• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Karsto oro paskirstymo sistemos irengimas

Statyba. Instaliacija. Nagingų rankų būrelis

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Karsto oro paskirstymo sistemos irengimas

Standartinė marko22 » Ket Bir 01, 2017 7:09 pm

Soul rašė:
Kiaurame name gyveno tas Jūsų draugas... Sezonui 120m2 pirmo aukšto šildomam plotui perku 2 traktorines priekabas kaladžių.
Nepasakyciau,kad jis ten toks ir kiauras,pries 15m statytas,tik langai dvieju stiklu.Sia ziema per salciause menesi 100eur uz sildyma ir karsta vandeni dujomis.Jei gerai pamenu per sezona uztekdavo 20kubu malku.

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Re: Karsto oro paskirstymo sistemos irengimas

Standartinė Soul » Pen Bir 02, 2017 7:35 am

marko22 rašė:
Soul rašė:
Kur Jūs matėte, kad rūktų dujų generacinis katilas, kūrenamas 3 metų džiuvimo malkomis...
Neruksta ir metu dziovintos malkos.As aplamai kalbu,kad zmones noredami isirengti sildyma galvoja kas pigiau bus,bet nepagalvoja,kad dirbti virs puse metu reikes peckuriu, apie privalumus ir ar nenuodys kaimynu.Kartais pagalvoju,kad kaimynai turi gera masina,o ne arkli nes arklys pigiau,turi ipone telefonus naujus visi susipirke kurie ciut ne katila kainuoja,bet normaliam katilui pinigu nera.
Ko Jūs taip rūpinatės? Niekas nepastebi, kad pinigų turite? Ar bendrai maištaujanti asmenybė? Man nesvarbu kokia Jūsų žmona - stora, plona, graži, baisi... Tai Jūsų pasirinkimas. O būsto šildymas mūsų pasirinkimai. Kaip mes norime taip šidome. Gal mums taip geriau? Nepagalvojote? Atsiprašau... nemėgstu kai prašalaičiai gyvenimą reguliuoja...
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: Karsto oro paskirstymo sistemos irengimas

Standartinė tiomka » Pen Bir 02, 2017 8:35 pm

jus man visai nepadedat :-D

dzeimsas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1031
Užsiregistravo: Šeš Lap 24, 2007 9:14 pm
Miestas: Radvilcity
Susisiekti:

Re: Karsto oro paskirstymo sistemos irengimas

Standartinė dzeimsas » Pen Bir 02, 2017 9:51 pm

tiomka rašė:jus man visai nepadedat :-D
Sistema tikrai verta demesio,
nezinau kodel ji pas mus nekultivuojama-gal kad piguva,firmos nukentes,
Teko pabuvot pas pazystama Chicago,namas mazdaug 400 sqr meters, nustebau -nei vieno radioratoriaus ir grindu sildymo,
netgi prie langu palangiu niekur nera,
groteles grindyse ir viskas pripuciama,
klimato juosta tapati,sako prie minus 20 su maike vaiksto
pucia dujinis katilas
klausiau kiek moka -200 usd su vandenio paruosimu.
Tiesa ,nezinau ,kiek pas amerikozus duju kubas atseina :)
Get rich ,or DIE TRyIN

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Re: Karsto oro paskirstymo sistemos irengimas

Standartinė Soul » Pen Bir 02, 2017 11:04 pm

tiomka rašė:jus man visai nepadedat :-D
O ką Jums padėti? Įrengti šildymą?
Iveskite goglej "Hot air heating" ir nebeišsirinksite...
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Karsto oro paskirstymo sistemos irengimas

Standartinė marko22 » Šeš Bir 03, 2017 7:26 am

Soul rašė: Ko Jūs taip rūpinatės? Niekas nepastebi, kad pinigų turite? Ar bendrai maištaujanti asmenybė? Man nesvarbu kokia Jūsų žmona - stora, plona, graži, baisi... Tai Jūsų pasirinkimas. O būsto šildymas mūsų pasirinkimai. Kaip mes norime taip šidome. Gal mums taip geriau? Nepagalvojote? Atsiprašau... nemėgstu kai prašalaičiai gyvenimą reguliuoja...
Na sory jei kuom jus izeidziau.Tiesa sakan nei jus kur minejau nei ka ir man visiskai vienodai kuom jus kurenat,nors padangom kurenkit ir niekam nezadu reguliuoti gyvenymo,tiesiog issakiau savo nuomone apie tokias sistemas ir savo kaimynus,kuriems vienodai,kad kaimynai dusta nuo dumu su vaikais ir ,kad nesuprantu kai metus tampo malkas is vienos vietos i kita,prisidumina kambarius,nesugeba issivalyti kamino nes zmona viena namuose ir paskui keliasi nakti,kad pakurti po truputi nes kaminas netraukia ir bijo uzdusti,o pasakai pasijukit dujas,ne brangu,gali sprogti sako,o vezinejas su keliu metu mersu.Suprantu,kad kai kuriem dar patinka trecias nokia telefonas,bet tikrai nesuprantu,kad atgyvenusios sistemos patinka. Pykit nepykit kas norit isirengti atgyvena systema, man tiesa sakant vienodai,bet as to nesuprasiu tikrai.
Kazkur pries 5-10metu kazkas cia forume siule 5 ar 10 litu ,kad ateitu pas ji ryte ir vakare pakurenti katilla,kad suzinotu kas pigiau,tada galvojau negi sunku ten keles malkas ryte ir vakare imes,po 5 metu kurenimo ir pelenu uostymo pasikeite mano nuomone.

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Karsto oro paskirstymo sistemos irengimas

Standartinė marko22 » Šeš Bir 03, 2017 7:34 am

dzeimsas rašė:
tiomka rašė:jus man visai nepadedat :-D
Sistema tikrai verta demesio,
nezinau kodel ji pas mus nekultivuojama-gal kad piguva,firmos nukentes,
Teko pabuvot pas pazystama Chicago,namas mazdaug 400 sqr meters, nustebau -nei vieno radioratoriaus ir grindu sildymo,
netgi prie langu palangiu niekur nera,
groteles grindyse ir viskas pripuciama,
klimato juosta tapati,sako prie minus 20 su maike vaiksto
pucia dujinis katilas
klausiau kiek moka -200 usd su vandenio paruosimu.
Tiesa ,nezinau ,kiek pas amerikozus duju kubas atseina :)
Yra didelis skirtumas,dujinis ir kieto kuro.Dujinis tiek nekaitina,neisdega oras,pajungiai pamirsai.Turiu zidini su ortakiais,tai zinau koks kvapas yra kai po ilgo laiko uzkuri,kai dulkes pradeda kepti ant zidinio.

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Karsto oro paskirstymo sistemos irengimas

Standartinė marko22 » Šeš Bir 03, 2017 7:41 am

tiomka rašė:jus man visai nepadedat :-D
O tai koks tikslas kai yra oras oras.Na zidini dar suprantu jei kam patinka prie ugnies pasedeti.

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Re: Karsto oro paskirstymo sistemos irengimas

Standartinė Soul » Šeš Bir 03, 2017 8:11 am

marko22 rašė:
dzeimsas rašė:
tiomka rašė:jus man visai nepadedat :-D
Sistema tikrai verta demesio,
nezinau kodel ji pas mus nekultivuojama-gal kad piguva,firmos nukentes,
Teko pabuvot pas pazystama Chicago,namas mazdaug 400 sqr meters, nustebau -nei vieno radioratoriaus ir grindu sildymo,
netgi prie langu palangiu niekur nera,
groteles grindyse ir viskas pripuciama,
klimato juosta tapati,sako prie minus 20 su maike vaiksto
pucia dujinis katilas
klausiau kiek moka -200 usd su vandenio paruosimu.
Tiesa ,nezinau ,kiek pas amerikozus duju kubas atseina :)
Yra didelis skirtumas,dujinis ir kieto kuro.Dujinis tiek nekaitina,neisdega oras,pajungiai pamirsai.Turiu zidini su ortakiais,tai zinau koks kvapas yra kai po ilgo laiko uzkuri,kai dulkes pradeda kepti ant zidinio.
Vadinasi labai neteisingai įrengta sistema.... Temperatūra negali būti tokia, kad dulkės degtu. na arba labai netvarkingai gyvenate...
Pas mane jokio kvapo nėra...
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Karsto oro paskirstymo sistemos irengimas

Standartinė marko22 » Šeš Bir 03, 2017 8:33 am

Soul rašė: Vadinasi labai neteisingai įrengta sistema.... Temperatūra negali būti tokia, kad dulkės degtu. na arba labai netvarkingai gyvenate...
Pas mane jokio kvapo nėra...
Pasakykit kaip reikia irengti zidini,kad jo pavirsius nekaistu ir nenusestu ant zidinio pavirsiaus dulkes.Nezinau kaip pas jus,ar ten oras filtruojamas,bet nesu mates zidinio kur pirmas uzkurimas sezone nesijaustu kvapas.

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Re: Karsto oro paskirstymo sistemos irengimas

Standartinė Soul » Šeš Bir 03, 2017 9:05 am

marko22 rašė:
Soul rašė: Vadinasi labai neteisingai įrengta sistema.... Temperatūra negali būti tokia, kad dulkės degtu. na arba labai netvarkingai gyvenate...
Pas mane jokio kvapo nėra...
Pasakykit kaip reikia irengti zidini,kad jo pavirsius nekaistu ir nenusestu ant zidinio pavirsiaus dulkes.Nezinau kaip pas jus,ar ten oras filtruojamas,bet nesu mates zidinio kur pirmas uzkurimas sezone nesijaustu kvapas.
Tai kodėl Jūs maišote uždarą katilą (kur jdulkes per vasarą negali į vidų patekti) ir savo židinio atvirą paviršių, ant kurio nusėda dulkės ...Ir vis tvirtinate, kad šildymas šiltu oru yra blogis.. Sakykite, kodėl gera šeimininkė virtuvės viryklę su rinkėmis vasarai, jei nenaudoja, uždengia kokia staltiese, ar dar kuo?
Paskutinį kartą redagavo Soul Šeš Bir 03, 2017 9:15 am, redaguota 1 kartą(us).
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Re: Karsto oro paskirstymo sistemos irengimas

Standartinė Soul » Šeš Bir 03, 2017 9:13 am

dzeimsas rašė:
tiomka rašė:jus man visai nepadedat :-D
Sistema tikrai verta demesio,
nezinau kodel ji pas mus nekultivuojama-gal kad piguva,firmos nukentes,
Teko pabuvot pas pazystama Chicago,namas mazdaug 400 sqr meters, nustebau -nei vieno radioratoriaus ir grindu sildymo,
netgi prie langu palangiu niekur nera,
groteles grindyse ir viskas pripuciama,
klimato juosta tapati,sako prie minus 20 su maike vaiksto
pucia dujinis katilas
klausiau kiek moka -200 usd su vandenio paruosimu.
Tiesa ,nezinau ,kiek pas amerikozus duju kubas atseina :)
Rimtos firmos oru šildymo sisrema nėra piguva. Kai aš domėjausi Lietuvoje , apie 1994 metus Vilniuje parodoje, tai vokiška sistema kainavo 65000 markių...
Dabar nežinau, bet įsįtįkinęs, kad nepigiai... Vien katilas apie 2500 eurų... Neskaitant visų ortakių, paskirstytojų, grįžtamo orop ortakių, grotelių su reguliuojamu padavimo srautu, termostatų ir t.t
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Karsto oro paskirstymo sistemos irengimas

Standartinė marko22 » Šeš Bir 03, 2017 9:43 am

Soul rašė:
marko22 rašė:
Soul rašė: Vadinasi labai neteisingai įrengta sistema.... Temperatūra negali būti tokia, kad dulkės degtu. na arba labai netvarkingai gyvenate...
Pas mane jokio kvapo nėra...
Pasakykit kaip reikia irengti zidini,kad jo pavirsius nekaistu ir nenusestu ant zidinio pavirsiaus dulkes.Nezinau kaip pas jus,ar ten oras filtruojamas,bet nesu mates zidinio kur pirmas uzkurimas sezone nesijaustu kvapas.
Tai kodėl Jūs maišote uždarą katilą (kur jdulkes per vasarą negali į vidų patekti) ir savo židinio atvirą paviršių, ant kurio nusėda dulkės ...Ir vis tvirtinate, kad šildymas šiltu oru yra blogis.. Sakykite, kodėl gera šeimininkė virtuvės viryklę su rinkėmis vasarai, jei nenaudoja, uždengia kokia staltiese, ar dar kuo?
Na galime cia gincitis iki nukritimo,tiesiog isvardinkite pliusus pries sistemas kur paspaudei ir pamirsai, kodel rinktis butent tokia sistema,kad zmones galetu apsispresti kas geriau,gal ir as tokios uzsinoresiu :) As asmeniskai malkini katila naudociau jei buciau pensininkas arba amzinas bedarbis,tureciau laiko galeciau nesioti tas malkas isvieno galo i kita,tuo paciu pasportuociau ir i miska dar nuvaziuociau.Dabar jei lietuvoj uzdirbama 50-100e i diena,tai uztenka viena diena padirbti,kad visa menesi silditumeisi be jokio rupescio.

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Karsto oro paskirstymo sistemos irengimas

Standartinė marko22 » Šeš Bir 03, 2017 9:52 am

Soul rašė: Sakykite, kodėl gera šeimininkė virtuvės viryklę su rinkėmis vasarai, jei nenaudoja, uždengia kokia staltiese, ar dar kuo?
Tiesa sakant as nesuprantu kam isviso gera seimininke naudojasi rinkemis,taip pat nesuprantu ir savo tevu kurie vis dar vasara eina i vasarine valgyti gamintis,kiek klausiu nera normalaus atsakymo,turbut is iprocio.

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Re: Karsto oro paskirstymo sistemos irengimas

Standartinė Soul » Šeš Bir 03, 2017 11:59 am

Pasakykit kaip reikia irengti zidini,kad jo pavirsius nekaistu ir nenusestu ant zidinio pavirsiaus dulkes.Nezinau kaip pas jus,ar ten oras filtruojamas,bet nesu mates zidinio kur pirmas uzkurimas sezone nesijaustu kvapas.[/quote]
Tai kodėl Jūs maišote uždarą katilą (kur jdulkes per vasarą negali į vidų patekti) ir savo židinio atvirą paviršių, ant kurio nusėda dulkės ...Ir vis tvirtinate, kad šildymas šiltu oru yra blogis.. Sakykite, kodėl gera šeimininkė virtuvės viryklę su rinkėmis vasarai, jei nenaudoja, uždengia kokia staltiese, ar dar kuo?[/quote]
Na galime cia gincitis iki nukritimo,tiesiog isvardinkite pliusus pries sistemas kur paspaudei ir pamirsai, kodel rinktis butent tokia sistema,kad zmones galetu apsispresti kas geriau,gal ir as tokios uzsinoresiu :) As asmeniskai malkini katila naudociau jei buciau pensininkas arba amzinas bedarbis,tureciau laiko galeciau nesioti tas malkas isvieno galo i kita,tuo paciu pasportuociau ir i miska dar nuvaziuociau.Dabar jei lietuvoj uzdirbama 50-100e i diena,tai uztenka viena diena padirbti,kad visa menesi silditumeisi be jokio rupescio.[/quote]
Tai gal Jūs seimo narys ar nelegalus darbuotojas, kad tiek uždirbate?
Ir aš su Jumis visai nesiginčiju ir niekam neaiškinu, ir neaiškinsiu kuri sistema geriau. Aš tik Jums rašau, kad nieko nežinote apie mano šildymo sistemą, o tik verkiate, kad kaimynai dūmija, kad kaimynai su malkomis žaidžia, kad ir t.t.
Čia kaip tas atvejis - knygos neskaičiau, bet ji netikusi... Atsiprašau, pagyrūne, kuris perdieną 100 eurų uždirbate... Jūs kaip Kremlius - reguliuojate kaip kitos valstybės turi gyventi.
Baigta diskusija.
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Karsto oro paskirstymo sistemos irengimas

Standartinė marko22 » Šeš Bir 03, 2017 1:10 pm

Soul rašė: Tai gal Jūs seimo narys ar nelegalus darbuotojas, kad tiek uždirbate?
Ir aš su Jumis visai nesiginčiju ir niekam neaiškinu, ir neaiškinsiu kuri sistema geriau. Aš tik Jums rašau, kad nieko nežinote apie mano šildymo sistemą, o tik verkiate, kad kaimynai dūmija, kad kaimynai su malkomis žaidžia, kad ir t.t.
Čia kaip tas atvejis - knygos neskaičiau, bet ji netikusi... Atsiprašau, pagyrūne, kuris perdieną 100 eurų uždirbate... Jūs kaip Kremlius - reguliuojate kaip kitos valstybės turi gyventi.
Baigta diskusija.
Ne nu kuom dar cia mane isvadinsit.Sakiau,kad man vienodai kuom jus kurenat nors ir padangom.Jei negalit pasakyti kuom ji geresne uz kitas sistemas,kam bereikalo klaidinti zmones.

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Re: Karsto oro paskirstymo sistemos irengimas

Standartinė Soul » Šeš Bir 03, 2017 2:17 pm

Aš nei vieno nesuklaidinau, kadangi nei vienam neliepiau ir nepiršau savo sistemos, kaip Jūs su savo dujomis.Matyt daug žirnių valgote... Taip pat neliepiau name viso vamzdyno padaryti varinio, santechniniu vamzdžių , tualeto, vonios, virtuvės irangos iš Kanados.Tai buvo mano pasirinkimas. Ar aišku, galų gale.
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių