• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Patarkite dėl naujo TV

Viskas apie televizorius ir jų galimybes.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, chiapa

bag
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 266
Užsiregistravo: Tre Rgs 04, 2013 12:30 pm
Susisiekti:

Re: Patarkite dėl naujo TV

Standartinė bag » Pen Spa 20, 2017 2:14 pm

Šiuo atveju tai neaktualu. Va jei reikėtų rinktis tarp skirtingų OLED-ų (modelių ar gamintojų), tada taip. Bet vis tiek ačiū už priminimą.

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Patarkite dėl naujo TV

Standartinė ernissss » Pen Spa 20, 2017 2:16 pm

Tai, daugiau ar mažiau, yra aktualu visais atvejais...

bag
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 266
Užsiregistravo: Tre Rgs 04, 2013 12:30 pm
Susisiekti:

Re: Patarkite dėl naujo TV

Standartinė bag » Pen Spa 20, 2017 2:31 pm

Juk savo atsinešto filmuko pastoviai nežiūrėsi, namie turinys kas kart bus skirtingas (ir geresnis ir prastesnis), kaip ir skirtingi šaltinai. Šiuo atveju gyli juoda, didelis kontrastas ir nepriekaištingi žiūrėjimo kampai nugalėjo iš karto , net be savo turinio (ačiū Topo centro darbuotojams, kurie sudėjo į vieną stendą visus televizorius, kuriuos kaip tik norėjau palyginti). Lyginau tik dvi technologijas LCD ir OLED ir lyginau tai, kas man asmeniškai aktualu. Apie tai rašiau, kad tai tik mano nuomonė ir mano sprendimas. Taip pat pasikartosiu, kad ačiū už priminimą, kuris galbūt bus aktualus kitiems, bet tik ne man šiuo atveju.

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Patarkite dėl naujo TV

Standartinė nerux » Pen Spa 20, 2017 3:04 pm

O tai QLED nelyginai su OLED ir LCD?
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

tomwrx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: Sek Spa 15, 2017 9:05 pm
Susisiekti:

Re: Patarkite dėl naujo TV

Standartinė tomwrx » Pen Spa 20, 2017 3:39 pm

na bet tuose jūsų youtube filmukuose labai jau giria XE9005 :) Man kampai kaip ir nera labai aktualus, tai VA matrica tinka. Įdomu ar kur Vilniuje yra kokiame salone toks sony ir LG oled, kad būtų galima palyginti...
bag rašė:Vakar kaip tik teko svečiuotis pas brolį. Jis 2013 metais "apstatė" savo butą ST60 plazmomis. Tai man buvo proga prisiminti ir įvertinti plazmos vaizdo kokybę. Na tikrai kontrastas geras. Kas liečia SD kanalus tai skonio reikalas. O pas mane iki šiol išlikęs tas dvejopas jausmas. Apie ką kalbu vizualiai įvertinti galima "TV Buying Guide | Consumer Reports" nuo 1 min. 25 s iki 1 min. 45 sekundės t.y palyginimas LCD ir plazmos šviesiame kambaryje ir tamsiame:
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... h0ZVEQz9xA
Nieko prieš plazmas neturiu, bet tuokart vien dėl vaizdo dieną šviesiame kambaryje likau ištikimas LCD gerbėjas.
Išbandžiau pas save Samsung tv su VA matrica. Netiko - nepatiko vien dėl žiūrėjimo kampų. Todėl 2015 m pasirinkau LG su IPS matrica, konkrečiai LF652 modelį tai Full HD televizorius (nes anuomet dar skeptiškai žiūrėjau į 4K). Kainos ir kokybės santykis puikus. Kas liečia vaizdą dieną, - puiku, žiūrėjimo kampai taip puikūs, tik štai minusas vakarinis žiūrėjimas tamsoje. Šeimynai nieko baisaus, bet va mane erzina. Pavasarį buvau atsitempęs Samsung 4K. Maniau, kad bus pokyčiai į gerą, bet nieko panašaus. Vaizdas dar prastesnis (mano akimis) nei ankstesnių Samsungo Full HD telikų. Tiesiog yra noras atsinaujinti, nes maniškis jau "nebemadingas" nei dydžiu nei raiška :), bet poreikius kol kas tenkina ir šeimynai dar tinka esamas.
O įdomiausia yra tai, kad vakar kaip tik teko pabuvoti Topo centre ir galutinai priėmiau sprendimą kokio TV noriu (reikia). Geras sutapimas, nes kaip tik stende stovėjo LG Oled C7, šalia LG su IPS matrica SJ810, o po jais Sony XE85 ir Samsung MU7000. Smarkiai neišsiplėsiu, galutinis mano sprendimas Oled ir tik Oled. Ir jokių patobulintų LCD su IPS ar VA matrica tik OLED. Tai tik mano sprendimas ir nuomonė. Visiems sėkmės renkantis savo svajonių TV.

bag
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 266
Užsiregistravo: Tre Rgs 04, 2013 12:30 pm
Susisiekti:

Re: Patarkite dėl naujo TV

Standartinė bag » Pen Spa 20, 2017 4:20 pm

tomwrx rašė:na bet tuose jūsų youtube filmukuose labai jau giria XE9005 :) Man kampai kaip ir nera labai aktualus, tai VA matrica tinka. Įdomu ar kur Vilniuje yra kokiame salone toks sony ir LG oled, kad būtų galima palyginti...
XE8505 yra ne daug prastesnis nei XE9005 skiriasi tik kontrastas ir pašvietimas. Topo centras prie Senukų Ukmergės gatvėje Vilniuje. Pakilus laiptais iš karto po dešine puse. Ten prie visų išvardintų televizorių dar porą Panasonicų buvo. Priešais ir Full HD OLEDas šiųmetinis yra. O Sony XE 9005 tolėliau prie visų Sony telikų. Viskas gyvai. Sėkmės.

bag
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 266
Užsiregistravo: Tre Rgs 04, 2013 12:30 pm
Susisiekti:

Re: Patarkite dėl naujo TV

Standartinė bag » Pen Spa 20, 2017 4:21 pm

nerux rašė:O tai QLED nelyginai su OLED ir LCD?
Tai QLED ir yra tas pats LCD. Jų lygis, kaip praeitų metų KS tik kaina žvėriškai užkelta. Ale padarė Premium lygį. Kaip vartotojas esu apgautas, bet žiūrint iš verslo pusės, šaunuoliai iš oro pinigus daro. Žiūrėjimo kampai prasti, nors Samsung gyrėsi, kad žiūrėjimo kampus pavyko pakelti į kitą lygį, bet tai tik žodžiai. Praktikoje viskas tas pats. Tiesa, kas liečia Q6 QLED. Su šituo modeliuku vėl pirkėjus bando išdurti. Vien tik pavadinimas. Šeštos klasės televizorių matrica su 60 hercų tik filtrą uždėjo. Arba kitaip sakant paėmė MU6___ televizorių pridėjo filtrą Quantum dot ir pakeitė pavadinimą į Q6. Na ir aišku kainą atitinkamai pakoregavo :)
Tiesa dar truputį ir apie MU8____, MU9____ bei MU7___ pas juos taip pat matricos šeštos klasės televizorių tik dizainas + išorinis One Connect + kai kuriuose 120 hercų

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Patarkite dėl naujo TV

Standartinė ernissss » Pen Spa 20, 2017 5:25 pm

Niekas nesako, kad OLED yra blogai, bet jeigu jau būti iki galo teisingam reikia žinoti, kad ir su Oledo gilia juoda nėra viskas tobula, bei jiems, panašiai kaip plazmoms, gresia šiokie tokie, gal tik laikini, bet išdegimai. Ir, kad palyginimas kokybės atžvilgiu būtų objektyvesnis, reikia įsivesti ir kainos dedamąją. Jeigu 55" C7 kainuoja apie 40% brangiau nei tarkim Sony 55XE9005, tai lyginant 65" modelius kaina skiriasi jau 55%. Čia tik šiaip pastebėjimai ir jeigu piniginė leidžia, aš, žinoma, už Oled :)

Vartotojo avataras
Bambino
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1139
Užsiregistravo: Sek Rgp 29, 2010 3:05 am
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Re: Patarkite dėl naujo TV

Standartinė Bambino » Pen Spa 20, 2017 6:37 pm

tomwrx rašė:Ką manot apie LG 55EG910V ? Ne UHD, bet 4K turinio vistiek nėra daug. Skaičiau, kad vaizdo kokybės prasme ne vienas LCD netempia iki jo, o ir kaina prieinama kaip oled'ui.
Kad ten tarpai juodi tarp pikseliu matosi. Imk tik 4k su HDR televizorui! Jis net HD rodo geriau, nei HD televizorius.
Paveikslėlis

bag
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 266
Užsiregistravo: Tre Rgs 04, 2013 12:30 pm
Susisiekti:

Re: Patarkite dėl naujo TV

Standartinė bag » Šeš Spa 21, 2017 9:09 am

Esminiai skirtumai tarp Sony modelių 55XE85__ ir 55XE9005:

Modelis--------Brightness--------Static contrast--------Backlight
55XE85__---------400-------------------4000--------------Edge LED
55XE9005---------900-------------------4700----------------FALD

sgintas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 991
Užsiregistravo: Ant Gru 05, 2006 4:14 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Patarkite dėl naujo TV

Standartinė sgintas » Šeš Spa 21, 2017 3:22 pm

ernissss rašė:Niekas nesako, kad OLED yra blogai, bet jeigu jau būti iki galo teisingam reikia žinoti, kad ir su Oledo gilia juoda nėra viskas tobula, bei jiems, panašiai kaip plazmoms, gresia šiokie tokie, gal tik laikini, bet išdegimai. Ir, kad palyginimas kokybės atžvilgiu būtų objektyvesnis, reikia įsivesti ir kainos dedamąją. Jeigu 55" C7 kainuoja apie 40% brangiau nei tarkim Sony 55XE9005, tai lyginant 65" modelius kaina skiriasi jau 55%. Čia tik šiaip pastebėjimai ir jeigu piniginė leidžia, aš, žinoma, už Oled :)
Nu jo nors karta,leptelejai teisybe :finga: nes jau maniau, kad kaip eilinis vis sneki kaip darbuotojas is topocentro :-)

tomwrx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: Sek Spa 15, 2017 9:05 pm
Susisiekti:

Re: Patarkite dėl naujo TV

Standartinė tomwrx » Šeš Spa 21, 2017 8:38 pm

Dėkui. Reikės nulėkti pasižiūrėti gyvai. Bet tikriausiai imsiu 9005, nes vistiek vėliau jis keliaus į miegamąjį, o į svetainę reikės dėti 65 oled'ą ką ir planavau daryti iki sugendant plazmai :)
bag rašė:
tomwrx rašė:na bet tuose jūsų youtube filmukuose labai jau giria XE9005 :) Man kampai kaip ir nera labai aktualus, tai VA matrica tinka. Įdomu ar kur Vilniuje yra kokiame salone toks sony ir LG oled, kad būtų galima palyginti...
XE8505 yra ne daug prastesnis nei XE9005 skiriasi tik kontrastas ir pašvietimas. Topo centras prie Senukų Ukmergės gatvėje Vilniuje. Pakilus laiptais iš karto po dešine puse. Ten prie visų išvardintų televizorių dar porą Panasonicų buvo. Priešais ir Full HD OLEDas šiųmetinis yra. O Sony XE 9005 tolėliau prie visų Sony telikų. Viskas gyvai. Sėkmės.

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Patarkite dėl naujo TV

Standartinė ernissss » Šeš Spa 21, 2017 9:10 pm

sgintas rašė: Nu jo nors karta,leptelejai teisybe :finga: nes jau maniau, kad kaip eilinis vis sneki kaip darbuotojas is topocentro :-)
Čia kuriais postais aš buvau panašus į Topocentro darbuotojus?

tomwrx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: Sek Spa 15, 2017 9:05 pm
Susisiekti:

Re: Patarkite dėl naujo TV

Standartinė tomwrx » Ket Spa 26, 2017 2:19 pm

Vakar pažiūrėjau gyvai sony xe9005, tai įspūdžio nepadarė. Reikės rinktis iš oled'ų kažką. Kadangi TV žiūrėsiu iš 3,5 - 4 metrų, tai, galvoju, gal visai tiks ir full hd, o ne 4k oled'as. Reikės dar nuvažiuoti palyginti LG OLED55EG9A7V ir OLED55B7V, bet kaip laikinam tv, tai nesinori daug eur sukišti.

simbav
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: Ant Vas 01, 2011 11:40 pm
Susisiekti:

Re: Patarkite dėl naujo TV

Standartinė simbav » Ket Spa 26, 2017 8:31 pm

jeigu jau 9 ziuri, reiktu rinktis XE94 XE93
Epson TW7300. EPS92inc/16:9 HD motor. Denono AVR-X4300H. Dolby Atmos 7.1.2 Monitor Audio bronze 2017. AUDIO TECHNICA LP60. Sony KD55X8509c. Mikrotik HaP AC, 260GS. Nvidia shield 16GB. PS4 Pro 1TB. Synology DS716+ 2X3TB. Sonos play1. Amazon echo dot. Siemens orkaite su wifi :D ir taip toliau... :D

tomwrx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: Sek Spa 15, 2017 9:05 pm
Susisiekti:

Re: Patarkite dėl naujo TV

Standartinė tomwrx » Ket Spa 26, 2017 8:51 pm

Tai, kad už XE94 XE93 kainą, jau LG OLED55B7V išeina.
simbav rašė:jeigu jau 9 ziuri, reiktu rinktis XE94 XE93

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Patarkite dėl naujo TV

Standartinė ernissss » Ket Spa 26, 2017 10:02 pm

tomwrx rašė:Tai, kad už XE94 XE93 kainą, jau LG OLED55B7V išeina.
Teisingai nes jie beveik niekuo nenusileidžia LG, o kažkuo gal net lenkia.

backoff
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: Sek Rgp 24, 2014 12:32 pm
Miestas: Ukmerge
Susisiekti:

Re: Patarkite dėl naujo TV

Standartinė backoff » Šeš Lap 04, 2017 3:47 pm

Kokia nuomone apie si tv: lg-55sj810v
https://www.topocentras.lt/televizoriai ... j810v.html

Gal yra kas geresnio uz panasia kaina? :)
LG 47LB679V

tomwrx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: Sek Spa 15, 2017 9:05 pm
Susisiekti:

Re: Patarkite dėl naujo TV

Standartinė tomwrx » Šeš Lap 04, 2017 4:00 pm

Nusipirkau LG OLED55EG9A7V. Pastaruoje metu gera kaina jo. Pirmi įspūdžiai neblogi, reikia tik susireguliuoti dienos apšvietimui ir vakariniam žiūrėjimui :)

thomux
Moderator
Moderator
Pranešimai: 552
Užsiregistravo: Šeš Bal 28, 2007 12:07 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Patarkite dėl naujo TV

Standartinė thomux » Šeš Lap 04, 2017 10:46 pm

yra jau ir SONY OLED.
Xiaomi 13, Xiaomi laser projector 4k 1s

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Patarkite dėl naujo TV

Standartinė ernissss » Sek Lap 05, 2017 8:45 am

thomux rašė:yra jau ir SONY OLED.
Oho kokia naujiena :)

adastra
Moderator
Moderator
Pranešimai: 930
Užsiregistravo: Ket Vas 02, 2012 10:49 am
Susisiekti:

Re: Patarkite dėl naujo TV

Standartinė adastra » Sek Lap 05, 2017 10:04 am

Man labiausiai patinka Sony, o jei dar būtų 40 ar 42 colių OLED, tai būtų pasaka. Bet tokios įstrižainės OLED net ir ne SONY, o kitų gamintojų dar neteko sutikti. O gal kas žino ar tokių yra?

valvai
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 187
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2014 5:18 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Patarkite dėl naujo TV

Standartinė valvai » Sek Lap 05, 2017 2:43 pm

adastra rašė:Man labiausiai patinka Sony, o jei dar būtų 40 ar 42 colių OLED, tai būtų pasaka. Bet tokios įstrižainės OLED net ir ne SONY, o kitų gamintojų dar neteko sutikti. O gal kas žino ar tokių yra?
Ko gero nėra,nes net ir 60" nerandu,o būtų optimalus variantas.Taip pat jau planuoju išleisti į pensiją savo plazmutę (Panasonic 50ST50) ir pakeisti ją į OLEDĄ. 65" neįpirksiu,teks imti 55".Kandidatai du LG :LG OLED55B6J ir LG OLED55B6V,nors nerandu tarp jų skirtumo ,tik kaina .Sony ir Panasonic eiliniam mirtingąjam dar neįkandami :(
Dune HD Solo Lite 4K,Dune HD Connect,NAS Qnap TS-251,LG OLED 65C1, Samsung UE48H6400,Sony KDL-22EX320,Denon AVR-x3400+Emotiva XPA-2 Gen3,Sonus Faber Chameleon T,Sonus Faber Chameleon C, SVS Prime Satellite, Sub SVS SB1000, Elac Debut A4 Dolby Atmos enabled,Raspberry Pi B3+, Pi2AES,DAC Mytek Digital Stereo 192 DSD DAC

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Patarkite dėl naujo TV

Standartinė ernissss » Sek Lap 05, 2017 4:47 pm

valvai rašė:Kandidatai du LG :LG OLED55B6J ir LG OLED55B6V,nors nerandu tarp jų skirtumo
Greičiausiai tai tas pats modelis... Mūsų rinkai turėtų būti B6J arba B6V, nes B6P - US rinkai, B6D Vokietijai.
Kitas dalykas ar verta keisti gerą plazmą 50" į pradinio lygio 55" oledą ir dar praeitų metų (nes jau tuoj 2018)? :) Man atrodo geriau pataupyt ir imt 65" :)

bag
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 266
Užsiregistravo: Tre Rgs 04, 2013 12:30 pm
Susisiekti:

Re: Patarkite dėl naujo TV

Standartinė bag » Ant Lap 07, 2017 8:05 pm

adastra rašė:Man labiausiai patinka Sony, o jei dar būtų 40 ar 42 colių OLED, tai būtų pasaka. Bet tokios įstrižainės OLED net ir ne SONY, o kitų gamintojų dar neteko sutikti. O gal kas žino ar tokių yra?
Kam reikia mažesnių Oled-ų teks porą metelių lukterti:

LG Display will in 2019 introduce an 80” 8K OLED TV panel and in 2020 introduce smaller OLED TV panels in the 40-49” segment

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių