• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Dazai lauko dailylentems

Statyba. Instaliacija. Nagingų rankų būrelis

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Dazai lauko dailylentems

Standartinė seewolf » Ant Geg 19, 2009 5:28 pm

Taigi pirteles statyba paciame ikarstyje :)reikia su zinovais pasikonsultuot kokiu reikia dazu,ar impregnantu obliuotom lauko dailylentem.Klaipedoi ermitaze dabar nuolaidos visiem dazam,imeskit pavadininmus ar nuorodas i nebrangius daug maz tinkamus dazus.Reikia nudazyti 50 kvadratu obliuotu dailylenciu.Kokio kiekio man prireiktu?Dekoju visiem patarusiem,rytoi jau reikia vaziuoti pirkti :)

blogiukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 361
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 10:37 pm
Miestas: Rumsiskes
Susisiekti:

Re: Dazai lauko dailylentems

Standartinė blogiukas » Ant Geg 19, 2009 5:33 pm

daililentem siaip tai teiktu pgmento pagal norima spalva ir lako,pigmenta
galima maisyti i laka pigiau gausis

Vartotojo avataras
augism
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1535
Užsiregistravo: Sek Gru 24, 2006 3:34 pm
Miestas: Radviliškis
Susisiekti:

Standartinė augism » Ant Geg 19, 2009 5:40 pm

Pats siuo metu ruosiu tvoros statinius. Vienu zodziu, pragariskas darbas. Emiau Tikkurila dazus, nes sake, labai uzsirekomendave. Viena karta mirkant impregnavau Pijacolor ir dabar dazau su Villa Aqua dazais. Paskaiciavau, kad viena karta baigsiu dazyti per 100 dienu... tai virs 3 menesiu dirbant kiekviena diena. 3000 statiniu, kiekviena reikia paimt i rankas, graziai nutept, pastatyt, po to sunest i kita patalpa.

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Ant Geg 19, 2009 7:52 pm

na as dazysiu jau prikaltas dailylentes,aisku ne pagal technologijas,bet laikas spaudzia(juk reikes jau greit savus forumiecius i pirtele pasikaitint pakviest :) )esu v isiskai zalias apie dazus.Tai chebra patarkit kokius pigesnius dazus pirkti?kiek ju reiktu mazdaug 50 kvadratu obliuotu lentu?paprasciau kaip nors 8)

Vartotojo avataras
augism
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1535
Užsiregistravo: Sek Gru 24, 2006 3:34 pm
Miestas: Radviliškis
Susisiekti:

Standartinė augism » Tre Geg 20, 2009 7:24 am

O aš paklausiau vieno seno statybininko, kad reikia rinktis gerus dažus. Tiesiog esu kelis kartus skutęs senus ir dažęs naujai. Tiesa, taip visada būna: kas kuris laikas, priklausomai nuo dažų, neperdažai, amžinų medienos dažų nesugalvota. Tai va, tas skutimas, tai nu i *cenzūra* :oops: O jei dar skusti reikia po I-II sezono, tai dar ir nuostolis.
Vesk į google vivacolor ir rasi, kas jais prekiauja. Padarys gerą kainą. Obliuotom lentelėm išeiga 8-10m2/litras. Kainos 10-15Lt/litras, gal litu kitu daugiau. Aš pirkau didelį kiekį, berods 80 litrų impregnanto ir 90 litrų dažų, už viską sumokėjau 2500 Lt. Ir čia bus tik pusė sumos, nes antrą kartą dar dažyt reikės. Ot bus tvora... Kas sakė, kad medinės tvoros pigiausios?

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Tre Geg 20, 2009 9:18 am

Dekui Augism uz konsultacija!Siandien vaziuosiu i ermitaza ieskotis vivakolor.Blemba nusimato 7 reisai i Baltarusija ir pora reisu i Rusija motinele,tai darbo yra iki rudens.Pradejom statybas,tai jauciu baigs zmona su uosviu dviese :) Skubu dabar medziagas supirkt,noresis rezultata pamatyt :D
Tau kantrybes Augism dazant!Darbas sunkus,bet kaip sakant- saldus vaisiai.... :) :grin:

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Tre Geg 20, 2009 12:38 pm

Nieko nėra geriau už žalią naftą.Draugas ūkinį pastatuką tepė prieš kokius 8metus, aš tvorą prieš 3metus.Atrodo kad kaip šiandien nutepta būtų.Spalva tamsiai ruda gaunasi, kaip juoda.Problema kad naftos sunku gaut buvo ir kvapas nelabai koks pirmą vasarą kai saulė pakaitino.

Vartotojo avataras
Raimislt
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: Šeš Rgp 30, 2008 6:57 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Raimislt » Tre Geg 20, 2009 1:02 pm

Seewolf, o tu butent dazyti nori? Ar mediena apsaugoti nuo isoriniu poveikiu? Jei tvarkingai sukalta tai gal graziau atrodys naturali mediena padenkta kaip pvz. linu semenu aliejumi?
P.S. Pats tepiau terasa tai rezultatas :finga: Jei apsitrina pertepi ta vieta ir jokio sveitimo - viskas issilygina.O sienom apsaugos, tai tikrai ilgam butu . Bet tai aisku skonio reikalas :)

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Tre Geg 20, 2009 5:10 pm

aciu chebryte uz patarimus.Nupirkau Altaxin dazus http://www.altax.lt/start.php
10l kainavo 140,- Turetu uztekti.Spalva azuolas.Ziuresim kaip atrodys

Cesiukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: Ant Vas 05, 2008 1:29 pm
Miestas: Kauno raj.
Susisiekti:

Standartinė Cesiukas » Tre Geg 20, 2009 5:19 pm

Na kas liecia tvoros dazyma ir man toks darbas nusimato,, tik va as manu gal pirkti is Nilmos is kar dazytas ir tik galus nupjovus paciam biski pataisyti,, kalbejausi su jai tai jie tipo gali nudazyti ir is abieju pusiu,, ka Jus apie tai mastot,,,
OPENBOX S1, AMIKO 8800 COMBO, (80cm):19E-13E-4.8E-4w, (90cm):53E-36E, (90cm):75E, (2x) Diseqc 10/1

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Tre Geg 20, 2009 6:11 pm

Cesiukas rašė:Na kas liecia tvoros dazyma ir man toks darbas nusimato,, tik va as manu gal pirkti is Nilmos is kar dazytas ir tik galus nupjovus paciam biski pataisyti,, kalbejausi su jai tai jie tipo gali nudazyti ir is abieju pusiu,, ka Jus apie tai mastot,,,
as matai iesojau dailylenciu,tai cia http://www.brolistimber.eu/apie_mus.html man pasiule ir nudazytas dailylentes.Kaina 5 litai uz kvadratini metra dazant du kartus.Dazai mano.Aisku tai sutaupo nemazai laiko.Bet butu gerai,kad tau parodytu pavyzdziu.As vaziavau paziuret.Man nepatiko ju nudazymas.Bet patiko nedazytu,obliuotu lauko dailylenciu kaina.Pigiau neradau!Maliavosim patys :)

Cesiukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: Ant Vas 05, 2008 1:29 pm
Miestas: Kauno raj.
Susisiekti:

Standartinė Cesiukas » Tre Geg 20, 2009 7:53 pm

seewolf rašė:
Cesiukas rašė:Na kas liecia tvoros dazyma ir man toks darbas nusimato,, tik va as manu gal pirkti is Nilmos is kar dazytas ir tik galus nupjovus paciam biski pataisyti,, kalbejausi su jai tai jie tipo gali nudazyti ir is abieju pusiu,, ka Jus apie tai mastot,,,
as matai iesojau dailylenciu,tai cia http://www.brolistimber.eu/apie_mus.html man pasiule ir nudazytas dailylentes.Kaina 5 litai uz kvadratini metra dazant du kartus.Dazai mano.Aisku tai sutaupo nemazai laiko.Bet butu gerai,kad tau parodytu pavyzdziu.As vaziavau paziuret.Man nepatiko ju nudazymas.Bet patiko nedazytu,obliuotu lauko dailylenciu kaina.Pigiau neradau!Maliavosim patys :)
ir po kiek jie Tau pasiule medi, kokio storio, plocio, ilgio, kilmes salis? aiku jeigu tai ne paslaptis,,, :-)

maliavot as tai labai tingiu, ir laiko ir vietos ,, kelis praliotus tik garaze iseitu per savaite pasidaryti,, ir tai nelabai, nes garaze ir taip visko pilna,, masiniukas jau antra ziema i garaza netelpa.. :)

Vartotojo avataras
augism
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1535
Užsiregistravo: Sek Gru 24, 2006 3:34 pm
Miestas: Radviliškis
Susisiekti:

Standartinė augism » Tre Geg 20, 2009 8:08 pm

seewolf rašė:
Cesiukas rašė:Na kas liecia tvoros dazyma ir man toks darbas nusimato,, tik va as manu gal pirkti is Nilmos is kar dazytas ir tik galus nupjovus paciam biski pataisyti,, kalbejausi su jai tai jie tipo gali nudazyti ir is abieju pusiu,, ka Jus apie tai mastot,,,
as matai iesojau dailylenciu,tai cia http://www.brolistimber.eu/apie_mus.html man pasiule ir nudazytas dailylentes.Kaina 5 litai uz kvadratini metra dazant du kartus.Dazai mano.Aisku tai sutaupo nemazai laiko.Bet butu gerai,kad tau parodytu pavyzdziu.As vaziavau paziuret.Man nepatiko ju nudazymas.Bet patiko nedazytu,obliuotu lauko dailylenciu kaina.Pigiau neradau!Maliavosim patys :)
Altaxin tikrai geras produktas. As ji gerai zinau, nes mano namo stogo pakalimas juo nuteptas, tepiau spalva Palisander, labai tamsiai ruda. Kai pakale stoga, tai tokiu atraizu aplink nama buvo primetyta. Po ziemos jas surinkau, apziurejau, tai ten kur nutepta, tai kaip nuo zasies vanduo nutekeje. Vienu zodziu - neprasovei. Tikrai, jei reiktu parekomenduoti, tai Altaxin geras daiktas. Tik va beda, kad jie nuo uzpraeitu metu kainas uzkele. Ir taip normaliai. Primesk, jei as mokejau berods po 80 Lt uz 10 litru, o dabar kaina :oops:

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Tre Geg 20, 2009 8:10 pm

Cesiukas rašė:
seewolf rašė:
Cesiukas rašė:Na kas liecia tvoros dazyma ir man toks darbas nusimato,, tik va as manu gal pirkti is Nilmos is kar dazytas ir tik galus nupjovus paciam biski pataisyti,, kalbejausi su jai tai jie tipo gali nudazyti ir is abieju pusiu,, ka Jus apie tai mastot,,,
as matai iesojau dailylenciu,tai cia http://www.brolistimber.eu/apie_mus.html man pasiule ir nudazytas dailylentes.Kaina 5 litai uz kvadratini metra dazant du kartus.Dazai mano.Aisku tai sutaupo nemazai laiko.Bet butu gerai,kad tau parodytu pavyzdziu.As vaziavau paziuret.Man nepatiko ju nudazymas.Bet patiko nedazytu,obliuotu lauko dailylenciu kaina.Pigiau neradau!Maliavosim patys :)
ir po kiek jie Tau pasiule medi, kokio storio, plocio, ilgio, kilmes salis? aiku jeigu tai ne paslaptis,,, :-)

maliavot as tai labai tingiu, ir laiko ir vietos ,, kelis praliotus tik garaze iseitu per savaite pasidaryti,, ir tai nelabai, nes garaze ir taip visko pilna,, masiniukas jau antra ziema i garaza netelpa.. :)
ilgis dailylenciu 4,5m,storis 19mm,plotis 14cm.Kaina 15,-uz kvadrata
kilmes salis Suomija

Cesiukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: Ant Vas 05, 2008 1:29 pm
Miestas: Kauno raj.
Susisiekti:

Standartinė Cesiukas » Tre Geg 20, 2009 8:25 pm

dekui uz firmos nuoroda, reiks ryt pasislambinti pasiklausti gal ir ilgesniu turi, nes tokio ilgio man didelis likutis gautusi,, bet kaina tikrai gera
OPENBOX S1, AMIKO 8800 COMBO, (80cm):19E-13E-4.8E-4w, (90cm):53E-36E, (90cm):75E, (2x) Diseqc 10/1

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Ket Geg 21, 2009 6:06 am

augism rašė:
seewolf rašė:
Cesiukas rašė:Na kas liecia tvoros dazyma ir man toks darbas nusimato,, tik va as manu gal pirkti is Nilmos is kar dazytas ir tik galus nupjovus paciam biski pataisyti,, kalbejausi su jai tai jie tipo gali nudazyti ir is abieju pusiu,, ka Jus apie tai mastot,,,
as matai iesojau dailylenciu,tai cia http://www.brolistimber.eu/apie_mus.html man pasiule ir nudazytas dailylentes.Kaina 5 litai uz kvadratini metra dazant du kartus.Dazai mano.Aisku tai sutaupo nemazai laiko.Bet butu gerai,kad tau parodytu pavyzdziu.As vaziavau paziuret.Man nepatiko ju nudazymas.Bet patiko nedazytu,obliuotu lauko dailylenciu kaina.Pigiau neradau!Maliavosim patys :)
Altaxin tikrai geras produktas. As ji gerai zinau, nes mano namo stogo pakalimas juo nuteptas, tepiau spalva Palisander, labai tamsiai ruda. Kai pakale stoga, tai tokiu atraizu aplink nama buvo primetyta. Po ziemos jas surinkau, apziurejau, tai ten kur nutepta, tai kaip nuo zasies vanduo nutekeje. Vienu zodziu - neprasovei. Tikrai, jei reiktu parekomenduoti, tai Altaxin geras daiktas. Tik va beda, kad jie nuo uzpraeitu metu kainas uzkele. Ir taip normaliai. Primesk, jei as mokejau berods po 80 Lt uz 10 litru, o dabar kaina :oops:
Dekui Augism uz rekomendacijas :) Dabar jau drasiau bus darbuotis.Jei produktas geras,tai del kainos nervas labai neims :) Svarbu,kad kokybiska butu.

Vartotojo avataras
bronislovas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: Ket Lap 30, 2006 11:07 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė bronislovas » Ket Geg 21, 2009 10:42 am

O gal kas patars del metalo dazu? irgi turiu medine tvora taciau metaliniai stulpeliai tik nugruntuoti ir laukia sventes kada bus nudazyti....
openbox 810, 110cm ofset, 4°w-5°e-13°e-19°e

Protas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: Ket Vas 21, 2008 10:06 am
Susisiekti:

Standartinė Protas » Ket Geg 21, 2009 2:16 pm

Aš tai Sikkens akriliniais dažais dažiau medines lauko dailylentes. Dviem sluoksniais be jokių gruntų (pagal Sikkens technologiją). Mačiau dažytą jau prieš 10 metų, dar gerai atrodo. Tiesa, brangoka. Litras apie 30Lt.

Vartotojo avataras
Lyderis
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 441
Užsiregistravo: Pir Lap 03, 2008 6:14 pm
Susisiekti:

Standartinė Lyderis » Pen Geg 22, 2009 10:54 pm

as issirinkau pinotex ultra oregon. kaina litras 26.90lt dar gruntas pries tai 3litrai 52litai

Vartotojo avataras
ziko
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 354
Užsiregistravo: Pir Sau 15, 2007 9:27 pm
Miestas: lat 55.361357 lon 23.111480 alt 111.627000
Susisiekti:

Standartinė ziko » Sek Lie 12, 2009 7:25 pm

aš dažiau su decking oil brangoki ,ale patikimi :) sakė ,kad su jais jachtų korpusus apdoroja http://www.duliuksa.lt/cuprinol_decking_oil.htm

sparkus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Pir Bir 11, 2012 3:54 pm
Susisiekti:

Re:

Standartinė sparkus » Tre Bir 20, 2012 5:43 pm

ziko rašė:aš dažiau su decking oil brangoki ,ale patikimi :) sakė ,kad su jais jachtų korpusus apdoroja http://www.duliuksa.lt/cuprinol_decking_oil.htm
Geri šitie, pats ir dažiau su jais :)

gusp
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: Ket Kov 13, 2008 10:33 pm
Susisiekti:

Re: Dazai lauko dailylentems

Standartinė gusp » Tre Bir 20, 2012 8:08 pm

jokie altaxinai ,jokie aliejai,jokie pinotexai o ypac nesusigundykite Kelmoliu (didesnio meslo turdut nera)neatstos normaliu vandeniniu dazu medienai (geriau skandinaviski) kaip minimum laikys 3 kartus ilgiau uz visas tas dazyves

Vartotojo avataras
woow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1420
Užsiregistravo: Šeš Vas 03, 2007 12:10 pm
Miestas: 56.29 š.pl.; 22.35 r.il.
Susisiekti:

Re:

Standartinė woow » Tre Bir 20, 2012 10:00 pm

Marius rašė:Nieko nėra geriau už žalią naftą.Draugas ūkinį pastatuką tepė prieš kokius 8metus, aš tvorą prieš 3metus.Atrodo kad kaip šiandien nutepta būtų.Spalva tamsiai ruda gaunasi, kaip juoda.Problema kad naftos sunku gaut buvo ir kvapas nelabai koks pirmą vasarą kai saulė pakaitino.
pritariu, kaimynas džė rusiška nafta tai gavosi tamsiai ruda ir dvokia (sieros daug), o kolega dažė geonafta t.y. lietuviška nafta tai kaip kokiu aliejum impregnuota butų- liuks šviesi, nedvokia ir kai nusiplauna pertepi ir vėl gerai, bet čia receptas tvorai, o šiaip dideliems darbams pirkčiau pramoniniu būdu dažytas dailylentes
http://www.vudva.com/lt/produkcija/dail ... niniu_budu
http://medziogausa.lt/produktai/medines ... ilylentes/
http://www.statybumedis.lt/pramoninis-dazymas/
http://www.gera-mediena.lt/pramoninis-dazymas1.htm
Paveikslėlis+T90
Dune HD Center
harman/kardon AVR 3550
Sony KD-65X8509C

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Dazai lauko dailylentems

Standartinė islauzas » Ket Bir 21, 2012 8:51 am

gusp rašė:jokie altaxinai ,jokie aliejai,jokie pinotexai o ypac nesusigundykite Kelmoliu (didesnio meslo turdut nera)neatstos normaliu vandeniniu dazu medienai (geriau skandinaviski) kaip minimum laikys 3 kartus ilgiau uz visas tas dazyves
kolega karkasini nama lipdosi, tai sake dazys tik skandinaviskais. sake 12 metu stovi pas jo pazystama ir perdazyt dar nereikia

gusp
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: Ket Kov 13, 2008 10:33 pm
Susisiekti:

Re: Dazai lauko dailylentems

Standartinė gusp » Ket Bir 21, 2012 8:30 pm

islauzas rašė:
gusp rašė:jokie altaxinai ,jokie aliejai,jokie pinotexai o ypac nesusigundykite Kelmoliu (didesnio meslo turdut nera)neatstos normaliu vandeniniu dazu medienai (geriau skandinaviski) kaip minimum laikys 3 kartus ilgiau uz visas tas dazyves
kolega karkasini nama lipdosi, tai sake dazys tik skandinaviskais. sake 12 metu stovi pas jo pazystama ir perdazyt dar nereikia

Butent,skandinavai toli pazenge dazu srityje is pigesniu labai geri vivacolor vila akva,is brangesniu tikkurila,flugger ,alcro,becker,visi aukstos kokybes dazai. ojeigu jau sugalvojote rinktis dazyves(pinotexus) tai rinkites remmers-vokiski arba is tikkurila coatings (pramonine linija) siai dienai kaip ir geriausi.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių