• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

reik patarimo del led tv

Raiškioji televizija (High Definition)

Moderatoriai: nerux, cvykas

saulys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 362
Užsiregistravo: Pen Gru 01, 2006 8:30 pm
Susisiekti:

reik patarimo del led tv

Standartinė saulys » Pir Spa 18, 2010 7:59 pm

sveiki dairaus led tv full hd 32 istrizaines didesniam gal nelabai su vieta :)
ziuriu si
http://www.cpu.lt/sony-32ex700aep-ready ... e3ba19bad5
ir si
http://www.neriba.lt/vaizdo-technika/te ... uwxbt.html
problema kuri geriau pasirinkt ,kazkodel linkstu link sony ..
paskirtis sat tv hd,filmai
lauksiu minciu dekui :)

audriusv
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: Sek Geg 17, 2009 2:18 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė audriusv » Ant Spa 19, 2010 5:15 am

Labas, imk ta kuris tau labiau patinka, nes patarimai tau suvels pasirinkima dar labiau.... pvz.. kai as pirkau sau telika irgi daug skaitinejau visokiu patarimu klausiau, o kai paziurejau kaip tie ''patartieji'' rodo gyvai tai nusivyliau ir nebeklausiau, nuejau i parduotuve paprasiau kad ijungtu tv sporto kanala ant visu ir pradejau rinktis... esu patenkintas pasirinkimu...
Sony KD-55S8505C
Pioneer VSX-922-K + Canton GLE 496
Intel NUC DN2820FYKH with LinuxMint 17.1 inside

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Standartinė olesub » Ant Spa 19, 2010 7:11 am

nu tikrai keistas pasirinkimas tas LG
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ant Spa 19, 2010 8:01 am

olesub rašė:nu tikrai keistas pasirinkimas tas LG
Bet žmogui juk gerai? Tai kokios problemos?
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

partinis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 671
Užsiregistravo: Pen Gru 28, 2007 2:28 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė partinis » Ant Spa 19, 2010 8:36 am

Sony deda samsungo ekranus, tai manau, kam pirkt perdirbta samsunga, geriau jau originala.

beto kiek susiduriu su sony softais tai toks sudas, kad net juokinga ir ziurek ar sony visus formatus is usb skaito ar ne.

o va samsungas viska praryja.

As vienareiksmiskai uz samsunga, toki ir patariu.

Dar 1 informacija, jei pirksi internetineje parduotuveje savo tv zinok, kad per 1 savaite gali daikta grazint be jokiu paaiskinimu, "nepatiko ir nenoriu"

Tik jei toks noras atsiras, pareiksk jy rastu.

saulys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 362
Užsiregistravo: Pen Gru 01, 2006 8:30 pm
Susisiekti:

Standartinė saulys » Ant Spa 19, 2010 10:20 am

va taip ir yra kuo daugiau skaitais pradedi metytis del pasirinkimo :) gal ir samsunga norisi kad is usb viska imtu ,o dar pagalvojau perstacius baldus gal ir sita patalpyciau http://www.alphashop.lt/samsung/140-sam ... 0c750.html
bet jau labai paplonintu pinigine :grin: ar jis ne perdidelis jei atstumas apie 3 m. ziurejimo

partinis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 671
Užsiregistravo: Pen Gru 28, 2007 2:28 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė partinis » Ant Spa 19, 2010 10:35 am

saulys rašė:va taip ir yra kuo daugiau skaitais pradedi metytis del pasirinkimo :) gal ir samsunga norisi kad is usb viska imtu ,o dar pagalvojau perstacius baldus gal ir sita patalpyciau http://www.alphashop.lt/samsung/140-sam ... 0c750.html
bet jau labai paplonintu pinigine :grin: ar jis ne perdidelis jei atstumas apie 3 m. ziurejimo
hd taip gerai rodo, kad gali is piusmetrio apziurinet vaizdo detales ir kuo didesnis tuo geriau. Isivaizduok langas name, mazute akute ar didelis, per visa siena, ir saltis tau nesvarbu, ko noretum???

cia ne kineskopas kad atstumas svarbu butu, pasukinesi galva, kakla pamankstinsi jei ka :)

Vartotojo avataras
a95
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2800
Užsiregistravo: Ant Bal 10, 2007 10:08 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Standartinė a95 » Ant Spa 19, 2010 10:57 am

partinis rašė:cia ne kineskopas kad atstumas svarbu butu, pasukinesi galva, kakla pamankstinsi jei ka :)
Gal gali placiau apsviesti, kodel kineskopui svarbus atstumas, o led ne?.. :-P
DM800HD/NetBox 100S/Ferguson AF-3018SE
Paveikslėlis

partinis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 671
Užsiregistravo: Pen Gru 28, 2007 2:28 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė partinis » Ant Spa 19, 2010 12:04 pm

a95 rašė:
partinis rašė:cia ne kineskopas kad atstumas svarbu butu, pasukinesi galva, kakla pamankstinsi jei ka :)
Gal gali placiau apsviesti, kodel kineskopui svarbus atstumas, o led ne?.. :-P
nu jei pasakysi man kineskopini hd modeliuka su neapvaliu ekranu tada gal.... :)

audriusv
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: Sek Geg 17, 2009 2:18 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė audriusv » Ant Spa 19, 2010 5:36 pm

olesub rašė:nu tikrai keistas pasirinkimas tas LG
tai pakomentuok savaja nuomone noriu isgirst ir pristatyk nekeista pasirinkima uz ta kaina... kad vaizdas ne kvadraciukais butu
Sony KD-55S8505C
Pioneer VSX-922-K + Canton GLE 496
Intel NUC DN2820FYKH with LinuxMint 17.1 inside

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Standartinė tiomka » Ant Spa 19, 2010 6:28 pm

vel i lankas krypstat kolegos :) as turiu samsunga led 40 ir davuolnas iki ausu.. aisku jei tureciau sony irgi manau butu tas pat :) pas mane su interet@TV tai ka as zn ar apsimokejo vien del facebooko,oru ir google maps dametynet 200lt. tykiuosi kad ateity atsiras daugiau programeliu nes kazkur skaiciau kad samsungas del ju konkursa peskelbes yra programuotojams tai perspektyva islieka :) menu patinka (kas nlb sony) valgoo viska is usb ir pultas patogiausias pasaulyje :) tai tiek mano paprasto vartotojo komentaru :) Tik db paziurejau ir pamaciau kad pas mane toks pat modelis tik 40 :D

Vartotojo avataras
a95
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2800
Užsiregistravo: Ant Bal 10, 2007 10:08 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Standartinė a95 » Ant Spa 19, 2010 8:13 pm

partinis rašė:
a95 rašė:
partinis rašė:cia ne kineskopas kad atstumas svarbu butu, pasukinesi galva, kakla pamankstinsi jei ka :)
Gal gali placiau apsviesti, kodel kineskopui svarbus atstumas, o led ne?.. :-P
nu jei pasakysi man kineskopini hd modeliuka su neapvaliu ekranu tada gal.... :)
Googleviciau pirmas atsakymas...
http://www.amazon.com/Panasonic-CT-32HL ... B0009JFFJI
Paveikslėlis


Taigi laukiam komentaru apie atstumus svarba CRT/LED
DM800HD/NetBox 100S/Ferguson AF-3018SE
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Standartinė nerux » Tre Spa 20, 2010 8:54 am

Da vienas marazmas, nepagarba forumiečiams ir dedu ispėjima tau partinis :grin:
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Vartotojo avataras
Tuoms
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 136
Užsiregistravo: Tre Lap 21, 2007 12:14 pm
Susisiekti:

nejuokink

Standartinė Tuoms » Tre Spa 20, 2010 5:41 pm

man rodos tamsta nesi mates sony bravia meniu! jis pripazintas vienas geriausiu is visu siuo metu gaminamu tv ,samsunga isijungus be manualo nelabai susigaudysi ,as jau nekalbu apie patoguma,turi samsunga tai ir valio !! neklaidink pilieciu...
Paveikslėlis

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Standartinė tiomka » Tre Spa 20, 2010 5:45 pm

Xebra davai apie led gal pasnekam?

Vartotojo avataras
Tuoms
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 136
Užsiregistravo: Tre Lap 21, 2007 12:14 pm
Susisiekti:

del led

Standartinė Tuoms » Tre Spa 20, 2010 5:53 pm

Jei reiktu siandien ar greitu laiku pirkt nauja tv ,tai LED technologijos tikrai nepirkciau,palaukciau dar ,(metus) nes technologija nauja ir nieko ipatingo nepasizymi ,nebent korpuso plonumu,LCD tv visi pasakys seniena,bet ji isdirbta ir taskas. Visu nauju tv blogybe yra ta,kad nesugeba parodyti naturalaus juodo/balto kontrasto,tai jei kalbet apie LED tai jis to dar labiau nesugeba (kol kas),isvadas pasidarykit patys....
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Tre Spa 20, 2010 6:27 pm

audriusv rašė:Labas, imk ta kuris tau labiau patinka, nes patarimai tau suvels pasirinkima dar labiau....
Čia labai taikliai pastebėta. Kiek žmonių tiek nuomonių.
saulys rašė:va taip ir yra kuo daugiau skaitais pradedi metytis del pasirinkimo
Jei jau apsispręsi kažką imti šiukštu čia nerašyk, - kritikos gausi daugiau nei naudos :grin:
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: nejuokink

Standartinė tiomka » Tre Spa 20, 2010 9:37 pm

Tuoms rašė:man rodos tamsta nesi mates sony bravia meniu! jis pripazintas vienas geriausiu is visu siuo metu gaminamu tv ,samsunga isijungus be manualo nelabai susigaudysi ,as jau nekalbu apie patoguma,turi samsunga tai ir valio !! neklaidink pilieciu...
sony bravia menu esu mates LCD tad jei tas pat su LED tai BENT MAN jis nepatinka ir sakyk t ka nori :?

virgis.bb
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1820
Užsiregistravo: Ket Lap 22, 2007 7:18 pm
Miestas: Šilutė
Susisiekti:

Re: nejuokink

Standartinė virgis.bb » Ket Spa 21, 2010 9:04 am

tiomka rašė:
Tuoms rašė:man rodos tamsta nesi mates sony bravia meniu! jis pripazintas vienas geriausiu is visu siuo metu gaminamu tv ,samsunga isijungus be manualo nelabai susigaudysi ,as jau nekalbu apie patoguma,turi samsunga tai ir valio !! neklaidink pilieciu...
sony bravia menu esu mates LCD tad jei tas pat su LED tai BENT MAN jis nepatinka ir sakyk t ka nori :?
Puikus menu (turiu LCD Sony 46x)-nera ko ten prie jo kibti- viskas paprasta, informatyvu, suprantama ir funkcionalumas geras!

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Standartinė olesub » Ket Spa 21, 2010 9:11 am

o kodėl niekas neužsimena, kad sony modeliuose labai pastebimas vėlavimas? Konkrečiai modelis KDL40E5500
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: nejuokink

Standartinė tiomka » Ket Spa 21, 2010 9:31 am

virgis.bb rašė:
tiomka rašė:
Tuoms rašė:man rodos tamsta nesi mates sony bravia meniu! jis pripazintas vienas geriausiu is visu siuo metu gaminamu tv ,samsunga isijungus be manualo nelabai susigaudysi ,as jau nekalbu apie patoguma,turi samsunga tai ir valio !! neklaidink pilieciu...
sony bravia menu esu mates LCD tad jei tas pat su LED tai BENT MAN jis nepatinka ir sakyk t ka nori :?
Puikus menu (turiu LCD Sony 46x)-nera ko ten prie jo kibti- viskas paprasta, informatyvu, suprantama ir funkcionalumas geras!
as ne kimbu tik pasakau savo nuomone kad man labiau samsungo prie sirdies. Is dalies man dzin koks meniu bet jei jau klausia tai ir sakau :) aisku menu ir turi but informatyvus,funkcionalus ir paprastas :grin:

monteedeluxe
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: Tre Sau 14, 2009 5:01 pm
Miestas: Varėna/North London
Susisiekti:

Standartinė monteedeluxe » Ket Spa 21, 2010 11:55 am

Sveiki, isigijau Samsung LED 40coliu daugiau nei pries metus - viena is pirmuju LED modeliu ir iki sios dienos esu labai patenkintas siuo TV, nes vaizdas nepriekaistingas. Pazystamas nusipirko viena is naujausiu Samsung LED'a pries pora savaiciu plona ta irgi 40", sulyginom 1:1 su maniskiu, galiu pasakyti, kad skirtumo nepastebejom, tik kad naujas LED'as plonytis ir meniu biski greitesnis, bet tai nera esme. Sony LED nelyginau, bet zinau kad Sony naudoja Samsungo monitorius. Taip kad Samsung yra visa galva auksciau.
Dreambox 800HD, GoldenMedia Spark+E2+PKT Image(Duck Project), Dreamsky DSR-7500, Dreamsky DSR-9300HD, Golden Media HD Classic/Unibox & Thompson DSI-4200, Faval 90cm. & Visiosat 1m. 5.0W/4.0W/0.8W/4.8E/9.0E/10.0E/13.0E/19.2E/23.5E/28.2E, Squeezebox V3, Slingbox Pro HD

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Standartinė tiomka » Ket Spa 21, 2010 1:22 pm

Na nebutinai del to auksciau. man svarbu kad gerai rodytu. Manau sony taip pat puikiai rodo ir geros kokybes tik vat kas gali skirtis tai tie vidiniai texnologiniai sprendimai,sxemos ir t.t. kas man neaktualu nes as neismanantis to visai ir negaliu sprest kas kur pasistumejo toliau tame reikale. spoksau i ekrana ir tiek ;) Turbut sony primetre kad dviracio neisras nes samsungas jau turi tai nafiga infestuot kai tuos pinigus galima panaudot tiesiog pirkimui kito gamintojo texnologijai. juolab kad galima susikoncentruot kito naujasnio (galbut ne led) ekrano tyrimams ir gamybai. juk automobiliu gamintojai irgi daug daliu deda ne savo ;) netgi tokiu kaip variklis... pas drauga volvo stovi mitsubishi variklis bet nuo to volvo netampa prastesne ;)

virgis.bb
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1820
Užsiregistravo: Ket Lap 22, 2007 7:18 pm
Miestas: Šilutė
Susisiekti:

Standartinė virgis.bb » Ket Spa 21, 2010 1:28 pm

monteedeluxe rašė:Sveiki, isigijau Samsung LED 40coliu daugiau nei pries metus - viena is pirmuju LED modeliu ir iki sios dienos esu labai patenkintas siuo TV, nes vaizdas nepriekaistingas. Pazystamas nusipirko viena is naujausiu Samsung LED'a pries pora savaiciu plona ta irgi 40", sulyginom 1:1 su maniskiu, galiu pasakyti, kad skirtumo nepastebejom, tik kad naujas LED'as plonytis ir meniu biski greitesnis, bet tai nera esme. Sony LED nelyginau, bet zinau kad Sony naudoja Samsungo monitorius. Taip kad Samsung yra visa galva auksciau.
Na tamsta pavaret-visa galva auksciau, tikriausiai vakar buvot gerokai uzgazines.Kiek lyginau Tv, tai niekada nemaciau, kad Samsung butu geresnis uz Sony.Man visada atvirksciai.Tiesa, as neziuriu pigiausiu ( biudzetiniu )TV, o Olesub del konkrecio modelio negaliu nieko pasakyti, nes mano viskas ciki-piki!

victor67
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 399
Užsiregistravo: Ant Vas 12, 2008 2:26 pm
Miestas: kaunas
Susisiekti:

Standartinė victor67 » Ket Spa 21, 2010 3:01 pm

su sonyhd kamera nufilmavau klipuka ir parduotuvej ijungiau hdmi ant sony bei samsungo vidutines klases tv . Sony rode detaliau ir geriau .Gal del to kad kamera Sony?

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių