• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Telia ir TELE2 raumenys !

Nuo telefono atrišimo iki sąskaitos mažinimo...

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
25kTV
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 184
Užsiregistravo: Ket Rgs 26, 2013 9:09 pm
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė 25kTV » Pir Bir 19, 2017 9:13 pm

Kiesa2 rašė:
liustra rašė:Kažkur kažkas šitam forume minėjo, kad telia iš tikro tai neriša4g namų interneto abonento prie bokšto. Deja, netiesa. Nusivežiau į kaimelį paeksperimentuot ir po valandos- pusantros gavau sms, kad paslauga bus atjungta (išvykau iš paslaugos teikimo vietos) ir paslauga bus įjungta kai grįšiu. Tiesa, grįžus paslaugą įjungė po poros minučių (pagal jų sms-galėjo valandos bėgyje).
As minejau uz kiek km nuvaziavai?Nu blemba buvau i pati kauna visur vazinejau su kiseniniu routeriu taciau visur veike intikas.Telia korta ideta i e5186 routeri.Tai jis tik namie stovi.Gal jeigu ji nusivesciau i kita vieta tada ir man atjungtu paslauga.Bet as testavau su senuku huawei e5776 routeriu.as manyciau gal telia pariso irengini prie gyvenamos vietos bet ne pacia korta gal.
Kai imami routeriai iš tiekėjo, tuomet jie riša prie savo registruotų įrenginių pagal MAC. O kai ne jų registruotas įrenginys, jų siųstuvai nemato. :) Tas pats buvo su Tele2. :) Patikslinu, buvo kišeninis routeriukas Huawei iš Kinijos ir T2 kortelė.
Paskutinį kartą redagavo 25kTV Pir Bir 19, 2017 9:17 pm, redaguota 1 kartą(us).

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė Kiesa2 » Pir Bir 19, 2017 9:14 pm

Siulyciau telia korta isimest i telefa ar koki plansetini ir dar karta isvaryt i kaimeli ir testuoti.Ir manyciau turetai puikiai naudotis kaip namie.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė Kiesa2 » Pir Bir 19, 2017 9:17 pm

Kiesa2 rašė:
liustra rašė:Kažkur kažkas šitam forume minėjo, kad telia iš tikro tai neriša4g namų interneto abonento prie bokšto. Deja, netiesa. Nusivežiau į kaimelį paeksperimentuot ir po valandos- pusantros gavau sms, kad paslauga bus atjungta (išvykau iš paslaugos teikimo vietos) ir paslauga bus įjungta kai grįšiu. Tiesa, grįžus paslaugą įjungė po poros minučių (pagal jų sms-galėjo valandos bėgyje).
As minejau uz kiek km nuvaziavai?Nu blemba buvau i pati kauna visur vazinejau su kiseniniu routeriu taciau visur veike intikas.Telia korta ideta i e5186 routeri.Tai jis tik namie stovi.Gal jeigu ji nusivesciau i kita vieta tada ir man atjungtu paslauga.Bet as testavau su senuku huawei e5776 routeriu.as manyciau gal telia pariso irengini prie gyvenamos vietos bet ne pacia korta gal.
Nes gi ir man paslauga butu atjunge kaip tau.Nu reiks kada kai vel kur vaziuosiu toliau vel patestuot.Gal ir man jau atjungs.Arba ryt darbovietej nes ten pilna rysio rodo.tai jau pastiprino 4g.

sooner
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Pir Gru 06, 2010 8:48 pm
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė sooner » Ant Bir 20, 2017 4:15 pm

25kTV rašė:
Kiesa2 rašė:
liustra rašė:Kažkur kažkas šitam forume minėjo, kad telia iš tikro tai neriša4g namų interneto abonento prie bokšto. Deja, netiesa. Nusivežiau į kaimelį paeksperimentuot ir po valandos- pusantros gavau sms, kad paslauga bus atjungta (išvykau iš paslaugos teikimo vietos) ir paslauga bus įjungta kai grįšiu. Tiesa, grįžus paslaugą įjungė po poros minučių (pagal jų sms-galėjo valandos bėgyje).
As minejau uz kiek km nuvaziavai?Nu blemba buvau i pati kauna visur vazinejau su kiseniniu routeriu taciau visur veike intikas.Telia korta ideta i e5186 routeri.Tai jis tik namie stovi.Gal jeigu ji nusivesciau i kita vieta tada ir man atjungtu paslauga.Bet as testavau su senuku huawei e5776 routeriu.as manyciau gal telia pariso irengini prie gyvenamos vietos bet ne pacia korta gal.
Kai imami routeriai iš tiekėjo, tuomet jie riša prie savo registruotų įrenginių pagal MAC. O kai ne jų registruotas įrenginys, jų siųstuvai nemato. :) Tas pats buvo su Tele2. :) Patikslinu, buvo kišeninis routeriukas Huawei iš Kinijos ir T2 kortelė.
B525 routeryje yra galimybė klonuot MAC adresą. Tai jeigu riša prie MAC, tada labai paprasta šį reikalą išspręsti: įjungei routerį be SIM, nuklonvai MAC'ą nuo naudojamo įrenginio, tada įdėjai SIM ir pirmyn.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė Kiesa2 » Tre Bir 21, 2017 10:02 am

Nu va rasau is darbovietes su tel prisijunges prie e5776s huawei kiseninio wifi ir telia korta.Viskas puikiai dyrb nieko neatjungia. O tau iliustra i kur sms atsiuncia? O korta niekaip negali.Nes sitoj kortoj sms paslauga neveikia.Dar va toki gera greiti turiu Check out my @Speedtest result! How fast is your internet? http://www.speedtest.net/my-result/a/2970102253

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė Kiesa2 » Tre Bir 21, 2017 4:08 pm

Iki sio laiko kai db rasau is tel.Intikas visdar dyrba darbovieteje. Tai nzn kaip cia kitiem atjungia.

liustra
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 914
Užsiregistravo: Šeš Vas 17, 2007 8:34 pm
Miestas: Utena
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė liustra » Tre Bir 21, 2017 4:57 pm

Kiesa2 rašė:Nu va rasau is darbovietes su tel prisijunges prie e5776s huawei kiseninio wifi ir telia korta.Viskas puikiai dyrb nieko neatjungia. O tau iliustra i kur sms atsiuncia? O korta niekaip negali.Nes sitoj kortoj sms paslauga neveikia.Dar va toki gera greiti turiu Check out my @Speedtest result! How fast is your internet? http://www.speedtest.net/my-result/a/2970102253
Atsiuntė į telefoną, kurio nr esu davęs telia kontorai (kad paskambintų, kai norės pasikalbėti :smile: ).
Opticum 403 HD, Vu+Zero OpenPli.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė Kiesa2 » Tre Bir 21, 2017 5:04 pm

liustra rašė:
Kiesa2 rašė:Nu va rasau is darbovietes su tel prisijunges prie e5776s huawei kiseninio wifi ir telia korta.Viskas puikiai dyrb nieko neatjungia. O tau iliustra i kur sms atsiuncia? O korta niekaip negali.Nes sitoj kortoj sms paslauga neveikia.Dar va toki gera greiti turiu Check out my @Speedtest result! How fast is your internet? http://www.speedtest.net/my-result/a/2970102253
Atsiuntė į telefoną, kurio nr esu davęs telia kontorai (kad paskambintų, kai norės pasikalbėti :smile: ).
Aisku tai as ir daves tele2 abonento nr. Tai va pas mane nieko neatjungia. O E5186 nzn ar tysiu i kita vieta testuoti. Geriau kiseninis routeris kisenej. Nebent paziuret ar 4g+ veiktu darbovietej. Tik delto apsimoketu is namu i darba nusivest ta routeri. Nes e5776s nepalaiko 4g+ o tik paprasta 4g.Palaiko e5786 tačiau jis kainuoja baisiai daug. Kad neverta investuot. Geriau telefa su 4g+

jonukas1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 782
Užsiregistravo: Ant Sau 17, 2017 9:01 pm

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė jonukas1 » Tre Bir 21, 2017 6:09 pm

Rusijoje jau baigiasi neriboto interneto era deka tokiu kaip Kiesa2, kur terabaitais siunciasi. :) Kad ir Lietuvoje ta pati nepadarytu. :sad:

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė nerux » Tre Bir 21, 2017 6:24 pm

jonukas1 rašė:Rusijoje jau baigiasi neriboto interneto era deka tokiu kaip Kiesa2, kur terabaitais siunciasi. :) Kad ir Lietuvoje ta pati nepadarytu. :sad:
Tep, Lietuva ne Rusija, Умом Россию не понять.
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė mazass » Šeš Lie 01, 2017 3:42 pm

Kiesa2 rašė: dar jis ta vari mini :D Dziaugiuosiu kad jo atsisakiau ir pabegau pagaliau nuo tos pasenusios technologijos
off topic
atėjo ir į mano kiemą švente,šiandien gavau "telegrama" kad Jūsų kvartale diegeme šviesolaidinio "Telia" interneto tinklą,ka teks "varį" pakeist :(
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė Dream » Šeš Lie 01, 2017 4:17 pm

mazass rašė:
Kiesa2 rašė: dar jis ta vari mini :D Dziaugiuosiu kad jo atsisakiau ir pabegau pagaliau nuo tos pasenusios technologijos
off topic
atėjo ir į mano kiemą švente,šiandien gavau "telegrama" kad Jūsų kvartale diegeme šviesolaidinio "Telia" interneto tinklą,ka teks "varį" pakeist :(
Sekasi. :)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

backoff
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: Sek Rgp 24, 2014 12:32 pm
Miestas: Ukmerge
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė backoff » Šeš Lie 29, 2017 3:39 pm

Nesuprantu iš kur pas jus tokie 4g grieciai.
Pas mane rodo pilna ryšį, parinktas 1800 kanalas ir isstena tik 50mbps. nors telia atstovybėj rodė, kad turėtų didelis greitis būti. ant sutarties parasyta, kad iki 256mbps.
LG 47LB679V

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė nerux » Šeš Lie 29, 2017 7:08 pm

Nu pas mane Alytuje Telios ant 1800 4G stabiliakas, tiek traukia :
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

sooner
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Pir Gru 06, 2010 8:48 pm
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė sooner » Sek Lie 30, 2017 9:27 am

4G greitis priklauso nuo daugelio faktorių: nuo paties bokšto pajėgumo, nuo atstumo nuo bokšto iki vartotojo, nuo prisijungusių vartotojų skaičiaus, nuo oro sąlygų ir t. t. Mano gyvenamojoje vietovėje Tele2 labai silpnas internetas: apie 10 Mb/s, o Telia labai svyruoja nuo 30 iki 90 Mb/s. Dabar sekmadienio rytas, matyt nėra apkrovimo tai rezultatas:
Paveikslėlis
Beje, modemas nustatytas ant AUTO ir prijungta vidinė antena. Be antenos daugiau 50 Mb/s neišspausdavau. Jeigu matuoju su telefono per wi-fi irgi daugiau 50 nebūna, o kompiuteris parodo geresnius rezultatus.

Vartotojo avataras
neriuks007
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 792
Užsiregistravo: Šeš Rgp 25, 2007 4:22 pm
Miestas: ukmerge

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė neriuks007 » Pir Lie 31, 2017 9:27 pm

Kokia antena be iskros mimo dar isbandet? Blemba turejau pastoviai apie 30mbs dabar vargiai 8,nzn kas pasidare, nutraukt sutarties jauciu nebeimanoma.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė Kiesa2 » Pir Lie 31, 2017 9:37 pm

neriuks007 rašė:Kokia antena be iskros mimo dar isbandet? Blemba turejau pastoviai apie 30mbs dabar vargiai 8,nzn kas pasidare, nutraukt sutarties jauciu nebeimanoma.
Gali dar bandyt sitas http://onwireless.com.au/dual-20dbi-4g- ... tenna.html erksa man atrodo turi tokiu.Bet kaina gali but ziauri.Stiprina jos tik 1800mhz galingumas 20dbi.Yar gal ir kur 800mhz.Bet 800mhz uztenka ir iskros.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė Kiesa2 » Pir Lie 31, 2017 9:45 pm

Va turi kazka panasaus tik neaisku ar eina tvirtinti 45 laipsiu kampu pavertus kaip pirmam linke http://www.erksa.lt/Lt/?page=shop.flypa ... om_phpshop Paskambink ryt kaina kokia paklausk jei domina ir negaila investuot.Man tai uztenka iskra susitiprina neblogai.Jau nekisiu i 4g antenas pinigu nes gi neuzkalnu 5g rysys kazkur tai 2020m.Tai vel pirkt teks naujus routerius ir antenas.Ir beje gal pas tave jau labai apsikrove bokstas tai nelabai ka padarysi.

neoncijii
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 366
Užsiregistravo: Šeš Geg 02, 2015 9:52 am
Miestas: I Latvija
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė neoncijii » Ant Rgp 01, 2017 9:35 am

Kuris butu geresnis pasirinkimas kur silpnas 3g rysis ar plancetini kompiuteri kuris stringa ar nesiojama kompiuteri su geru usb modemu

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė aaaaaa » Ant Rgp 01, 2017 2:35 pm

neoncijii rašė:Kuris butu geresnis pasirinkimas kur silpnas 3g rysis ar plancetini kompiuteri kuris stringa ar nesiojama kompiuteri su geru usb modemu
zinoma kompas su modemu jei dar prie modemas eina prijungti antena ta visai gerai .
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
neriuks007
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 792
Užsiregistravo: Šeš Rgp 25, 2007 4:22 pm
Miestas: ukmerge

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė neriuks007 » Šeš Rgp 05, 2017 2:10 pm

Tos iskra mimo labai panasi i dvbt antenas tik 2

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė salakas » Pen Rgp 18, 2017 4:48 pm

iskilo ir man klausimas , pas mane tele2 home conect neribotas, iki boksto koks kilometras, signalas 4g puikus- dega pilna skale.isspaudziu iki 55mbps o kartais tik 17 , klausimas ar kas nors keisis jei pastatysiu isorine antena , mano galva kad cia nuo siustuvo apkrovos ir antena ne prie ko , o gal?
yra kaip yra

Vartotojo avataras
alvydas1987
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 870
Užsiregistravo: Šeš Sau 22, 2011 1:06 pm
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė alvydas1987 » Pen Rgp 18, 2017 9:37 pm

Jei su antena pasigausi signala is kito boksto kur mazesne apkrova ar didesne boksto siustuvo galia bus ir didesnis greitis . 8)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė salakas » Šeš Rgp 19, 2017 8:24 am

alvydas1987 rašė:Jei su antena pasigausi signala is kito boksto kur mazesne apkrova ar didesne boksto siustuvo galia bus ir didesnis greitis . 8)
dėkui, kaip ir aisku , is didesnio miesto nedatrauksiu, o mano kaime tele2 siule iki 70 , bet cia matyt toks boksto siustuvo galingumas, vakar nakti pasiekiau net iki 65
yra kaip yra

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė Kiesa2 » Šeš Rgp 19, 2017 11:23 am

Pas mane telia pagerino 1800mhz.Iki boksto koki 3km bet db be antenu nustacius tik 1800 kad ir kiseniniame routeryje rodo 3 padalas o kai kada uzkyla iko 4 padalu.Spaudzia 50-60mbps kai kada 70mbps.Taciau butina pastatyt tik 1800.Jei padarau 4g auto tada jungiasi prie leto 800 ir greicio nekazka.O tele2 visdar ir liko tik is tolimiausio boksto uz 11km 1800 kuri pagauna tik su iskra 2 antenom.Tiesa telia su iskra dviem dabar jau rodo 5 padalas huawei e5186.Taciau spaudzia ta pati ka be antenu.Matyt daugiau galimybiu jiems nera pajungti didesni greiti i sita boksta kad ir 4g+.O gaila ka daugiausia spaude tai max 80mbps.Buvau nulekes prie pacio boksto taciau ta pati pagavau ka ir namie nutoles 3km virsaus.Testuota ir su neribotu telia ir su eziu.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 8 ir 0 svečių