• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

vu+duo2

Kas pirmiau atsirado? Višta ar kiaušinis?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
sinteze
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: Ket Lap 15, 2007 6:58 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

vu+duo2

Standartinė sinteze » Sek Lap 24, 2013 4:29 pm

labas kazkur isjungeu laikrodi VFD ekrane ir dabar isjungus tiunery distanciniu pultu nerodo laikrodzio,kaip ji ijungti gal kas zinot

Vartotojo avataras
sinteze
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: Ket Lap 15, 2007 6:58 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: vu+duo2

Standartinė sinteze » Sek Gru 01, 2013 9:06 am

radau tik nezinau kaip tai padaryti http://www.vuplus-support.org/wbb3/inde ... adID=50935

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: vu+duo2

Standartinė gintasvis » Sek Gru 01, 2013 9:30 am

rusiskai visa tema apie tai paskaitinek :) http://gisclub.tv/obsuzhdenie-vu-duo2-g ... ay-config/ reikalinga registruotis

Vartotojo avataras
sinteze
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: Ket Lap 15, 2007 6:58 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: vu+duo2

Standartinė sinteze » Sek Gru 01, 2013 1:20 pm

ten lcd ekrano komfiguracija,o man reikia vfd ekrano komfiguracijos

RamasG
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1093
Užsiregistravo: Pen Bal 13, 2007 11:05 am
Miestas: Ukmerge
Susisiekti:

Re: vu+duo2

Standartinė RamasG » Sek Gru 01, 2013 1:58 pm

ta ka jus radot ten aprasyta kaip atnaujinti vfd draiverius ,nezinau koks img pas jus bet turetu buti kazkas panasaus VFD stenbay displey ON arba OFF aisku jei jus tai isjunget per meniu , o seip atsistatys numetus i gamyklinius nustatymus arba ieskokit failo config , tame faile bus prarasytas tas jusu nustatymas ta eiute istrynus perkraunat tiuneri ir bus viskas gerai
paziurekit faile /etc/enigma2/settings ,ten visi jusu nustatymai turetu buti

Vartotojo avataras
sinteze
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: Ket Lap 15, 2007 6:58 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: vu+duo2

Standartinė sinteze » Sek Gru 01, 2013 2:54 pm

Duo² VFD Controller pas mane tokio plugino isvis nera

RamasG
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1093
Užsiregistravo: Pen Bal 13, 2007 11:05 am
Miestas: Ukmerge
Susisiekti:

Re: vu+duo2

Standartinė RamasG » Sek Gru 01, 2013 3:10 pm

sinteze rašė:Duo² VFD Controller pas mane tokio plugino isvis nera
as ir nerasiau kad jis yra ,pas mane jo irgi nera ,bet jei jus isjungete per meniu vfd displeju tai tas isjungimas turi buti matomas kaip ir rasiau sitam faile /etc/enigma2/settings arba tada ieskokit to punkto per meniu ,jus taip ir naparaset koks pas jus img as gi negaliu atspeti :) kur ieskoti parasiau

Vartotojo avataras
sinteze
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: Ket Lap 15, 2007 6:58 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: vu+duo2

Standartinė sinteze » Sek Gru 01, 2013 3:37 pm

blach hole

Vartotojo avataras
sinteze
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: Ket Lap 15, 2007 6:58 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: vu+duo2

Standartinė sinteze » Sek Gru 01, 2013 3:43 pm

enigma/setting raso cant found MD5 file

RamasG
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1093
Užsiregistravo: Pen Bal 13, 2007 11:05 am
Miestas: Ukmerge
Susisiekti:

Re: vu+duo2

Standartinė RamasG » Sek Gru 01, 2013 4:27 pm

siuo metu pas mane irgi black hole , prisijungiu prie tiunerio per ftp nueinu i /etc/enigma2/ ten guli failas settings ,jei pas jus jo ten nera imtuvas tvarkingai veikti negali perinstaliuokit tada img

Vartotojo avataras
avokadas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1352
Užsiregistravo: Sek Lap 21, 2010 11:01 am
Susisiekti:

Re: vu+duo2

Standartinė avokadas » Sek Gru 01, 2013 6:13 pm

RamasG rašė:siuo metu pas mane irgi black hole , prisijungiu prie tiunerio per ftp nueinu i /etc/enigma2/ ten guli failas settings ,jei pas jus jo ten nera imtuvas tvarkingai veikti negali perinstaliuokit tada img
Svieziame IMG jo ir nebuna, jis atsiranda po pirmo imtuvo ijungimo, kai pereinami pirmi E2 nustatymai. istrynus si faila ir perkrovus imtuva, teks viska nustatineti isnaujo, kad kaip naujam :)
Paveikslėlis

RamasG
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1093
Užsiregistravo: Pen Bal 13, 2007 11:05 am
Miestas: Ukmerge
Susisiekti:

Re: vu+duo2

Standartinė RamasG » Sek Gru 01, 2013 6:17 pm

tai jei jis per meniu isjunge vfd o dabar neranda tos vietos kur pats isjunge ,failo setings per ftp irgi neranda ,tai jau kazkokia mistika gaunasi ,tai as ir siulau perinstaliuoti img ir viskas atsistatys

mvaldas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 220
Užsiregistravo: Ant Sau 12, 2010 1:34 am
Miestas: londonas
Susisiekti:

Re: vu+duo2

Standartinė mvaldas » Ket Spa 08, 2015 12:45 pm

Sveiki ,nenoriu kurti naujos temos, pas mane su laikrodziu tapati beda, bet cia niekis. Problema, kad mano vu duo 2 nemato transporderio kur yra lnk,btv... t.y.kartai mato o kartais nemato, jai ijungiu ant lnk,kartai reikia laukti ir 1o minuciu kol jis isijungs, pastebejau kad vakarais jis isvis neisijungia, buvau ir perinstaliaves taspats, pajungus dreamboxa clona viskas puiku. Reziume, su taip svajotu savo tiuneriu vargstu labiau negu su savo senuku dm. Kyla net mintys ji jungti atgal, problema ir su hdd iniciaziavimu turejau,kai isjungdavau tunere neberodydavo hdd. Bet dabar kazkaip issisprende ta problema. Dar prie topacio, noreciau teveliams idiegti i dm800 clona wicard emu, nes man cvykas kur atsiunte ten vu duo,tai turbut netiks.As juo labai patenkintas esu,tikrai pasijaute greitesnis kanalu atidarymas. Tai gal kas numes kokia nuorodele iskur atsisiusti. Tiuneris yra dm800 ar se nepamenu tik zinau kad newnigma kai pirkau lyg e star kazkas buvo pamineta(jai tai svarbu) butu didelis dekui :)

Vartotojo avataras
Tautvydas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2085
Užsiregistravo: Pen Vas 02, 2007 5:14 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: vu+duo2

Standartinė Tautvydas » Ket Spa 08, 2015 4:52 pm

mvaldas rašė:Sveiki ,nenoriu kurti naujos temos, pas mane su laikrodziu tapati beda, bet cia niekis. Problema, kad mano vu duo 2 nemato transporderio kur yra lnk,btv... t.y.kartai mato o kartais nemato, jai ijungiu ant lnk,kartai reikia laukti ir 1o minuciu kol jis isijungs, pastebejau kad vakarais jis isvis neisijungia, buvau ir perinstaliaves taspats, pajungus dreamboxa clona viskas puiku. Reziume, su taip svajotu savo tiuneriu vargstu labiau negu su savo senuku dm. Kyla net mintys ji jungti atgal, problema ir su hdd iniciaziavimu turejau,kai isjungdavau tunere neberodydavo hdd. Bet dabar kazkaip issisprende ta problema. Dar prie topacio, noreciau teveliams idiegti i dm800 clona wicard emu, nes man cvykas kur atsiunte ten vu duo,tai turbut netiks.As juo labai patenkintas esu,tikrai pasijaute greitesnis kanalu atidarymas. Tai gal kas numes kokia nuorodele iskur atsisiusti. Tiuneris yra dm800 ar se nepamenu tik zinau kad newnigma kai pirkau lyg e star kazkas buvo pamineta(jai tai svarbu) butu didelis dekui :)
Turiu Vu+duo2. Tokių problemų , kurias Jūs aprašote niekada nepastebėjau. Pas mane Open Pli imidžas. Transponderius nuskenuoju ir randu kanalus per palydovų paiešką. Nepastebėjau , kad kokio kanalo nenuskenuotų. Dar naudoju palydovo kanalų "aklą paiešką" .

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: vu+duo2

Standartinė aaaaaa » Pen Spa 09, 2015 10:18 am

Tautvydas rašė: Transponderius nuskenuoju ir randu kanalus per palydovų paiešką. Nepastebėjau , kad kokio kanalo nenuskenuotų. .
Pas ji transponderius nuskanuoja tik ijungus kanala reikia ilgai laukti kol atsiras signalas ir prades rodyti .
mvaldas rašė:Problema, kad mano vu duo 2 nemato transporderio kur yra lnk,btv... t.y.kartai mato o kartais nemato, jai ijungiu ant lnk,kartai reikia laukti ir 1o minuciu kol jis isijungs, pastebejau kad vakarais jis isvis neisijungia, buvau ir perinstaliaves taspats, pajungus dreamboxa clona viskas puiku.
Bandyk kokiam kitame palydove susikurti ta dazni ir nuskanuoti ji ar bandyk pakeisti siek tiek dazni vietoje 12245 pakeisk i 12240 ar 12250 pasiziurek kaip veiks . 8)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Tautvydas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2085
Užsiregistravo: Pen Vas 02, 2007 5:14 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: vu+duo2

Standartinė Tautvydas » Pen Spa 09, 2015 1:05 pm

[quote="aaaaaa"][quote="Tautvydas"]
Rašote: Pas ji transponderius nuskanuoja tik ijungus kanala reikia ilgai laukti kol atsiras signalas ir prades rodyti .
Kažko nesupratote. Nieko nereikia ilgai laukti. Užeinate ant norimo skenuoti palydovo/ Meniu/nustatymai/sevice searching/ palydovų paieška - atsiranda lentelė, kurioje nustatote visus norimo skenuoti transponderio parametrus/ scan. Ir čia sąraše atsiras nuskenuoti visi kanalai, kurie randasi skenuojame transpoderyje.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių