• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Mobilaus paraso alternatyva

Nuo telefono atrišimo iki sąskaitos mažinimo...

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Mobilaus paraso alternatyva

Standartinė Kiesa2 » Tre Kov 15, 2017 6:22 pm

Nu ka pagaliau swedbankas paleido nemokama m-paraso alternatyva.Tai vadinasi smart id prisijungimas.I android telefona isirasote is google play smart id programele.Ten susikuriate paskyra.Prisijungimas vyksta banko puslapyje suvedus savo id ir asmens koda.Tada automatiskai atsidaro programele ir reikia suvesti pin 1 koda.Pin2 kodas reikalingas patvirtint operacijas pavedimus ir pan.Taigi mastau m parasa atsisakyt tele2 abonente.Minusai nepasijungist be interneto.Jei telefone neveikia internetas.Taciau prisijungia greiciau nei su m parasu.M parasas kai kada puliuoja.Ilgai neateina i tel uzklausa suvesti spin koda.O smart id ateina viskas akimirksniu.Taigi jums progra rinktis.As galvoju pereit is n paraso.Kolkas tik swedbank siulo toki prisijungima.Taciau neuzilgo ir seb pasiulys.Daugiau kitu banku negirdejau kad toki prisijungima padarytu.
https://ziniuterasa.swedbank.lt/spaudos ... u-paslaugu

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Mobilaus paraso alternatyva

Standartinė ernissss » Tre Kov 15, 2017 8:10 pm

Neatrodo labai patogu. Reikia ID, asmens kodo ir dar dviejų PIN kodų, kai su m-parašu man reikia tik prisijungimo ID ir vieno PIN. Beje, su m-parašu prie e-banko prisijungiu per maždaug 12-14 sekundžių, skaičiuojant nuo ID įvedimo. Užklausa į telefoną ateina per kelias sekundes, dar nebuvo ilgai užtrukę. O tai, kad naujam metodui būtinai reikalingas internetas irgi blogai, ypač būnant užsienyje. Kol man m-parašas nieko nekainuoja, tikrai nesiruošiu ieškoti alternatyvų, nes m-parašas šiai dienai pats patogiausias būdas naudotis e paslaugomis. Nepamirškim ir to, kad su juo galima pasirašinėti dokumentus.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Mobilaus paraso alternatyva

Standartinė Kiesa2 » Tre Kov 15, 2017 9:22 pm

ernissss rašė:Neatrodo labai patogu. Reikia ID, asmens kodo ir dar dviejų PIN kodų, kai su m-parašu man reikia tik prisijungimo ID ir vieno PIN. Beje, su m-parašu prie e-banko prisijungiu per maždaug 12-14 sekundžių, skaičiuojant nuo ID įvedimo. Užklausa į telefoną ateina per kelias sekundes, dar nebuvo ilgai užtrukę. O tai, kad naujam metodui būtinai reikalingas internetas irgi blogai, ypač būnant užsienyje. Kol man m-parašas nieko nekainuoja, tikrai nesiruošiu ieškoti alternatyvų, nes m-parašas šiai dienai pats patogiausias būdas naudotis e paslaugomis. Nepamirškim ir to, kad su juo galima pasirašinėti dokumentus.
As asmens koda mintinai zinau kaip savo nr.Tai nera man skirtumo ar vest kur mobilus parasas prisjungimas id ir numeri telefono ar kur smart-id prisijungimas id banko ir asmens koda.O tu gal nuo senu laiku turi m parasa.Tai kokia akcija pritaikyta kad nieko nekainuoja.Siaip mazuma kam nekainuoja.Man jis 40 centu i menesi kainuoja.O smart id visiskai nemokamas.Sebo kiek zinau viena karta uztenka suvest nr kita karta tik id suvedi ir jungiasi m parasas.O swedbanko kaskart id ir numeri telefono vest.Beje m paraso sutarti salone sudarai gauni nauja sim korta o cia viskas vyksta tik atsisiuntus programeles pagalba.Delto pliusas ir niekur vykt nereikia.

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Mobilaus paraso alternatyva

Standartinė ernissss » Tre Kov 15, 2017 11:39 pm

Taip, aš jau seniai turiu, todėl ir nemokamai, bet jei kada apmokestins, 40 centų sumokėsiu. Kaip jau minėjau m-parašas pirmoje eilėje yra skaitmeninis parašas (ir tik po to galimybė prisijungti prie įvairių e-paslaugų) ir tai yra labai svarbu, o ta Swedo programėlė irgi turi tokią funkciją?
P.S. nauja sim kortelė tikrai nesudaro jokių problemų :)
P.P.S SEB dabar irgi turi naują appsą, kur prisijungimui reikia tik vieno PIN. Visai neseniai pristatė...

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Mobilaus paraso alternatyva

Standartinė olesub » Ket Kov 16, 2017 10:50 am

Turėjau m.parašą n metų nemokamai. Praeitų metų pabaigoje gavau SMS, kad jį reikia atnaujinti. Taigi nuvykus į T2 saloną sužinojau jog xaliava pasibaigė. Moku po 40 ct ir net nesiruošiu jo atsisakyti, kadangi nematau jam alternatyvos. Tiesa, Swedbanko programėlė kažkodėl ant šiųmečio Samsung A5 normaliai nebedirba - pasirašymas įvyksta, parašo jog tos ir toks prisijungėte ir toliau tyla. Be abejo tai problema pačio telefono, nes prieš tai turėti įvairiausi telefonai dirbdavo idealiai
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių