• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Neradau skyriaus "super žaliems". Nurodykit kryptį...

Kas pirmiau atsirado? Višta ar kiaušinis?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Neradau skyriaus "super žaliems". Nurodykit kryptį...

Standartinė salakas » Pir Gru 12, 2016 8:17 pm

palauk, o tamsta ar perjungi palydovus? rodukle i virsu po to zala ir issirenki eutelsat kanalai, darpabandyk b imtuve isjungti 36
yra kaip yra

Vartotojo avataras
allann
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: Tre Kov 14, 2012 6:15 pm
Miestas: Panevėžys
Susisiekti:

Re: Neradau skyriaus "super žaliems". Nurodykit kryptį...

Standartinė allann » Pir Gru 12, 2016 8:24 pm

Tikrai taip. Galima ir rodykle i apacia ir zalia... Koks skirtumas kaip perjungi. Jei imtuvai abu nustatyti ant eutelsato, tai kas man rodo astra. Nieko nebesuprantu... Ieskot gal kito BH pries perkant galva?
Reikia palydovines TV

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Neradau skyriaus "super žaliems". Nurodykit kryptį...

Standartinė salakas » Pir Gru 12, 2016 8:29 pm

na tam ir stovi disegas kad galima butu ziuret is keliu palydovu, pas zmones iki16 palydovu ziuri per viena imtuva pas mane uno matau 4. ar pabandei isjunbti b imtuve eutelsat
Paskutinį kartą redagavo salakas Pir Gru 12, 2016 8:32 pm, redaguota 1 kartą(us).
yra kaip yra

Vartotojo avataras
allann
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: Tre Kov 14, 2012 6:15 pm
Miestas: Panevėžys
Susisiekti:

Re: Neradau skyriaus "super žaliems". Nurodykit kryptį...

Standartinė allann » Pir Gru 12, 2016 8:31 pm

Jegele... Palikus imtuva B kaip nesukonfiguruota, A imtuve eutelsato nustatymai. Rodo ir kubania is ntv ir AlJazeeraHD is astros. Tai ne galva kalta? Bardakas kazkoks



Suprantu, kam skirtas disecas apytikriai. Tik lieka neaisku... Tarkim sukonfiguruotas tik vienas imtuvas isplestu budu. Tai ten tarkim dabar aprasytas tik eutelsatas. Kas nurodo imtuvui kaip elgtis su kitu palydovu ar net keliais? Ar jei vienas imtuvas, tai reikia rinktis kita imtuvo konfiguravimo buda gal?
Paskutinį kartą redagavo allann Pir Gru 12, 2016 8:36 pm, redaguota 1 kartą(us).
Reikia palydovines TV

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Neradau skyriaus "super žaliems". Nurodykit kryptį...

Standartinė salakas » Pir Gru 12, 2016 8:34 pm

dabar pabandyk ant b imtuvo sukonfiguruoti 28 palydova ir paziurek kas atsitiks, 28 lnbi 1 AA, 36 LNB 2 AB IR IR taip toliau , cirkuliariniai galvai, 1070,universaliai 960
Paskutinį kartą redagavo salakas Pir Gru 12, 2016 8:44 pm, redaguota 1 kartą(us).
yra kaip yra

Vartotojo avataras
allann
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: Tre Kov 14, 2012 6:15 pm
Miestas: Panevėžys
Susisiekti:

Re: Neradau skyriaus "super žaliems". Nurodykit kryptį...

Standartinė allann » Pir Gru 12, 2016 8:41 pm

Suprantu, kam skirtas disecas apytikriai. Tik lieka neaisku... Tarkim sukonfiguruotas tik vienas imtuvas isplestu budu. Tai ten tarkim dabar aprasytas tik eutelsatas. Kas nurodo imtuvui kaip elgtis su kitu palydovu ar net keliais? Ar jei vienas imtuvas, tai reikia rinktis kita imtuvo konfiguravimo buda gal?

Taip ir padariau. Rodo vistiek :) . Bet galiu prisiekt, kad iki kol pradejau rekti- gelbekit, tai tikrai dariau. Nu tai dabar gal pabandyt atstatyt taip kaip buvo? Ant A astra, ant B eutelsatas? Jei rodys, tai liks neaisku niekas :) . Blogi gedimai, kurie patys susitaiso :) .
Reikia palydovines TV

Vartotojo avataras
allann
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: Tre Kov 14, 2012 6:15 pm
Miestas: Panevėžys
Susisiekti:

Re: Neradau skyriaus "super žaliems". Nurodykit kryptį...

Standartinė allann » Pir Gru 12, 2016 8:48 pm

Tai va... Atstaciau, kaip buvo pries perinstaliavima ir vistiek rodo is abieju palydovu. Tai kas cia buvo bliamba?
Aciu , salakas, uz kantrybe. Tai dabar gal jau galima pradet dometis, kas tas wicardd. Supratau tik, kad nebus kaip su mgcamdu...
Reikia palydovines TV

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Neradau skyriaus "super žaliems". Nurodykit kryptį...

Standartinė salakas » Pir Gru 12, 2016 8:52 pm

na o kai pazaisi isjunk ultima is tinklo ir sukeisk kabelius vietomis ka tada rodys, tik butinai isjuk is tinklo o tai prakeiksi mane uz tokius patarimus, :-D seip tai nera tikslo kad eitu per atskirus imtuvus uztenka ir vieno A elektros sutaupysi :D
yra kaip yra

Vartotojo avataras
allann
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: Tre Kov 14, 2012 6:15 pm
Miestas: Panevėžys
Susisiekti:

Re: Neradau skyriaus "super žaliems". Nurodykit kryptį...

Standartinė allann » Pir Gru 12, 2016 8:55 pm

nustatyta cirkuliacinei kaip buvo nuo gimimo 10750, o 09750 jei teisingai supratau. Tu cia kazka sutrumpinai ar as kazka ne taip supratau?


Gal nebejunginet nieko? tegu rodo. Tarp kitko taip irgi buvau padares iki kol pasikreipiau i foruma ir jokios naudos nebuvo ? A del tinklo tai kazkaip intuityviaai buvau isjunges :) Nezinau kas buvo, bet senovej junginedamas kabelius antenos esu gaves per blizge. Tada tik nustebau, a dabar kazkodel isjungiu.
Reikia palydovines TV

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Neradau skyriaus "super žaliems". Nurodykit kryptį...

Standartinė salakas » Pir Gru 12, 2016 8:59 pm

allann rašė:nustatyta cirkuliacinei kaip buvo nuo gimimo 10750, o 09750 jei teisingai supratau. Tu cia kazka sutrumpinai ar as kazka ne taip supratau?
cia as klaidingai parasiau atleik 8)
yra kaip yra

Vartotojo avataras
allann
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: Tre Kov 14, 2012 6:15 pm
Miestas: Panevėžys
Susisiekti:

Re: Neradau skyriaus "super žaliems". Nurodykit kryptį...

Standartinė allann » Pir Gru 12, 2016 9:06 pm

Aisku, logiskai, tai man kaip ir turetu uztekt vieno imtuvo, bet... Man viena neaisku. Tarkim i B kabelis neateina. I A ateina kabelis is vieno mano diseco i kuri paduoti signalai is abieju galvu. Imtuvo A konfiguravimas isplestinis. Galiu aprasyti tik viena palydova su diseko komanda AB. Kaip tada tiuneris A zino apie palydova kuris ant diseko perjungimo AA? Gal nemoku issireiksti, bet kazkaip taip :)
Reikia palydovines TV

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Neradau skyriaus "super žaliems". Nurodykit kryptį...

Standartinė salakas » Pir Gru 12, 2016 9:21 pm

jau rasiau ant vieno a imtuvo gali sukonfiguruoti tiek palydovuiek yra disege iejimu pas mane disegas 4/1tai keturios galvos 1lnb AA, 2 LNB AB, 3 LNB BA ,4 LNB BB , NA o kita KABELI gali isnomoti kaimynui arba i kita kambari nusitemti jei neaisku cia tie AB , AA NURODO KOKIA LNB I KURI DISEGO IEJIMA IEINA O NE IMTUVUS A IR B,
Paskutinį kartą redagavo salakas Pir Gru 12, 2016 9:25 pm, redaguota 1 kartą(us).
yra kaip yra

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: Neradau skyriaus "super žaliems". Nurodykit kryptį...

Standartinė gintasvis » Pir Gru 12, 2016 9:22 pm

imk bacupa indb4-ultimo от nikolasi diskusija cia http://vuplus.ru/index.php/topic,1845.0/topicseen.html visai sviezias
https://yadi.sk/d/J71blXFs32udXR
Paskutinį kartą redagavo gintasvis Pir Gru 12, 2016 9:26 pm, redaguota 1 kartą(us).

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Neradau skyriaus "super žaliems". Nurodykit kryptį...

Standartinė vytas121 » Pir Gru 12, 2016 9:25 pm

:D gal vel turi koki nors projektoriu,kaip pries kelis metus...uzsukciau!
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

Vartotojo avataras
allann
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: Tre Kov 14, 2012 6:15 pm
Miestas: Panevėžys
Susisiekti:

Re: Neradau skyriaus "super žaliems". Nurodykit kryptį...

Standartinė allann » Pir Gru 12, 2016 9:41 pm

vytas121 rašė::D gal vel turi koki nors projektoriu,kaip pries kelis metus...uzsukciau!
Nu labas. Tave pagaut, tai be sansu. Reikia manau gaut koki projektoriu, kitaip neprisisauksi taves. Siaip tai ne. Jei netycia pas tave nedulkejo, tai ir gerai. As vargselis per plazmas dabar turiu ziuret. Zmona nesupranta, kas tiek elektros prisuka :)
salakas rašė:jau rasiau ant vieno a imtuvo gali sukonfiguruoti tiek palydovuiek yra disege iejimu pas mane disegas 4/1tai keturios galvos 1lnb AA, 2 LNB AB, 3 LNB BA ,4 LNB BB , NA o kita KABELI gali isnomoti kaimynui arba i kita kambari nusitemti jei neaisku cia tie AB , AA NURODO KOKIA LNB I KURI DISEGO IEJIMA IEINA O NE IMTUVUS A IR B,
salakas rašė:jau rasiau ant vieno a imtuvo gali sukonfiguruoti tiek palydovuiek yra disege iejimu pas mane disegas 4/1tai keturios galvos 1lnb AA, 2 LNB AB, 3 LNB BA ,4 LNB BB , NA o kita KABELI gali isnomoti kaimynui arba i kita kambari nusitemti jei neaisku cia tie AB , AA NURODO KOKIA LNB I KURI DISEGO IEJIMA IEINA O NE IMTUVUS A IR B,
Tai kad galima, tai as ir mazas zinojau, bet nesuprantu, kaip nustatymuose kitus palydovus prie imtuvo nustatyt. Ar Kisi dratu nuo diseco ir gali ziuret is keliu galvu. Dabar vu+ intuvo konfiguravime gali aprasyt tik viena palydova nors teoriskai pajungti keturi(pas tave) Ar as kazko nerandu nustatymuose.
Is viso, po perflasinimo nebeiseine taip susiderint. Anksciau bent telikas issijungdavo isjungiant tiuneri :) . Daug kanalu rodo ne per visa ekrana ir neberandu kur pasikeist :( . Ar cia as nusenau ar cia imidzas kazkoks pakliuvo...
A kas yra AA AB tai pries keturis metus gerb Olesub jau aiskino, tai cia man kaip ir ne paslaptis buvo.
gintasvis rašė:imk bacupa indb4-ultimo от nikolasi diskusija cia http://vuplus.ru/index.php/topic,1845.0/topicseen.html visai sviezias
https://yadi.sk/d/J71blXFs32udXR
Kodel rekomenduojate? Naudojate, testuojate ar siaip? Kazkaip dabar baisoka po tu sokiu su barabanais :)
Reikia palydovines TV

Vartotojo avataras
allann
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: Tre Kov 14, 2012 6:15 pm
Miestas: Panevėžys
Susisiekti:

Re: Neradau skyriaus "super žaliems". Nurodykit kryptį...

Standartinė allann » Pir Gru 12, 2016 9:58 pm

Tai nebent i svecius, bet bent jau man tai reikia tavo kontaktu. Kazkada kaip prisireike, skambinu- bimbalaika, i forumo PM- bimbalaika... Taip ir nuejau klystkeliais :) Tel. i PM gerai butu gauti. A tu gal su wicardd labai kieti moki elgtis?
Reikia palydovines TV

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: Neradau skyriaus "super žaliems". Nurodykit kryptį...

Standartinė gintasvis » Ant Gru 13, 2016 6:42 am

Nei testuoju nei naudoju,bet bacupas zinomo zmogaus,todel veiks puikiai,aisku reik truputeli ismanymo,neturiu tokio imtuvo.

Vartotojo avataras
allann
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: Tre Kov 14, 2012 6:15 pm
Miestas: Panevėžys
Susisiekti:

Re: Neradau skyriaus "super žaliems". Nurodykit kryptį...

Standartinė allann » Ant Gru 13, 2016 9:03 am

Gal ir reiks bandyt. Dabar tai 2.kazkuri sumeciau. Ale kad jis manes nelabai klauso :) . Su visai senu labiau patiko, bet gal jau reikia naujasnio. Nes ant seno bandziau idiegt mgcamd1.4... Tai pasikeike, kad kazko truksta, a ant dabartinio sulindo. Tiesa po to dar teko perflasint :)
Reikia palydovines TV

Vartotojo avataras
allann
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: Tre Kov 14, 2012 6:15 pm
Miestas: Panevėžys
Susisiekti:

Re: Neradau skyriaus "super žaliems". Nurodykit kryptį...

Standartinė allann » Tre Gru 14, 2016 9:15 am

Taigi tik kaip puoliau siustis. Neziurejes, tik i flasiuka. Tik pupt i tiuneriuka... Kazko ne visai iprastai ant lcd kazkas. Ai sakau staigiai parukysiu. Griztu, jau gatava. Persikraunu. Uzsikrauna. Bliamba... Guli kazkokia boba ant ekrano, meniu nematytas. Tik paskui dasuto, kad ne Black Hole :) . Kaip meciau as ta rimto zmogaus imidza. Gal atmetus ta pabaisa, ten viskas ir super... Toliau nebasigilinau. Bobas ant desktopo ir ant imidzo deda vaikai, pacanai ir lezbijankes :) . Nu bet ir as pats zioplas :)
Reikia palydovines TV

Vartotojo avataras
alvydas1987
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 870
Užsiregistravo: Šeš Sau 22, 2011 1:06 pm
Susisiekti:

Re: Neradau skyriaus "super žaliems". Nurodykit kryptį...

Standartinė alvydas1987 » Tre Gru 14, 2016 11:27 pm

Meniu isvaizda ar bootscreena gali pasikeisti jei labai nori aisku jei ftp serveris veikia daznai buna tokiu dalyku keli pasirinkimai . :)
Paveikslėlis

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: Neradau skyriaus "super žaliems". Nurodykit kryptį...

Standartinė gintasvis » Ket Gru 15, 2016 10:04 am

Imidzo veikimas nuo bootlogo nepriklauso,jeigu tu tik tiek(isirasyti) sugebi,tau cia niekas kalbom nepades ,reik tiesioginio isikisimo :-(

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Neradau skyriaus "super žaliems". Nurodykit kryptį...

Standartinė salakas » Ket Gru 15, 2016 10:57 am

seip jei zmogus priprates prie BH tai nera reikalo pereiti ant PLI. As turiu marias laiko tai isbandziau visus imidzus ir vis tiek sugrizau prie BH cia matyt del to kad buvo pirmas mano savarankiskai idegtas imidzas, nors daug kas giria PLI man BH pats geriausias nes zinau visus nustatymus ir kas kur randasi, :D tiesa as niekuomet nenaudoju jokiu backupu, net savo
yra kaip yra

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: Neradau skyriaus "super žaliems". Nurodykit kryptį...

Standartinė gintasvis » Ket Gru 15, 2016 11:08 am

bh iskarto vis kas gatava buna, pli konstruktorius :)

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Neradau skyriaus "super žaliems". Nurodykit kryptį...

Standartinė nerux » Ket Gru 15, 2016 11:32 am

Aš daugeli imidžų išbandžiau ir backupu ir ne, mano pirmas imidžas buvo Black Pole, taip man jis pradžioj patiko, bet paskui nusibodo norėjos išmėgint kitus, buvo ir BH, bet paskui sustojau ties konstruktorium Openpli, patinka jis man labai, susidedi tai kas reikalinga, nieko netrinant kažko kito sudėto :)
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Vartotojo avataras
allann
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: Tre Kov 14, 2012 6:15 pm
Miestas: Panevėžys
Susisiekti:

Re: Neradau skyriaus "super žaliems". Nurodykit kryptį...

Standartinė allann » Ket Gru 15, 2016 11:54 am

gintasvis rašė:Imidzo veikimas nuo bootlogo nepriklauso,jeigu tu tik tiek(isirasyti) sugebi,tau cia niekas kalbom nepades ,reik tiesioginio isikisimo :-(
Taip, sugebu tik tiek ir dar biški. Todėl ir rašau į skyrių źaliems ir net ne į svetimą temą. Ir tie kas tikrai kažką sugeba, tie ir kalbomis padeda. Jau viskas veikia. Ačiū visiems padėjusiems dabar ir tada. Kažkaip kiti orientuojasi į kokį skyrių ir kokio lygio forumiečiui atsakinėja ir mažvaikių imidžų bei banų nesiūlo. Baudėjas :D .
Reikia palydovines TV

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)