Neradote sau skirtos diskusijų rubrikos? užsukite čia.

Reikia patarimo dėl SAT

Standartinė 25kTV » Ant Gru 13, 2016 9:35 pm

Sveiki, buvo nupirkta lėkštė - http://satpasaulis.lt/viewtopic.php?p=306503#p306503 ir kaip matoma ten foto, yra 4 Quad galvos su 4 išėjimais ir stovi galuose DisqC 1.0 ir išeina vienas laidas. Tad mano klausimas būtu - ar galima ten iš to vieno laido, vėl skelti signalą ant daugiau tiunerių? Kokį geriau šakotuvą naudoti? Nes tikslas yra, galutiniame variante užmaitinti 4-5 TBS 6909 tiunerius nuo vienos galvos.

Skaičiausi nemažai apie tuos reikalus, bet konkretaus atsakymo neradau į savo klausimą. Ar man reikės vesti 4 laidus iki šakotuvo su striprinimu ar galima vieną ir galutiniame variante skaldyti signalą į reikiamą skaičių. Būsiu dėkingas už patarimus ar nukreipimą tinkama linkme. :)
25kTV
Forumietis
Forumietis

Re: Reikia patarimo dėl SAT

Standartinė sieksnis » Ant Gru 13, 2016 9:43 pm

Nelabai supratau kiek iš viso nori pajungti tiunerių? Ten gi padaryta, kad 4 imtuvai gautų signalą iš 4 palydovų. T.y. kiekvienas imtuvas matys visas 4 galvas.
Legalus montuotojas
Aukštalipio paslaugos (ne vien tik SAT montavimas), atestacijos pažymėjimas, profesionali įranga
...sumontuosiu SAT sistemą kur su kopėčiomis neprieinama ar "bokštelis" nepasiekia...

SX4 4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E
sieksnis
Vartotojo avataras
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas

Standartinė 25kTV » Ant Gru 13, 2016 9:57 pm

sieksnis rašė:Nelabai supratau kiek iš viso nori pajungti tiunerių? Ten gi padaryta, kad 4 imtuvai gautų signalą iš 4 palydovų. T.y. kiekvienas imtuvas matys visas 4 galvas.

Na tikslas nuo vienos galvos pajungti 4 Octa tiunerius ir jie yra su 4 fiziniam jungtimis.

Paveikslėlis

Klausiu ar įmanoma signalą nuo vienos quad galvos kur jau pareina 1 laidas, vėl išskaldyti signalą ar reikiamo skaičiaus tiunerių? Ar reikia temptis tiesiogiai nuo galvos 4 laidus ir naudoti kažką tokio?

Paveikslėlis

Kad galima būtu užmainti. Nes jis skirtas 4 in ir 12 out.
25kTV
Forumietis
Forumietis

Standartinė sieksnis » Ant Gru 13, 2016 11:10 pm

Ne su tavim mes skaipu šia tema kalbėjom? Labai analogišką situaciją aptarinėjom. Jei ne, tai trumpai, kelis akcentus:
1. Šioje situacijoje nieko išskaidyti nepavyks.
2. Pasiskaityk apie multisvičus ir jų pajungimus (netgi aš esu šiame forume kažkiek aprašinėjęs).
3. Išsistudijuok savo kompo SAT plokštę ir jos galimybes.
Legalus montuotojas
Aukštalipio paslaugos (ne vien tik SAT montavimas), atestacijos pažymėjimas, profesionali įranga
...sumontuosiu SAT sistemą kur su kopėčiomis neprieinama ar "bokštelis" nepasiekia...

SX4 4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E
sieksnis
Vartotojo avataras
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas

Standartinė vytas121 » Ant Gru 13, 2016 11:17 pm

Ko gero bus paprasciau...1 galva su 4 isejimais->4 laidai iki tavojo sat imtuvo.
Pastatysi ant kiekvieno laido,kad ir diseqc 1.0 su 4 isejimais galesi pajungti tokius sat imtuvus kaip tavo net 4 vnt.
http://vytas121.do.am/index/videoteka/0-4
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
Paveikslėlis
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Paveikslėlis
Paveikslėlis
http://www.speedtest.net/my-result/4265785262
vytas121
Moderator
Moderator

Standartinė 25kTV » Ant Gru 13, 2016 11:22 pm

sieksnis rašė:Ne su tavim mes skaipu šia tema kalbėjom? Labai analogišką situaciją aptarinėjom. Jei ne, tai trumpai, kelis akcentus:
1. Šioje situacijoje nieko išskaidyti nepavyks.
2. Pasiskaityk apie multisvičus ir jų pajungimus (netgi aš esu šiame forume kažkiek aprašinėjęs).
3. Išsistudijuok savo kompo SAT plokštę ir jos galimybes.

Ne, ne su manimi. Bet dėkui už atsakymą. :)

vytas121 rašė:Ko gero bus paprasciau...1 galva su 4 isejimais->4 laidai iki tavojo sat imtuvo.
Pastatysi ant kiekvieno laido,kad ir diseqc 1.0 su 4 isejimais galesi pajungti tokius sat imtuvus kaip tavo net 4 vnt.

Dėkoju už konkretų atsakymą. :lol: Lieku skolingas už pagalba. Taip sakant teks eiti sunkiuoju keliu. :-?
25kTV
Forumietis
Forumietis

Standartinė nerux » Tre Gru 14, 2016 1:04 pm

Taip jau yra kiekvienam imtuvui po laida nuo galvos, jei galva su 4 išėjimais tai tik 4 imtuvus pajungsi, jei 4 galvos su 4 išėjimais ir ten sudėti prie lėkštės 4 Diseqc šakotuvai, tai nuo jų pareis 4 laidai į 4 imtuvus daugiau nepajungsi šiuo tavo turimu atvėju.
Vu+Solo SE V2, Wetec Openelec Kodi, Toshiba REGZA 42VL863 LED Full HD 3D, H-H RE-DMPRO15 85E-30W, 36E
Paveikslėlis
Super geras lengvas transiukas
nerux
Vartotojo avataras
Adminas
Adminas

Standartinė 25kTV » Tre Gru 14, 2016 1:12 pm

nerux rašė:Taip jau yra kiekvienam imtuvui po laida nuo galvos, jei galva su 4 išėjimais tai tik 4 imtuvus pajungsi, jei 4 galvos su 4 išėjimais ir ten sudėti prie lėkštės 4 Diseqc šakotuvai, tai nuo jų pareis 4 laidai į 4 imtuvus daugiau nepajungsi šiuo tavo turimu atvėju.

Na aš lankstus šiuo atvėju. T.y. konfiguracija galima keisti. Tik parodžiau, kas dabar turima, bet jei turit pamėtėti minčių kokią konfiguracija panaudoti. O dabar pradžiai man reikia pajungti 4 tiunerius nuo vienos galvos. Nes galiausiai gali būti ir 12 tiunerių, tik jie jungtusi nuo skirtingų galvų. :)
25kTV
Forumietis
Forumietis

Standartinė Konstantin » Tre Gru 14, 2016 1:36 pm

25kTV rašė:
nerux rašė:Taip jau yra kiekvienam imtuvui po laida nuo galvos, jei galva su 4 išėjimais tai tik 4 imtuvus pajungsi, jei 4 galvos su 4 išėjimais ir ten sudėti prie lėkštės 4 Diseqc šakotuvai, tai nuo jų pareis 4 laidai į 4 imtuvus daugiau nepajungsi šiuo tavo turimu atvėju.

Na aš lankstus šiuo atvėju. T.y. konfiguracija galima keisti. Tik parodžiau, kas dabar turima, bet jei turit pamėtėti minčių kokią konfiguracija panaudoti. O dabar pradžiai man reikia pajungti 4 tiunerius nuo vienos galvos. Nes galiausiai gali būti ir 12 tiunerių, tik jie jungtusi nuo skirtingų galvų. :)

Tai gerai, ne matau pvz as cia problemos. Jung nuo galvos tesiai, be sakotuvo i 4 tiunerius. Ir problema isspresta. Nuo galvos gi ateina 4 laidai. Issuk is sakotuvo, ir jung tesiai po kiekviana laida, prie kiekvieno tiunerio.
Konstantin
Forumietis
Forumietis

Forumas Statistika

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Nustatymai

Grįžti į Visi klausimai susiję su Palydovine Televizija