• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Telia prakalbo apie hibridinį internetą.

Kad kompiuteris tarnautų šeimininkui, o ne šeimininkas kompiuteriui

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
sims
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: Pir Sau 22, 2007 3:09 pm
Susisiekti:

Telia prakalbo apie hibridinį internetą.

Standartinė sims » Pen Vas 03, 2017 9:16 am

Jau šį mėnesį privatiems ir verslo klientams bus pasiūlytas hibridinis internetas. Jis bus skirtas klientams, kurie negali naudotis šviesolaidiniu internetu. Technologija apjungs vadinamąjį „varinį“ (DLS) tinklą ir mobilųjį 4G ryšį. Norėjau jau su Mezonu bandymus atlikinėti, nes mano turimas TEO 6Mb/s stabdžių stabdis, o techninių galimybių geresniam nėra. Gal kas girdėjot galimus greičius, kainas, pasidalinkit :) gandais.

edma
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1700
Užsiregistravo: Pen Sau 12, 2007 6:04 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Telia prakalbo apie hibridinį internetą.

Standartinė edma » Pen Vas 03, 2017 11:15 am

sims rašė:Jau šį mėnesį privatiems ir verslo klientams bus pasiūlytas hibridinis internetas. Jis bus skirtas klientams, kurie negali naudotis šviesolaidiniu internetu. Technologija apjungs vadinamąjį „varinį“ (DLS) tinklą ir mobilųjį 4G ryšį. Norėjau jau su Mezonu bandymus atlikinėti, nes mano turimas TEO 6Mb/s stabdžių stabdis, o techninių galimybių geresniam nėra. Gal kas girdėjot galimus greičius, kainas, pasidalinkit :) gandais.
Kol kas tokių planų nėra,jei kartu su IPTV ,tai bus netrukus.Vien 4G netenkina?
Elektromobilių mėgėjų klubas

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Telia prakalbo apie hibridinį internetą.

Standartinė Kiesa2 » Pen Vas 03, 2017 4:57 pm

edma rašė:
sims rašė:Jau šį mėnesį privatiems ir verslo klientams bus pasiūlytas hibridinis internetas. Jis bus skirtas klientams, kurie negali naudotis šviesolaidiniu internetu. Technologija apjungs vadinamąjį „varinį“ (DLS) tinklą ir mobilųjį 4G ryšį. Norėjau jau su Mezonu bandymus atlikinėti, nes mano turimas TEO 6Mb/s stabdžių stabdis, o techninių galimybių geresniam nėra. Gal kas girdėjot galimus greičius, kainas, pasidalinkit :) gandais.
Kol kas tokių planų nėra,jei kartu su IPTV ,tai bus netrukus.Vien 4G netenkina?
Tai sakai si men nebus tokiu planu 4g su dsl?4g bus naudojamas tik iptv pagrinde ziuret?Torentai per abu vienu metu neis?Nes as taip isivaizduoju ta hibridini kad pavz kazka siunciant torentus greitaveika naudojama is abieju vienu metu.Jei nebus taip tai lievai tada.

liustra
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 914
Užsiregistravo: Šeš Vas 17, 2007 8:34 pm
Miestas: Utena
Susisiekti:

Re: Telia prakalbo apie hibridinį internetą.

Standartinė liustra » Tre Vas 15, 2017 2:14 pm

Kažkur šiame forume Telios darbuotojas pašnibždėjo, kad hibridas bus paviešintas prieš pat vasario 16-ąją. Deja tyla.
Opticum 403 HD, Vu+Zero OpenPli.

Vartotojo avataras
muncis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 209
Užsiregistravo: Ant Lap 08, 2011 10:10 am
Miestas: Klaipėdos raj.
Susisiekti:

Re: Telia prakalbo apie hibridinį internetą.

Standartinė muncis » Tre Vas 15, 2017 2:58 pm

Na va, pagaliau ivedė ir man ta Telia neribota 4g namams, anksčiau greitis buvo 10/0.6Mb/s, dabar 100/50Mb/s, dsl atjungė.
Panasonic TX-P50ST60E -- Chromecast with Google TV -- LG 49UJ7507 -- Fire TV Stick 4K MAX -- Telia 4G (140/40)

bes
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2053
Užsiregistravo: Pen Gru 01, 2006 8:29 pm
Miestas: Pabrade
Susisiekti:

Re: Telia prakalbo apie hibridinį internetą.

Standartinė bes » Tre Vas 15, 2017 3:42 pm

muncis rašė:Na va, pagaliau ivedė ir man ta Telia neribota 4g namams, anksčiau greitis buvo 10/0.6Mb/s, dabar 100/50Mb/s, dsl atjungė.
Kokia kaina?

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Telia prakalbo apie hibridinį internetą.

Standartinė Kiesa2 » Tre Vas 15, 2017 4:29 pm

liustra rašė:Kažkur šiame forume Telios darbuotojas pašnibždėjo, kad hibridas bus paviešintas prieš pat vasario 16-ąją. Deja tyla.
Maciau ir as ta zinute deja tyla matyt isdure.As uzsakiau pabandyt telia namams 19eur su modemu 4g+Ir antena savo kazkokia mimo pasiule telia darbuotoja.Tai sutikau.Kita savaite atsius kurjeris routeri.O paskui atleks meistriukas ir uzmontuos antena.Bus idomu kiek trauks.Nes neseniai pries pat hibridini paleido telia 1800.Tai lauke su kiseniniu routeriu huawei e5776s 3 padalom ezio korta va ka ispaudziu http://www.speedtest.net/my-result/a/2627874154 Tai mazu veiks 4g+ Nes pas mane 2 dazniai dabar traukia.O pries tai visa laika veike tik 800mhz.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Telia prakalbo apie hibridinį internetą.

Standartinė Kiesa2 » Tre Vas 15, 2017 4:53 pm

Radau mezono temoj forumietis samis parase sita melaginga info praeita savaite.Kas norit galiu nukopint va cituoju jo zinute
samis rašė:
HD kokybės nepalaiko, nors Film Zone HD kanalas yra. Viasat Sport Baltic ta pati SD kokybė kaip per Galą ar Viasat paketą. Kiti kanalai, tame tarpe ir lietuviški TV3, LNK, TV6 vaizdo kokybe nenusileidžia DVB-T antžeminei transliacijai, tik problemų su antenomis nėra. Vienas minusas tiktai, kad paslauga galima vienam televizoriui. Įdomu, ką Telia pasiūlys, hibridinis internetas su IPTV paslauga startuoja Lietuvos nepriklausomybės dienos išvakarėse.
:-D
Nei jis dyrba telioj matyt nei ka.Tiesiog isdurt norejo.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Telia prakalbo apie hibridinį internetą.

Standartinė Kiesa2 » Tre Vas 15, 2017 5:12 pm

Siandien kai uzsakinejau 4g namas sake darbuotoja hibridinis gal tik sio men gale bus tiksliai nieko daugiau nezino.

liustra
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 914
Užsiregistravo: Šeš Vas 17, 2007 8:34 pm
Miestas: Utena
Susisiekti:

Re: Telia prakalbo apie hibridinį internetą.

Standartinė liustra » Tre Vas 15, 2017 6:41 pm

Buvau ir aš šiandien telijoj (norėjau pasiimt pabandymui 4g, daba turiu jų DSL). Atkalbėjo, liepė luktelt iki kovo vidurio, tada ale galėsiu pasibandyti jų hibridą. Žadėjo , kad prie hibrido nebus privaloma jų tv. Kaip bus - matysim (nors gyvenu vidurį miesto, telios 4g žemėlapis nestebuklą rodo).
Paskutinį kartą redagavo liustra Tre Vas 15, 2017 6:42 pm, redaguota 1 kartą(us).
Opticum 403 HD, Vu+Zero OpenPli.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Telia prakalbo apie hibridinį internetą.

Standartinė Kiesa2 » Tre Vas 15, 2017 6:42 pm

liustra rašė:Buvau ir aš šiandien telijoj (norėjau pasiimt pabandymui 4g, daba turiu jų DSL). Atkalbėjo, liepė luktelt iki kovo vidurio, tada ale galėsiu pasibandyti jų hibridą. Žadėjo , kad prie hibrido nebus privaloma jų tv. kaip bus matysim (nors gyvenu vidurį miesto, telios 4g žemėlapis labai nestebuklą rodo).
Net iki kovo vidurio?Gi visur rase kad bus si men.Tai kaip suprasti?Negi ta hibrida keis visiems kas turi dsl?Tai gal ir as bereikalo paskubejau.Nors as turiu 30d isbandymui.Tai galesiu grazint iranga.Siaip pas mane dratas dslinis dabar.Tai gaunu 11mbps su biskiu.Torentai eina max 1.3MB/s Sutartis terminuota iki kitu metu menesio kurio nepamenu.
Paskutinį kartą redagavo Kiesa2 Tre Vas 15, 2017 6:45 pm, redaguota 1 kartą(us).

liustra
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 914
Užsiregistravo: Šeš Vas 17, 2007 8:34 pm
Miestas: Utena
Susisiekti:

Re: Telia prakalbo apie hibridinį internetą.

Standartinė liustra » Tre Vas 15, 2017 6:44 pm

Kiesa2 rašė:
liustra rašė:Buvau ir aš šiandien telijoj (norėjau pasiimt pabandymui 4g, daba turiu jų DSL). Atkalbėjo, liepė luktelt iki kovo vidurio, tada ale galėsiu pasibandyti jų hibridą. Žadėjo , kad prie hibrido nebus privaloma jų tv. kaip bus matysim (nors gyvenu vidurį miesto, telios 4g žemėlapis labai nestebuklą rodo).
Net iki kovo vidurio?Gi visur rase kad bus si men.Tai kaip suprasti?Negi ta hibrida keis visiems kas turi dsl?Tai gal ir as bereikalo paskubejau
Nesakė, kad keis. Bet kaip supratau, jei patiks, leis pasikeist planą (manau, vien dėlto, kad bus brangiau :) )
Opticum 403 HD, Vu+Zero OpenPli.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Telia prakalbo apie hibridinį internetą.

Standartinė Kiesa2 » Tre Vas 15, 2017 6:47 pm

liustra rašė:
Kiesa2 rašė:
liustra rašė:Buvau ir aš šiandien telijoj (norėjau pasiimt pabandymui 4g, daba turiu jų DSL). Atkalbėjo, liepė luktelt iki kovo vidurio, tada ale galėsiu pasibandyti jų hibridą. Žadėjo , kad prie hibrido nebus privaloma jų tv. kaip bus matysim (nors gyvenu vidurį miesto, telios 4g žemėlapis labai nestebuklą rodo).
Net iki kovo vidurio?Gi visur rase kad bus si men.Tai kaip suprasti?Negi ta hibrida keis visiems kas turi dsl?Tai gal ir as bereikalo paskubejau
Nesakė, kad keis. Bet kaip supratau, jei patiks, leis pasikeist planą (manau, vien dėlto, kad bus brangiau :) )
Bet manes telefonu nebande perkalbet.Ai pasibandysiu iki kovo ir viskas paskui grazinsiu.Gal uz hibridini maziau bus moket negu dabar tektu uz abu atskirai.Uz dsl moku 15eur uz 4g tektu po 19eur

samis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Sek Lap 19, 2006 10:46 pm
Susisiekti:

Re: Telia prakalbo apie hibridinį internetą.

Standartinė samis » Pen Vas 17, 2017 6:07 pm

Kiesa2 rašė:
liustra rašė:Buvau ir aš šiandien telijoj (norėjau pasiimt pabandymui 4g, daba turiu jų DSL). Atkalbėjo, liepė luktelt iki kovo vidurio, tada ale galėsiu pasibandyti jų hibridą. Žadėjo , kad prie hibrido nebus privaloma jų tv. kaip bus matysim (nors gyvenu vidurį miesto, telios 4g žemėlapis labai nestebuklą rodo).
Net iki kovo vidurio?Gi visur rase kad bus si men.Tai kaip suprasti?Negi ta hibrida keis visiems kas turi dsl?Tai gal ir as bereikalo paskubejau.Nors as turiu 30d isbandymui.Tai galesiu grazint iranga.Siaip pas mane dratas dslinis dabar.Tai gaunu 11mbps su biskiu.Torentai eina max 1.3MB/s Sutartis terminuota iki kitu metu menesio kurio nepamenu.
Kiesa, palaukit iki pirmadienio, viskas bus gerai. Jeigu dabar per DSL turit apie 11, tai per 4G LTE modemą minimum gausit 20 mb/s. Jau 30 mb/s išspaudžiam. Galima iškelti išorinę anteną. Greitis, priklausomai nuo Jūsų gyvenamos vietovės, sieks 50-70 mb/s. Sumoje bus bent 80 mb/s. Su minimaliomis pastangomis užsitikrinsit artimą šviesolaidžiui greitaveiką, neribojant parsisiunčiamų duomenų.

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Telia prakalbo apie hibridinį internetą.

Standartinė cvykas » Pen Vas 17, 2017 6:21 pm

sami nebejuokauk. Is kur tokie tikslus skaiciai? Teoretikas :) Patys zinot kaip iki siolei buvo su tais bokstiniais internetais.
Vu+, Android, Raspberry Pi

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: Telia prakalbo apie hibridinį internetą.

Standartinė gintasvis » Pen Vas 17, 2017 6:28 pm

Man kazkaip baugoka darosi,nes masiskai kaimuose 4g vietoje drato Telia keicia,kad tik nenukentetu greitaveika as jau 3 menesius su omnitelio neribotu sedziu,kolkas viskas puiku,stabiliai 50/20.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Telia prakalbo apie hibridinį internetą.

Standartinė Kiesa2 » Pen Vas 17, 2017 8:35 pm

gintasvis rašė:Man kazkaip baugoka darosi,nes masiskai kaimuose 4g vietoje drato Telia keicia,kad tik nenukentetu greitaveika as jau 3 menesius su omnitelio neribotu sedziu,kolkas viskas puiku,stabiliai 50/20.
Ka nori pasakyt keicia visiems planus kurie turi dsl i 4g neribota namams?Tai kam as tada uzsakiau reikejo laukt kam moket uz 2 paslaugas jei galima uz viena.Nu tiek to cia tik pabandyt 30d uzsakiau

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Telia prakalbo apie hibridinį internetą.

Standartinė Kiesa2 » Pen Vas 17, 2017 8:44 pm

Nesuprantu ka negi keicia kas turi esamas dsl sutartis terminuotas i 4g plano sutarti?

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: Telia prakalbo apie hibridinį internetą.

Standartinė gintasvis » Šeš Vas 18, 2017 6:02 pm

Pas ka pasibaige sutartys dsl, atveza 4g dezute ir palieka ,tipo bandykit ,patiks naudokit,19 euru 24 men.sutartis.

liustra
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 914
Užsiregistravo: Šeš Vas 17, 2007 8:34 pm
Miestas: Utena
Susisiekti:

Re: Telia prakalbo apie hibridinį internetą.

Standartinė liustra » Ant Vas 21, 2017 9:01 am

Opticum 403 HD, Vu+Zero OpenPli.

Vartotojo avataras
esutoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 535
Užsiregistravo: Ant Bal 22, 2008 6:12 pm
Miestas: Viduržemis
Susisiekti:

Re: Telia prakalbo apie hibridinį internetą.

Standartinė esutoks » Ant Vas 21, 2017 10:10 am

Paslauga padidina visų tik TCP protokolą veikiančių interneto aplikacijų greitaveiką. Jei aplikacija naudoja kitą, ne TCP protokolą, bus naudojama tik DSL linijos greitaveika.
Priminkit man, torentų siuntimosi programos naudoja TCP ar UDP protokolą?
Skaitantys knygas visada valdys žiūrinčius televizorių.*
* Būna išimčių.

zymantas
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 982
Užsiregistravo: Sek Kov 04, 2007 11:06 pm
Susisiekti:

Re: Telia prakalbo apie hibridinį internetą.

Standartinė zymantas » Ant Vas 21, 2017 10:32 am

UDP

Vartotojo avataras
esutoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 535
Užsiregistravo: Ant Bal 22, 2008 6:12 pm
Miestas: Viduržemis
Susisiekti:

Re: Telia prakalbo apie hibridinį internetą.

Standartinė esutoks » Ant Vas 21, 2017 10:46 am

Belieka sulaukti, kas iš forumo patestuos hibridinį internetą ir praktiškai patvirtins arba paneigs dėl torentų srauto imperatyvaus maršrutizavimo per DSL liniją. Bet neturėčiau iliuzijų dėl galimybės apeiti/pakoreguoti nustatymus privalomai pateikiamame DSL ir LTE ryšio apjungimo maršrutizatoriuje Sagemcom F@st5360T.
Skaitantys knygas visada valdys žiūrinčius televizorių.*
* Būna išimčių.

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Telia prakalbo apie hibridinį internetą.

Standartinė nerux » Ant Vas 21, 2017 12:08 pm

Nu ką žinau, turiu telia 4G+ maršrutizatorių, torrentai pumpuojas normaliai, maršrutizatorius nepaspringsta, visa kita tuo metu veikia puikiai, ko nepasakysiu kai buvo DLS dratas blec ten tai springdavo ir strigdavo. O dar būna siuntimas iš torrent pakyla net iki 9 MB/s
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Vartotojo avataras
esutoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 535
Užsiregistravo: Ant Bal 22, 2008 6:12 pm
Miestas: Viduržemis
Susisiekti:

Re: Telia prakalbo apie hibridinį internetą.

Standartinė esutoks » Ant Vas 21, 2017 12:25 pm

nerux rašė:Nu ką žinau, turiu telia 4G+ maršrutizatorių, torrentai pumpuojas normaliai,
Apie tai ir eina kalba ir seka logiška išvada, kad mąstantys žmonės pasirinks tik 4G, o ne hibridinį DLS+4G variantą. Vis dėlto būtų gerai sulaukti testuotojo atsiliepimo, nes išvados kol kas tik teorinės.
Skaitantys knygas visada valdys žiūrinčius televizorių.*
* Būna išimčių.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių