai tiekejo...vel ziuri kaip ziurejes!
Aciu uz nouroda.Gal kas esate susidure su saringu Viasat Baltic+Nordic nes dabar gyvenu Norvegijoje tai labiau domintu vietine televizija.

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė aaaaaa » Sek Vas 05, 2017 11:03 pm

vasaris0216 rašė:
vytas121 rašė:
vasaris0216 rašė:Sveiki.Turiu openbox s3 hd mini ,kuria naudojau ziurint viasat , sutartis baigesi pries savaite :D .Ir galvoju kaman daryti su tuo openbox ,supakuot ir padet i garaza ,ar yra kokia nors, galimybe kanors daugiau is lauzti ,su saringais ir kitokiais dalykas .
Brendi i sharambaram foruma,ieskai tiekejo...vel ziuri kaip ziurejes!
Aciu uz nouroda.Gal kas esate susidure su saringu Viasat Baltic+Nordic nes dabar gyvenu Norvegijoje tai labiau domintu vietine televizija.
Tai turetu atidaryti visa viasat jei imi via baltic gali nerodyti tik kaikuriu kanalu , o taip svedu , danu , suomiu , norvegu turetu rodyti ir NRK kanalus lyg dar emu turetu rodyti seniai beziurejau bent rudeni tai tikrai dar rode .
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Raitis64
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1047
Užsiregistravo: Ant Bir 04, 2013 9:53 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Raitis64 » Sek Vas 05, 2017 11:25 pm

aaaaaa rašė:
vasaris0216 rašė: Aciu uz nouroda.Gal kas esate susidure su saringu Viasat Baltic+Nordic nes dabar gyvenu Norvegijoje tai labiau domintu vietine televizija.
Tai turetu atidaryti visa viasat jei imi via baltic gali nerodyti tik kaikuriu kanalu , o taip svedu , danu , suomiu , norvegu turetu rodyti ir NRK kanalus lyg dar emu turetu rodyti seniai beziurejau bent rudeni tai tikrai dar rode .
Pamiršk norvegus NRK ir panašius tik su emu.Jau senai jiems basta. O per šuriką liko tik TV3 Norge. Visi kiti iš
to Viasat Nordic tik švedų ir danų. Žodžiu su norvegais tai ne kas, nebent susirastumei kažkokį ypatingą tiekėją. :grin:

Kazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: Ket Vas 23, 2012 4:31 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Kazas » Pir Vas 06, 2017 9:01 am

Nera kur patalpina. Kur galima panaudot tokias koloneles be kompiuterio.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė nerux » Pir Vas 06, 2017 9:09 am

Jeigu yra tokios kolonėlės su bosteriu, tai nebūtinai būtent prie kompiuterio jas gali jungt, gali pajungt prie jų telefoną ar koki kitą mp3/fm grotuvą ir klausytis muzikos, ten gi lizdai yra audio IN, manau čia jokių problemų :)
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

DMA72
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Pen Sau 13, 2012 7:10 am
Miestas: Vilkaviškis
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė DMA72 » Pir Vas 06, 2017 11:39 am

Prie teliko, jei yra ausiniu isejimas.

weedby
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: Pen Vas 17, 2017 11:20 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė weedby » Šeš Vas 18, 2017 1:53 am

Sveiki. Susiduriau su tokia problema. turiu skaitmenine gala televizija bet ji pradejo ziaurei bluditi tai rodo tai nerodo. namuose omnitelio neribotas internetas greitis nuo 20 iki 30 megabitu. televizorius sony android 750 kaskelintas. zaidziu su KODI jau gal virs menesio ir nebesugebu jo susitvarkyti pagal savo poreikius. noreciau kad per ji rodytu galos kanalus kartu su lt kanalais bet kad ju valdymas butu paprastas kaip tv. kad nelagintu tarp kanalu perjungimo. na vienu zodziu noriu naudoti tv pagal paskirti o ne lakstyti i lauka sukineti antenos jei noriu ziureti kanalus. ka galetumete patarti kaip sukonfiguruoti? nes jau tikrai nuo informacijos kiekio sukasi galva o rezultatas stovi vietoi

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Soul » Šeš Vas 18, 2017 9:04 am

Pirmiausia reikėtų susitvarkyti anteną, kabelį, surasti signalą ir toje vietoje pastatyti ąnteną (o ne pastatyti anteną, kurJums patinka, ir bėgioti reguliuoti)...
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

weedby
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: Pen Vas 17, 2017 11:20 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė weedby » Šeš Vas 18, 2017 12:34 pm

tai kad as gyvenu truputeli netinkamoi vietoi:( tad galvoju gal iseitu kaska su iptv pasikurti bet nelabai gaunasi. gal yra kur galima butu isigyti kaskoki produkta kad galima butu naudotis ir nepriklausytu kokibe nuo oro salygu

Vartotojo avataras
alvydas1987
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 870
Užsiregistravo: Šeš Sau 22, 2011 1:06 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė alvydas1987 » Šeš Vas 18, 2017 9:33 pm

Jei tv turi LAN jungti perki routeri palaikanti 3G ar 4G is juo kabeliu i televizoriu duodi interneta ir ziuri aisku jei jis ismanus , jei ne perki androidine ar kitokia IPTV priedeli ir per ja ziuri televizija tik toks pastebejimas televizijos ziurejimui 3G ar 4G nelabai pritaikytas jei daugiau vartotoju prisijungs prie boksto tuoj kvadratai . O siaip greiciausias variantas butu jei televizorius turi vga ar koki kita kompiuterine jungti vaizdui jungi kompa prie televizoriaus ir juo pagalba ziuri internetine televizija .
Paveikslėlis

weedby
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: Pen Vas 17, 2017 11:20 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė weedby » Sek Vas 19, 2017 8:56 pm

Blin ne taip supratot. :) interneta turiu 4g prijungtas prie tv. tv yra androidinis. tv antena jam labai reguoja i oro salygas rodo 36 kanalus bet mane nervina kad tv priklauso nuo oro salygu. tad klausimas toks kaip ir ka galima butu padaryti kad rodytu tv per neta aisku geriau kad nemokamai bet ir mokamai tiktu tik kad butu stabilu plius paprasta naudotis ir nebutu priedeliu jokiu ir dvieju distanciniu kad kaip pvz nelagintu tarp kanalu perjungimo. noretusi kasko kaip gala intaraktivioji tv. bet deja pas mane gala neteikia paslaugos nes nera kabelinio neto o tik gsm netas pas mane

mazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 493
Užsiregistravo: Ket Rgs 17, 2009 6:52 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė mazas » Sek Vas 19, 2017 9:27 pm

weedby rašė:Blin ne taip supratot. :) interneta turiu 4g prijungtas prie tv. tv yra androidinis. tv antena jam labai reguoja i oro salygas rodo 36 kanalus bet mane nervina kad tv priklauso nuo oro salygu. tad klausimas toks kaip ir ka galima butu padaryti kad rodytu tv per neta aisku geriau kad nemokamai bet ir mokamai tiktu tik kad butu stabilu plius paprasta naudotis ir nebutu priedeliu jokiu ir dvieju distanciniu kad kaip pvz nelagintu tarp kanalu perjungimo. noretusi kasko kaip gala intaraktivioji tv. bet deja pas mane gala neteikia paslaugos nes nera kabelinio neto o tik gsm netas pas mane
jei turi kodi -https://www.youtube.com/watch?v=bLOsEqEsR5U
tik jau plailista reikia susirasti paciam.gali pavezeti edem.tv-jei kerti rusu :D

Vartotojo avataras
alvydas1987
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 870
Užsiregistravo: Šeš Sau 22, 2011 1:06 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė alvydas1987 » Sek Vas 19, 2017 9:28 pm

weedby rašė:Blin ne taip supratot. :) interneta turiu 4g prijungtas prie tv. tv yra androidinis. tv antena jam labai reguoja i oro salygas rodo 36 kanalus bet mane nervina kad tv priklauso nuo oro salygu. tad klausimas toks kaip ir ka galima butu padaryti kad rodytu tv per neta aisku geriau kad nemokamai bet ir mokamai tiktu tik kad butu stabilu plius paprasta naudotis ir nebutu priedeliu jokiu ir dvieju distanciniu kad kaip pvz nelagintu tarp kanalu perjungimo. noretusi kasko kaip gala intaraktivioji tv. bet deja pas mane gala neteikia paslaugos nes nera kabelinio neto o tik gsm netas pas mane
Tai playlista isimeti i televizoriu ir ziuri gali pasiziureti forume yra temu apie tai kad ir http://satpasaulis.lt/viewtopic.php?f=74&t=21979
Paveikslėlis

weedby
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: Pen Vas 17, 2017 11:20 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė weedby » Sek Vas 19, 2017 9:57 pm

jo is cia as buvau isimetes bet kaip pvz lietuvisku kanalu imeciau i pley lista bet pvz sendiena neberodo:( noretusi kasko stabiliau

mazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 493
Užsiregistravo: Ket Rgs 17, 2009 6:52 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė mazas » Sek Vas 19, 2017 10:04 pm

weedby rašė:jo is cia as buvau isimetes bet kaip pvz lietuvisku kanalu imeciau i pley lista bet pvz sendiena neberodo:( noretusi kasko stabiliau
ieskai patikimaus tiekejo{mokomo}tada ir nekils problemu.senai buvo kalbama kad tik suris spastuose nemokomas :D

Užrakinta

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių