• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

MTTC serviso ypatumai

Nuo telefono atrišimo iki sąskaitos mažinimo...

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
tankistas
Adminas
Adminas
Pranešimai: 3502
Užsiregistravo: Ket Gru 02, 2010 1:52 pm
Miestas: Virtualus Pasaulis
Susisiekti:

MTTC serviso ypatumai

Standartinė tankistas » Pen Bir 16, 2017 5:09 pm

Esu girdėjęs, kad keista kontora yra MTTC servisas, bet niekada neteko susidurti pačiam.
Pirmas blynas prisvilo.
Išsiunčiau varle.lt pirktą telefoną į nurodytą servisą MTTC 2017-06-07 dieną.
Gavau siuntą atgal šiandien. Tad 9 dienos. Gan greitai apsisuko siunta. Bet...
Atidarius siuntą prisėdau ant kėdės. Prie telefono dėžutės buvo prilipytas lipdukas:
Paveikslėlis

Lipduke rašoma:
Negalime prisiimti Jūsų įrenginio nei pagal imei, nei pagal kitus duomenis, todėl siunčiame įrenginį Jums atgal.

Tai negi ta kontora neturi jokių priėmimo formų? Sekretorė tiesiog užrašo su ranka išvadas ir viskas?
Buvo mano kontaktai. Kodėl su manimi nesusisiekė? Buvo pirkimo dokumentai iš varlės, kodėl su varle nesusisiekė?
O iš kur jie žino, kad aš nemokamai noriu taisyti. Gal aš būčiau sumokėjęs už remontą. Kodėl manęs nepaklausė taisyti ar netaisyti telefoną?

Jie savo puslapyje deklaruoja:
Kokybiškai taisome gamintojo "Huawei" mobiliuosius įrenginius (telefonus, modemus, maršrutizatorius, planšetinius kompiuterius). MTTC yra "Huawei" įgaliotas techninis atstovas Baltijos šalyse.

Tai jeigu jau esate oficialūs atstovai Huawei serviso, tai prašome mokamai ar nemokamai taisyti atsiųstą įrenginį...

GĖDA tokiam servisui!

Susisiekiau su vale.lt. Telefoną siųsiu jiems. Tad laukite tęsinio...
Admin. No comment!

Vartotojo avataras
Ramaas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 657
Užsiregistravo: Ket Kov 01, 2007 8:07 pm
Susisiekti:

Re: MTTC serviso ypatumai

Standartinė Ramaas » Pen Bir 16, 2017 6:34 pm

Buvau susidures su ju fokusais telefonas kaip garantinis buvo taisytas 4 kartus per pusantro menesio , paskambines paklausiau kas per nesamones jeigu negalit sutvarkyt rasykit defektacijos akta ir baigta . O jie atkirto kiek reikes kartu tiek ir taisysim. Problema isprendziau parases laiska y ne maisto pramones inspekcija, anksciau ji taip vadinosi , dabar vartotoju teises berods. :-D

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: MTTC serviso ypatumai

Standartinė aaaaaa » Pen Bir 16, 2017 9:24 pm

8) Tai nejau parasys kad nesugeba suremontuoti kokybiskai , tada visokius issukinejimus ir kuria rastelius prikabineja tipo ne ju cia beda pats kaltas ar dar kas nors kitas tik ne jie . :)
Paveikslėlis

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: MTTC serviso ypatumai

Standartinė ernissss » Šeš Bir 17, 2017 12:00 pm

Ramaas rašė:Buvau susidures su ju fokusais telefonas kaip garantinis buvo taisytas 4 kartus per pusantro menesio , paskambines paklausiau kas per nesamones jeigu negalit sutvarkyt rasykit defektacijos akta ir baigta . O jie atkirto kiek reikes kartu tiek ir taisysim. Problema isprendziau parases laiska y ne maisto pramones inspekcija, anksciau ji taip vadinosi , dabar vartotoju teises berods. :-D
Ar taisyti, ar keisti į naują, ar susigrąžinti pinigus sprendi tu, o ne kažkoks servisas ir į tokius pasakymus, kad taisysim tiek kiek norėsim gali drąsiai siųsti juos labai toli :) Jie naudojasi tuo, kad nežinai įstatymų ir jokių inspekcijų čia nereikia.

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: MTTC serviso ypatumai

Standartinė mazass » Šeš Bir 17, 2017 1:41 pm

Na kita ju standratine "fiške" buna, kad negaliotu garantinis ir reiketu apsimoketi uz taisyma tai " jusu irenginyje surasta "dregmes" požymiu" tokiu atveju garantinis negalioje bla bla bla....
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: MTTC serviso ypatumai

Standartinė cvykas » Šeš Bir 17, 2017 1:45 pm

Sunku suvokti kad ir siais laikais gyvuoja legalus aferiugos. Zmones eina perka o visad isgirde apie garantini ten ir ten jeigu kas nutiktu tai pro ausis praleidzia nes jau dziaugiasi isigyta preke.
Vu+, Android, Raspberry Pi

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: MTTC serviso ypatumai

Standartinė mazass » Šeš Bir 17, 2017 2:07 pm

Off topic,vaikas kaledom gavo apple 6s,nu ir po poros men.kažko garsas ant youtubes tai eina,tai neina,(tas pats su kazkokiu Snapchat (gyvenime nenaudojau)-tipo kazkas atsiuncia video,tai garso nera/yra),vaikas sako reikia nešti į garanti,eik sakau, kas tau ten demesi kreips i tokia problema.. Nunešam į artimiausia ideal salona,sako informuosime 1-3d. laikotarpi kaip kas,po dvieju dienu pareina emeil/sms kad priimtas sprendimas pakeisti į nauja -prašau atvykti pasiimti telefona :D .. Aš tiesiok nustebes buvau..va čia servisas.
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Ramaas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 657
Užsiregistravo: Ket Kov 01, 2007 8:07 pm
Susisiekti:

Re: MTTC serviso ypatumai

Standartinė Ramaas » Šeš Bir 17, 2017 3:27 pm

Reiskia tau pasiseke , tai gali ramiai :-?

Vartotojo avataras
tankistas
Adminas
Adminas
Pranešimai: 3502
Užsiregistravo: Ket Gru 02, 2010 1:52 pm
Miestas: Virtualus Pasaulis
Susisiekti:

Re: MTTC serviso ypatumai

Standartinė tankistas » Pen Bir 30, 2017 7:29 pm

Byla baigta.
Telefoną siunčiau tiesiai į varlės servisą. Jie savo ruožtu remontuoti telefoną atidavė į TSC servisą.
Pagal aktą - pakeista pagrindinė plokštė.
Ačiū už supratimą varle.lt serviso vadybininkei Rasai.
Admin. No comment!

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių