• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Avermedia Hybrid rodo lietuvišką DVB-T

Skaitmeninė antžeminė ir kabelinė televizija. Su kuo? Kaip? Už kiek?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
pvm123
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 651
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:09 pm
Susisiekti:

Standartinė pvm123 » Pir Vas 04, 2008 7:40 pm

jau rodo skaitmenine TV, valioo.... Avermedia Hybrid tiunerio softas susidoroja puikiai. Ir apkrova AMD 3500+ procui nera didele, irasant ir ziurint ji laikosi apie 30 proc.

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Pir Vas 04, 2008 8:01 pm

pvm123 rašė:jau rodo skaitmenine TV, valioo.... Avermedia Hybrid tiunerio softas susidoroja puikiai. Ir apkrova AMD 3500+ procui nera didele, irasant ir ziurint ji laikosi apie 30 proc.
Kokia plokste naudoji?

Vartotojo avataras
XpycT
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 314
Užsiregistravo: Šeš Lap 11, 2006 12:44 pm
Susisiekti:

Standartinė XpycT » Ant Vas 05, 2008 9:29 am

turiu
Aver TV imtuvas Hybrid Slim Express Card
ir mano notebook'as veikia su juo puikiai. ziurau skaitmenine tv ir dziaugiuosi.
Neotion DVB-T, DVB-C MPEG4 Iškodavimo įrenginys, CI modulis
Arion AF-2000E, Openbox F-300 FTA
4,8°E-13°E-19°E

pvm123
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 651
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:09 pm
Susisiekti:

Standartinė pvm123 » Ant Vas 05, 2008 8:12 pm

del ziurejimo man problemu nekyla taip pat, gal tik ziurint su Avermedios softu, TV3 ima strigti kartais, irasus taip pat sis softas neblogai irasineja i mp4. Siandien susikonfiguravau ALTDVB, kuriai beje tinka tie patys Avermedia dekoderiai. Viska rodo puikiai, iskylo problema darant irasus (stream'us), juos atvertus su VLC programa, vaizdas vietomis subyra, arba netiketai uzstringa VLC programa.

Gal kas patars kaip suderinti ALTDVB programa, ar kita programa kad butu imanoma daryti TV ripus?

chiapa
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: Tre Sau 31, 2007 3:16 pm
Susisiekti:

Standartinė chiapa » Ant Vas 26, 2008 1:31 pm

Pas mane Aver TV imtuvas Hybrid Express Card. Su pridėtu softu lietuviškų kanalų nerodė. Parsisiunčiau iš gamintojo naują softą ir viskas užgrojo http://www.averm.co.uk/avermedia/aver/s ... wnload.asp
Visi vaizdo subyrėjimai tai jautrumo stoka. Reikalauja truputį stipresnio signalo negu stacionarus tiuneris. Ilgesni vaizdo prapuolimai juodame ekrane greičiausiai kompiuterio resursų trūkumas, kadangi mpeg4 dekompresavimas softvarinis (man pasireiškė su silpnesniu kompu).

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių