• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Augintiniai, buitinė technika, remontas, šeima

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė islauzas » Tre Geg 01, 2013 5:36 am

cdarko rašė:Gal galite patarti kaip pigiai poilsiauti užsienyje?
imi bilietus pigiais skrydziais, o ten nuvykes viska pats organizuojes-apgyvendinima, maitinima. kai kam pavyksta. as taip nedrystu :) juolab kaip cia rase i toki tailanda niekad nedrysciau savo chodu....egzotine salis, velnias zino kas ten taves laukia...bet zmones vaziuoja taip ir i tailanga ir i vietnama ir netgi i peru

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė mazass » Tre Geg 01, 2013 10:55 pm

cdarko,tavo "parašas" viska kalba už tave :-( , jau geriau reikejo tiesiai šviesiai :)
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė mazass » Ant Geg 07, 2013 8:26 pm

Ka tik Kolega parase is Bankokas.Tailandas. 1val nakties dabar ten ir 33silmos, prekybos centras apie 14val.
http://uploads.ru/w4Jun.jpg
Na bilietai i abi puses kainavo 2070lt,sake bus apie 3savaites,pavydziu zmogui "baltai".
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

snorkute
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Pir Geg 13, 2013 1:28 pm
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė snorkute » Pir Geg 13, 2013 1:35 pm

Wow, geras pigios keliones pavyzdys. Mano bendradarbis praeitais metais buvo mėnesiui išvykęs į tailandą. Kelionė jam atsiėjo vos 8000 tūkstančius litų (bilietai, viešbutis, gidai, motorolerių nuoma ir vakarėliai) tikrai yra ko pavydėti :)

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė nerux » Pir Geg 13, 2013 9:05 pm

Tep, aš pavydžiu tų 8000 vienai kelionei, tris kart į egiptą suvažinėčiau pasitūsint :D
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė islauzas » Pir Geg 13, 2013 9:25 pm

nerux rašė:Tep, aš pavydžiu tų 8000 vienai kelionei, tris kart į egiptą suvažinėčiau pasitūsint :D
pritariu. 8000 tai jau daug. du metus su seima galeciau ilsetis prie adrijos juros.....

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė nerux » Pir Geg 13, 2013 10:27 pm

Nebent biudžetas mėnesinis 20 štukų tada tep, varyčiau ir australijon, pas kengūras
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Amber 674
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 488
Užsiregistravo: Ant Vas 03, 2009 6:06 pm
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė Amber 674 » Ket Geg 23, 2013 10:13 pm

O as buvau gruodzio menesi isvykes i dominyka punta cana NOW LARIMAR HOTEL kainavo is airijos i anglija ir is anglijos i punta cana su viesbuciu 14 paru 3200 euru kas idomiausiai siame viesbutyje net unlimited kas buna mini bare kambaryje,skridome 11 valandu leidomes antigua saloje ir i pavakare jau sedejau aukstu palmiu paunksmeje,kelione neapsakomai idomi ir islyko visam gyvenimui. As laikausi tokio principo jei atostogos tai atostogos is didziosios raides. Geru visiems atostogu. :-?

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė islauzas » Pen Geg 24, 2013 8:06 am

Amber 674 rašė:O as buvau gruodzio menesi isvykes i dominyka punta cana NOW LARIMAR HOTEL kainavo is airijos i anglija ir is anglijos i punta cana su viesbuciu 14 paru 3200 euru kas idomiausiai siame viesbutyje net unlimited kas buna mini bare kambaryje,skridome 11 valandu leidomes antigua saloje ir i pavakare jau sedejau aukstu palmiu paunksmeje,kelione neapsakomai idomi ir islyko visam gyvenimui. As laikausi tokio principo jei atostogos tai atostogos is didziosios raides. Geru visiems atostogu. :-?
cia 3200 euru 1 zmogui ? ziauru tuomet. ir ne tame esme kad neuzdirbciau. kolkas dar vaikai neisleisti gyveniman, pinigus turiu kur det....man pakanka ir 1100 lt zmogui su visais iskaiciavimais-siandien popiet kylu is vilniaus i antalija :D

Amber 674
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 488
Užsiregistravo: Ant Vas 03, 2009 6:06 pm
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė Amber 674 » Pen Geg 24, 2013 9:42 am

dviem zmonem,o ne vienam,o dominykos su antalija tai gal nera ko lyginti,cia taip pat ,kaip butu as atostogausiu pas bobute kaime ir gersiu rugpieni ir neisleisiu nei lito,ot tai atostogos bus :D

arturas101
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2391
Užsiregistravo: Šeš Vas 09, 2008 3:50 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė arturas101 » Šeš Geg 25, 2013 10:02 am

Sveiki ,
gal kas turi kokiu atsiliepimu apie Portugalijos kurortus, kainas ir tt.ir tt. Geriau butu is praktinio patyrimo. Mano jaunimelis planuoja i ten atostogas apie rugsejo menesi.

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė islauzas » Ket Geg 30, 2013 7:34 pm

Amber 674 rašė:dviem zmonem,o ne vienam,o dominykos su antalija tai gal nera ko lyginti,cia taip pat ,kaip butu as atostogausiu pas bobute kaime ir gersiu rugpieni ir neisleisiu nei lito,ot tai atostogos bus :D
tiek to, neterskim eterio-tebunie pas bobute kaime..... 8)

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė mazass » Šeš Bir 01, 2013 7:42 pm

Kaip minejau, kolega buvo TAILANDE savo "xodu" 3sav. sake isejo 7 gabalai..........
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė islauzas » Šeš Bir 01, 2013 9:35 pm

na ka cia kalbet daug. keliones savarankiskas organizavimas yra individualus reikalas. kiekvienas zino ko nori, kaip nori ir uz kiek nori. ka cia galima patart net nezinau, nors patys 4 metus is eiles vaziavom su seima savo auto pasikinke. pasiziuri ka idomaus gali pamatyt, kad domina pacius ir vaziuoji. turi saibyciu kelionei i tailanda-kokios problemos. organizuojies bilietus, susipakuoji cemodana ir i kelione. pasiskaitineji rusu puslapiuose-pas juos, is uz uralo kalnu kylant kelione kainuoja bene 1000 doleriu su trupuciu-info gauta is ruselio 2010 kryme kai poilsiavom- tad info ju saituose rasi pakankamai....
BEEEETT....reikia zinoti ka ten veiksi. sakykim cia kolega amber pasigyre kad buvo dominikoj. jei su kelioniu agentura buvo, viskas aisku-gavo viska ant lekstutes. jei savarankiskai buvo-patirties klauskit jo. as gryzau pries pora dienu, kaip kolega isireiske-is bobutes kaime-turkijos. i ja nevaziuociau savarankiskai niekada, nes tai salis, kurioje man per brangu butu isgyvent. kai benzas ten kiek virs 2 euru, pavalgyt pietus kainuoja 15-20 euru, tai jau pinigai, uz kuriuos gali kitoj salyj maitintis visa diena. bet ir ten vokieciai, olandai, belgai atvaziuoja i viesbuti be maitinimo-pries mano langus tokiame maciau kaip gyveno-ir nieko, jiems gerai, jiems nebrangu...
bet zmones keliauja visur savarankiskai-savaitgalines keliones ima, ilguosius savaitgalius taip isnaudoja is anksto ieskodami pigiu skrydziu. ta pacia portugalija ismaise is manes tom toma pasiskoline-isgyveno. jei zinai gerai kalba, jei turi saibyciu-imi ir vaziuoji. tarkim man nesudarytu problemu, jei neabejociau savo anglu kalba-susikalbu kazkiek, bet nedrystu su tokiu mokejimu giliau i europa ar juolab transatlantiniais skrydziais....

Vartotojo avataras
Bambino
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1139
Užsiregistravo: Sek Rgp 29, 2010 3:05 am
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė Bambino » Sek Bir 02, 2013 7:07 am

As tai pats ieskojau, 6 dienos i maljorka, palmos miesto viezbuti "all inclusive" isejo apie 4000lt su lektuvu 2 asmenim. Ten is viezbucio net nemokamai veza i palma nova ir iki centro 800metru.
Paveikslėlis

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė islauzas » Sek Bir 02, 2013 8:07 am

cia kada taip buvo? i maljorka nuo 05.24 buvau surades su all inclusive uz 1500 zmogui. cia per novatura. per agenturas vaziuojant visuomet iskaiciuota buna kelione oro uostas-viesbutis-oro uostas. bet paziurejau kad vanduo ten 18, oras 21-24, teko staiga keist i turkija-ir gavosi dar pigiau.
o siaip, renkantis ekskursijas, neskubekit vaziuot per operatoriu, susizinokit ka siulo vietines agenturos. tarkim mes uzsinorejom prasiblaskyt, tai vaziavom jeep safari kelione i kalnus. novaturas norejo 38 euru asmeniui, per vietinius pirkom ta kelione, sumokejom 40 euru uz 2 asmenis.
dar tokia mintis norintiems sutaupyt. nebutina rinktis 5 zvaigzduciu viesbuti. aisku niuansu yra, kur kokia salis, nes tarkim egiptas su 3 zvaigzdutem gal ir nevaziuociau-rizikinga del maitinimo. bet tokia turkija, ispanija drasiai galima. jei noriu vaziuot pailset, man reikia kad butu stogas virs galvos, lova ir duotu pavalgyt. visa kita prabanga kuria gauni 5 zv viesbutyje man visai nerupi, nes as vaziuoju atostogaut, o ne ieskot prabangos ar kabliuku viesbucio personalo veiksmuose. as nevaziuoju sedet prie baro ir gert istisom dienom viskius, absoliutus ar brendzius. man nebutini viesbucio baseinai, nereikalingas tv su palydovine, nereikia ir wi-fi. norisi atitrukt nuo pasaulio ir megautis silta jura, saule, kalnais.....
viskas priklauso nuo paties porekiu. vykstant i egzotines salis paciam, reikia viska apgalvot paciam. per agenturas viskas uz tve apgalvota, todel moki brangiau. pernai, uzpernai populiaru buvo vaziuot per lenku agenturas is varsuvos. siemet, kiek ziurinejau, kainos supanaseje ir nesigaus pliuso, nes paciam dar reikes nuvaziuot iki varsuvos oro uosto....
Paskutinį kartą redagavo islauzas Sek Bir 02, 2013 8:14 am, redaguota 2 kartą(us).

Vartotojo avataras
Bambino
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1139
Užsiregistravo: Sek Rgp 29, 2010 3:05 am
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė Bambino » Sek Bir 02, 2013 8:29 am

Dabar taip buvo. O operatoriai siulo tokios vietos maljorkoje, kur ten niekas is normaliu zmoniu nevazioja. Viska pats radau be jokiu agenturu. Viesbutis dvivietis 6 naktys paciame mieste - 2200lt all inclusive+vaizdas i jura+hidromasazine vonia+nemokamas autobusas-shatlas iki pliazo palma nova. Na ir bilietai Vilnius-Liverpulis-Maljorka ir Maljorka-Oslo-Vilnius - 1300lt 2asm. Pervezimas oro uostas-viesbutis taxi 15euru, autobusu dar pigiau.
Paveikslėlis

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė islauzas » Sek Bir 02, 2013 9:30 am

Bambino rašė:Dabar taip buvo. O operatoriai siulo tokios vietos maljorkoje, kur ten niekas is normaliu zmoniu nevazioja. Viska pats radau be jokiu agenturu. Viesbutis dvivietis 6 naktys paciame mieste - 2200lt all inclusive+vaizdas i jura+hidromasazine vonia+nemokamas autobusas-shatlas iki pliazo palma nova. Na ir bilietai Vilnius-Liverpulis-Maljorka ir Maljorka-Oslo-Vilnius - 1300lt 2asm. Pervezimas oro uostas-viesbutis taxi 15euru, autobusu dar pigiau.
prasom nesupykti 8) , bet as niekaip nesuprantu musu tautieciu isireiskimu "niekas is normaliu zmoniu nevaziuoja", turkija pries dominika prilyginama kaip atostogos pas bobute kaime. ar as cia taip kvailai atrodau, ar aplinkui tokie visi susireiksmine? praeitam laiske rasiau- man visiskai dzin prabanga. as vaziuoju atostogaut ir jei gaunu stoga, lova, pavalgyt, silta jura, saule-man nieko nereikia. as nesakau kad neturiu uz ka nusipirkt prabangesnes keliones-tiesiog as nematau reikalo moketi brangiau jei man svies ta pati saule kaip ir jums, maudysiuos toje pacioje juroje. kaip kazkada pasake vienas protingas zmogus-"visa jusu taip trokstama prabanga kyla is jusu ubagiskumo". argi jis neteisus? nu nafik ta hidromasazine vonia? juroj maudykis-daug sveikiau. nafik tas nemokamas autobusas, jei viesbuti pasirenku uz 100 m iki juros. visiskai nematau reikalo moketi uz tokias paslaugas. pradzioj, kai pradejom keliauti, mes irgi emem tokias keliones-nes tai buvo naujove, spindejo prabanga, pasikuikuot pries draugus galima buvo. bet kai pagalvoji-sumoki savais pinigais kazkam uz ta prabanga ir kas is to. po 7 nakvyniu skrendi ta pacia ekonomine klase su manim kartu namo-ir kur ta tavo prabanga pradingo? liko tau paciam fotike ar video kameroje.....
sorry, bet as drasiai galiu buti is tu, kur normalus zmones nevaziuoja ir del to nei kiek nesuku galvos-nes as jau isaugau is tviskasncio ubagiskumo. ypac tai pastebima musu emigrantu pasisakymuose(tenesupyksta jie), nes jei zmogus soka nuo 800 lt ant 1000 euru algos-jis toooks krutas, tiesiog pasaulio bamba, pasijaucia. o is ko visa tai?ogi is to pacio ubagiskumo...
nesupyk kolega bambino, neturiu nieko pries tave kaip zmogu, tiesiog uzkliuvo paties issakyti neapgalvoti zodziai.... 8)

Vartotojo avataras
Bambino
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1139
Užsiregistravo: Sek Rgp 29, 2010 3:05 am
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė Bambino » Sek Bir 02, 2013 10:09 am

Dabar turkijoje revoliucijos pradzia, visiose miestuose neramumai.
o del "niekas is normaliu zmoniu nevazioja" - tai ten vienoje maljorkos puseje yra tokie kurortai, kurie labai nepopuliarus tarp turistu. Pvz ten laabai daug vokieciu turistu, kurie pastoviai girti saukia, rekia ir kabiniejosi prie poilsiautoju. Butent ten ir siulo operatoriai keliones.
Vonia(lauke) ir autobusas - nemokamas, ir cia ne prabanga, yra pliazas 850metru nuo vesbucio, bet ten daug zmoniu trinasi, todel ir veza i palma nova pliaza nemokamai.
Ir kodel as turiu pykti ant taves? Gal, jei buciau 100% lietuvis, tada gal :) Bet deje
Paskutinį kartą redagavo Bambino Sek Bir 02, 2013 10:27 am, redaguota 1 kartą(us).
Paveikslėlis

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė islauzas » Sek Bir 02, 2013 10:24 am

Bambino rašė:Dabar turkijoje revoliucijos pradzia, visiose miestuose neramumai.
o del "niekas is normaliu zmoniu nevazioja" - tai ten vienoje maljorkos puseje yra tokie kurortai, kurie labai nepopuliarus tarp turistu. Butent ten ir siulo operatoriai keliones.
Vonia ir autobusas - nemokamas, ir cia ne prabanga, yra pliazas 850metru nuo vesbucio, bet ten daug zmoniu trinasi, todel ir veza i palma nova pliaza nemokamai.
tai as viska suprantu, ne pirmi metai keliaujam. bet is mano puses ziurint, viesbucio tokiu atstumu iki juros niekad nesirinkciau-jura turetu but vietoje, max 150-200 metru, kitaip tik prie baseino gulinet belieka...beeet, kaip sakoma, kiekvienas renkasi kaip jam geriau....kada isvykstat?
P.S. beje, turkijoj neramumu kurortuose nesijaute, tik stambule kariaujama :)

Vartotojo avataras
Bambino
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1139
Užsiregistravo: Sek Rgp 29, 2010 3:05 am
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė Bambino » Sek Bir 02, 2013 10:35 am

Jau ne tik Stambule, turkai feisbuke daug raso, kaip ten ir kas. As pats keliauju 2 kartus per metus, ir ne tik su agentura, buna ir pats su masina kur nuvarau uz 1500km. Kas del tos maljorkos, tai cia antros puses noras, man tai ispanija, turkija isvis netraukia. Viesbuti Palmoj paprasta issirinkau, bet pries tai kokius keturis kartus keiciau registracijas. Pradejau aisku nuo prabangesniu, bet be maitinimo, o isrinkau paprasta, bet kur maitina ir gerti duoda naxaliavu. Buvau isrinkes, kur iki juros 100metru, bet ten salia randasi naktinis klubas ir visa nakti girti rekia ir garsiai muzika gruoja. Varom ten uz savaites.
Paveikslėlis

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė islauzas » Sek Bir 02, 2013 10:48 am

Bambino rašė:Jau ne tik Stambule, turkai feisbuke daug raso, kaip ten ir kas. As pats keliauju 2 kartus per metus, ir ne tik su agentura, buna ir pats su masina kur nuvarau uz 1500km. Kas del tos maljorkos, tai cia antros puses noras, man tai ispanija, turkija isvis netraukia. Viesbuti Palmoj paprasta issirinkau, bet pries tai kokius keturis kartus keiciau registracijas. Pradejau aisku nuo prabangesniu, bet be maitinimo, o isrinkau paprasta, bet kur maitina ir gerti duoda naxaliavu. Buvau isrinkes, kur iki juros 100metru, bet ten salia randasi naktinis klubas ir visa nakti girti rekia ir garsiai muzika gruoja. Varom ten uz savaites.
su masina vaziuot europj dar salta. gal uz poros savaiciu pasikeis orai. o maitinimas viesbutyje man privalumas, o ypac mano brangiajai -atitrukimas nuo namu puodu :D

Amber 674
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 488
Užsiregistravo: Ant Vas 03, 2009 6:06 pm
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė Amber 674 » Sek Bir 02, 2013 12:58 pm

Na paskaicius atsiliepimus,o ypac islauzo parasyma,cituoju jo zodzius -po 7 nakvyniu skrendi ta pacia ekonomine klase su manim kartu namo-ir kur ta tavo prabanga pradingo.Deja is dominykos skrenda lektuvas ne ekonomines klases,2 prejimai o eileje sedi taip 4 praejimas,3 prejimas vel 4 zmones viso 11 zmoniu,maitinimas 3 kartus skridyje 11 valandu.sedinese monitoriai,ausines,duodami dekiai,pagalves.Na apie pati poilsi- as renkuosi poilsi ne del to kad jis ar prangus ar istaigus,pries nieka man puikuotis neidomu,paprasciausiai domina egzotiniai krastai,grazus isimintini vaizdai,na aisku atkreipiu demesi ir i viesbuti,kad butu daug zalumos.O ar as uzdirbu 1000 euru ar 1 eura tai jau ka uzdirbu ta uzdirbu ir nesijauciu joks krutas kaip issireiske islauzas.N a ir as nepykstu ant islauzo nes taip pat nesu 100 PROCENTU lietuvis,kaip ir rases Bambino.Paprasciausiai linkiu visiems geru,isimintinu atostogu ar tai jos butu prabangios ar kitokios juk vis tiek tai jusu atostogos kurios laukiamos istisus metus.

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė islauzas » Sek Bir 02, 2013 5:44 pm

Amber 674 rašė:Na paskaicius atsiliepimus,o ypac islauzo parasyma,cituoju jo zodzius -po 7 nakvyniu skrendi ta pacia ekonomine klase su manim kartu namo-ir kur ta tavo prabanga pradingo.Deja is dominykos skrenda lektuvas ne ekonomines klases,2 prejimai o eileje sedi taip 4 praejimas,3 prejimas vel 4 zmones viso 11 zmoniu,maitinimas 3 kartus skridyje 11 valandu.sedinese monitoriai,ausines,duodami dekiai,pagalves.Na apie pati poilsi- as renkuosi poilsi ne del to kad jis ar prangus ar istaigus,pries nieka man puikuotis neidomu,paprasciausiai domina egzotiniai krastai,grazus isimintini vaizdai,na aisku atkreipiu demesi ir i viesbuti,kad butu daug zalumos.O ar as uzdirbu 1000 euru ar 1 eura tai jau ka uzdirbu ta uzdirbu ir nesijauciu joks krutas kaip issireiske islauzas.N a ir as nepykstu ant islauzo nes taip pat nesu 100 PROCENTU lietuvis,kaip ir rases Bambino.Paprasciausiai linkiu visiems geru,isimintinu atostogu ar tai jos butu prabangios ar kitokios juk vis tiek tai jusu atostogos kurios laukiamos istisus metus.
nemaisykim kolega transatlantiniu skrydziu su europos ekonominiais...as puikiai viska zinau kas ir kaip. apie tai as net nekalbejau :-)

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė mazass » Sek Bir 02, 2013 8:51 pm

Amber 674 rašė:.Paprasciausiai linkiu visiems geru,isimintinu atostogu ar tai jos butu prabangios ar kitokios juk vis tiek tai jusu atostogos kurios laukiamos istisus metus.
Va butent, laukiu istisus metus ir pvz kad butu Maitinimas,jura salia,na ir zinoma kad GERAS oras,ko ir šymet( praeitas metais Turkijoje nuo 05_19/26 reikejo gaudyti saule per debesis) jau pradedu bijoti ( nes siuo metu bulgarijoje(varna) matau kad vient tik lija) bet gal nuo 06_11 bus geri :D
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių