• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Neina du signalai

Neradote sau skirtos diskusijų rubrikos? užsukite čia.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
arturas101
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2391
Užsiregistravo: Šeš Vas 09, 2008 3:50 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Neina du signalai

Standartinė arturas101 » Ket Bal 27, 2017 1:29 pm

Sveiki, gal kas patartu tokiu klausimu. Pazistamas zmogus ziuri sat ir vtv. Nuo abieju antenu per sumatoriu signalas ateina vienu kabeliu. Buvo sat imtuvas openbox S2. Vtv kanalus per kitus tv galejo ziureti kada buvo ziurima sat per viena tv ( kur sat imtuvas pajungtas). S2 sugedo, buvo pakeistas i S3 ir tada prasidejo kad kol sat imtuvas neijungtas - vtv eina, kai tik sat imtuva ijungia ir ziuri sat kanalus, kituose tv vtv antenos signalas dingsta. Veiksmas vyksta Lapiu km. rajone, vtv signalas silpnas (duobe, miskas).
Klausimas butu - del ko dingsta vtv signalas ijungus sat imtuva? Ar turi itakos S2 ar S3 openbox pajungtas? Pagal mane, tai kazkas su vtv antena ar jos stiprintuvu atsitiko, detaliu nezinau, ne as dariau, bet ko gero man teks vaziuoti paziureti.

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Neina du signalai

Standartinė sieksnis » Ket Bal 27, 2017 1:44 pm

Viena iš priežasčių sumontuoti papigiaiski sumatoriai ar rozetės, dažnai būna juos pakeitus (ar kurį nors vieną iš jų) į rimtesnius, problemos nebelieka. Kita priežastis silpnas DVB-T signalas, įjungus į tinklą SAT imtuvą jis kaip žinia į galvą duoda 13 ar 18V įtampa, kuri mano galva ir "damuša" ir taip prastą signalą. Trečia priežastis "pjaunasi" dažniai. Konkretaus ir vienintelio sprendimo būdo kol kas neradau, bandau taip iš eilės ieškot sprendimo būdų. Kartais taip ir nepavyksta, ypač tas būdavo aktualu anksčiau kai "Lietuvos rytas" transliuodavo senu dažniu. Dabar jau kuris laikas su tokia problema nebesusiduriu (pfu pfu pfu).

P.S. Kažkada Skaidiškėse vienam objekte buvau sutikęs forumietį (teigė, jog retai čia lankosi), kuris sakė, jog naudoja konkrečios firmos filtrą, kuris 100 proc. išsprendžia šią problemą. Neužsirašiau kokios firmos, bet gal jis apsilankys ir perskaitęs parašys.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

arturas101
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2391
Užsiregistravo: Šeš Vas 09, 2008 3:50 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Neina du signalai

Standartinė arturas101 » Ket Bal 27, 2017 7:05 pm

sieksnis rašė:Viena iš priežasčių sumontuoti papigiaiski sumatoriai ar rozetės, dažnai būna juos pakeitus (ar kurį nors vieną iš jų) į rimtesnius, problemos nebelieka. Kita priežastis silpnas DVB-T signalas, įjungus į tinklą SAT imtuvą jis kaip žinia į galvą duoda 13 ar 18V įtampa, kuri mano galva ir "damuša" ir taip prastą signalą. Trečia priežastis "pjaunasi" dažniai. Konkretaus ir vienintelio sprendimo būdo kol kas neradau, bandau taip iš eilės ieškot sprendimo būdų. Kartais taip ir nepavyksta, ypač tas būdavo aktualu anksčiau kai "Lietuvos rytas" transliuodavo senu dažniu. Dabar jau kuris laikas su tokia problema nebesusiduriu (pfu pfu pfu).

P.S. Kažkada Skaidiškėse vienam objekte buvau sutikęs forumietį (teigė, jog retai čia lankosi), kuris sakė, jog naudoja konkrečios firmos filtrą, kuris 100 proc. išsprendžia šią problemą. Neužsirašiau kokios firmos, bet gal jis apsilankys ir perskaitęs parašys.
Nu as irgi labiau linkstu prie silpno dvbt signalo problemos. Vistiek teks nuvaziuoti tada konkreciau bus galima pamatyti kas ten pridaryta.

styx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 559
Užsiregistravo: Tre Kov 04, 2009 11:45 am
Susisiekti:

Re: Neina du signalai

Standartinė styx » Pen Bal 28, 2017 1:40 pm

arturas101 rašė:
sieksnis rašė:Viena iš priežasčių sumontuoti papigiaiski sumatoriai ar rozetės, dažnai būna juos pakeitus (ar kurį nors vieną iš jų) į rimtesnius, problemos nebelieka. Kita priežastis silpnas DVB-T signalas, įjungus į tinklą SAT imtuvą jis kaip žinia į galvą duoda 13 ar 18V įtampa, kuri mano galva ir "damuša" ir taip prastą signalą. Trečia priežastis "pjaunasi" dažniai. Konkretaus ir vienintelio sprendimo būdo kol kas neradau, bandau taip iš eilės ieškot sprendimo būdų. Kartais taip ir nepavyksta, ypač tas būdavo aktualu anksčiau kai "Lietuvos rytas" transliuodavo senu dažniu. Dabar jau kuris laikas su tokia problema nebesusiduriu (pfu pfu pfu).

P.S. Kažkada Skaidiškėse vienam objekte buvau sutikęs forumietį (teigė, jog retai čia lankosi), kuris sakė, jog naudoja konkrečios firmos filtrą, kuris 100 proc. išsprendžia šią problemą. Neužsirašiau kokios firmos, bet gal jis apsilankys ir perskaitęs parašys.
Nu as irgi labiau linkstu prie silpno dvbt signalo problemos. Vistiek teks nuvaziuoti tada konkreciau bus galima pamatyti kas ten pridaryta.
Karts nuo karto tenka susidurti su sia problema-nepamenu kad diplekseriu ir rozeciu kaitaliojimas(skirtingu gamintoju )butu padejas-dvbt signalo pastiprinimas padeda visada 100% :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių