• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Vietoje aktuatoriaus H-H motoras

Motoriukai ir su jais susiję klausimai

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
b.wytautas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Ant Geg 27, 2008 9:07 pm
Susisiekti:

Vietoje aktuatoriaus H-H motoras

Standartinė b.wytautas » Ant Bir 25, 2013 9:53 pm

b.wytautas. Sveiki. Noriu paklausti ar H-H motoras veiks su paraboline lėkšte ar reikia statyti ofsetinę lėkštę. Naudoju parabolinės antenos sukiojimui aktuatorių, bet jo amžius jau baigiasi ir noriu antenos sukiojimui naudoti H-H motorą. Erksoje yra įvairių H-H motorų. Kokį būtų geriausiai pirkti?

arturas101
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2387
Užsiregistravo: Šeš Vas 09, 2008 3:50 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Vietoje aktuatoriaus H-H motoras

Standartinė arturas101 » Ant Bir 25, 2013 9:59 pm

b.wytautas rašė:b.wytautas. Sveiki. Noriu paklausti ar H-H motoras veiks su paraboline lėkšte ar reikia statyti ofsetinę lėkštę. Naudoju parabolinės antenos sukiojimui aktuatorių, bet jo amžius jau baigiasi ir noriu antenos sukiojimui naudoti H-H motorą. Erksoje yra įvairių H-H motorų. Kokį būtų geriausiai pirkti?
Is principo turetu veikti, taciau yra kita problema - tai paraboles dydis (apkrova vejui) bei svoris. Del siu parametru rezultate ko gero gausis snipstas. As asmeniskai arba keisciau antena i lengva ofseta+ HH, arba prie esamos deciau aktuatoriu.

Vartotojo avataras
Tautvydas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2085
Užsiregistravo: Pen Vas 02, 2007 5:14 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Vietoje aktuatoriaus H-H motoras

Standartinė Tautvydas » Tre Bir 26, 2013 9:58 am

b.wytautas rašė:b.wytautas. Sveiki. Noriu paklausti ar H-H motoras veiks su paraboline lėkšte ar reikia statyti ofsetinę lėkštę. Naudoju parabolinės antenos sukiojimui aktuatorių, bet jo amžius jau baigiasi ir noriu antenos sukiojimui naudoti H-H motorą. Erksoje yra įvairių H-H motorų. Kokį būtų geriausiai pirkti?
http://www.openbox.info/forum/viewtopic.php?f=29&t=2249
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

b.wytautas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Ant Geg 27, 2008 9:07 pm
Susisiekti:

Re: Vietoje aktuatoriaus H-H motoras

Standartinė b.wytautas » Tre Bir 26, 2013 12:08 pm

Iš paveiksliuko nesupratau kokia čia elektronika. Mane domina H-H motoras. Man atrodo, kad būtų teisingiau statyti naują ofsetinę anteną ir H-H motorą.

Vartotojo avataras
Tautvydas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2085
Užsiregistravo: Pen Vas 02, 2007 5:14 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Vietoje aktuatoriaus H-H motoras

Standartinė Tautvydas » Tre Bir 26, 2013 12:33 pm

b.wytautas rašė:Iš paveiksliuko nesupratau kokia čia elektronika. Mane domina H-H motoras. Man atrodo, kad būtų teisingiau statyti naują ofsetinę anteną ir H-H motorą.
Čia H-H motoro (SMR 1224) foto. Paskaitykite mano pranešimus duotoje nuorodoje ir taps viskas aiškiau. :grin: Pas mane šis motoras dirba nuo 2006 metų rudens. Gedimų nebuvo.
Yra galingas H-H motoras:
http://www.greenteleprom.com/index.php? ... &Itemid=36

b.wytautas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Ant Geg 27, 2008 9:07 pm
Susisiekti:

Re: Vietoje aktuatoriaus H-H motoras

Standartinė b.wytautas » Ket Bir 27, 2013 3:10 pm

Ačiu gerą nuorodą. Pas mane lygiai tokia pat antena. Kokiu būdu būtų galima Lietuvoje įsigyti tokį motorą ir kiek jis kainuoja?

Vartotojo avataras
Tautvydas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2085
Užsiregistravo: Pen Vas 02, 2007 5:14 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Vietoje aktuatoriaus H-H motoras

Standartinė Tautvydas » Ket Bir 27, 2013 5:12 pm

b.wytautas rašė:Ačiu gerą nuorodą. Pas mane lygiai tokia pat antena. Kokiu būdu būtų galima Lietuvoje įsigyti tokį motorą ir kiek jis kainuoja?
Patariu ieškoti Rusijoje ar Baltarusijoje. Lietuvoje nerasite. Bandykite kalbeti su "ERKSOS" vyrais. Gal jie parsisiųs is kur nors? Kainą rubliais (2431 р.) mačiau šioje nuorodoje: http://www.elkomp.ru/catalog/3747 Vokietijoje , kur aš parsisiunčiau SMR-1224 yra motoras , kuris sukineja max 1,2 metro anteną. Bandykite ieškoti čia ir gal jie atsiųstų: http://www.greenteleprom.com/index.php? ... t&Itemid=3
Paskutinį kartą redagavo Tautvydas Ket Bir 27, 2013 5:26 pm, redaguota 1 kartą(us).

Protas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: Ket Vas 21, 2008 10:06 am
Susisiekti:

Re: Vietoje aktuatoriaus H-H motoras

Standartinė Protas » Ket Bir 27, 2013 5:25 pm

Gal dar Tomas turi SMR-1224?

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)