• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Dilema: 400Lt už darbą, ar viską pasidaryti pačiam?

Neradote sau skirtos diskusijų rubrikos? užsukite čia.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Ant Sau 09, 2007 7:52 pm

E.c.k.a rašė:
remigijus rašė:.........joooooo čia kaip tik ta bombonkė nuo kurios priklausomybė garantuota :devil: :weedman:
man kila itarimai kad bandai cia susireiksmnti turedamas dm o aplamai cia openu forumas:) openas geras tiuneris!!!
Neuvezachka gavos :D Remis turi opena 7200,(kai kuriuose sluoksniuse vadinamu openas-nugaletojas :lol: ) ir beje as jam pavydziu.Tokiu sviesiu pavydu :D
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
E.c.k.a
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 307
Užsiregistravo: Sek Lap 05, 2006 2:31 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė E.c.k.a » Ant Sau 09, 2007 10:24 pm

seewolf rašė:
E.c.k.a rašė:
remigijus rašė:.........joooooo čia kaip tik ta bombonkė nuo kurios priklausomybė garantuota :devil: :weedman:
man kila itarimai kad bandai cia susireiksmnti turedamas dm o aplamai cia openu forumas:) openas geras tiuneris!!!
Neuvezachka gavos :D Remis turi opena 7200,(kai kuriuose sluoksniuse vadinamu openas-nugaletojas :lol: ) ir beje as jam pavydziu.Tokiu sviesiu pavydu :D
atsiprasau supainiojau su dm 7020 manau kas norejo tas suprato mano minti as tai ne pavidziu pilnai patenkintas as ir f300 geriau i gera tv investuoti

Vartotojo avataras
augism
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1535
Užsiregistravo: Sek Gru 24, 2006 3:34 pm
Miestas: Radviliškis
Susisiekti:

Standartinė augism » Ket Sau 18, 2007 4:20 pm

Gal nesupyksit, kad keliu apysenę temą.

"Tuk tuk tuk tuk, įleiskit naują,
Į suaugusių pasaulį..."
(Lukas ir V.Noreika "Laikas")


Tai gi, įleiskit į savo gretas. Vakar gavau siuntinuką, ir iš to dyyydelio nekantrumą tuoj pat viską sumontavau. Pažiūrėkim, ką mes turim:

Lėkštė 110cm
Circular LNB
Openbox800

Lėkštę nutariau pa didesnę imti. Nepamaišys.

LNB kol kas vieniša, bet kol apšilsiu kojas - užteks. Vėliau prigretinsim prie jos 5E 13E 28E.

Openbox800 išlošė prie 810, nes visai nesenoje temoje diskusija baigėsi išvada, kad 810 prasčiau signalą gaudo.


Tai, kad vakar viską paleidau, dyyydelis būūūtelyyys priklausytų SAMPOS'ui. Be jo būtų - kajūk :lol:

Pirmas grėblys, ant kurio užlipau... Oi, gėda sakyti... :oops: Vienu žodžiu, kabelį iš LNB įkišau į AntenaIN lizdą :lol: :lol: :lol:

Kitas grėblys buvo pagauti antenos aukščio kampą. Pas mane buvo skalė, tai ant 25 pagavau, truputį pareguliavau į šonus ir psio. Kol neturiu šaro, mėgaujuosi chaliavnu NTV+ Infokanalu :grin:
Nu, jei ne Sampos, būčiau gal tik gale savaitės užkūręs :grin:
Šiandien vakare jungsiuos prie šarinimo.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ket Sau 18, 2007 4:35 pm

Na ką sveikinu turi naują narį namuose :grin: Aš jau kitą mėnesį imsiu komplektuką su 4 LNB ir Openas 810 (nesigąsdinu, kad signalą prasčiau gaudo, man pakaks). Sėkmės SAT pasauly !!! :beer:

emirim
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2904
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:14 pm
Susisiekti:

Standartinė emirim » Ket Sau 18, 2007 5:57 pm

na reikia pasveikint...tai tikrai neblogas hobi. Ir siulau ilgai netempti su 13E/19E...kadangi siuo metu lavinimosi tikslais galima tikrai matyti nemazai kanalu is siu palydovu. Ir belaukiant raktu ir t.t satmanijos liga greitai progresuoja!!! :D Dar karta sekmes!

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Ket Sau 18, 2007 10:40 pm

prasideda, :D dar vieną į palatą atvežė :smile: diagnozė progresuojanti satomanija :grin: vaistų ir priešnuodžių nėra :lol: :lol: :lol: sėkmės :-?
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
augism
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1535
Užsiregistravo: Sek Gru 24, 2006 3:34 pm
Miestas: Radviliškis
Susisiekti:

Standartinė augism » Pen Sau 19, 2007 9:06 am

Istorijos tęsinys kitoje temoje http://www.openbox.info/forum/viewtopic.php?t=492

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių