• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Reikia patarimo dėl LNB galvučių, spliterio ir tiunerio.

Neradote sau skirtos diskusijų rubrikos? užsukite čia.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Vartotojo avataras
Inco
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: Sek Rgp 01, 2010 5:00 pm
Miestas: Panevėžys
Susisiekti:

Re: Reikia patarimo dėl LNB galvučių, spliterio ir tiunerio.

Standartinė Inco » Ket Lie 30, 2015 11:51 am

nerux rašė:ale Fkės paauksuots kokios :) Jo koks šarvas idomu yr to kabelio?
šarvas labai plonytis bet kaip nekeista tikrai SATgerai rodo... juk kaina tik 0,25€ už metrą
No comments...

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Reikia patarimo dėl LNB galvučių, spliterio ir tiunerio.

Standartinė nerux » Ket Lie 30, 2015 12:03 pm

Bet jei plonas šarvas tai kai prisukinėji fke tai puse to šarvo nulauži ar nelūžinėja šarvas?
Aš tai naudoju rg696 cabelį, ten šarvas liuks
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Reikia patarimo dėl LNB galvučių, spliterio ir tiunerio.

Standartinė sieksnis » Ket Lie 30, 2015 1:04 pm

Mane kartais stebina kaip žmonės "išeina iš proto"... ieško kad tik mandriau, kad kuo daugiau skaičių, jiems patiems nesuprantamų reikšmių, perka iš kažkur, užsisako, laukia, permoka ir t.t., o rezultatas... tas pats - rodo taip pat, o kartais (kai supranti ir turi su kuo palyginti) net blogiau nei "iš Gariūnų", klausimas, kam reikėjo "deginti kolorijas"?

P.S. Mano šis pasisakymas neskirtas temos autoriui, tiesiog šiaip iš patirties sakau.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

Vartotojo avataras
Inco
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: Sek Rgp 01, 2010 5:00 pm
Miestas: Panevėžys
Susisiekti:

Re: Reikia patarimo dėl LNB galvučių, spliterio ir tiunerio.

Standartinė Inco » Ket Lie 30, 2015 1:30 pm

bet tu vieno nepasakei, kad kai kuriems klientams paprasčiausiai "širdelei mieliau iš parduotuvės" nei už kampo. Kitą vertus kodėl skaičiukai nieko nesako? Aš sutinku kai kurioms prekėms nieko nesako bet jei žiūrint į kokybišką prekę skaičiukai tikrai daug ką pasako.
Čia vienas man minėjo, kad SAT Finderis jokios įtakos nedaro. NEI VELNIO du turiu skirtingus pasiskolinęs (su LCD ir RODYKLĘ) tai tiek per vieną tiek per kitą iš Astros UHD kanalų nerodo. Tiesiai sujungus kabelius rodo.
No comments...

Vartotojo avataras
Raitis64
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1047
Užsiregistravo: Ant Bir 04, 2013 9:53 am
Susisiekti:

Re: Reikia patarimo dėl LNB galvučių, spliterio ir tiunerio.

Standartinė Raitis64 » Ket Lie 30, 2015 1:57 pm

Inco rašė:bet tu vieno nepasakei, kad kai kuriems klientams paprasčiausiai "širdelei mieliau iš parduotuvės" nei už kampo. Kitą vertus kodėl skaičiukai nieko nesako? Aš sutinku kai kurioms prekėms nieko nesako bet jei žiūrint į kokybišką prekę skaičiukai tikrai daug ką pasako.
Čia vienas man minėjo, kad SAT Finderis jokios įtakos nedaro. NEI VELNIO du turiu skirtingus pasiskolinęs (su LCD ir RODYKLĘ) tai tiek per vieną tiek per kitą iš Astros UHD kanalų nerodo. Tiesiai sujungus kabelius rodo.
Aš dabar tau nebeaiškinsiu, kodėl satfainderis UHD nerodo, nes tas ir taip aišku, bet paklausiu:
kam tau tas satfainderis? Ar tam, kad prieš nieko nesuprantatntį klientą pasipuikuotumei ir parodytumei, koks
esi šiuolaikinis meistras? Na jei lipi ant labai aukštų sudėtingų stogų, tada dar suprasčiau, kad jo tau reikia.
Puikiausiai apsiėjome ir apsieiname ir be ieškiklio. Pasiimk pilnai paruoštą senutį, pigų imtuvėlį, tokį kurio signalo parodymai realūs, su visais nuskenuotais palydovais, kanalais bei sutvarkytais tik gyvais dažniais ir nesunkiai susirasi bet kurį palydovą suderinsi jį pagal stipriausią bei silpniausią transponderius.

Vartotojo avataras
Inco
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: Sek Rgp 01, 2010 5:00 pm
Miestas: Panevėžys
Susisiekti:

Re: Reikia patarimo dėl LNB galvučių, spliterio ir tiunerio.

Standartinė Inco » Ket Lie 30, 2015 2:08 pm

Raitis64 rašė: Aš dabar tau nebeaiškinsiu, kodėl satfainderis UHD nerodo, nes tas ir taip aišku, bet paklausiu:
kam tau tas satfainderis? Ar tam, kad prieš nieko nesuprantatntį klientą pasipuikuotumei ir parodytumei, koks
esi šiuolaikinis meistras? Na jei lipi ant labai aukštų sudėtingų stogų, tada dar suprasčiau, kad jo tau reikia.
Puikiausiai apsiėjome ir apsieiname ir be ieškiklio. Pasiimk pilnai paruoštą senutį, pigų imtuvėlį, tokį kurio signalo parodymai realūs, su visais nuskenuotais palydovais, kanalais bei sutvarkytais tik gyvais dažniais ir nesunkiai susirasi bet kurį palydovą suderinsi jį pagal stipriausią bei silpniausią transponderius.
Viską darau tik dėl savęs, absoliučiai neturiu ir nežadu turėti jokių klientų. Bet, kad su satfinderiu pasigauti nors ką nors tai tikrai žymiai patogiau. Beto kai daugiabučio namo kampe stovi SAT ir ten amžini vėjo sūkuriai tai bent šiuo metu pagauti OPTIMALIAUSIAI signalą tik su satfinderiu - juk jo kaina tik 10€
Gal va atsibos gaudyti maksimum signalą, numesiu į stalčių ir tiek žinių. Po gero uragano vėl išsitrauksiu, nes SAT tarp TV signalą detektuoja po 3-5 sekundžių tai be satfinereio paprasčiausiai laaabai sunku ir nepatogu.
No comments...

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Reikia patarimo dėl LNB galvučių, spliterio ir tiunerio.

Standartinė sieksnis » Ket Lie 30, 2015 2:47 pm

Perskaičiau visą tavo šia temą. Ką galiu pasakyt, elgiesi neprotingai, nepyk, bet taip, tiesiog, netiek neprotingai kiek "kaip naujokas", jiems (naujokams) visiems kad tik kuo daugiau, kad tik mandriau ir tai yra sakyčiau gal ir normalu, jei kas "neatveda į protą", tu negali pykti, forumiečiai bandė tai padaryt.... Na prisistatysi tu tų galvų, sumerksi (jau sumerkei) krūvą pinigų, o žiūrėsi ... kelis kanalus, nes, patikėk taip bus. Iš pradžių kol dar bus enuziazmas, šokinėsi per kanalus, stebėsiesi, džiaugsiesi, po to suprasi: a) jog fiziškai neturi tiek laiko, kad viską "išžiūrėt", b) po kiek laiko save pagausi, jog ne žiūri, o tik "šokinėji per kanalus", c) kadangi paketuose nuolat kažkas keičiasi "išeina" kanalai, "ateina" nauji, egzistuojantys keičia dažnius ir t.t., tad palaikyti normalų favoritų sąrašą reiks vėl deginti begalę laiko, jei tą reikalą "užmesi" po kažkurio laiko bus ne žiūrėjimas o nervų gadinimas ir sistemos nepanaudojimas maksimaliai, d) kanalai paketuose dubliuojasi ir būtų užtekę tik kelių, o dar geriau pagalvojus (susidėliojus prioritetines kalbas, domėjimosi sritis) gal ir vieno kokio paketo kad ramiai sau žiūrėti tai kas domina, o ne lakstyti "per kanalus". Ir patikėk po kurio laiko atsisijos tie kanalai ir liks iš žiūrimų kokia desetka ir ko gero tie patys iš vieno paketo, vat ir liks tos tavo 10 ar 16 galvų be darbo. Deja, bet tokia yra realybė ir praktika rodo, kad yra tai ką dabar šneku, keisčiausia kai žmonės kurie supranta tarkim vieną (pvz. rusų) kalbą prašo padaryti jiems "10 galvų", po kiek laiko užklausus jie net nebežino nei kokie palydovai jiems prieinami nei ką gali matyti, žiūri sau kokį Viasat arba dar blogiau - Trikolorą (nors turi galimybę matyti NTV) ir laimingi. Bet nėr viskas taip blogai, pasirinkimo galimybė visada yra gerai, ypač jei tikrai žinai ko nori.
Dabar apie "ūkį", statyti toroidą T-90 (+ "krūtą" disegą, + 10-16 "mandrų" galvų) ant daugiabučio stogo (o dar jei koks devinaukštis priešais) ir dar Panevėžy (jei teisingai supratau), sutik, nėr pats protingiausias sprendimas, man net Vilniuje neteko to daryt ir net matyt kad taip būtų padaryta, pfu...pfu...pfu, lai sau stovi viskas 100 metų, bet manau reiktų tuo pačiu pasirūpint ir išėjimo ant stogo durelių užrakinimu (jei dar nerakinama), ir nors ir "nebombina" masiškai palydovinių, bet aš tavo vietoj tai gal bent jau prekinę išvaizdą jos sugadinčiau, kokiais dažais išpurškiočiau ar kaip pas rusus mačiau antrą pusę solidolu ištepčiau.

P.S. + esi neblogas avantiūristas, jei tikiesi su satfinderiu už 10 € suderinti T-90.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

samis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Sek Lap 19, 2006 10:46 pm
Susisiekti:

Re: Reikia patarimo dėl LNB galvučių, spliterio ir tiunerio.

Standartinė samis » Ket Lie 30, 2015 3:10 pm

Vietoj viso pačio pasirinkto ir prisirinkto ūkio aš investuočiau į žmogų - meistrą auksarankį. Sulauktum protingo patarimo, ką dabar sieksnis ką tik padarė ir pasiektum optimalų rezultatą už sąžiningą kainą. Gerų meistrų atrasime kiekviename Lietuvos regione, sudarykim jiems sąlygas dirbti ir užsidirbti - tai universalu. :grin:

tomas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 1364
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 10:15 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Reikia patarimo dėl LNB galvučių, spliterio ir tiunerio.

Standartinė tomas » Šeš Rgp 01, 2015 11:40 am

Mindex rašė:
Inco rašė:
Mindex rašė:kur pirkai? kiek tokia kainuoja?
parvežė iš Vokiečių draugas, mokėjau 110€
kiek teko girdeti ju originaliu Lietuvoje turi tik kelios imones. ir tai brangiau nei tavo kainuoja.
orginaliu manau Lietuvoje niekas neturi, net ir eu manu nelabai rasi. Visur kinija.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių