• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Del programu irasymo

Neradote sau skirtos diskusijų rubrikos? užsukite čia.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
arturas101
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2391
Užsiregistravo: Šeš Vas 09, 2008 3:50 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Del programu irasymo

Standartinė arturas101 » Tre Rgs 24, 2014 2:58 pm

Gal kas praktiskai esate isbande ir galite pakomentuoti del Openbox SX 6 ir Amiko 8900 irasymo galimybiu i išorine laikmena? Pagrindinis reikalavimas, kad galima butu irasyti pagal taimeri ir nebutu apribotas iraso laikas (duomenu dydziu ar laiku). Kuris is siu imtuvu atitinka mano norus?

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Del programu irasymo

Standartinė Dream » Tre Rgs 24, 2014 9:34 pm

arturas101 rašė:Gal kas praktiskai esate isbande ir galite pakomentuoti del Openbox SX 6 ir Amiko 8900 irasymo galimybiu i išorine laikmena? Pagrindinis reikalavimas, kad galima butu irasyti pagal taimeri ir nebutu apribotas iraso laikas (duomenu dydziu ar laiku). Kuris is siu imtuvu atitinka mano norus?
Amikas nepajėgia įrašinėti didesnių nei 2Gb įrašai,kažkaip automatiškai skaldo,pagal laikmatį įrašinėja be nervų.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

arturas101
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2391
Užsiregistravo: Šeš Vas 09, 2008 3:50 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Del programu irasymo

Standartinė arturas101 » Ket Rgs 25, 2014 2:03 pm

Dream rašė:
arturas101 rašė:Gal kas praktiskai esate isbande ir galite pakomentuoti del Openbox SX 6 ir Amiko 8900 irasymo galimybiu i išorine laikmena? Pagrindinis reikalavimas, kad galima butu irasyti pagal taimeri ir nebutu apribotas iraso laikas (duomenu dydziu ar laiku). Kuris is siu imtuvu atitinka mano norus?
Amikas nepajėgia įrašinėti didesnių nei 2Gb įrašai,kažkaip automatiškai skaldo,pagal laikmatį įrašinėja be nervų.
Dekui, jau aiskiau. O kaip su openu?

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 8 ir 0 svečių