• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

mariuszzukovskij tema

Klausimai ir sprendimai susiję su forumu

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
emirim
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2904
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:14 pm
Susisiekti:

mariuszzukovskij tema

Standartinė emirim » Ket Vas 12, 2009 7:35 pm

mariuszzukovskij, jeigu kas nors nepatinka, tam yra skirtas sis skyrius..Savo skundus gali rasyti cia! :grin: Dabar apie apie tavo rasinejimus forume-visiskai pritariu administratoriui Neoromancer, kad pabande tave atvesti i "prota" prikabindamas avatara ir suteikdamas shamano titula! :grin: Forume tikrai niekas nedraudzia dalykiskai atsakineti i kitu forumieciu klausimus, ar dalintis savo ziniomis su kitais Sat TV megejais! BET...tamsta jau labai daznai isijauti i zinovo ir seno sat vilko role! Daugelis tavo "rasinejimu" jau tampa paprastu flood'u :-D Na o grasindamas administratoriui-perzengei visas ribas! :-D :sad: Visu pirma turetum atminti, kad jeigu ne administratoriai-sio forumo gal isvis nebutu..ir tada tikrai neturetum kur islieti savo "talento"! Taip, kad gasdinti-tikrai neverta, kadangi i foruma atejai laisva valia-nepatinka, tai niekas ir nelaiko!

Ateiciai patarimas-pries rasydamas, pagalvok ar turi ka pasakyti...tik po to spausk klaviatura, o tai dabar ispudis, kad pirma pradedi rasyti, o po to galvoji ka rasai...abejoju netgi ar perskaitai ka parasei!

Hau..as pasakiau viska! Patinka ar nepatinka-man tas pat! Jeigu esi "zmogus su galva", manau suprasi kritika ir toliau forume bendrausim draugiskai! Atmink, kad forume pagarba uzsitarnaujama ne vien parasytu pranesimu skaiciumi, bet ir ju kokybe! :grin:

Ta tavo pradeta tema istryniau as, kadangi tai tema skirta Sat TV klausimams..o ne tavo personalijai nagrineti!

virgis.bb
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1820
Užsiregistravo: Ket Lap 22, 2007 7:18 pm
Miestas: Šilutė
Susisiekti:

Re: mariuszzukovskij tema

Standartinė virgis.bb » Ket Vas 12, 2009 7:57 pm

emirim rašė:mariuszzukovskij, jeigu kas nors nepatinka, tam yra skirtas sis skyrius..Savo skundus gali rasyti cia! :grin: Dabar apie apie tavo rasinejimus forume-visiskai pritariu administratoriui Neoromancer, kad pabande tave atvesti i "prota" prikabindamas avatara ir suteikdamas shamano titula! :grin: Forume tikrai niekas nedraudzia dalykiskai atsakineti i kitu forumieciu klausimus, ar dalintis savo ziniomis su kitais Sat TV megejais! BET...tamsta jau labai daznai isijauti i zinovo ir seno sat vilko role! Daugelis tavo "rasinejimu" jau tampa paprastu flood'u :-D Na o grasindamas administratoriui-perzengei visas ribas! :-D :sad: Visu pirma turetum atminti, kad jeigu ne administratoriai-sio forumo gal isvis nebutu..ir tada tikrai neturetum kur islieti savo "talento"! Taip, kad gasdinti-tikrai neverta, kadangi i foruma atejai laisva valia-nepatinka, tai niekas ir nelaiko!

Ateiciai patarimas-pries rasydamas, pagalvok ar turi ka pasakyti...tik po to spausk klaviatura, o tai dabar ispudis, kad pirma pradedi rasyti, o po to galvoji ka rasai...abejoju netgi ar perskaitai ka parasei!

Hau..as pasakiau viska! Patinka ar nepatinka-man tas pat! Jeigu esi "zmogus su galva", manau suprasi kritika ir toliau forume bendrausim draugiskai! Atmink, kad forume pagarba uzsitarnaujama ne vien parasytu pranesimu skaiciumi, bet ir ju kokybe! :grin:

Ta tavo pradeta tema istryniau as, kadangi tai tema skirta Sat TV klausimams..o ne tavo personalijai nagrineti!
Pilnai sutinku.Rašo, visiem pataria lygtai būtų senas forumo vilkas ir visur ir apie viską nusimanantis, nors kaip sakėte pirma parašo, po to pamąsto-svarbiausia jam rašyti nors ir nesąmones. Jam reikėtu susikurti temą-mariuszzukovskij patarimai ir klausimai.

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Re: mariuszzukovskij tema

Standartinė MZ_sat » Ket Vas 12, 2009 8:00 pm

emirim rašė:mariuszzukovskij, jeigu kas nors nepatinka, tam yra skirtas sis skyrius..Savo skundus gali rasyti cia! :grin: Dabar apie apie tavo rasinejimus forume-visiskai pritariu administratoriui Neoromancer, kad pabande tave atvesti i "prota" prikabindamas avatara ir suteikdamas shamano titula! :grin: Forume tikrai niekas nedraudzia dalykiskai atsakineti i kitu forumieciu klausimus, ar dalintis savo ziniomis su kitais Sat TV megejais! BET...tamsta jau labai daznai isijauti i zinovo ir seno sat vilko role! Daugelis tavo "rasinejimu" jau tampa paprastu flood'u :-D Na o grasindamas administratoriui-perzengei visas ribas! :-D :sad: Visu pirma turetum atminti, kad jeigu ne administratoriai-sio forumo gal isvis nebutu..ir tada tikrai neturetum kur islieti savo "talento"! Taip, kad gasdinti-tikrai neverta, kadangi i foruma atejai laisva valia-nepatinka, tai niekas ir nelaiko!

Ateiciai patarimas-pries rasydamas, pagalvok ar turi ka pasakyti...tik po to spausk klaviatura, o tai dabar ispudis, kad pirma pradedi rasyti, o po to galvoji ka rasai...abejoju netgi ar perskaitai ka parasei!

Hau..as pasakiau viska! Patinka ar nepatinka-man tas pat! Jeigu esi "zmogus su galva", manau suprasi kritika ir toliau forume bendrausim draugiskai! Atmink, kad forume pagarba uzsitarnaujama ne vien parasytu pranesimu skaiciumi, bet ir ju kokybe! :grin:

Ta tavo pradeta tema istryniau as, kadangi tai tema skirta Sat TV klausimams..o ne tavo personalijai nagrineti!
















gerai tada pakalbesiu su tavim gal suprasi ir mene?
dabar taip ar jis pagalvojo ka jis daro? kokiu as nesamoniu rasiau kada a? as daugiai klausdavau o bereikalo nerasydavau kodel zmones teigia tai ka mato visada ka? jai tas adminas toks protingas kur nuimyneja rangus tai ko jis su zmonem tik pavirsutiniskai bendrauja ir dar juokesi. ziuriu daug kas galvoja kad as berastis o bande bent jau klausima paprasta uzduot kiek laiko turi pc nes a pc turiu neilgai o kaikas jau teigia ir aiskina kad berastis taip izeisdami ir panasiai o tuo metu adminai nieko nesako ir eina pries mane dar visaip isijuokdami tai kaip jaustis atejus ce nesuprantu. nes pastebejau kad kuo didesnis paska ranga tuo daugiau ce jie yra uzstojami butent moderetoriu. ta ranga man galiu pasakyt be reikalo panaikino aisku tu nesuprasi tebunie dovanoju as jam ji tegul susikisa jis ta ranga atsiprasant. ir jai zmogus bando yrodit kad jam buvo beda sukuom nors kaip pavisdys rangas paskaska yra nusipelne ir jis tiek gincijasi nors sutuo net susidures nebuvo tai ka jis tada aiskint bando ? ir pats raso nesamones . as jam sakau kad signalas mazas ant silpnesniu nes kabelis lauztas buvo tai jis tuo metu aiskina kad galva chujova atsiprasau . tai ka jis tada imano a/ tai kas tada geriau zino tai isi aiskint ir neimanoma nes kaskuris vienas visada durnius lieka tokiu atveju as buvau vat ir viskas. :oops:

arni
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 167
Užsiregistravo: Pen Lap 21, 2008 9:23 am
Susisiekti:

Standartinė arni » Ket Vas 12, 2009 8:07 pm

as siulyciau adminams ne nauja tema kurti, o balsavima padaryti del mariuszukovskij "kurybos", jei dauguma pritars tegu toliau rodo savo talenta, bet jei ne (kas labiau tiketina) tai asta la vista mariuszukovskij.
P.S. kituose forumuose tu jau senai turetum bana metams, cia ir taip tave visi myli...

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Ket Vas 12, 2009 8:11 pm

Artistas zukovskij tu ir ką čia dar bepasakysi.Tu pradžioj aiškinai kad signalas pas kaimyną blogas, o ne kad kabelis laužtas buvo.Aš tau išaiškinau kad gali būti antena blogai sureguliuota, galva brokuota arba tiuneris.Paskui tu pilnom kelnėm laimės aiškini kad radai problemą kabelyje.Bet nereikia aiškint kad pradžioj tu man sakei kad kabelis blogas buvo, o aš sakiau kad galvas arba tiunerį žiūrėk.
Taip kad arba tu melagis arba tau su atmintim blogai, nepameni pats ką rašei ir nuo ko viskas prasidėjo.

Vartotojo avataras
kaunas43
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 545
Užsiregistravo: Pir Lap 17, 2008 10:32 pm
Susisiekti:

Standartinė kaunas43 » Ket Vas 12, 2009 8:15 pm

mariuszukovskij -labai panasus tu i sita http://rutube.ru/top20_2008/?url=playli ... id=1337921 viskuo nepatenkytas :)

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Ket Vas 12, 2009 8:19 pm

Marius rašė:Artistas zukovskij tu ir ką čia dar bepasakysi.Tu pradžioj aiškinai kad signalas pas kaimyną blogas, o ne kad kabelis laužtas buvo.Aš tau išaiškinau kad gali būti antena blogai sureguliuota, galva brokuota arba tiuneris.Paskui tu pilnom kelnėm laimės aiškini kad radai problemą kabelyje.Bet nereikia aiškint kad pradžioj tu man sakei kad kabelis blogas buvo, o aš sakiau kad galvas arba tiunerį žiūrėk.
Taip kad arba tu melagis arba tau su atmintim blogai, nepameni pats ką rašei ir nuo ko viskas prasidėjo.




lyskit lyskit i sikn nes akivaizdziai matosi nu visi prisijunkit as paskaitysiu ir pasijuoksiu tuo metu :D :D :D :D :D
man taspats ka galvojat nes yra zminuo kur man raso ir labai patenkinti nes jiems kaska paaiskinu :D

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Ket Vas 12, 2009 8:22 pm

Marius rašė:Artistas zukovskij tu ir ką čia dar bepasakysi.Tu pradžioj aiškinai kad signalas pas kaimyną blogas, o ne kad kabelis laužtas buvo.Aš tau išaiškinau kad gali būti antena blogai sureguliuota, galva brokuota arba tiuneris.Paskui tu pilnom kelnėm laimės aiškini kad radai problemą kabelyje.Bet nereikia aiškint kad pradžioj tu man sakei kad kabelis blogas buvo, o aš sakiau kad galvas arba tiunerį žiūrėk.
Taip kad arba tu melagis arba tau su atmintim blogai, nepameni pats ką rašei ir nuo ko viskas prasidėjo.

tau as klausima buvau uzdaves jai neatsimeni net nesugebejai atsakyt katu dar aiskini.
kaip gali galva but chujova jai signalas fishink and hotink 100%
kabeli nupjoves sujungiau ir kiti transpoder garai tai katu ce irodyneji zinove tu bl... :oops:

emirim
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2904
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:14 pm
Susisiekti:

Standartinė emirim » Ket Vas 12, 2009 8:23 pm

cituoju tave"

"as jam sakau kad signalas mazas ant silpnesniu nes kabelis lauztas..."

dabar save:

"ispudis, kad pirma pradedi rasyti, o po to galvoji ka rasai...abejoju netgi ar perskaitai ka parasei!"

P.S Kai uzlauzi elektros laida, lemputes sviecia silpniau!

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Ket Vas 12, 2009 8:24 pm

kaunas43 rašė:mariuszukovskij -labai panasus tu i sita http://rutube.ru/top20_2008/?url=playli ... id=1337921 viskuo nepatenkytas :)


sukuom ce risasi nuo mano rasymo ir panasumas ka?
metes tu mene ka/ katuce stumi?

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Ket Vas 12, 2009 8:26 pm

emirim rašė:cituoju tave"

"as jam sakau kad signalas mazas ant silpnesniu nes kabelis lauztas..."

dabar save:

"ispudis, kad pirma pradedi rasyti, o po to galvoji ka rasai...abejoju netgi ar perskaitai ka parasei!"

P.S Kai uzlauzi elektros laida, lemputes sviecia silpniau!
jai skaip turi as tau paaiskinciau nes jau rasyt atsibodo kaip jus netikit as nesuprantu.

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Ket Vas 12, 2009 8:27 pm

mariuszukovskij rašė:
Marius rašė:Artistas zukovskij tu ir ką čia dar bepasakysi.Tu pradžioj aiškinai kad signalas pas kaimyną blogas, o ne kad kabelis laužtas buvo.Aš tau išaiškinau kad gali būti antena blogai sureguliuota, galva brokuota arba tiuneris.Paskui tu pilnom kelnėm laimės aiškini kad radai problemą kabelyje.Bet nereikia aiškint kad pradžioj tu man sakei kad kabelis blogas buvo, o aš sakiau kad galvas arba tiunerį žiūrėk.
Taip kad arba tu melagis arba tau su atmintim blogai, nepameni pats ką rašei ir nuo ko viskas prasidėjo.

tau as klausima buvau uzdaves jai neatsimeni net nesugebejai atsakyt katu dar aiskini.
kaip gali galva but chujova jai signalas fishink and hotink 100%
kabeli nupjoves sujungiau ir kiti transpoder garai tai katu ce irodyneji zinove tu bl... :oops:
Jeigu tau nepasitaikė brokuotų galvų kur pusė diapazono nedirba, o pusė dirba tai čia tau labai pasisekė.Ir gali čia daug nebleksėt nes adminam trūks kantrybė ir galėsi kituose forumuose reikštis.Erelis atsirado.

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Ket Vas 12, 2009 8:31 pm

Marius rašė:
mariuszukovskij rašė:
Marius rašė:Artistas zukovskij tu ir ką čia dar bepasakysi.Tu pradžioj aiškinai kad signalas pas kaimyną blogas, o ne kad kabelis laužtas buvo.Aš tau išaiškinau kad gali būti antena blogai sureguliuota, galva brokuota arba tiuneris.Paskui tu pilnom kelnėm laimės aiškini kad radai problemą kabelyje.Bet nereikia aiškint kad pradžioj tu man sakei kad kabelis blogas buvo, o aš sakiau kad galvas arba tiunerį žiūrėk.
Taip kad arba tu melagis arba tau su atmintim blogai, nepameni pats ką rašei ir nuo ko viskas prasidėjo.

tau as klausima buvau uzdaves jai neatsimeni net nesugebejai atsakyt katu dar aiskini.
kaip gali galva but chujova jai signalas fishink and hotink 100%
kabeli nupjoves sujungiau ir kiti transpoder garai tai katu ce irodyneji zinove tu bl... :oops:
Jeigu tau nepasitaikė brokuotų galvų kur pusė diapazono nedirba, o pusė dirba tai čia tau labai pasisekė.Ir gali čia daug nebleksėt nes adminam trūks kantrybė ir galėsi kituose forumuose reikštis.Erelis atsirado.

uz ta kad kartais nusikeikiu tai atsiprasau as rytoj pabandysiu iskurnos gaut filmavimo kamera ir irasyt su video ir kaipnors i intika idet tada paziuresim kas kas bando apgaut ar gerai? o tiesa turiu fotike su irasynejimu nu ryt viska patys pamatysit.

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Ket Vas 12, 2009 8:35 pm

mariuszukovskij rašė:
Marius rašė:
mariuszukovskij rašė:
tau as klausima buvau uzdaves jai neatsimeni net nesugebejai atsakyt katu dar aiskini.
kaip gali galva but chujova jai signalas fishink and hotink 100%
kabeli nupjoves sujungiau ir kiti transpoder garai tai katu ce irodyneji zinove tu bl... :oops:
Jeigu tau nepasitaikė brokuotų galvų kur pusė diapazono nedirba, o pusė dirba tai čia tau labai pasisekė.Ir gali čia daug nebleksėt nes adminam trūks kantrybė ir galėsi kituose forumuose reikštis.Erelis atsirado.

uz ta kad kartais nusikeikiu tai atsiprasau as rytoj pabandysiu iskurnos gaut filmavimo kamera ir irasyt su video ir kaipnors i intika idet tada paziuresim kas kas bando apgaut ar gerai? o tiesa turiu fotike su irasynejimu nu ryt viska patys pamatysit.
Ar tu nors supratai ką aš tau pirmam poste parašiau?Kažkokias nesąmones apie filmavimo kamerą pasakoji.Ar tu supranti kad tu visai ne taip dabar aiškini kaip viskas buvo, nuo ko tema prasidėjo apie tavo kaimyną.Ar tu čia apsimeti, ar iš tikro nesugebi perskaityt ir suprast.Ką tu nufilmuosi laidą sujungtą?Kalba visai ne apie tai.

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Ket Vas 12, 2009 8:36 pm

emirim rašė:cituoju tave"

"as jam sakau kad signalas mazas ant silpnesniu nes kabelis lauztas..."

dabar save:

"ispudis, kad pirma pradedi rasyti, o po to galvoji ka rasai...abejoju netgi ar perskaitai ka parasei!"

P.S Kai uzlauzi elektros laida, lemputes sviecia silpniau!
oj netikit oi netikit pamatysit rytoj viska kaip kabeliukas buna kaltas kaip blobai sijungi. nieko nufilmuosiu tik dar nezinau kaip reiks ikelt nu suzinosiu gal patars kas. nes jau atsibodo.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ket Vas 12, 2009 8:37 pm

Nežinau žmogau, tau žmonės aiškina kad žemė apvali, o tu varai savo,-kad čemodano formos... :sad:
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Ket Vas 12, 2009 8:47 pm

Neoromancer rašė:Nežinau žmogau, tau žmonės aiškina kad žemė apvali, o tu varai savo,-kad čemodano formos... :sad:
pamatysi rytoj viska :butthead: :yahttp://www.openbox.info/forum/images/smiles/basket.gifwinkle:

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Ket Vas 12, 2009 8:52 pm

Na zukovskij čia pirma tavo posto dalis apie kaimyną
>jai tok esi specas tai pasakyk kas gali byt pas kaimyna pastatem su 3 galvom ant digi paketo kanalas fishing and hoting signalas 100% o ant animal planet kur tv1000 23% kame beda nej vieno sujungimo nera kabelis 15metru pardom uz klaidas<
Tai kur čia parašyta kad kabelis nulaužtas ir sujungtas.Parašyta kad kabelis nei vieno sujungimo 15 metrų?Tai kur tu paminėjai iš pat pradžių kad kabelis sujungtas, o aš siūlau tau galvutę keist?Tai ką čia išsidirbinėji?Ar nesugebi pats perskaityt ką parašei, ar nebesupranti pats ką rašai?Forume tokių egzempliorių kaip tu daugiau nėra, vienintelis žiūriu toks.

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Standartinė bumas34 » Ket Vas 12, 2009 8:54 pm

nu bet ir kantrybe pas moderus :-( ir lai skaito taisykles :shock:

Vartotojo avataras
Miro
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1007
Užsiregistravo: Tre Geg 14, 2008 9:39 am
Susisiekti:

Standartinė Miro » Ket Vas 12, 2009 8:56 pm

na ,nezinau,kantrybe super,tuoj taip gausis,kad cia visi kalciausi apart zukovvski :D

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Ket Vas 12, 2009 8:58 pm

Na kantrybė tai auksinė mūsų forumo valdžios, pagarba jiems už tai.Zukovskij arba iš tikro nesuvokia ką rašo ir ką šneka dabar, arba tokia taktika jo kad kažką kitą išprovokuot banui.

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Ket Vas 12, 2009 9:08 pm

Marius rašė:Na kantrybė tai auksinė mūsų forumo valdžios, pagarba jiems už tai.Zukovskij arba iš tikro nesuvokia ką rašo ir ką šneka dabar, arba tokia taktika jo kad kažką kitą išprovokuot b
anui.


nieko as nenoriu isprovokuot,as jums rytoj atsiusiu filmuka,kaip viskas darosi kai blogas kabelis.....

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ket Vas 12, 2009 9:09 pm

Užbaninti galima viską. Bet norisi apsieiti be to? Gal dar žmogus pasitaisys ?
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Ket Vas 12, 2009 9:13 pm

Neoromancer rašė:Užbaninti galima viską. Bet norisi apsieiti be to? Gal dar žmogus pasitaisys ?
Na manau kad matosi kad žmogus beviltiškas.Šneka visai ne taip kaip buvo, arba aišku apsimeta.Pasitaisyt laiko turėjo sočiai jau, perspėjimų jau buvo gaves.Na bet valdžios reikalas čia.

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Standartinė bumas34 » Ket Vas 12, 2009 9:15 pm

kad pasitaisys tai beabejones,manau susipras,kad kam ir yra skyrtos temos kuriuose gali diskutuoti,o ne rasineti bet kur,tuo labiau dabar savo tema turi,ir tikrai paklausias ka nors,bus atsakyta.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)