• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Trukineja SAT signalas pirmas 30 sekundziu perjungus kanala

Neradote sau skirtos diskusijų rubrikos? užsukite čia.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
andan
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Ant Geg 07, 2013 9:53 am
Susisiekti:

Trukineja SAT signalas pirmas 30 sekundziu perjungus kanala

Standartinė andan » Pen Bal 24, 2015 1:57 pm

Sveiki,
Pries savaite pradejo mano SAT sistema grybauti. Daznai trukineja SAT signalas pirmas 20-30 sekundziu perjungus kanala. Pas mane motorizuota plokscia Selfsat lekste, imtuvas Vu+ Solo2. Meta kvadratelius ir garsas cypsi, po kokiu 15-30 sek nustoja. Tas pats su koduotais ir nekoduotais kanalais, net ir is to pacio palydovo, nenaudojant pasukimo mechanizmo. Patikrinau kabeliu jungtis, viskas normaliai. Signalo kokybe apie 70-80%. Perjungus kanala kartais po kokiu 5-10 sekundziusignalas nukrenta iki nulio po to gryzta vel iki normalaus lygio 70-80%. Gal plokscios lekstes vidine galva stimpa ar imtuvas? Kur problema: imtuvas, motoras, lekste?

staska

Re: Trukineja SAT signalas pirmas 30 sekundziu perjungus kan

Standartinė staska » Pen Bal 24, 2015 6:51 pm

andan rašė:Sveiki,
Pries savaite pradejo mano SAT sistema grybauti. Daznai trukineja SAT signalas pirmas 20-30 sekundziu perjungus kanala. Pas mane motorizuota plokscia Selfsat lekste, imtuvas Vu+ Solo2. Meta kvadratelius ir garsas cypsi, po kokiu 15-30 sek nustoja. Tas pats su koduotais ir nekoduotais kanalais, net ir is to pacio palydovo, nenaudojant pasukimo mechanizmo. Patikrinau kabeliu jungtis, viskas normaliai. Signalo kokybe apie 70-80%. Perjungus kanala kartais po kokiu 5-10 sekundziusignalas nukrenta iki nulio po to gryzta vel iki normalaus lygio 70-80%. Gal plokscios lekstes vidine galva stimpa ar imtuvas? Kur problema: imtuvas, motoras, lekste?
Garantinis turetu padeti imtuvui

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: Trukineja SAT signalas pirmas 30 sekundziu perjungus kan

Standartinė aaaaaa » Pen Bal 24, 2015 10:24 pm

Problema aisku imtuvas pradziai pabandyk softa keisti jei aisku lengvai eina ir kanalus prasiskanuok su imtuvu nes dazna problema buna kad kanalus sukelia per usb ir kas nors netaip isiraso tada prasideda visokios bedos su signalu ar dar kuo nors . 8)
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių