• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Kas pirmiau atsirado? Višta ar kiaušinis?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Užrakinta
aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė aaaaaa » Pen Rgp 30, 2013 8:52 pm

Kazas rašė:Sveiki. Kaip Amico 8820 pajungt "gudrų žiurėjimą. Reikia 3G modemo (USB),. routerio ir internetinio laido, ar pirkt kortele. Bandžiau per stacionarų PC testą vienos dienos, sujungiau su kabeliu ir nieko, gal nėra iš kompo išėjimo intternetui. Nesijungia INTERNET.
Jei yra eternet/lan jungtis imi 8 laidu kabeli/versta ir jungi kompa su imtuvu jei kompe atsiras desktope prie interneto jungties pranesimas ar nezinoma jungtis/unkown connection reiskia imtuvas su kompu sujuntas gerai jei nieko nebus tada reiskia kabelis blogas , o jei atsirado tai kompo interneto connection kuria ateina internetas nustatai kad butu prieinama visiems bendrinti/sharing ir ziuri atsidares jungties/connection ypatybes/properities ar eina duomenis is imtuvo ir i ji . O interneto per com jungti tai reikia kokios nors programos siaip per com jungti internetas neveiks dar prie tuo reikia kad programos ir com jungties portai sutaptu kitaip neveiks . :grin:
Paveikslėlis

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė Soul » Šeš Rgp 31, 2013 7:03 am

O kaip kompas gauna interneta?
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė gintasvis » Šeš Rgp 31, 2013 7:08 am

niekada nenaudojau jokio versto kabelio,ir viskas veike puikiai :)

Kazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: Ket Vas 23, 2012 4:31 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė Kazas » Šeš Rgp 31, 2013 9:46 am

aaaaaa rašė:
Kazas rašė:Sveiki. Kaip Amico 8820 pajungt "gudrų žiurėjimą. Reikia 3G modemo (USB),. routerio ir internetinio laido, ar pirkt kortele. Bandžiau per stacionarų PC testą vienos dienos, sujungiau su kabeliu ir nieko, gal nėra iš kompo išėjimo intternetui. Nesijungia INTERNET.
Jei yra eternet/lan jungtis imi 8 laidu kabeli/versta ir jungi kompa su imtuvu jei kompe atsiras desktope prie interneto jungties pranesimas ar nezinoma jungtis/unkown connection reiskia imtuvas su kompu sujuntas gerai jei nieko nebus tada reiskia kabelis blogas , o jei atsirado tai kompo interneto connection kuria ateina internetas nustatai kad butu prieinama visiems bendrinti/sharing ir ziuri atsidares jungties/connection ypatybes/properities ar eina duomenis is imtuvo ir i ji . O interneto per com jungti tai reikia kokios nors programos siaip per com jungti internetas neveiks dar prie tuo reikia kad programos ir com jungties portai sutaptu kitaip neveiks . :grin:
Ruošiuos pirkt nešiojama kompa. Tai tetai žuret kokia komplektą rinktis, internet, blueton, wifi ,bet Amico neturi WIFI, teks ieškot laidų. Turiu laida su 8 gyslom tik nežinau ar jis verstas ar tiesioginis.

arturas101
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2389
Užsiregistravo: Šeš Vas 09, 2008 3:50 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė arturas101 » Šeš Rgp 31, 2013 10:10 am

Kazas rašė:
aaaaaa rašė:
Kazas rašė:Sveiki. Kaip Amico 8820 pajungt "gudrų žiurėjimą. Reikia 3G modemo (USB),. routerio ir internetinio laido, ar pirkt kortele. Bandžiau per stacionarų PC testą vienos dienos, sujungiau su kabeliu ir nieko, gal nėra iš kompo išėjimo intternetui. Nesijungia INTERNET.
Jei yra eternet/lan jungtis imi 8 laidu kabeli/versta ir jungi kompa su imtuvu jei kompe atsiras desktope prie interneto jungties pranesimas ar nezinoma jungtis/unkown connection reiskia imtuvas su kompu sujuntas gerai jei nieko nebus tada reiskia kabelis blogas , o jei atsirado tai kompo interneto connection kuria ateina internetas nustatai kad butu prieinama visiems bendrinti/sharing ir ziuri atsidares jungties/connection ypatybes/properities ar eina duomenis is imtuvo ir i ji . O interneto per com jungti tai reikia kokios nors programos siaip per com jungti internetas neveiks dar prie tuo reikia kad programos ir com jungties portai sutaptu kitaip neveiks . :grin:
Ruošiuos pirkt nešiojama kompa. Tai tetai žuret kokia komplektą rinktis, internet, blueton, wifi ,bet Amico neturi WIFI, teks ieškot laidų. Turiu laida su 8 gyslom tik nežinau ar jis verstas ar tiesioginis.
Del Wi-Fi gamintojas deklaruoja kitaip: :)
USB WiFi & 3G Modem* Support
Connecting your Amiko SHD-8900 Alien to the internet has never been easier. Either way You connect your receiver to the internet, You can still connect any other devices to the USB port trough USB HUB

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė aaaaaa » Šeš Rgp 31, 2013 8:28 pm

Kazas rašė:Ruošiuos pirkt nešiojama kompa. Tai tetai žuret kokia komplektą rinktis, internet, blueton, wifi ,bet Amico neturi WIFI, teks ieškot laidų. Turiu laida su 8 gyslom tik nežinau ar jis verstas ar tiesioginis.
Tik kabeliu kitaip juo pajungti neis gali bandyti pajungti tiesiai nuo routerio nereikes kompo ijungto laikyti jei nuo routerio pajungsi nereiks versto kabelio uzteks paprasto nors pasidaryti ji gan paprasta pasiziuri internete versto/cross kabelio schema ir kur nors per viduri prasidrozi kabelio izoliacija susirandi tuos du laidus kurios reikia sukeisti vietomis ir sukeiti apvynioji izoliacija tada gali jau jungti turetu veikti . :)
Paveikslėlis

Kazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: Ket Vas 23, 2012 4:31 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė Kazas » Ant Rgs 03, 2013 7:15 am

aaaaaa rašė:
Kazas rašė:Ruošiuos pirkt nešiojama kompa. Tai tetai žuret kokia komplektą rinktis, internet, blueton, wifi ,bet Amico neturi WIFI, teks ieškot laidų. Turiu laida su 8 gyslom tik nežinau ar jis verstas ar tiesioginis.
Tik kabeliu kitaip juo pajungti neis gali bandyti pajungti tiesiai nuo routerio nereikes kompo ijungto laikyti jei nuo routerio pajungsi nereiks versto kabelio uzteks paprasto nors pasidaryti ji gan paprasta pasiziuri internete versto/cross kabelio schema ir kur nors per viduri prasidrozi kabelio izoliacija susirandi tuos du laidus kurios reikia sukeisti vietomis ir sukeiti apvynioji izoliacija tada gali jau jungti turetu veikti . :)
Tada gaunasi turiu jungtis taip: Į routerį jungiu 3 G modemą (per USB), tada 8 gyslu laidu į imtuvą ir imtuvas jau turės 3 G ryšį? O kur jo pajungimas, slaptažodžio suvedimas?

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė aaaaaa » Ant Rgs 03, 2013 9:49 pm

Kazas rašė:Tada gaunasi turiu jungtis taip: Į routerį jungiu 3 G modemą (per USB), tada 8 gyslu laidu į imtuvą ir imtuvas jau turės 3 G ryšį? O kur jo pajungimas, slaptažodžio suvedimas?
Nustatai routeri kaip reikia pagal juo instrukcijas imtuve gali palikti DHCP nustatyma ir kam tas slaptazodis juk cia nekoks wifi jungiasi kabeliu tad niekas neprisijungs . :)
Paveikslėlis

lokys11
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1030
Užsiregistravo: Ket Rgp 12, 2010 3:28 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė lokys11 » Ket Rgs 05, 2013 7:50 pm

Gal kas gali imest tikslius trasporderius is Hodbirdo XXX,dabar Private Spice ,Darling ir Doricel pasigaunu su kitais kazkokia mistika,HD signalas yra bet nepagauna(openas S5),anksciau maciau visus is Hodbirdo.

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė Dream » Pen Rgs 06, 2013 12:09 am

Tai prašom:
11200V, sr: 27500, fec: 5/6
11727V, sr: 27500, fec: 3/4
12322H, sr: 27500, fec: 3/4
11662V, sr: 27500, fec: 3/4
11727V, sr: 27500, fec: 3/4
12476H, sr: 29900, fec: 3/4 kai kurie kanalai gali kartotis. :-)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

lokys11
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1030
Užsiregistravo: Ket Rgp 12, 2010 3:28 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė lokys11 » Pen Rgs 06, 2013 8:37 am

Viskas susitvarke,tik Hustler HD ir Redlight HD neisspaudu didesnio signalo kaip 45% medziu sakos maiso.

Kazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: Ket Vas 23, 2012 4:31 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė Kazas » Pen Rgs 06, 2013 10:04 am

O tai kur tą fec: 3/4 nustatynėt. Pasirenkam 11727V sr. 27500 o, toliau ?

lokys11
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1030
Užsiregistravo: Ket Rgp 12, 2010 3:28 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė lokys11 » Pen Rgs 06, 2013 12:32 pm

Kazas rašė:O tai kur tą fec: 3/4 nustatynėt. Pasirenkam 11727V sr. 27500 o, toliau ?
Ant openo kanalu paieskoj spausk ant Transmision,ten ir islys fec.

Kazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: Ket Vas 23, 2012 4:31 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė Kazas » Pen Rgs 06, 2013 2:20 pm

lokys11 rašė:
Kazas rašė:O tai kur tą fec: 3/4 nustatynėt. Pasirenkam 11727V sr. 27500 o, toliau ?
Ant openo kanalu paieskoj spausk ant Transmision,ten ir islys fec.
O jei Amico 8820, gal tas pats yra Transmision

Kazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: Ket Vas 23, 2012 4:31 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė Kazas » Pir Rgs 16, 2013 1:28 pm

Sveiki. Kaip pajunt internetą.Modemas jungiamas i USB 3. Imtuvas Amico 8820 ir nešiojamą kompiuterį sujungiau 8 gyslų kabeliuku, bet neina padaryt bendrinimo ir televizoruje nepasiekiamas internetas.

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė aaaaaa » Pir Rgs 16, 2013 8:26 pm

Kazas rašė:Sveiki. Kaip pajunt internetą.Modemas jungiamas i USB 3. Imtuvas Amico 8820 ir nešiojamą kompiuterį sujungiau 8 gyslų kabeliuku, bet neina padaryt bendrinimo ir televizoruje nepasiekiamas internetas.
Gali pabandyti pagal si pavyzdi nors jis skirtas XP , bet turetu buti panasus ir kitiems windams http://support.microsoft.com/kb/306126 na dar gali pasiziureti is cia pavyzdziu http://www.google.lt/search?q=internet+ ... on+sharing :grin: Dar svarbu ar tavo kompas mato prijungta lan laida pas mane yra prie lan jungties tokia nedidele lempute jei gerai pajungi kabeli ji uzsidega ir windai ji mato uncomited connections jei nematai tokios connections tai reiskia kabelis netaip pajungtas bandyk pajungti kabeli kitu galu . :grin:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
steve
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: Ant Rgs 17, 2013 12:00 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė steve » Ant Rgs 17, 2013 12:59 am

KA NAUDOTI SIAI DIENAI TV ZIUREJIMUI PER INTERNETA, KAD NEBUTU PASENUSI TECHNOLOGIJA.

ISSAMIAI PRASAU.
Why join the Navy, if you can be a pirate? - Steve Jobs

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė sieksnis » Ant Rgs 17, 2013 7:43 am

steve rašė: ISSAMIAI PRASAU.
Pirma žinutė ir jau toks nesvietiškas naglumas. Čia tau kas nors skolingas, jog sėdės ir "išsamiai" dėstys Tamstai, kurį pati tingi panaršyt ir pasiskaitinėt.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

Kazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: Ket Vas 23, 2012 4:31 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė Kazas » Ant Rgs 17, 2013 3:06 pm

aaaaaa rašė:
Kazas rašė:Sveiki. Kaip pajunt internetą.Modemas jungiamas i USB 3. Imtuvas Amico 8820 ir nešiojamą kompiuterį sujungiau 8 gyslų kabeliuku, bet neina padaryt bendrinimo ir televizoruje nepasiekiamas internetas.
Gali pabandyti pagal si pavyzdi nors jis skirtas XP , bet turetu buti panasus ir kitiems windams http://support.microsoft.com/kb/306126 na dar gali pasiziureti is cia pavyzdziu http://www.google.lt/search?q=internet+ ... on+sharing :grin: Dar svarbu ar tavo kompas mato prijungta lan laida pas mane yra prie lan jungties tokia nedidele lempute jei gerai pajungi kabeli ji uzsidega ir windai ji mato uncomited connections jei nematai tokios connections tai reiskia kabelis netaip pajungtas bandyk pajungti kabeli kitu galu . :grin:
Dėkui aaaaaa, bandysiu pajungt kabeli kitu galu ir toliau "kursiu namų tinklą" :)
Paskutinį kartą redagavo Kazas Ant Rgs 17, 2013 3:07 pm, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
rolf2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 775
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 11:40 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė rolf2 » Ant Rgs 17, 2013 3:23 pm

geras bajeris - daba zinosim, kad kabeli reik jungt butent tuo ir ne kitu galu

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė salakas » Ant Rgs 17, 2013 3:32 pm

rolf2 rašė:geras bajeris - daba zinosim, kad kabeli reik jungt butent tuo ir ne kitu galu
visdelto geras dalykas tas openbox forumas kiek visko suzinai
yra kaip yra

Edwin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: Sek Lap 11, 2012 10:36 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė Edwin » Ant Rgs 17, 2013 10:56 pm

Sveiki, uzklausiu cia, nes po keliu valandu antenos sukiojimo, pasijutau zaliu kaip lapas, o klientas liko be turkisku kanalu :) Bet vis dar nenuleidzia ranku ir tikisi, kad padesiu juos pasigauti. Kalbu apie Turksat 42.0E. Signalo lyg ne niekada nebuve. Ir niekaip nesuprantu kodel. Palydova bandau sugaudyti pirma karta, bet tai nepasiteisinimas. Trumpai, ka dariau: kadangi dangus svarus, jokiu medziu ir kliuciu, antenos stova susimontavau ant grindinio, mazdaug 50 cm nuo zemes, kabinosi antena, is pradziu naudojau LNB feed box'a bet po to perejau prie vieno LNB konverterio sistemos.... kaip tik nemeginau ieskoti: bandziau net liaudiskai: vienas vienam gale, kitas aname prie TV... jokiu apciuopiamu rezultatu. Turiu ir nuolatos naudoju Amiko Xfinder su spektometru ir garso signalu. SAT signalo ieskiklis per 30 sekundziu padeda surasti bet kurio kito palydovo signala, kurie nuo 28.2E iki 1.0W - toliau i vakarus net neieskojau. O Turksat 42.0E teprireike pirmaji karta. Sio palydovo signalas tikrai stiprus ir turi pakakti net 64 cm ofsetines antenos (Danija).

Pagal reikalavimus antena nustatynejau sekanciai:
Azimuth vinkel:
143.81° (True North)
Elevationsvinkel:
20.07°
LNB tilt (Skew):
-19.05°
Offset vinkel:
20.36°

Susiradau net kur aprasyta kaip viskas vyksta: http://peterkristiansson.se/turksat.html
Kelis kartus viska atlikau nuo nulio zingsnis po zongsnio... spektometras ieskiklyje net nesureaguoja, jokio garsinio signalo ar matuokles sokinejimu...
Naudojau: viena karta naudojau 78 cm ofseta su Triax Quard LNB; tada pasiemiau Triax 88 cm su Sharp Single LNB; Vel nieko apciuopiamo.

Turiu laiko iki sestadienio, beda ta, kad bute neturiu reikiamu salygu teoriju testavimui, sestadieni viska darysiu nuvykes pas zmogu vietoje.

HELP! Kur ieskoti zioplu klaidu?
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
www.parabol-parabol.dk - kreipkis asmeniškai ir pritaikysim lietuvišką kainą :)

Vartotojo avataras
steve
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: Ant Rgs 17, 2013 12:00 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė steve » Ant Rgs 17, 2013 11:45 pm

sieksnis rašė:
steve rašė: ISSAMIAI PRASAU.
Pirma žinutė ir jau toks nesvietiškas naglumas. Čia tau kas nors skolingas, jog sėdės ir "išsamiai" dėstys Tamstai, kurį pati tingi panaršyt ir pasiskaitinėt.
Tai manau forumo isvis nereikia tada jei visi turi sedeti is skaitynetis. Ne visi turi laiko ir galimybiu visose srityse skaitytis. Tu manau naglesnis jei tokius atsakymus duoti - veltui isvis rasai.
Why join the Navy, if you can be a pirate? - Steve Jobs

Vartotojo avataras
rolf2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 775
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 11:40 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė rolf2 » Tre Rgs 18, 2013 12:28 am

forumas tam ir yra, kad pasiskaitinetum kitu sukaupta info, o ne dar koju neapsiles pultum "tujintis" ir reikalauti cia kazko :shock:

Oxygene
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 115
Užsiregistravo: Ant Rgs 28, 2010 9:25 am
Miestas: Kaunas, Lithuania
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 3 dalis

Standartinė Oxygene » Tre Rgs 18, 2013 6:49 am

Edwin rašė:Sveiki, uzklausiu cia, nes po keliu valandu antenos sukiojimo, pasijutau zaliu kaip lapas, o klientas liko be turkisku kanalu :) Bet vis dar nenuleidzia ranku ir tikisi, kad padesiu juos pasigauti. Kalbu apie Turksat 42.0E. Signalo lyg ne niekada nebuve. Ir niekaip nesuprantu kodel. Palydova bandau sugaudyti pirma karta, bet tai nepasiteisinimas. Trumpai, ka dariau: kadangi dangus svarus, jokiu medziu ir kliuciu, antenos stova susimontavau ant grindinio, mazdaug 50 cm nuo zemes, kabinosi antena, is pradziu naudojau LNB feed box'a bet po to perejau prie vieno LNB konverterio sistemos.... kaip tik nemeginau ieskoti: bandziau net liaudiskai: vienas vienam gale, kitas aname prie TV... jokiu apciuopiamu rezultatu. Turiu ir nuolatos naudoju Amiko Xfinder su spektometru ir garso signalu. SAT signalo ieskiklis per 30 sekundziu padeda surasti bet kurio kito palydovo signala, kurie nuo 28.2E iki 1.0W - toliau i vakarus net neieskojau. O Turksat 42.0E teprireike pirmaji karta. Sio palydovo signalas tikrai stiprus ir turi pakakti net 64 cm ofsetines antenos (Danija).

Pagal reikalavimus antena nustatynejau sekanciai:
Azimuth vinkel:
143.81° (True North)
Elevationsvinkel:
20.07°
LNB tilt (Skew):
-19.05°
Offset vinkel:
20.36°

Susiradau net kur aprasyta kaip viskas vyksta: http://peterkristiansson.se/turksat.html
Kelis kartus viska atlikau nuo nulio zingsnis po zongsnio... spektometras ieskiklyje net nesureaguoja, jokio garsinio signalo ar matuokles sokinejimu...

Naudojau: viena karta naudojau 78 cm ofseta su Triax Quard LNB; tada pasiemiau Triax 88 cm su Sharp Single LNB; Vel nieko apciuopiamo.

Turiu laiko iki sestadienio, beda ta, kad bute neturiu reikiamu salygu teoriju testavimui, sestadieni viska darysiu nuvykes pas zmogu vietoje.

HELP! Kur ieskoti zioplu klaidu?
Panašu kad turksat West tik dengia Daniją, East ne. 8)

http://flysat.com/turksat42-beam.php
Nebijok suklupti – bijok staigiai pakilti.

Užrakinta

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių