• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Vis dar veikiantis Дождь kanalas

Palydovai. Operatorių naujienos. Nauji kanalai.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Vis dar veikiantis Дождь kanalas

Standartinė cvykas » Šeš Lap 22, 2014 2:44 pm

baltutis rašė: LT yra sh kruva ir Rusijai ne motais ka LT aiskina. ES yra gerokai svarbesniu saliu, .
Gerokai tamsta pats i tą krūvą dabar įkritote. Jeigu sugebi išsireikšti taip apie savo gimtą žemę tai padėk Dieve.
Lietuva ir joje tebegyvenantys žmonės visiškai nėra kalti kad pačiam kažkas labai jau nenusisekė nes tik tokie žmonės ir pila savo išmatas ant Lietuvos. Ot sugebėk Lietuvoje padaryti sėkmingą verslą tai tada ir būsi kietas. Na ir atvirksčiai, jeigu Lietuva pačiam jau sh kruva tai tikrai jau didele krūva :)
baltutis rašė: Apie LT isvis patyliu - per UK TV net kokie orai Vilniuje yra net nesiteikia pranesti...
Na ir teoriškai tau kolega neturėtų rūpėti orai Lietuvoje. Nekalbu jau net apie tuos "degradavusius", provincijas ir mažumas bei daugumas. Visiškai nesvarbu ką rašo ar šneka LT žiniasklaida. Svarbu kad absoliuti dauguma žmonių gyvenančių Lietuvoje nelabai rūpinasi kaip ten gyvena Vokietijoje, Britanijoje ar Kinijoje. Tik kažko dažnai purvas drimba iš kitos šalies ant Lietuvos. Ne pirmą kartą šiame forume ir visur kitur emigrantai pamazgas pila ant savo tautiečių. Taip lengviau nebus tikrai. Norint kad būtų ant dūšios lengviau reikia rūpintis tik ta šalimi kurioje gyveni. Ne pasirūpinti ta šalimi o rūpintis. Tada ir galva neskaudės kokie degradavę ir neišprusę liko Lietuvoje. Nieko asmeniško, tik biški suerzina kada emigrantai užvažiuoja ant likusių Lietuvoje. Imsiu ir ant uzbekų ar baltarusių užvažiuosiu. Juk juokinga.
Beje, vadinamu degradu tampama bele kokioje šalyje..
.
Paveikslėlis Paveikslėlis
Vu+, Android, Raspberry Pi

edvin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 678
Užsiregistravo: Tre Gru 30, 2009 3:49 pm
Susisiekti:

Re: Vis dar veikiantis Дождь kanalas

Standartinė edvin » Šeš Lap 22, 2014 7:28 pm

reziume: kai uodas ,ar muse(lietuva) ikyriai zvimbia ir kandziojasi ji tiesiog priplojame ..............

rimstiklas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1066
Užsiregistravo: Sek Geg 18, 2008 3:29 pm
Miestas: kaunas
Susisiekti:

Re: Vis dar veikiantis Дождь kanalas

Standartinė rimstiklas » Šeš Lap 22, 2014 8:37 pm

edvin rašė:reziume: kai uodas ,ar muse(lietuva) ikyriai zvimbia ir kandziojasi ji tiesiog priplojame ..............
kam priklausai? uodam ar musem :D
IPTV

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Vis dar veikiantis Дождь kanalas

Standartinė islauzas » Sek Lap 23, 2014 7:52 am

o kolega cvykas paskutiniame savo poste visiškai teisus-pamazgos ant Lietuvos dažniausia pilamos iš emigrantų pozicijų. tenesupyksta emigrantai, bet daugelis jų ir yra tie baltučio vadinami nepritapėliai. nesugebėjo pritapt Tėvynėje, mano pritaps kitur. bet ten dirbant už tos šalies minimumą esi visiškas NIEKAS, tad nera kuo girtis būnant niekalu.... neseniai kolega darbe uždavė klausimą-kur, į kokią šalį, bėgčiau prasidėjus karui. atsakiau-niekur, nes EIČIAU GINTI SAVO TĖVYNĖS, kažkiek nustebęs buvo jis tokiu atsakymu, bet dabar jau ir pats sako jog nebėgtų niekur, o gintų Lietuvą.
kažkodėl manau kad tokie emigrantai kaip baltutis tūnotų UK kaip pelė po šluota.....

rimstiklas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1066
Užsiregistravo: Sek Geg 18, 2008 3:29 pm
Miestas: kaunas
Susisiekti:

Re: Vis dar veikiantis Дождь kanalas

Standartinė rimstiklas » Sek Lap 23, 2014 5:54 pm

kanalas dingo ir iš palydovo 5E ir teo IPTV
IPTV

Vartotojo avataras
Bambino
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1139
Užsiregistravo: Sek Rgp 29, 2010 3:05 am
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Re: Vis dar veikiantis Дождь kanalas

Standartinė Bambino » Sek Lap 23, 2014 6:13 pm

aite galvoja, kad "rukytas" uzstos, jei ka. :)
Paveikslėlis

rimstiklas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1066
Užsiregistravo: Sek Geg 18, 2008 3:29 pm
Miestas: kaunas
Susisiekti:

Re: Vis dar veikiantis Дождь kanalas

Standartinė rimstiklas » Sek Lap 23, 2014 6:34 pm

atsirado
IPTV

baltutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Pen Bal 01, 2011 11:51 pm
Miestas: Enniskillen, UK
Susisiekti:

Re: Vis dar veikiantis Дождь kanalas

Standartinė baltutis » Šeš Gru 06, 2014 12:06 am

islauzas rašė:o kolega cvykas paskutiniame savo poste visiškai teisus-pamazgos ant Lietuvos dažniausia pilamos iš emigrantų pozicijų. tenesupyksta emigrantai, bet daugelis jų ir yra tie baltučio vadinami nepritapėliai. nesugebėjo pritapt Tėvynėje, mano pritaps kitur. bet ten dirbant už tos šalies minimumą esi visiškas NIEKAS, tad nera kuo girtis būnant niekalu.... neseniai kolega darbe uždavė klausimą-kur, į kokią šalį, bėgčiau prasidėjus karui. atsakiau-niekur, nes EIČIAU GINTI SAVO TĖVYNĖS, kažkiek nustebęs buvo jis tokiu atsakymu, bet dabar jau ir pats sako jog nebėgtų niekur, o gintų Lietuvą.
kažkodėl manau kad tokie emigrantai kaip baltutis tūnotų UK kaip pelė po šluota.....
Kodėl nepritapau Lietuvoje? Dirbau valdišką darbą. Užkniso reformos, kai kažkas griaunama ir atitinkami asmenys pildydami savo asmenines kišenes tipo kuria kažką naujo. Tarkime savo įmonėje buvau žemiausioje grandyje, bet alga buvo daug didesnė už tų, kurie sėdėjo aukštesnėse pareigose. Tiesiog buvo geri santykiai su vadovu. O jis ten karaliauja iki šiol. Snukis patinka, gausi 3000, snukis nepatinka, gausi 2000. O jei dar pakalbėsi apie premijas gali pamiršti...
UK turiu savo verslą ir esu tuo patenkintas.
Kas link pamazgų ant LT. Tiesiog man nepatinka LT politikų nuolatinis vertimas "rusai puola". Niekas nepuola ir niekada nepuls.
Taip, aš ne LT patriotas - nežadu ginti visokių apsivogusių ponų turtus nuo rusų.
Mane juokinga ukrainiečių patriotai UK. Vaikšto kaip ubagai su savo vėliavoms ant kūrinių. Tos vėliavos juodos kaip iš š... Ištrauktos. Dažnai Prieinu prie tokių " patriotų " ir paklausiu kokio bb jie po Londoną valkiojasi su savo vėliavomis. Ko nevalina *cenzūra* kariauti su koloradais.
Va toks gyvenimėlis. Ponai beveik 25 metus sėdintys valdžioje deja neįkvepia būti patriotu. O rusai man dzin. Neįdomu man jų problemos.
Mano aa senelis pergyvenęs lenkų, vokiečių, rusų okupacijas seniai sakė lietuviai deja parsidavėlių tauta. Prie ruso buvo komunistai, o dabar didžiausi antikomunistai. Jau nekalbant apie tai, kad dabar partijas keičia dažniau nei kojines. Tfu.
Grįžtant prie Dožd kanalo - nieko blatno jame nematau. Ir kiti kanalai rodo tai ką rodo jie.
Sky UK IPTV

Vartotojo avataras
Bambino
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1139
Užsiregistravo: Sek Rgp 29, 2010 3:05 am
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Re: Vis dar veikiantis Дождь kanalas

Standartinė Bambino » Šeš Gru 06, 2014 12:49 am

As irgi turkijoje maciau sokinejanti xoxola, su uzkabinta per visa balkona veliava. na ir turku maciau, su kolorado juostelemis. gal del turistu jie taip daro, gal dar del ko nors.
apie dozhd kanala- kai dar jis atsirado tai pozicionavo save visai kitu formatu, taip ir buvo registrotas. Paskui jau pradejo vejus rodyti.
Paveikslėlis

lionis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 552
Užsiregistravo: Tre Kov 21, 2007 5:31 pm
Susisiekti:

Re: Vis dar veikiantis Дождь kanalas

Standartinė lionis » Šeš Gru 06, 2014 10:16 am

baltutis rašė:
islauzas rašė:o kolega cvykas paskutiniame savo poste visiškai teisus-pamazgos ant Lietuvos dažniausia pilamos iš emigrantų pozicijų. tenesupyksta emigrantai, bet daugelis jų ir yra tie baltučio vadinami nepritapėliai. nesugebėjo pritapt Tėvynėje, mano pritaps kitur. bet ten dirbant už tos šalies minimumą esi visiškas NIEKAS, tad nera kuo girtis būnant niekalu.... neseniai kolega darbe uždavė klausimą-kur, į kokią šalį, bėgčiau prasidėjus karui. atsakiau-niekur, nes EIČIAU GINTI SAVO TĖVYNĖS, kažkiek nustebęs buvo jis tokiu atsakymu, bet dabar jau ir pats sako jog nebėgtų niekur, o gintų Lietuvą.
kažkodėl manau kad tokie emigrantai kaip baltutis tūnotų UK kaip pelė po šluota.....
Kodėl nepritapau Lietuvoje? Dirbau valdišką darbą. Užkniso reformos, kai kažkas griaunama ir atitinkami asmenys pildydami savo asmenines kišenes tipo kuria kažką naujo. Tarkime savo įmonėje buvau žemiausioje grandyje, bet alga buvo daug didesnė už tų, kurie sėdėjo aukštesnėse pareigose. Tiesiog buvo geri santykiai su vadovu. O jis ten karaliauja iki šiol. Snukis patinka, gausi 3000, snukis nepatinka, gausi 2000. O jei dar pakalbėsi apie premijas gali pamiršti...
UK turiu savo verslą ir esu tuo patenkintas.
Kas link pamazgų ant LT. Tiesiog man nepatinka LT politikų nuolatinis vertimas "rusai puola". Niekas nepuola ir niekada nepuls.
Taip, aš ne LT patriotas - nežadu ginti visokių apsivogusių ponų turtus nuo rusų.
Mane juokinga ukrainiečių patriotai UK. Vaikšto kaip ubagai su savo vėliavoms ant kūrinių. Tos vėliavos juodos kaip iš š... Ištrauktos. Dažnai Prieinu prie tokių " patriotų " ir paklausiu kokio bb jie po Londoną valkiojasi su savo vėliavomis. Ko nevalina *cenzūra* kariauti su koloradais.
Va toks gyvenimėlis. Ponai beveik 25 metus sėdintys valdžioje deja neįkvepia būti patriotu. O rusai man dzin. Neįdomu man jų problemos.
Mano aa senelis pergyvenęs lenkų, vokiečių, rusų okupacijas seniai sakė lietuviai deja parsidavėlių tauta. Prie ruso buvo komunistai, o dabar didžiausi antikomunistai. Jau nekalbant apie tai, kad dabar partijas keičia dažniau nei kojines. Tfu.
Grįžtant prie Dožd kanalo - nieko blatno jame nematau. Ir kiti kanalai rodo tai ką rodo jie.
Parsidaveliu tauta?Pasilaikyk tokius epitetus sau,savo seneliui na gal dar bambino .....Ir ne ukrainiečių vėliavos juodos ,o tavo akys nuo neapykantos ir pavydo,kad jie turi tai ko tu neturi( nesupranti),nepradek skaičiuoti savo svarų...čia aš ne apie tai
Tu neisi ginti Lietuvos?Niekas tuo neabejoja,tu nieko neisi gint(koks senelis)....,Sėkmės ,šliaužiojant po pasaulį.....
P.s Rasai,kad PAKLAUSI ko jie nekariauja su koloradais?Nejuokink,klaviatūra, tylus šudo pilimas......na dar rasija24,ntv žiūrėjimas ,tai visa tavo pilietine pozicija :)

AnonymousLT
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: Pir Kov 24, 2014 9:13 pm
Susisiekti:

Re: Vis dar veikiantis Дождь kanalas

Standartinė AnonymousLT » Šeš Gru 06, 2014 5:27 pm

lionia, gal daltonikas esi? Juodos vėliavos.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

lionis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 552
Užsiregistravo: Tre Kov 21, 2007 5:31 pm
Susisiekti:

Re: Vis dar veikiantis Дождь kanalas

Standartinė lionis » Šeš Gru 06, 2014 5:39 pm

Alergiškas juodai spalvai? :) ,Pažiūrėk kokios partijos Europoje remia putleriuka ir viskas aišku......Čia ne tau ,tau tai darbas... :)
P.sDaugiau nicku tenka prisikurti?Matosi, normaliu valstybių sankcijos veikia,rubliukas krenta......nicku daugiau reikia :)
Paskutinį kartą redagavo lionis Šeš Gru 06, 2014 5:47 pm, redaguota 1 kartą(us).

lionis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 552
Užsiregistravo: Tre Kov 21, 2007 5:31 pm
Susisiekti:

Re: Vis dar veikiantis Дождь kanalas

Standartinė lionis » Šeš Gru 06, 2014 5:46 pm

Ir visur juoda spalva.....:)
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

AnonymousLT
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: Pir Kov 24, 2014 9:13 pm
Susisiekti:

Re: Vis dar veikiantis Дождь kanalas

Standartinė AnonymousLT » Šeš Gru 06, 2014 5:51 pm

Žodžių sakyk narkotikams 'ne', kol dar ne velu. O tai 'rusaipuola' ateis o pampersu tai ir nespėsi pakeisti :grin:
p.s.BU!

lionis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 552
Užsiregistravo: Tre Kov 21, 2007 5:31 pm
Susisiekti:

Re: Vis dar veikiantis Дождь kanalas

Standartinė lionis » Šeš Gru 06, 2014 5:59 pm

Reikia juodu vėliavų prasau ir ne tik vėliavos.......
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

lionis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 552
Užsiregistravo: Tre Kov 21, 2007 5:31 pm
Susisiekti:

Re: Vis dar veikiantis Дождь kanalas

Standartinė lionis » Šeš Gru 06, 2014 6:03 pm

AnonymousLT rašė:Žodžių sakyk narkotikams 'ne', kol dar ne velu. O tai 'rusaipuola' ateis o pampersu tai ir nespėsi pakeisti :grin:
p.s.BU!
Oi,oi jau prasidėjo gasdinimai rusofašistėliais,.....Tam ir ruošiamės, kad ne būtų taip baisu. :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių