• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Seb visa virtuon ar swedbank mastercard debit

Kad kompiuteris tarnautų šeimininkui, o ne šeimininkas kompiuteriui

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

vbitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1649
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 9:17 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Seb visa virtuon ar swedbank mastercard debit

Standartinė vbitas » Ket Spa 04, 2012 6:20 pm

Kiesa2 rašė:
islauzas rašė:
Kiesa2 rašė:O nepaklausiau dar vieno dalyko kiek man kainuos korteles pririsimas prie paypal paskyros?
tai kad ten tik registruojies ir viskas-jei gerai pamenu. tiesiog taip sakant aktyvuoji kortele
Aisku nu pradzioj bandysiu su tuscia saskaita.Ryt kortele pasiemu seb uzdarau galutinai.
su tuščia gali nepavykti, turėk joje bent 20 lt.
paskutinį kartą kai registravau paypale naują kortelę, jie pirmiausia patikrino, ar sąskaita mano.
tikrina taip: rezervuoja tam tikrą nedidelę sumą, rezervavime nurodo kodą, tada turi pasižiūrėti sąskaitoje kokia suma rezervuota ir koks kodas ir tai jiems parašyti aktyvacijos puslapyje. paskui tą rezervaciją atšaukia, t.y. pinigų nenuskaičiuoja. bet jei kortelėje nieko nebus, tai ir negalės rezervuoti.
dabar nepamenu kokia valiuta rezervavo, tik atsimenu, kad buvo kurso problema - buvo savaitgalis, todėl banko išraše mačiau tik litus, o nemačiau valiutinės sumos. bet suskaičiavau teisingai.
geriau daryk tai banko darbo laiku, kad nebūtų tokios problemos.
panašiai daro ir moneybookers/skrill.
Vu+Uno 4K SE, Opticum X403p, T90:4w,4.8e,9e,13e,19.2e,23.5e,28.2e,36e, Sony 55XE8596, Samsung 40D6500, OnePlus 6
muziejus: SAT: Aušra SAT-16 (jau Z. Langaičio muziejuje), Sakura, SEG; PC: Duet-16(Intel 8086, 1985m., jau iškeliavo į KTU muziejų)

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Seb visa virtuon ar swedbank mastercard debit

Standartinė Kiesa2 » Ket Spa 04, 2012 6:23 pm

vbitas rašė: su tuščia gali nepavykti, turėk joje bent 20 lt.
paskutinį kartą kai registravau paypale naują kortelę, jie pirmiausia patikrino, ar sąskaita mano.
tikrina taip: rezervuoja tam tikrą nedidelę sumą, rezervavime nurodo kodą, tada turi pasižiūrėti sąskaitoje kokia suma rezervuota ir koks kodas ir tai jiems parašyti aktyvacijos puslapyje. paskui tą rezervaciją atšaukia, t.y. pinigų nenuskaičiuoja. bet jei kortelėje nieko nebus, tai ir negalės rezervuoti.
dabar nepamenu kokia valiuta rezervavo, tik atsimenu, kad buvo kurso problema - buvo savaitgalis, todėl banko išraše mačiau tik litus, o nemačiau valiutinės sumos. bet suskaičiavau teisingai.
geriau daryk tai banko darbo laiku, kad nebūtų tokios problemos.
panašiai daro ir moneybookers/skrill.
Supratau dekuj uz info.

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: Seb visa virtuon ar swedbank mastercard debit

Standartinė tiomka » Ket Spa 04, 2012 7:17 pm

vbitas teisingai sako. ar tai 3$ ar eurus db irgi nepamenu. bet man tie uzrezervuoti taip ir kabo saskaitoj paypale

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Seb visa virtuon ar swedbank mastercard debit

Standartinė Kiesa2 » Ket Spa 04, 2012 7:19 pm

tiomka rašė:vbitas teisingai sako. ar tai 3$ ar eurus db irgi nepamenu. bet man tie uzrezervuoti taip ir kabo saskaitoj paypale
Iki pirmo pirkimo?

vbitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1649
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 9:17 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Seb visa virtuon ar swedbank mastercard debit

Standartinė vbitas » Ket Spa 04, 2012 7:44 pm

pas mane kurį laiką kabojo, paskui rezervacija buvo nuimta. o gal ir įskaityta, nes kortelę greitai ėmiau eksploatuoti. bet tikrai tie keli $ niekur nedingo :)
Vu+Uno 4K SE, Opticum X403p, T90:4w,4.8e,9e,13e,19.2e,23.5e,28.2e,36e, Sony 55XE8596, Samsung 40D6500, OnePlus 6
muziejus: SAT: Aušra SAT-16 (jau Z. Langaičio muziejuje), Sakura, SEG; PC: Duet-16(Intel 8086, 1985m., jau iškeliavo į KTU muziejų)

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Seb visa virtuon ar swedbank mastercard debit

Standartinė islauzas » Ket Spa 04, 2012 8:03 pm

kazkaip idomiai. mano pirmas pirkimas buvo per paypal is kinieciu parduotuves. pervedziau litais i saskaita pagal kursa ir jokiu rezervaciju nebuvo. pries pora metu mazdaug,kai atsinaujinau kortele tas buvo

vbitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1649
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 9:17 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Seb visa virtuon ar swedbank mastercard debit

Standartinė vbitas » Ket Spa 04, 2012 9:10 pm

anksčiau to nebūdavo, aš pirmos kortelės irgi neregistravau. kai snoro 'supercard' užlinko, teko priregistruoti seb'o visa, bene pernai, gruodžio pradžioje, tada jau paprašė autorizuotis per banko išrašą.
Vu+Uno 4K SE, Opticum X403p, T90:4w,4.8e,9e,13e,19.2e,23.5e,28.2e,36e, Sony 55XE8596, Samsung 40D6500, OnePlus 6
muziejus: SAT: Aušra SAT-16 (jau Z. Langaičio muziejuje), Sakura, SEG; PC: Duet-16(Intel 8086, 1985m., jau iškeliavo į KTU muziejų)

Vartotojo avataras
woow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1420
Užsiregistravo: Šeš Vas 03, 2007 12:10 pm
Miestas: 56.29 š.pl.; 22.35 r.il.
Susisiekti:

Re: Seb visa virtuon ar swedbank mastercard debit

Standartinė woow » Ket Spa 04, 2012 10:11 pm

SEB virtuon neužtikrino saugumo, buvo problema su periodiniu nesankcionuotu nuskaitymu po 5usd sąskaita ištuštėjo PayPal užblokavo sąskaitą , nuejau į SEB išdavė kitą, bet ir tos PayPal neregistravo, spjoviau į tą reikalą atsidariau atskirą MasterCard sąskaitą ten didelių sumų nelaikau ir jau kelinti metai viskas gerai, beje esu swed klientas, apei seb tik nemalonūs prisiminimai. Anksčiau buvau Snoro klientas ko gero (mano nuomone) tai buvo geriausias bankas.
Paveikslėlis+T90
Dune HD Center
harman/kardon AVR 3550
Sony KD-65X8509C

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: Seb visa virtuon ar swedbank mastercard debit

Standartinė tiomka » Ket Spa 04, 2012 10:36 pm

kita tema: ka spaudziat kad paypalas nuskaitytu pagal banko kursa o ne pagal savo? nes siaip valiutos konvertavimas uz vieneta dolcu ar svaru 20-30 centu daugiau negu kursas banke :(
P.S. beje pas mane dar kabo 1.5 euro pay pa;e ir niekas niekur negrazina :) nors siaip lietuvos vartotojams paciam paypale neleidzia laikyt pinigu ar as klystu?

vbitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1649
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 9:17 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Seb visa virtuon ar swedbank mastercard debit

Standartinė vbitas » Ket Spa 04, 2012 11:11 pm

yra paskutiniame lange prie patvirtinimo knopkės linkas 'other options' ar tiesiog 'options', neatsimenu.
jį paspaudus atsidaro konvertavimo pasirinkimų langas ir jau būna uždėta varna ten, kur reikia.

o dėl tų įstrigusių pinigiukų parašyk jiems ir paklausk, jie bendradarbiauja, tik lėtai, nes mašina nemaža.
Vu+Uno 4K SE, Opticum X403p, T90:4w,4.8e,9e,13e,19.2e,23.5e,28.2e,36e, Sony 55XE8596, Samsung 40D6500, OnePlus 6
muziejus: SAT: Aušra SAT-16 (jau Z. Langaičio muziejuje), Sakura, SEG; PC: Duet-16(Intel 8086, 1985m., jau iškeliavo į KTU muziejų)

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Seb visa virtuon ar swedbank mastercard debit

Standartinė Dream » Sek Spa 07, 2012 12:45 am

Pas mane tai taip pažymėta,kad pagal banko kursą nuskaitytų,ta prasme tas antrasis burbuliukas.Paveikslėlis :)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

vbitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1649
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 9:17 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Seb visa virtuon ar swedbank mastercard debit

Standartinė vbitas » Sek Spa 07, 2012 10:02 am

pas mane, kai atsidaro šitas langas, visada būna pažymėtas antras burbuliukas.
gal atsimena, ką anksčiau žymėjau?
vienžo, reikia neprarasti budrumo :)
Vu+Uno 4K SE, Opticum X403p, T90:4w,4.8e,9e,13e,19.2e,23.5e,28.2e,36e, Sony 55XE8596, Samsung 40D6500, OnePlus 6
muziejus: SAT: Aušra SAT-16 (jau Z. Langaičio muziejuje), Sakura, SEG; PC: Duet-16(Intel 8086, 1985m., jau iškeliavo į KTU muziejų)

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Seb visa virtuon ar swedbank mastercard debit

Standartinė Kiesa2 » Pir Spa 08, 2012 5:16 pm

Nu va gavau korta siandien is swedbank mastercard debit.Imeciau 20lt taciau kazko neina parist prie paypalo angliskai Link and confirm your card.Kai bandau man ismeta This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card. Kazin kodel neina?Duomenis ivedu teisingus.Edit pasirodo reikejo uzreginti saugus atsisakitymas internetu.Na va gavau emaila toki ir nuskaiciavo nuo saskaitos 7lt 82ct.
You linked your debit or credit card to your PayPal account on Oct 8, 2012. To make sure the card is yours, we made a small charge to it that you'll need to confirm (and we'll refund the money to your PayPal account when you're done).

The charge creates a unique 4-digit code on the summary of financial activity provided by your card issuer. If you don't see the charge right away, don't worry - sometimes it takes a few days to show up. If you can't check your summary online, check the paper summary from your card issuer when it comes in the mail (this can take up to 30 days). You will find the charge from PayPal with a 4-digit code.


How to confirm your card:

Check your summary of financial activity provided by your card issuer and look for a charge from "PayPal" with a 4-digit code next to it.
Log in to your PayPal account and click Confirm Credit Card.
Enter the 4-digit code to confirm your card.
When that's done, you'll be able to pay safer online with your card through PayPal - without ever exposing your financial information to sellers.

Yours sincerely,
PayPal

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Seb visa virtuon ar swedbank mastercard debit

Standartinė Dream » Pir Spa 08, 2012 9:45 pm

Kiesa2 rašė:Nu va gavau korta siandien is swedbank mastercard debit.Imeciau 20lt taciau kazko neina parist prie paypalo angliskai Link and confirm your card.Kai bandau man ismeta This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card. Kazin kodel neina?Duomenis ivedu teisingus.Edit pasirodo reikejo uzreginti saugus atsisakitymas internetu.Na va gavau emaila toki ir nuskaiciavo nuo saskaitos 7lt 82ct.
You linked your debit or credit card to your PayPal account on Oct 8, 2012. To make sure the card is yours, we made a small charge to it that you'll need to confirm (and we'll refund the money to your PayPal account when you're done).

The charge creates a unique 4-digit code on the summary of financial activity provided by your card issuer. If you don't see the charge right away, don't worry - sometimes it takes a few days to show up. If you can't check your summary online, check the paper summary from your card issuer when it comes in the mail (this can take up to 30 days). You will find the charge from PayPal with a 4-digit code.


How to confirm your card:

Check your summary of financial activity provided by your card issuer and look for a charge from "PayPal" with a 4-digit code next to it.
Log in to your PayPal account and click Confirm Credit Card.
Enter the 4-digit code to confirm your card.
When that's done, you'll be able to pay safer online with your card through PayPal - without ever exposing your financial information to sellers.

Yours sincerely,
PayPal
Įvesk paskutinius 4 skaičius esančius toje kortelės pusėje kur parašo juostelė. :)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Seb visa virtuon ar swedbank mastercard debit

Standartinė Kiesa2 » Ant Spa 09, 2012 12:15 am

Kelis kartus neteisingai suvedziau ir vel per nauja reikia linkinti korta.Pasirodo reikia is banko israso istraukti ta koda.Idomu man grazins 12t 99ct?Ar nelabai sulauksiu.

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: Seb visa virtuon ar swedbank mastercard debit

Standartinė gintasvis » Ant Spa 09, 2012 5:20 am

man negrazino, bet pirkt galima uz juos,3 eurai kabojo :)

vbitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1649
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 9:17 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Seb visa virtuon ar swedbank mastercard debit

Standartinė vbitas » Ant Spa 09, 2012 10:57 am

look for a charge from "PayPal" with a 4-digit code next to it.
Log in to your PayPal account and click Confirm Credit Card.
Enter the 4-digit code to confirm your card.


kartais verta paskaityti instrukcijas :) parašyta pakankamai aiškiai ką reikia daryti.

Dream, čia ne kodo nuo kortelės prašo, o kodo iš banko išrašo. Kortelė jau patikrinta, dabar tikrinama, ar savininkas ja naudojasi.
Vu+Uno 4K SE, Opticum X403p, T90:4w,4.8e,9e,13e,19.2e,23.5e,28.2e,36e, Sony 55XE8596, Samsung 40D6500, OnePlus 6
muziejus: SAT: Aušra SAT-16 (jau Z. Langaičio muziejuje), Sakura, SEG; PC: Duet-16(Intel 8086, 1985m., jau iškeliavo į KTU muziejų)

virgis.bb
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1820
Užsiregistravo: Ket Lap 22, 2007 7:18 pm
Miestas: Šilutė
Susisiekti:

Re: Seb visa virtuon ar swedbank mastercard debit

Standartinė virgis.bb » Ant Spa 09, 2012 11:59 am

vbitas rašė:look for a charge from "PayPal" with a 4-digit code next to it.
Log in to your PayPal account and click Confirm Credit Card.
Enter the 4-digit code to confirm your card.


kartais verta paskaityti instrukcijas :) parašyta pakankamai aiškiai ką reikia daryti.

Dream, čia ne kodo nuo kortelės prašo, o kodo iš banko išrašo. Kortelė jau patikrinta, dabar tikrinama, ar savininkas ja naudojasi.
Man registruojant Paypal sistemoje ir atliekant pirkimą su Swedbank kreditine kortele, reikėjo įvesti slaptažodį kurį turėjau banko sistemoje registruojant saugų atsiskaitymą internetu.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Seb visa virtuon ar swedbank mastercard debit

Standartinė Kiesa2 » Ant Spa 09, 2012 3:50 pm

Dabar per nauja neduoda pririst kortos raso stai ka.Per velai pamaciau ta koda kur reservuoti pinigai.

Re-enable your card with PayPal
You have reached the limit of attempts allowed to confirm your card. If you'd still like to use this disabled card with PayPal, we need you to send us some documents.

Please upload the following documents:
A valid photo ID (front/back copy)
A recent card statement showing the last four digits of the card, your billing address and your full name as registered on your PayPal account
The documents uploaded should be in English or translated into English and certified by a government agency. We'll contact you within 7-10 business days to complete the procedure. If you have any problems uploading the file, please contact our Customer Support for help.

Tai cia kortos abieju pusiu fotkes nusiust?Turiu skaneri tai nuskanuosiu.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Seb visa virtuon ar swedbank mastercard debit

Standartinė Kiesa2 » Ant Spa 09, 2012 8:37 pm

Nuskanavau ir nusiunciau asmens tapatybes korteles abi puses ir mastercard debit korteles abi puses.Ziuresim ka paypal padarys.Ar man vel padarys kad korta eitu uzregitsuot ar ne.Jei ne teks imt nauja is banko ir sita grazint bankui.

vbitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1649
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 9:17 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Seb visa virtuon ar swedbank mastercard debit

Standartinė vbitas » Ant Spa 09, 2012 11:32 pm

...A recent card statement showing the last four digits of the card, your billing address and your full name as registered on your PayPal account

o banko išrašą pridėjai ? ar vėl pirma darai, o paskui skaitai ką reikėjo padaryti ?
Vu+Uno 4K SE, Opticum X403p, T90:4w,4.8e,9e,13e,19.2e,23.5e,28.2e,36e, Sony 55XE8596, Samsung 40D6500, OnePlus 6
muziejus: SAT: Aušra SAT-16 (jau Z. Langaičio muziejuje), Sakura, SEG; PC: Duet-16(Intel 8086, 1985m., jau iškeliavo į KTU muziejų)

adastra
Moderator
Moderator
Pranešimai: 930
Užsiregistravo: Ket Vas 02, 2012 10:49 am
Susisiekti:

Re: Seb visa virtuon ar swedbank mastercard debit

Standartinė adastra » Tre Spa 10, 2012 8:56 am

O man atrodo, kad paypalas tai tau labai aiškiai rašo ką turi ir kaip daryti, bet matyt,
kad su anglų kalba vargsti. Tai va siūlau išsiaiškinti su anglų kalba. O ne kortelę
grąžinėti.

virgis.bb
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1820
Užsiregistravo: Ket Lap 22, 2007 7:18 pm
Miestas: Šilutė
Susisiekti:

Re: Seb visa virtuon ar swedbank mastercard debit

Standartinė virgis.bb » Tre Spa 10, 2012 12:18 pm

Kiesa2 rašė:Nuskanavau ir nusiunciau asmens tapatybes korteles abi puses ir mastercard debit korteles abi puses.Ziuresim ka paypal padarys.Ar man vel padarys kad korta eitu uzregitsuot ar ne.Jei ne teks imt nauja is banko ir sita grazint bankui.
Man teko tokia pacia procedura atlikti, tai viskas isejo puikiai po keleto susirasinejimu ir tapatybes korteles abieju pusiu kopiju nusiuntimo i Paypal-confirm pavyko ir dabar nera jokiu problemu! Is manes tikrai nereikalavo korteles kopiju.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Seb visa virtuon ar swedbank mastercard debit

Standartinė Kiesa2 » Tre Spa 10, 2012 5:26 pm

Viskas susitvarkyta.Paypalas atrase ir per nauja galejau korta uzreginti.Daugiau klaidu nepadariau.Tai ir pavyko pirma pirkima padaryt is ebay.Nu ka lausim prekes. :D :D

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Seb visa virtuon ar swedbank mastercard debit

Standartinė islauzas » Tre Spa 10, 2012 5:35 pm

taigi galima rusu jei su anglu sunku...

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių