• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

LG WebOS Smart

Viskas apie televizorius ir jų galimybes.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, chiapa

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: LG WebOS Smart

Standartinė aaaaaa » Sek Gru 17, 2017 7:20 pm

Aha rašė: O tai kam cia taip sudetingai? Nereikia jokiu programu, as ziuriu tinklu. PC pasarini HDD diska, pas mane diskas C , ir viskas. Ant TV spaudi Source ir matai savo kompo C diska su visais filmai, videoklipais, muzika, foto ir dar nezinau, kas ten pas jus yra. Pirma karta girdziu, kad kazka ziureti be laidu tinklu, reiktu kazkokiu programu, mistika
Gal jam kaip nors surusiuoja gerai failus pagal stiliu ar metus programa patogiau ieskoti todel ir naudoja ? 8)
Paveikslėlis

frencas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: Pir Vas 17, 2014 10:41 am
Susisiekti:

Re: LG WebOS Smart

Standartinė frencas » Pir Gru 18, 2017 12:40 pm

aaaaaa rašė:
Aha rašė: O tai kam cia taip sudetingai? Nereikia jokiu programu, as ziuriu tinklu. PC pasarini HDD diska, pas mane diskas C , ir viskas. Ant TV spaudi Source ir matai savo kompo C diska su visais filmai, videoklipais, muzika, foto ir dar nezinau, kas ten pas jus yra. Pirma karta girdziu, kad kazka ziureti be laidu tinklu, reiktu kazkokiu programu, mistika
Gal jam kaip nors surusiuoja gerai failus pagal stiliu ar metus programa patogiau ieskoti todel ir naudoja ? 8)
Aš rašiau kad su Noxbit galima matyti daug daugiau kanalų, nei su Ace stream. Matai tiek kaip VIP vartotojas.
Jei ką domina pridedu nuorodą
http://forkplayer.tv/forums/topic/%D0%B ... orkplayer/

samis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Sek Lap 19, 2006 10:46 pm
Susisiekti:

Re: LG WebOS Smart

Standartinė samis » Pir Gru 18, 2017 5:14 pm

frencas rašė:Aš rašiau kad su Noxbit galima matyti daug daugiau kanalų, nei su Ace stream. Matai tiek kaip VIP vartotojas.
Jei ką domina pridedu nuorodą
http://forkplayer.tv/forums/topic/%D0%B ... orkplayer/
Labai ačiū frencas už Noxbit nuorodą. Kaip suprantu, mokėti niekam nereikia, o rezultate turi stabiliai dirbančių IPTV kanalų gausą. Man tai patinka. :) Forkas vis dar stebina. :D
Koks video grotuvas reikalingas Torent TV darbui?

smilas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: Pen Spa 23, 2009 1:17 pm
Susisiekti:

Re: LG WebOS Smart

Standartinė smilas » Pir Gru 18, 2017 6:04 pm

samis rašė:
frencas rašė:Aš rašiau kad su Noxbit galima matyti daug daugiau kanalų, nei su Ace stream. Matai tiek kaip VIP vartotojas.
Jei ką domina pridedu nuorodą
http://forkplayer.tv/forums/topic/%D0%B ... orkplayer/
Labai ačiū frencas už Noxbit nuorodą. Kaip suprantu, mokėti niekam nereikia, o rezultate turi stabiliai dirbančių IPTV kanalų gausą. Man tai patinka. :) Forkas vis dar stebina. :D
Koks video grotuvas reikalingas Torent TV darbui?
siaip ne IPTV, o torrent-tv,

siaip tai fork player+remote fork, turi visus tuos kanalus su ACE stream pluginu(jis idetas i remote fork), nereikia jokiu registraciju, update listu ir t.t. nes tie patys kanalai visi sudeti, nezinau kam dar ju daugiau ten reikia, nes ir taip is 800 ziurime kokiu 10 geriausiu atveju

nebent per mobilka nori pasileisti ziureti, kai nera PC arba PC uzimtas, tada darai kaip virsuj aprasyta, tik mano klausimas kiek mobilkos batareika atlaiko.... 1-3 val uztenka?? Ar ant laido visa laika?

smilas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: Pen Spa 23, 2009 1:17 pm
Susisiekti:

Re: LG WebOS Smart

Standartinė smilas » Pir Gru 18, 2017 6:28 pm

smilas rašė:
="Aha"
O tai kam cia taip sudetingai? Nereikia jokiu programu, as ziuriu tinklu. PC pasarini HDD diska, pas mane diskas C , ir viskas. Ant TV spaudi Source ir matai savo kompo C diska su visais filmai, videoklipais, muzika, foto ir dar nezinau, kas ten pas jus yra. Pirma karta girdziu, kad kazka ziureti be laidu tinklu, reiktu kazkokiu programu, mistika
be "smart share" neveikia is PC, tai uzteks man ir su fork player viska pasidarau, ir gana patogiai

samis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Sek Lap 19, 2006 10:46 pm
Susisiekti:

Re: LG WebOS Smart

Standartinė samis » Tre Gru 20, 2017 9:27 am

smilas rašė:siaip tai fork player+remote fork, turi visus tuos kanalus su ACE stream pluginu(jis idetas i remote fork), nereikia jokiu registraciju, update listu ir t.t.
Va nuo čia truputį plačiau. Pas mane televizoriuje failus atkuria HTML5 plejeris ir paleidus Remote Fork, gaunu prieigą prie paprastai nepasiekiamo kontento. Dalis jo atkuriama normaliai, tačiau kita dalis neatsidaro. Būtent taip vyksta su Torent Tv. Programų sąrašą(tuos 800 kanalų) su EPG matau, tačiau nei su Ace, nei su Remote pagalba kanalų paleisti nepavyksta. Kompe aktyvuoju tik Remote Fork, nes, kaip suprantu, ForkPlayeryje Ace Stream jau instaliuotas. Ar kompe irgi reikia papildomai instaliuoti Ace Stream Engine?

smilas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: Pen Spa 23, 2009 1:17 pm
Susisiekti:

Re: LG WebOS Smart

Standartinė smilas » Tre Gru 20, 2017 9:47 am

samis rašė:
smilas rašė:siaip tai fork player+remote fork, turi visus tuos kanalus su ACE stream pluginu(jis idetas i remote fork), nereikia jokiu registraciju, update listu ir t.t.
Va nuo čia truputį plačiau. Pas mane televizoriuje failus atkuria HTML5 plejeris ir paleidus Remote Fork, gaunu prieigą prie paprastai nepasiekiamo kontento. Dalis jo atkuriama normaliai, tačiau kita dalis neatsidaro. Būtent taip vyksta su Torent Tv. Programų sąrašą(tuos 800 kanalų) su EPG matau, tačiau nei su Ace, nei su Remote pagalba kanalų paleisti nepavyksta. Kompe aktyvuoju tik Remote Fork, nes, kaip suprantu, ForkPlayeryje Ace Stream jau instaliuotas. Ar kompe irgi reikia papildomai instaliuoti Ace Stream Engine?
tai viska gerai darai, tik kompe irgi reikia ACE stream instaliuoti ir laikyti paleista kartu su Remote fork

tada Remote fork ima duomenis is kompo ACE stream ir siuncia i telika, tada Torrent TV prades veikti, gali ant kompo ACE stream ikonos kuri bus taskbar (salia laikrodzio) duomenis stebeti(matysi upload download, saltiniu kieki), nes pvz yra pora UHD kanalu ir jie kol uzsikrauna uztrunka laiko, bet paziuri kad duomenys sukasi ant ACE tai tik ilgiau palaukti reikia, bet man UHD retai kada per WIFI stabiliai veikia (reikia isbandyti per laidus), daugiau visi HD kanalai gerai eina, jei tik yra saltiniu...

Del garso takeliu/ video kalbos keitimo:
(kol suradau uzsiknisau) jeigu noresi pakeisti kalba (kas rusu kalba moka retai prireikia), tada ant Fork player reikia leisti per kita grotuva "Media player" galima pasikeisti uzejus ant norime ziureti video ar kanalo spaudi "raudona mygtuka" ant distancinio ir pamatysi kruva grotuvu, imi pirma MEDIA ir tada jau video eigoje eini ant ratuko "settings" ir renkiesi kalba.

pagal nutylejima pas mane irgi Iframe HTML5 player, man atrodo geriausiai jis rodo

samis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Sek Lap 19, 2006 10:46 pm
Susisiekti:

Re: LG WebOS Smart

Standartinė samis » Tre Gru 20, 2017 1:17 pm

Su smilas pagalba pagaliau pavyko! Ačiū labai. Pasidalinsiu padarytomis klaidomis, kad kitiems lengviau sektųsi atrasti Torent Tv. Taigi, dar vakar PC instaliavau Ace Stream programėlę ir kartu su Remote Fork ją paleidau, bet televizoriuje Torent Tv kanalai nuolat metė užrašą, kad ryšys nutrūksta ir taskbar matomoje Ace ikonoje jokių duomenų siuntimo nesimatė. Po šiandienos smilas patikslinimo, ForkPlayer nustatymuose vietoj mano naudoto HTML5 player, video grotuvą nustačiau ant Iframe HTML5 player. Ir tiek tereikėjo, viskas puikiausiai sukasi, duomenų judėjimo srautas matomas per kompą. :D Netgi 698 kanalas lietuviškai prakalbo. Tik vėl problema. Su Iframe HTML5 player grotuvu pas mane nebeveikia filmų atkūrimas per HD Rezka ar kitus ForkPlayeryje matomus kino portalus. Tenka sugrįžti prie senojo HTML5 grotuvo. Tada nebeveikia Torent Tv programos. Bet tai niekis, svarbu žinoti kas ir kaip. Gal čia mano teliko Sony KDL 47W805A bėda, kaip suprantu, smilas Torent Tv gali atkurti su visais grotuvais, netgi seniausiu Media player. Sėkmės visiems ieškantis tinkamo varianto su Torent Tv ir gero žiūrėjimo.

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: LG WebOS Smart

Standartinė cvykas » Tre Gru 20, 2017 1:52 pm

Netgi 698 kanalas lietuviškai prakalbo...

Kazkas nepatyres paskaitys ir kitiems papasakos o paskiau ji nusvilps :D
Vu+, Android, Raspberry Pi

samis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Sek Lap 19, 2006 10:46 pm
Susisiekti:

Re: LG WebOS Smart

Standartinė samis » Tre Gru 20, 2017 4:57 pm

cvykas rašė:Netgi 698 kanalas lietuviškai prakalbo...

Kazkas nepatyres paskaitys ir kitiems papasakos o paskiau ji nusvilps :D
Cvykas puikiai žinot apie ką eina kalba, o nepatyręs gali atsidaryti išplėstą Torent Tv programų sąrašą smalsumui patenkinti. :D Toliau jau nuo pačio priklausys ar sugeba nusiraškyti bananą. :grin:

virgis.bb
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1820
Užsiregistravo: Ket Lap 22, 2007 7:18 pm
Miestas: Šilutė
Susisiekti:

Re: LG WebOS Smart

Standartinė virgis.bb » Tre Sau 03, 2018 9:08 am

Paziurejau, kad pas mane LG Webos is 3.5 jau i 3.7 versija atsinaujino!
Paveikslėlis

Vu+Solo 4K-Black Hole image + 500 GB, Triax: 19.2e, 23.5e, 36.0e + 4.9e, 13.0e, LG OLED65B7V, Samsung UE55HU8500, Denon AVR-X2300W, Crystal Audio 7.1, iPhone 14, ASUS ROG GL753VE 17.3" Gaming Laptop.

Vytenis P.
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 580
Užsiregistravo: Sek Bir 15, 2014 8:07 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: LG WebOS Smart

Standartinė Vytenis P. » Tre Sau 03, 2018 11:24 am

Aha rašė:Pirma karta girdziu, kad kazka ziureti be laidu tinklu, reiktu kazkokiu programu, mistika
O jei dar kompas palaiko ne tik cifs (samba), bet ir nfs (šis protokolas žymiai greitesnis) šeringą, tai ir bet kokių strigimų išvengsi
36E, Vu+ Duo2, Ultimo 4K
Neklauskite pagalbos asmeninėse žinutėse, tam ir skirtas forumas

smilas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: Pen Spa 23, 2009 1:17 pm
Susisiekti:

Re: LG WebOS Smart

Standartinė smilas » Pen Sau 05, 2018 2:37 pm

Su kuo ziurite flash player ant LG? Kaip pvz per Delfi TV rodo LKL zymiai geresnes kokybes nei per telika BTV, bet ant LG per standartine narsykle uzkrovus rungtyniu transliacija, reklamas parodo, bet krepsinio niekaip, ar yra koks budas paziureti tiesiogiai ant LG Smart tv?
Aisku galima per HDMI arba Screen sharing'a bet pastebiu kad kokybe krenta vaizdo.

virgis.bb
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1820
Užsiregistravo: Ket Lap 22, 2007 7:18 pm
Miestas: Šilutė
Susisiekti:

Re: LG WebOS Smart

Standartinė virgis.bb » Šeš Sau 06, 2018 4:53 pm

Na as jokio vaizdo kokybes pablogejimo per HDMI nepastebiu.
Paveikslėlis

Vu+Solo 4K-Black Hole image + 500 GB, Triax: 19.2e, 23.5e, 36.0e + 4.9e, 13.0e, LG OLED65B7V, Samsung UE55HU8500, Denon AVR-X2300W, Crystal Audio 7.1, iPhone 14, ASUS ROG GL753VE 17.3" Gaming Laptop.

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: LG WebOS Smart

Standartinė aaaaaa » Šeš Sau 06, 2018 7:54 pm

Jei kompa prijunges prie TV tai gali buti kad blogiau nes kompas visa vaizda uzastrina taip vadinama uzdeda sharp filtra kad detales butu aiskesnes kad TV sureguliotas taip kad rodytu biski muilina vaizda kas ant kompo atitinka blur filtra tad vaizdas per TV ziurint atrodo geresnis nes nereikia rasyti jokio teskto kas prie blur filtro nelabai smagu , o filmams ar kitam video nemaiso net geresnis vaizdas yra . 8)
Paveikslėlis

smilas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: Pen Spa 23, 2009 1:17 pm
Susisiekti:

Re: LG WebOS Smart

Standartinė smilas » Ket Rgs 27, 2018 11:15 pm

klausimas kaimynas turi LG42LB570V, kiek googlinau LG Smart TV (NetCast™ v4.5) softas, noriu idiegti SS-IPTV arba OTTplayer

klausimas, kaip idiegti programeles? Praso registruotis LG Smart World, bet kokia sali pasirinkti registruojantis per narsykle ir koki regiona ant teliko nustatyti, nes pasidarius paskyra per telika neleidzia paskiros aktyvuoti(spaudi gauta emaila, sako emailas naktyvuotas ar kazka), uzsireginus per interneta, telikas sako neteisngas ID arba salis....

tai kaip geriau ten registruotis(koki regiona uzdeti ir kokia sali nurodyti reginantis), kazkaip nesigauna ir LT aprasymo neradau....

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 8 ir 0 svečių