• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Reikia programos automobilio diagnostikai

Čia visa informacija pradedant nuo dviračio ir baigiant valtimi

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Reikia programos automobilio diagnostikai

Standartinė openbox » Pir Lie 22, 2013 8:56 pm

Turiu kabelį (turėjau ir programą, bet cd pamečiau) VAG-COM KKL for 409,1
97 metų Passato diagnostikai reikėtų programos.
Kas ką galėtumėte parekomenduoti?

Vartotojo avataras
avokadas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1352
Užsiregistravo: Sek Lap 21, 2010 11:01 am
Susisiekti:

Re: Reikia programos automobilio diagnostikai

Standartinė avokadas » Pir Lie 22, 2013 9:04 pm

openbox rašė:Turiu kabelį (turėjau ir programą, bet cd pamečiau) VAG-COM KKL for 409,1
97 metų Passato diagnostikai reikėtų programos.
Kas ką galėtumėte parekomenduoti?
VAG_COM_v311.2.7z - 6.7 Mb
Paveikslėlis

rembox
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 491
Užsiregistravo: Tre Geg 13, 2009 11:48 am
Miestas: Kelme
Susisiekti:

Re: Reikia programos automobilio diagnostikai

Standartinė rembox » Ket Lie 25, 2013 9:22 am

openbox rašė:Turiu kabelį (turėjau ir programą, bet cd pamečiau) VAG-COM KKL for 409,1
97 metų Passato diagnostikai reikėtų programos.
Kas ką galėtumėte parekomenduoti?
Tik kai dirbsi su sia programa turi atsijungt nuo interneto ir jokiu budu neatnaujint programos, jeigu atnaujinsi ir bus prijungtas kabelis is karto uzlenks kabeli... :-D as viena kabeliuka per nezinojima jau uzlenkiau... :-D gal yra forumieciu kurie atstatineja VAG-COM kabeliuka? Kabelis 12.10.3 :)
Paveikslėlis

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Reikia programos automobilio diagnostikai

Standartinė marko22 » Šeš Lie 27, 2013 8:19 am

o gal kas tvarko vag-com kabelius kurnors lietuvoj,ar cia misija neimanoma.Kazkokie jie pavarge,koki 20 kartu prijungi ir pradeda mirinet.Is vieno lietuvos internetinio puslapio pirkau,tai kol garantija buvo,tai pakeite du,nenaudojau ilga laika ir garantija pasibaige,dabar ziuriu jau lenkias,ne viska beskanuoja.Ziuriu,kad net nebepardavineja,matyt atsibodo keitinet.o gal kas kur koki normalau zinot kur parsisiusti.

Vyrukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 12:49 pm
Miestas: 55°74' /24°40'(WGS)
Susisiekti:

Re: Reikia programos automobilio diagnostikai

Standartinė Vyrukas » Šeš Lie 27, 2013 2:47 pm

Elektronika.lt forume susirask -kybertarakonas, pades

taimeris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1047
Užsiregistravo: Pen Bir 29, 2007 7:08 pm
Miestas: pilviskiai
Susisiekti:

Re: Reikia programos automobilio diagnostikai

Standartinė taimeris » Šeš Lie 27, 2013 9:59 pm

kad neatidarinet naujos temos gal kas turit wintest 02.16.01 programos versija arba nors updeitus :)

Vartotojo avataras
haris78
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: Sek Gru 14, 2008 7:52 pm
Susisiekti:

Re: Reikia programos automobilio diagnostikai

Standartinė haris78 » Šeš Rgp 10, 2013 7:55 pm

marko22 rašė:o gal kas tvarko vag-com kabelius kurnors lietuvoj,ar cia misija neimanoma.Kazkokie jie pavarge,koki 20 kartu prijungi ir pradeda mirinet.Is vieno lietuvos internetinio puslapio pirkau,tai kol garantija buvo,tai pakeite du,nenaudojau ilga laika ir garantija pasibaige,dabar ziuriu jau lenkias,ne viska beskanuoja.Ziuriu,kad net nebepardavineja,matyt atsibodo keitinet.o gal kas kur koki normalau zinot kur parsisiusti.
kabeliai laiko gerai,jei intiko i pc nepajungi. jei nebeviska skanuoja, isinstaliuok programa,ir vel isnaujo suinstaliuok. po naujos instaliacijos,butinai draiveri atnaujink. kai naujinsis draiveris,geriau kabeli istraukti. patys kabeliai,nesunkiai irgi suremontuojami.

rembox
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 491
Užsiregistravo: Tre Geg 13, 2009 11:48 am
Miestas: Kelme
Susisiekti:

Re: Reikia programos automobilio diagnostikai

Standartinė rembox » Sek Rgp 11, 2013 9:46 am

haris78 rašė:kabeliai laiko gerai,jei intiko i pc nepajungi. jei nebeviska skanuoja, isinstaliuok programa,ir vel isnaujo suinstaliuok. po naujos instaliacijos,butinai draiveri atnaujink. kai naujinsis draiveris,geriau kabeli istraukti. patys kabeliai,nesunkiai irgi suremontuojami.
Tai gal imestum koki manuala kaip suremontuot... :) va tas " Kybertarakonas" kur minejo vienas forumietis uz atstatyma ima 40 Lt. Mano VAG-COM 12.10.03 kabelis, na jis tiesiog per mano nezinojima gavo updeita 12.10.06 ir uzsilenke... :sad: Pas mane kabelis su tokiu FT232RL cipu, jis sake tipo sunkiau tvarkosi, reikia perlituoti kazkokius laidukus ir t.t... ir tai negarantuoja kad veiks visos funkcijos... :(
Paveikslėlis

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Reikia programos automobilio diagnostikai

Standartinė marko22 » Sek Rgp 11, 2013 12:08 pm

haris78 rašė:
marko22 rašė:o gal kas tvarko vag-com kabelius kurnors lietuvoj,ar cia misija neimanoma.Kazkokie jie pavarge,koki 20 kartu prijungi ir pradeda mirinet.Is vieno lietuvos internetinio puslapio pirkau,tai kol garantija buvo,tai pakeite du,nenaudojau ilga laika ir garantija pasibaige,dabar ziuriu jau lenkias,ne viska beskanuoja.Ziuriu,kad net nebepardavineja,matyt atsibodo keitinet.o gal kas kur koki normalau zinot kur parsisiusti.
kabeliai laiko gerai,jei intiko i pc nepajungi. jei nebeviska skanuoja, isinstaliuok programa,ir vel isnaujo suinstaliuok. po naujos instaliacijos,butinai draiveri atnaujink. kai naujinsis draiveris,geriau kabeli istraukti. patys kabeliai,nesunkiai irgi suremontuojami.
Nepadeda perinstaliavimas.Kai jungdavau kabeli visalaika intika atjungdavau.Kazin kas geriau,kreiptis i kybertarakona,tik niekaip nesusiruosiu :) ar ziureti is ebay uz kokia 20 doleriu nusipirkti nauja.

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Reikia programos automobilio diagnostikai

Standartinė salakas » Sek Rgp 11, 2013 12:24 pm

gal dar ir nuderesi as toki jau du metai turiu ir dar nesugadinau:
http://www.skelbimai.lt/skelbimas/usb-v ... d2-5397979
yra kaip yra

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Reikia programos automobilio diagnostikai

Standartinė marko22 » Sek Rgp 11, 2013 2:40 pm

salakas rašė:gal dar ir nuderesi as toki jau du metai turiu ir dar nesugadinau:
http://www.skelbimai.lt/skelbimas/usb-v ... d2-5397979
Biskeli atgivena cia,neraso,kad ant win7 dirbtu ir mano masina 2005m

Vartotojo avataras
haris78
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: Sek Gru 14, 2008 7:52 pm
Susisiekti:

Re: Reikia programos automobilio diagnostikai

Standartinė haris78 » Sek Rgp 11, 2013 9:30 pm

rembox rašė:
haris78 rašė:kabeliai laiko gerai,jei intiko i pc nepajungi. jei nebeviska skanuoja, isinstaliuok programa,ir vel isnaujo suinstaliuok. po naujos instaliacijos,butinai draiveri atnaujink. kai naujinsis draiveris,geriau kabeli istraukti. patys kabeliai,nesunkiai irgi suremontuojami.
Tai gal imestum koki manuala kaip suremontuot... :) va tas " Kybertarakonas" kur minejo vienas forumietis uz atstatyma ima 40 Lt. Mano VAG-COM 12.10.03 kabelis, na jis tiesiog per mano nezinojima gavo updeita 12.10.06 ir uzsilenke... :sad: Pas mane kabelis su tokiu FT232RL cipu, jis sake tipo sunkiau tvarkosi, reikia perlituoti kazkokius laidukus ir t.t... ir tai negarantuoja kad veiks visos funkcijos... :(

ziurek cia http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3585870

rembox
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 491
Užsiregistravo: Tre Geg 13, 2009 11:48 am
Miestas: Kelme
Susisiekti:

Re: Reikia programos automobilio diagnostikai

Standartinė rembox » Pir Rgp 12, 2013 10:23 am

Dekoju uz nuoroda, bandysiu kazka atkapstyt, cia ziuriu su foto ir aprasymais, kad pas mane butu su BL cipu uztektu tik perprogramuot, dabar su RL reikes ten kai ka islituot ir prilituot laidus... ta pati aiskino ir Kibertarakonas jis uz sia procedura ima 40 Lt. Jis yra is Siauliu jeigu kam reiktu galeciau duot adresa. O kitaicai gudrus, skaipu bendravo ( bande aiskint kaip atstatyt ta kabeliuka siunte ivairias foto ir liepe testuot ir siust jiems foto, zodziu tempe laika... :) ) tol kol praejo 45 dienos po apmokejimo..., laikas skundui pasibaige... skaipas atsijunge :-?
Paveikslėlis

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Reikia programos automobilio diagnostikai

Standartinė marko22 » Pir Rgp 12, 2013 5:27 pm

Itariu, kad man persudetinga.Pas mane vag 11.11.0 koks cipas neisivaizduoju,gal zinot koki kybertarakona pajuri,kad nereiktu siuntinet.

Vartotojo avataras
haris78
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: Sek Gru 14, 2008 7:52 pm
Susisiekti:

Re: Reikia programos automobilio diagnostikai

Standartinė haris78 » Ant Rgp 13, 2013 11:23 am

marko22 rašė:Itariu, kad man persudetinga.Pas mane vag 11.11.0 koks cipas neisivaizduoju,gal zinot koki kybertarakona pajuri,kad nereiktu siuntinet.
ant cipo raidziu nera ? nemanau kad kas tau ji i 11.11.0 atstatys. ir beto, kuo ji skiriasi nuo 11.2 ?

PS. dampus atmegai 11.11.0 radau. apie NEC D79F8513A kolkas nieko konkretaus

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Reikia programos automobilio diagnostikai

Standartinė marko22 » Ant Rgp 13, 2013 5:37 pm

haris78 rašė:
marko22 rašė:Itariu, kad man persudetinga.Pas mane vag 11.11.0 koks cipas neisivaizduoju,gal zinot koki kybertarakona pajuri,kad nereiktu siuntinet.
ant cipo raidziu nera ? nemanau kad kas tau ji i 11.11.0 atstatys. ir beto, kuo ji skiriasi nuo 11.2 ?

PS. dampus atmegai 11.11.0 radau. apie NEC D79F8513A kolkas nieko konkretaus
pas mane ATMEGA 162 .Kazkokios iformacijos yra googlej anglu kalba,bet vistiek as neisivaizduoju kaip tai padaryti.

Vartotojo avataras
haris78
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: Sek Gru 14, 2008 7:52 pm
Susisiekti:

Re: Reikia programos automobilio diagnostikai

Standartinė haris78 » Ant Rgp 13, 2013 10:54 pm

marko22 rašė:
haris78 rašė:
marko22 rašė:Itariu, kad man persudetinga.Pas mane vag 11.11.0 koks cipas neisivaizduoju,gal zinot koki kybertarakona pajuri,kad nereiktu siuntinet.
ant cipo raidziu nera ? nemanau kad kas tau ji i 11.11.0 atstatys. ir beto, kuo ji skiriasi nuo 11.2 ?

PS. dampus atmegai 11.11.0 radau. apie NEC D79F8513A kolkas nieko konkretaus
pas mane ATMEGA 162 .Kazkokios iformacijos yra googlej anglu kalba,bet vistiek as neisivaizduoju kaip tai padaryti.
jug daviau nuoroda. praktiskai visas darbas 5 laidukus prilituoti. atmega reikia persiuti,per LTP porta pats paprasciausias dalykas.

PS : stai ir stebuklingasis programeris

http://www.scienceprog.com/wp-content/u ... og_sch.png

keli laidukai, 4 100 omu varzos ,ir kistukas i LTP porta. kur koki laiduka pajungti ,fusus kokius kur sudeti,yra nuorodoj kur daviau.
nors nesunku ir googlej atmegos pinauta rasti.

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Reikia programos automobilio diagnostikai

Standartinė marko22 » Tre Rgp 14, 2013 6:38 am

haris78 rašė:
jug daviau nuoroda. praktiskai visas darbas 5 laidukus prilituoti. atmega reikia persiuti,per LTP porta pats paprasciausias dalykas.

PS : stai ir stebuklingasis programeris

http://www.scienceprog.com/wp-content/u ... og_sch.png

keli laidukai, 4 100 omu varzos ,ir kistukas i LTP porta. kur koki laiduka pajungti ,fusus kokius kur sudeti,yra nuorodoj kur daviau.
nors nesunku ir googlej atmegos pinauta rasti.
Na as biski zalias tokiems dalykams,Kiek suprantu pirma reikia man nusipirkti laida USB LPT Port ar kaip jis tiksliai vadinas?Susirasti ketures varzas 4 100 omu,prilituoti penkis laidus pagal instrukcija ir toliau programuojam.

Vartotojo avataras
haris78
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: Sek Gru 14, 2008 7:52 pm
Susisiekti:

Re: Reikia programos automobilio diagnostikai

Standartinė haris78 » Tre Rgp 14, 2013 8:13 am

marko22 rašė:
haris78 rašė:
jug daviau nuoroda. praktiskai visas darbas 5 laidukus prilituoti. atmega reikia persiuti,per LTP porta pats paprasciausias dalykas.

PS : stai ir stebuklingasis programeris

http://www.scienceprog.com/wp-content/u ... og_sch.png

keli laidukai, 4 100 omu varzos ,ir kistukas i LTP porta. kur koki laiduka pajungti ,fusus kokius kur sudeti,yra nuorodoj kur daviau.
nors nesunku ir googlej atmegos pinauta rasti.
Na as biski zalias tokiems dalykams,Kiek suprantu pirma reikia man nusipirkti laida USB LPT Port ar kaip jis tiksliai vadinas?Susirasti ketures varzas 4 100 omu,prilituoti penkis laidus pagal instrukcija ir toliau programuojam.
su usb LPT vargu ar kas gausis. ieskok pc su LPT portu. arba sitokio :

http://www.ebay.com/itm/New-1pc-USB-ISP ... 2ec7858537

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Reikia programos automobilio diagnostikai

Standartinė marko22 » Tre Rgp 14, 2013 11:03 am

haris78 rašė:
su usb LPT vargu ar kas gausis. ieskok pc su LPT portu. arba sitokio :

http://www.ebay.com/itm/New-1pc-USB-ISP ... 2ec7858537
TEks siustis,o gal lietuvoj kas uzmatet pirkti,kad nereiketu menesi laukti.

rembox
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 491
Užsiregistravo: Tre Geg 13, 2009 11:48 am
Miestas: Kelme
Susisiekti:

Re: Reikia programos automobilio diagnostikai

Standartinė rembox » Tre Rgp 14, 2013 2:01 pm

marko22 rašė:Itariu, kad man persudetinga.Pas mane vag 11.11.0 koks cipas neisivaizduoju,gal zinot koki kybertarakona pajuri,kad nereiktu siuntinet.
Nezinau kiek tau iki skuodo zmogus sutvarko uz 40 Lt. kiti jo remontuotu kabeliu gedimai tvarkomi po 20 Lt. duodu adresa... Nerijus Lukošius
Gedrimų km. Ylakių pšt. Skuodo raj. LT-98351 el. pastas nlukosius@gmail.com telefono neturiu, jam galima nusiust ir pastu jis sutvarko ir atsiuncia atgal, tik pas ji su RL cipu kaina didesne ima 50 Lt. :) na bet cia gal iseitu ir nusideret :lol:
Paveikslėlis

rembox
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 491
Užsiregistravo: Tre Geg 13, 2009 11:48 am
Miestas: Kelme
Susisiekti:

Re: Reikia programos automobilio diagnostikai

Standartinė rembox » Tre Rgp 14, 2013 2:30 pm

O kam tos 4 100 omu varzos? ten kur atsisiunciau visa instrukcija tu varzu schemoje pavaizduotu nera ?
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
haris78
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: Sek Gru 14, 2008 7:52 pm
Susisiekti:

Re: Reikia programos automobilio diagnostikai

Standartinė haris78 » Tre Rgp 14, 2013 6:27 pm

rembox rašė:
O kam tos 4 100 omu varzos? ten kur atsisiunciau visa instrukcija tu varzu schemoje pavaizduotu nera ?
nezinau kam tos varzos. vienur be varzu rodo,kitur 100ohm, dar kitur 1 Kohm varzas rodo. dejau 100omu,ir persiuvau atmega. va cia atkasiau,kabelio remonta su RL cipu :


http://www.obd2repair.com/news/how-to-s ... a-341.html

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Reikia programos automobilio diagnostikai

Standartinė marko22 » Tre Rgp 14, 2013 6:45 pm

haris78 rašė:
rembox rašė:
O kam tos 4 100 omu varzos? ten kur atsisiunciau visa instrukcija tu varzu schemoje pavaizduotu nera ?
nezinau kam tos varzos. vienur be varzu rodo,kitur 100ohm, dar kitur 1 Kohm varzas rodo. dejau 100omu,ir persiuvau atmega. va cia atkasiau,kabelio remonta su RL cipu :


http://www.obd2repair.com/news/how-to-s ... a-341.html
Tai cia toks kaip mano.Tai visgi reikia islituoti pas mane norint persiuti.

rembox
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 491
Užsiregistravo: Tre Geg 13, 2009 11:48 am
Miestas: Kelme
Susisiekti:

Re: Reikia programos automobilio diagnostikai

Standartinė rembox » Ket Rgp 15, 2013 3:15 pm

Pas mane kabelis VAG-COM 12.10.3 ir nera pas ji tos mikruskes kur reikia pasalint ir trikojo tranzo, tai gal tu papildomu laiduku prilituot nereikia, gal reiketu bandyt perprogramuot..., tas programavimas is rusu torentu kur atsisiunciau kitoks, is kitaicu dar kitoks, kazin kuris geresnis budas persiut?
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių