• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

PAL ar NTSC

Neradote sau skirtos diskusijų rubrikos? užsukite čia.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
bronislovas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: Ket Lap 30, 2006 11:07 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

PAL ar NTSC

Standartinė bronislovas » Ket Lap 30, 2006 7:29 pm

Sveiki, esu naujokas sat tv, bet labai realu kad tai bus realiausas variantas man ziureti tv (teo gala deja nesuteikia ziureti 3-4 tv nepriklausomai o kabelines nera)
noreciau paklausti kokiu formatu daznaiusiai transliuojami Jusu ziurimi sat kanalai (d+ etc)? PAL (4:3) ir NTSC (16:9)?
perskaiciau daug sio formumo postu (jis ir padejo man apsispresti kad isigysiu openbox) bet prie kanalu neradau kokiu formatu jie transliuojami:( man labai padetumet su naujo TV isisgyjimu (nesinoretu ziuret istampytu snukiu)
Aciu visiemsw nepatingejusiems parasyti

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Ket Lap 30, 2006 8:38 pm

pirk opena ir nesigraužk, abejoju ar kas atsakys į tokį klausimą, dėl to kad tai priklauso nuo kanalo transliatoriaus, kokį išsirinksi tokį ir žiūrėsi, galiu tik pasakyti kad formatas 16:9 seniau vadinamas plačiaformačiu taip ir netapo plačiai priimtinu,dabar jis tik kaip papildoma paslauga tielike arba pas kanalo transliatorių, dabartiniai nauji tielikai turi kitą klička pilnaformačiai, tačiau kokybiškai transliacijai per palydovą tokiam tielikui reikia kokybiško tiuneriuko, 300 openas nepatems , jei tikėti naujienomis naujajame 810 kaip tik bus galimybė pasijungti naujos kartos tielikus.. :shock:
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
bronislovas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: Ket Lap 30, 2006 11:07 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė bronislovas » Ket Lap 30, 2006 8:44 pm

problema ta kad kiek man teko matyti kanalu visi yra PAL (4:3) taciau kas keisciausia visi nauji lcd (nors ir dar silpnu parametru) visi 16:9, net ir parodoje gala savo tv kuri yra 4:3 rode per 16:9 , as niekaip neikertu kodel kiti nemato kad iskreiptas vaizdas. Tas pats ir prekybos centruose.
Taciau DVD diskai praktiskai visi eina 16:9

masa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 472
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 11:30 am
Susisiekti:

bronislavui

Standartinė masa » Ket Lap 30, 2006 8:53 pm

PAL, NTSC yra televizijos perdavimo sistemos.
16:9 ir 4:3 yra ekrano formatas. Ir PAL gali buti 16:9 ir 4:3 (ir kiti formatai), ir NTSC gali buti 16:9 ir 4:3

Vaizdo iskreipimas priklauso nuo nustatymu: Visada galima taip nureguliuoti, kad bus neiskreiptas vaizdas. Reguliuojama ir televizorius ir DVD (SAT, VCR).
DVD diskai ne visada eina 16:9. Apskritai kalbant vaizdo formatu yra labai daug.

Zodziu daug kas suplakta i viena kruva, nors kalbama apie skirtingus dalykus.

Vartotojo avataras
bronislovas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: Ket Lap 30, 2006 11:07 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė bronislovas » Ket Lap 30, 2006 9:06 pm

nesigilinant i smulkemnas sureguliuoti galima taciau praranti dali ekrano vaizdo:)
gal tada kitaip uzduosiu klausima:) kokio formato (4:3 ar 16:9) turit TV ir megaujates sat tv?

masa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 472
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 11:30 am
Susisiekti:

Standartinė masa » Ket Lap 30, 2006 9:38 pm

didesne dauguma oer SAT transliuojamu TV kanalu yra 4:3 formato. Pas mane 72 cm istrizaines kineskopinis TV. Nustatymai: Letterbox: transliuojant 16:9 vaizda, ziuriu su juodomis juostomis virsuje ir apacioje.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių