• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Amiko Alies 8900 ar Openbox S6

Raiškioji televizija (High Definition)

Moderatoriai: nerux, cvykas

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Amiko Alies 8900 ar Openbox S6

Standartinė nerux » Ket Geg 24, 2012 1:39 pm

wytc rašė:sveiki prasau patarimo . turiu openboxa sena, dabar noriu matyti HD? ka rinktis? Reikalavimai HD galbut sarunas HDMI IR optika garsui, nu jei is usbo video rodytu butu supper bet nebutina. Openbox s4? tingiu gilintis nes tada dar sunkiau isirinkti. Laukti nauju modeliu, bet turbut ir brangesni bus?
Pradžiai klausimas būtų toks, kiek žadi išleisti ir kiek negaila Litų imtuvui, tada bus ir pasiūlyta geriausias variantas :)
Openbox S 4 turi tokius privalumus, kaip draugauja su teta šura, turi LAN turi optini garso išėjimą, viduje yra media grotuvas kuris palaiko daug video formatų taip pat MKV, turi USB jungtį 1, galima jungt USB huba, tad galėsi prijungt daugiau USB išorinių irenginių :) Turi irašymo ir Time shift funkcijas, palaiko IPTV (internetine TV) palaiko DLNA kurio pagalba gali prisijungt prie PC HDD, taip pat gali jungt išorinį USB HDD NTFS formate, palaiko youtube, Web browseri, yra galimybė prijungt bevielį USB WIFI adapterį, taip pat USB 3G modemus, taip pat jau su paskutiniais softais yra palaikymas USB DVBT imtuvų, kokie tinka imtuvai yra sąrašas mūsų forume :) Patogus menu.
Štai ir aprašymas tau :)
Aišku daugelį funkcijų iš čia paminėtų palaiko ir GM Spark 99 pigus imtuvas bei Amiko Alien išskyrus DLNA ir USB DVBT
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Amiko Alies 8900 ar Openbox S6

Standartinė olesub » Ket Geg 24, 2012 1:44 pm

Tiktai klausimas ar kam nors pavyko paleisti tą dvbt per openą?
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Amiko Alies 8900 ar Openbox S6

Standartinė sieksnis » Ket Geg 24, 2012 1:52 pm

Iš S6 ir S4 minusų (mano galva riebių) - na ir kas kad jie palaiko daug video formatų, tačiau realiai jų media grotuvu kol kas naudotis NEGALIMA, a) niekaip neišsprendžiama (kol kas) garso atsilikimo nuo vaizdo problema, b) negalima keisti video formato, t.y. jis iš fliašo media failus groja "pagal save" ir tik jis vienas supranta kokiu formatu, tai suspaudžia, tai ištempia vaizdą, c) negalima keisti garso takelio. Tos pačios bėdos ji kankina ir per DLNA atkuriamus failus.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

wytc
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: Šeš Sau 27, 2007 3:19 pm
Susisiekti:

Re: Amiko Alies 8900 ar Openbox S6

Standartinė wytc » Ket Geg 24, 2012 2:23 pm

kaina kaip lietuviau kuo pigiau, manau open s4 bus pats tas :)

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Amiko Alies 8900 ar Openbox S6

Standartinė olesub » Ket Geg 24, 2012 3:04 pm

Optibox gekko 1 prie 1 kaip S4 ir kainuoja gerokai mažiau bei ištaisytomis openo problemomis
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Re: Amiko Alies 8900 ar Openbox S6

Standartinė openbox » Ket Geg 24, 2012 3:08 pm

olesub rašė:Optibox gekko 1 prie 1 kaip S4 ir kainuoja gerokai mažiau bei ištaisytomis openo problemomis
O į garantinį į Vengriją veši?
Taip nešnekėčiau, jei nebūčiau susidūręs, kai man pasiūlę atsiųsti jiems imtuvą atgal...

Primink apie kokias problemas šneki?
Su malonumu įsirašysiu Optibox softą į Openą.

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Amiko Alies 8900 ar Openbox S6

Standartinė olesub » Ket Geg 24, 2012 3:34 pm

Ne softinės problemos, o aparatinės. Dėl garantinio tai koks skirtumas, argi Elbeloje remontavo kada nors dykai? Man dar taip nebuvo
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Re: Amiko Alies 8900 ar Openbox S6

Standartinė openbox » Ket Geg 24, 2012 3:48 pm

Imtuvai iš to pačio fabriko. 1:1
Niekas nesiskiaria.

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Amiko Alies 8900 ar Openbox S6

Standartinė olesub » Ket Geg 24, 2012 4:00 pm

Na ir kas? Gekko vėliau pradėtas gaminti. Ir, anot vartotojų, mažiau kimba emuliatoriai. Nors aišku iki 100% stabilumo ir jiems toli
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Amiko Alies 8900 ar Openbox S6

Standartinė Kiesa2 » Ket Geg 24, 2012 4:26 pm

O kaip web narsykle?Gal pas openbox s6 normalesne nei amiko?Kiek mhz s6 procas bei ram kiek?

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Amiko Alies 8900 ar Openbox S6

Standartinė nerux » Pen Geg 25, 2012 8:44 am

Kiesa2 rašė:Kiek mhz s6 procas bei ram kiek?
Procas stovi STi7110
ramų 256 mb

Pagal procesorių pagooglines rasi plačiau aprašymą :)
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

donnas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: Ant Gru 12, 2006 2:02 pm
Susisiekti:

Re: Amiko Alies 8900 ar Openbox S6

Standartinė donnas » Ant Lie 24, 2012 8:50 pm

Sveiki, nenoriu kurti naujos temos, todel paparasysiu patarimo cia. Irgi renkuosi HD imtuveli is nebrangiu modeliu (iki 400 Lt). Kadangi turiu atskira media grotuva (WDTV) funkcijos susijusios su laikmenu nuskaitymu, DLNA ir pan. nera labai svarbios. Pagrindinis dalykas, kurio noreciau is imtuvo - nesudetingas valdymas ir stabilumas (iskaitans aisku gerus santykius su Sarunu), TV daugiau ziuri namiskai ir kazkaip nelabai norisi daznai begioti ir ziureti kas ir del ko uzstrygo ir perkrovineti pakybusi imtuva? Kuri patartumete atsizvelgiant i toki poreiki? Aciu uz atsakymus.

old cat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 91
Užsiregistravo: Šeš Gru 14, 2013 2:44 pm
Miestas: Plunge
Susisiekti:

Re: Amiko Alies 8900 ar Openbox S6

Standartinė old cat » Šeš Sau 10, 2015 12:33 pm

Ka nekurt naujos temos, tai dar pafloodykim panasiu kalusimu. Openbox SX pries "Spark'inius". Arba Sti237 vs 7111.
Juk nemazai kas statot, kai kas siap keiciat tuos tiunerius dazniau nei kojines, esat visus isciupineje. Kokie jus ispudziai?
Atskaitos taskas - tiesiog ziurejimas (taip taip, zinau ka tai nesamone, bet... :D ). Stabilumas, vaizdo kokybe, tiunerio jautrumas, valdymo patogumas,darbas is ivairiais daisekais, EMU, problemisku transponderiu priemimas. Visokios muiltmedines pribludos visai neaktualu. Hm?
1.2m (36E-31.5E-28.2E-19.2E-16E-13E-9E-4.8E-0.8E-4W) + 1.0m (90E-85E-75E) Dreambox One 4K

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Amiko Alies 8900 ar Openbox S6

Standartinė sieksnis » Šeš Sau 10, 2015 12:43 pm

Jei lyginti openą SX su Sparku - vienareikšmiškai Openas, kaip su Enigma negaliu pasakyt, nes jos beveik nenaudoju. Jau ne vienam klientui pakeičiau Sparkinius į SX4 (jų iniciatyva), pagrindiniai argumentai į mano klausimą "Kodėl?", atsakymas beveik visų vienodas - lėti, nepatogus valdymas, sudėtinga išaiškinti namiškiams šokinėjimą per favoritus, labai smulkus šriftas ekrane (ypač jei TV mažesnis), bet pagrindinis visų nepasitenkinimas - LĖTI. Mano nuomone SX ir vaizdas ekrane geresnis.

P.S. Įtariu, daliai jų nepatiko Sparko lėtumas, vien dėl to, jog prieš mane juos statę meistrai (arba patys klientai), nebuvo meniu nustatymuose įsijungę, jog išjungus imtuvas pereitų į būdintį rėžimą, o tiesiog išsijungtų, tad kiekvieną kartą jį įjungus reikėdavo laukti kol jis pilnai pasikraus, o tai laaaaaaaaaaaabai ilgai.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

old cat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 91
Užsiregistravo: Šeš Gru 14, 2013 2:44 pm
Miestas: Plunge
Susisiekti:

Re: Amiko Alies 8900 ar Openbox S6

Standartinė old cat » Šeš Sau 10, 2015 12:54 pm

Dekui uz greita atsakyma, kolega. Ne, Enigma praktiskai irgi nedomina. Syki pabandziau ir "nieko gero ten nepamaciau" (c) apart problemu. Daug ir nesigilinau, man uzteko ka SD vaizdas buvo is kvadrateliu su STI procu, istryniau lauk.
O klausyk del to greicio dar - ar tikrai labai skirias? Siap viens 650 MHz kits 450. Turetu... Bet kaip praktikoj?
Paskui dar pultas. Pav SX 4 keiksnoja ji turetojai ,kiek girdejau? Kazkas ten su dzoistiku - kanalai nenormalia (neiprastai) junginejas lygu. A tikrai taip?
1.2m (36E-31.5E-28.2E-19.2E-16E-13E-9E-4.8E-0.8E-4W) + 1.0m (90E-85E-75E) Dreambox One 4K

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Amiko Alies 8900 ar Openbox S6

Standartinė sieksnis » Šeš Sau 10, 2015 1:10 pm

Sparkas po Openo tikrai lėtokas, kanalus junginėja lėtai, meniu varto pagalvodamas. Taip, naujųjų Openų pultas ne stebuklas, esmė tame, jog jis yra lygus, t.y. be jokių išsišokimų ar įgylinimų, tiesiog toks vienodai plokščias, mytukai viename lygyje su korpusu, o tai yra ne tik neįprasta, bet ir savotiškai nepatogu, pvz. tamsoje (praktiškai neapčiuopsi kur koks mygtukas randasi). Šiaip jame kaip pulte jokių problemų nėra (bent jau aš kol kas nesutikau), viskas veikia, junginėjasi (džoistikas taip pat). Vat prie naujo openo "susiveikus" pultą nuo senų openų - kitas reikalas.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

old cat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 91
Užsiregistravo: Šeš Gru 14, 2013 2:44 pm
Miestas: Plunge
Susisiekti:

Re: Amiko Alies 8900 ar Openbox S6

Standartinė old cat » Šeš Sau 10, 2015 1:25 pm

kanalus junginėja lėtai, meniu varto pagalvodamas
- va tas jau tikrai nera gut.

Siap as irgi linkau prie Openu - ir greitesnis procas, ir multistrymu palaikymas.
Tik va viens dar niuansas - man ju meniu negrazus. Cia grynai subjektviai. Sparko grazesnis. Nu ben jau man taip. O vistik i ji daznai ziuret turi. Na bet cia neesminis faktorius.

O kiek bandziau googlin ir skaitinet forumuos - tai isvis gali galva susilauzyt, i daug kas saukia ka tie nauji tiek pilni bug'u, ka isvis ziuret neina, o tas senas tai kaip traukinys begiais - leciau, bet visur uztikrintai. Aisku i ta reik ziuret su atsarga, nes neaiksu kas raso - gal paties rankos kreivos. Na bet dabar turim rimta nuomone uz Openus, ta dedam i minti. Bet - ka pats lygu giri, bet pats su jais nelabai draugauji, kazko tai parase SX irgi ner, o kaip cia? :)

Na o dar klausims - kaip sitie abeji su su daiseku kaskadavimu, kas esat bande?
1.2m (36E-31.5E-28.2E-19.2E-16E-13E-9E-4.8E-0.8E-4W) + 1.0m (90E-85E-75E) Dreambox One 4K

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Amiko Alies 8900 ar Openbox S6

Standartinė sieksnis » Šeš Sau 10, 2015 1:39 pm

Pas mane namuose imtuvai dažnai keičiasi, bet bent vienas openas visuomet yra (pagrindinis imtuvas, mat namiškiai tik openą ir teįvaldę), šiuo metu jų 2 (SX4), tad aš kaip ir esu užkietėjęs openistas, "perėjęs" juos beveik visus pradedant nuo X820.
Openas SX4 (kalbu apie SX4, nes pagrinde tik su juo ir turiu reikalų) "bugų" NETURI. Būna bugavoti kai kurie softai, bet jei žinai kokį instaliuot, o nesivaikai naujausio - viskas veikia gut. Jei jį sustiguoji kaip reikia - "eina kaip žvėris", kaip sustiguoji, tiesiog sudedi tai kas reikia, o ne tai kas yra. Nežinau kaip kam, bet man asmeniškai openo meniu netgi labai puikus, kai pripranti atrodo viskas logiška, multimedijai (tame tarpe ir žiopliams) vienas lygis, nustatymams kitas, viskas racionalu ir apgalvota.
Plius dar openams SX (išskyrus BASE) didelis pliusas turėtų būti, jog palaiko CI+, jei užsilenktų tetos šuros reikalai su juo galėsi toliau sau žiūrėt nusipirkęs oficialią kortą su moduliu.

Šiaip, Alieno reabilitacijai turiu pasakyt, jog instaliavus į jį Neutrino softą, patampa jis visai kitu imtuvu (net nesitiki) labai šustru su begale nustatymu, jei domina gali pasiskaitinėti apie tai - esame diskutavę forume.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

old cat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 91
Užsiregistravo: Šeš Gru 14, 2013 2:44 pm
Miestas: Plunge
Susisiekti:

Re: Amiko Alies 8900 ar Openbox S6

Standartinė old cat » Šeš Sau 10, 2015 2:14 pm

Dasyk dekui, kolega, kad "paslenki" eikvot savo laika. Tamstos nuomone laikau svaria, ir dedu ja i kaupykla paciam saraso virsuj.
Bet istiesu ir tu mane labiau sumakalvai, negu pedejai. :) Nes tas "pripratims prie Openo" man neaktualus, o prisiminus S2 tai jo meniu ir valdyms iki siol kelia tik necenzuruotus zodzius- na*ja daryt sitaip nelogiskai? . :D

O dar:
Šiaip, Alieno reabilitacijai turiu pasakyt, jog instaliavus į jį Neutrino softą, patampa jis visai kitu imtuvu (net nesitiki) labai šustru su begale nustatymu
- vo, o irgi ko ne variantas? Jeigu softas is salies nesa ne bedas, o tik geri, tai as pres toki nieko neturiu. Hmmm... :-P
bugavoti kai kurie softai, bet jei žinai kokį instaliuot, o nesivaikai naujausio - viskas veikia gut
- vo vo vo. Ta pansia ir turejau galvoj. Shkia, naujesni softas ne bug'u istaisyms, o nauju prikurims? I sicia turim laikyt pliusu??? Nu cia jau nezinau nezinau... Kvepia fanatizmu.
Aisku - galim air ta "reikiama" atsirink, nematau cia dideles problemos, bet firmos munduriui cia jau deme, tikrai ne pliusas..

Ei, o gal da kas pasidalintu savo nuomone ir atradimais? Visi turim skirtingus poziurius, bet kartai tame buna privalums - kits paziuri kitu kampu ir atranda ka pats esi praziurejes.
1.2m (36E-31.5E-28.2E-19.2E-16E-13E-9E-4.8E-0.8E-4W) + 1.0m (90E-85E-75E) Dreambox One 4K

algis123456
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 438
Užsiregistravo: Pir Rgs 17, 2012 11:54 am
Susisiekti:

Re: Amiko Alies 8900 ar Openbox S6

Standartinė algis123456 » Šeš Sau 10, 2015 3:29 pm

As ne profas ir mano nuomone gali deti i apatini stalciuka, bet i Amika instaliavus Enigma2 (pas mane dabar Hyperion 4.5) tai tikrai imtuvas pasidaro greitesnis ir man labai patiko sninu pasirinkimo gausa, nuo labai paprastu iki labai informatyviu.

Vartotojo avataras
Raitis64
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1047
Užsiregistravo: Ant Bir 04, 2013 9:53 am
Susisiekti:

Re: Amiko Alies 8900 ar Openbox S6

Standartinė Raitis64 » Šeš Sau 10, 2015 3:55 pm

Būtų gerai, kad tiek old cat, tiek algis123456 pamėgintumėte atlikti tokį paprastą eksperimentą:
Prie vieno ir to paties teliko pasirinkę vieną ir tą patį kanalą, kad ir HD formato pirma pasijungę Amiko pasižiūrėtumėte, kokį aiškų ir gražų vaizdą matote, o po to pasijungtumėte Openbox SX serijos imtuvą. Tai manau daugiau lyginti gal ir nereikės. Kaip ten bebūtų, manau, kad palydovinis imtuvas visgi skirtas pirmiausia žiūrėti televiziją iš palydovo.
Toks būtų mano jums patarimas, tokia mano asmeninė patirtis. Ir nuomonė tada jūsų būtų ne subjektyvi, kaip mano, o asmeninė jūsų. Žinoma aš lyginau tik Openbox SX ir Amiko Mini HD SE imtuvus. Tai Openbox labai stipriai šiuo aspektu lenkia Amiko.
Amiko Alienų nebandžiau, gal jie ir geriau rodo, nors ką gali žinot nepažiūrėjęs? :-P

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Amiko Alies 8900 ar Openbox S6

Standartinė sieksnis » Šeš Sau 10, 2015 4:43 pm

old cat rašė:o prisiminus S2 tai jo meniu ir valdyms iki siol kelia tik necenzuruotus zodzius


S2 visai kitos klasės imtuvas ir jo meniu visiškai ne toks kaip SX. Iš kitos pusės nesuprantu kas ten pačiam S2 meniu neįtiko? Ten gi klasikinis meniu, viskas paprasta kaip 2x2, net bobutės po jį šmirinėja taip, kad net dulkės rūksta....
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

jonukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: Sek Sau 21, 2007 2:58 pm

Re: Amiko Alies 8900 ar Openbox S6

Standartinė jonukas » Šeš Sau 10, 2015 5:01 pm

Raitis64 rašė: Žinoma aš lyginau tik Openbox SX ir Amiko Mini HD SE imtuvus. Tai Openbox labai stipriai šiuo aspektu lenkia Amiko.
Amiko Alienų nebandžiau, gal jie ir geriau rodo, nors ką gali žinot nepažiūrėjęs? :-P
Amiko Mini HD SE turi Ali proca, o tu lygini pirsta su ... :)

Vartotojo avataras
Raitis64
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1047
Užsiregistravo: Ant Bir 04, 2013 9:53 am
Susisiekti:

Re: Amiko Alies 8900 ar Openbox S6

Standartinė Raitis64 » Šeš Sau 10, 2015 7:40 pm

jonukas rašė: Amiko Mini HD SE turi Ali proca, o tu lygini pirsta su ... :)
Aš žinau kokį procesorių turi Amiko Mini HD SE ir kokį procesorių turi Openbox SX klasės imtuvai,
aš taip pat žinau, kad Amiko Mini HD SE yra uždaro tipo linuksinis imtuvas, o Openbox SX klasės imtuvai yra
atviro tipo linuksiniai. Aš dar žinau, koks nepatogus yra Amiko Mini HD SE imtuvo meniu valdymas lyginant su Openbox SX klasės imtuvais.
P.S.O apie pirštą ir ..., tai aš nenorėsiu kalbėti, kadangi esu įsitikinęs, kad šis forumas tikrai nėra skirtas tokiam aptarimui. 8)

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Amiko Alies 8900 ar Openbox S6

Standartinė olesub » Šeš Sau 10, 2015 8:00 pm

Nieko prieš neturiu prieš openboxus, bet sakykit kur jus SX4 matote atvirą linuxą? Pabandykite openboxe pakeisti ką nors ne /var kataloge.
Atviro kodo yra enigmos. Todėl ir yra jai prirašyta krūva paprogramių.
Jei kalbėti apie alieną 8900 ir tik SAT, tai siūlau naudoti neutrino. Aš ją jau pakeičiau visiems savo klientams. Imtuvas tampa neatpažistamai greitas ir su l.gražia vaizdo kokybe. Neutrino netiks tiems, kas naudoja visokias enigmines papildomas paprogrames, nes čia kitokios tinka.
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių